Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2013., 10:17   #61
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
daj daj . skužil je dečec da si metuzalem pa ti persira
čuj ko se javlja.....
Quote:
Mikahr kaže: Pogledaj post
Za početak bi provjerio spojeve i ožičenje od senzora do kompa.Znači krenuti od konektora senzora,možda ga i izbaciti te direktno zalemiti žice i zaštititi termobužirom pošto je Megane star 11 godina i konektor(i) vjerojatno nije u najboljem stanju.

Treba dosta strpljenja i ohm-metar,pomaže i googlanje takvog kvara možda je netko već riješio i pojasnio.
naravno.
kabel i konektor od senzora radilice obavezno provjeriti. i ovo lemljenje direktno je dobra ideja, bilo što samo da neđeš mjesto kvara.

još jedan savjet ako se vlasniku da zajebavat.
kad tak počne verglat i da neće upaliti, ja bi probal skinuti klemu akumulatora na par minuta pa probat ponovo. zgubiš stanice na radiu i sat ali možda se nešto resetira i proradi.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 11:06   #62
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
malo kenjamo, ha?
nema svrhe u dokazivanju da samo tavrljaš u prazno, pa jel može ovako.

ti sam reci, koja marka auta nema problema sa ovakvim fantomskim kvarovima. a onda ću ti ja naći dokaze sa interneta da čak i taj tvoj nepokvarljivi auto, 300 puta bolji od renaulta, ima iste takve kvarove koje nisu znali složiti ni u matičnim tvornicama.
Neznam koji auti nemaju problema s kablovima, ali znam da reno, pežo i fiat su u vrhu.
I ako ideš u servis, oni će naravno mijenjat sve po spisku, jednog dana će i pogodit što je stvarno bilo, a to je možda neka sitnica za 20 kuna.
cc18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 11:40   #63
znači da ipak pričaš napamet.

neda mi se raspravljat i dokazivat jer koristi od toga nema.
dovoljno je da izbjegavaš odgovor a time i dokaz toga da pričaš bezveze.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 12:23   #64
ovo sa klemom sam probao,i od toga nista.. sad za tu struju i te kablove bi trebao nekog ko se kuzi bas u takve stvari mislim da ja nisam dovoljno kompetenta osoba za to..mislim da mogu buljit u to dva dana da nebi nista nasao...jucer mi govno na pruzi stane.. vozim se pet km. super sve 5,i cekam da se rampa digne,i on se samo izgasi i nebi ga Bog dragi upalio vise bez start spreja..
pepy03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 09:25   #65
Rnault Laguna B - injection a controler

Pozdrav
Vozim auto Renault Laguna B 1.9dci 115 2007. Godiste.
Nikada nisam imao problema nekih sa njom, redovan servis pali i vozi. Danas tokom voznje upalila mi se lampica za servis sa porukom "injection a controler". Na njoj nisam osjetio nikakvu promjenu, auto ide normalno i zvuk motora je normalan. Ugasio sam auto i nakon par sati ponovo sam upalio i ta lampica sa porukom se ugasila..
Dali je neko imao slicnih problema, sta upravo znaci ta poruka i u cemu bi mogao biti problem. Dali smijem auto voziti dalje posto je upozorenje za servis nestalo..
nesfreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 09:39   #66
Meni se slično jednom dogodilo. Ispalo je da se situacija nije nikad ponovila nakon što sam nalio pun tank na drugoj benzinskoj. Moguće da je do goriva.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 19:19   #67
lampica sa upozorenjem "injection a controler" se nije vise palila ali poceo sam osjecati vibraciju na volanu i imam osjecaj kao da je motor poceo da trese pri radu, dali bio u leru ili kretnji 1.2.3 osjeca se to, nakon prebacivanja u 4.5.6 brzinu ta vibracija se vise ne osjeeti.. tokom voznje snaga nije izgubljena i ide normalno.. dali bi to mogao biti problem sa diznama..
nesfreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 19:46   #68
to može biti i do nosača motora
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 14:53   #69
Pozdrav!
Vozim Megana II, 2005. godište 1.5dci. Prije nekoliko dana počeo je zajebavat s paljenjem. Ujutro kad je hladan upali na zub. Primjetio sam da uvijek pali bez problema kad je duže odstojao. Ali ako ga vozikam po gradu na kraće relacije i upalim i ugasim 4-5 puta počne štekat. Stisnem start/stop tipku, on svoje uredno odvrti ali neće sastavit i upalit. Ponovnim pritiskom na dugme upali opet na zub. Ako još koji put stanem i ugasim auto problem se ponavlja dok je vruć nekad i tri ili četiri puta odvrti dok ne upali.
Alnaser je vrlo dobar i nije do njega. Neki mi sugeriraju da su mi Injektori/dizne u banani i da bi ih trebao mijenjati. U vožnji i na snazi auto nema nikakvih problema nije mi se gasio niti crkavao. Ne dimi,ne cuka,normalno vuče i ne crkava u leru,ravnomjeron radi motor i ništa ne lupa.Ima dana kad uvijek pali normalno a nekad zna bit ovako kako sam napisao. Auto redovito odražav i mjenjam ulje i filtere. Nedavno je napravljen i veliki servis i promjenjeno remenje.
Jel imao netko sličan problem i šta bi moglo bit u pitanju? Jer ako promjenim dizne koje su oko 1000 eura i ne napravim ništa pojest ću govno!
drvokljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 14:56   #70
ti koji ti sugeriraju da mijenjaš injektore.....nema problema.
ti mijenjaj a ako problem ostane onda nek oni plate račun

jebote, svaka šuša koja zna otključat auto odmah zna i da je problem svakog auta injektori.

zajebava te senzor radilice. košta 70 kn i zamijeni ga bilo koji mehaničar, obično 10 minuta posla.
i da ne naiđeš na nekog zatucanog, taj kvar senzora se NE pojavljuje na dijagnostici.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 15:01   #71
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
ti koji ti sugeriraju da mijenjaš injektore.....nema problema.
ti mijenjaj a ako problem ostane onda nek oni plate račun

jebote, svaka šuša koja zna otključat auto odmah zna i da je problem svakog auta injektori.

zajebava te senzor radilice. košta 70 kn i zamijeni ga bilo koji mehaničar, obično 10 minuta posla.
i da ne naiđeš na nekog zatucanog, taj kvar senzora se NE pojavljuje na dijagnostici.
Kolega i ja sam to sugerirao majstoru, čačkao po internetu da istražim šta bi moglo biti . Na kraju ispao smješan. Naravno da ću promjenit majstora, što je najgore morat ću u drugi grad jer ovi naši tu samo bi mjenjali injektore i da se izbuljim 8000 kuna
drvokljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 15:05   #72
i to je škola.
barem si naučil da ne treba krivicu bacat na injektore čim prvi put auto zakašlje ili se vrata ne zatvore dobro.

ne trebaš mijenjat majstora, samo mu odnesi senzor da stavi novog i najvjerojatnije si riješio problem.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 15:12   #73
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
i to je škola.
barem si naučil da ne treba krivicu bacat na injektore čim prvi put auto zakašlje ili se vrata ne zatvore dobro.

ne trebaš mijenjat majstora, samo mu odnesi senzor da stavi novog i najvjerojatnije si riješio problem.
Hehe nisam ja bacao sunju na injektore nego on. S tim da mi se sad baš i ne daje toliko love na nešto što nije. Jer koliko je meni poznato taj senzor mislim da je magnetiziran pa zna navući na sebe svakakvih govana na sebe i to ga pobrka. Čak da se može i očistit i vratit i da može bit OK
drvokljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 15:16   #74
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
ti koji ti sugeriraju da mijenjaš injektore.....nema problema.
ti mijenjaj a ako problem ostane onda nek oni plate račun

jebote, svaka šuša koja zna otključat auto odmah zna i da je problem svakog auta injektori.

zajebava te senzor radilice. košta 70 kn i zamijeni ga bilo koji mehaničar, obično 10 minuta posla.
i da ne naiđeš na nekog zatucanog, taj kvar senzora se NE pojavljuje na dijagnostici.

Rođo gdje ima za kupit taj senzor radilice za 70 kn? Ovdje kod nas traže 200 kn i to je najjeftiniji
drvokljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 19:41   #75
rođo, jebeš majstora koji tak napamet izvali injektore kao krivca a auto ne pali kak treba.
postoji mala mogućnost i da jesu, ali daleko prije da je problem senzor.

možeš ga čistiti ali slaba korist. možeš ga malo iskriviti da bude bliže zupčaniku ali ako je unutra puknul, nema mu spasa.

inače, tih senzora za renault ima više vrsta. svojeg skineš za 10 minuta pa pogledaj koji ti paše.

https://www.silux.hr/proizvodi/motor...senzori?page=2
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 20:56   #76
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
rođo, jebeš majstora koji tak napamet izvali injektore kao krivca a auto ne pali kak treba.
postoji mala mogućnost i da jesu, ali daleko prije da je problem senzor.

možeš ga čistiti ali slaba korist. možeš ga malo iskriviti da bude bliže zupčaniku ali ako je unutra puknul, nema mu spasa.

inače, tih senzora za renault ima više vrsta. svojeg skineš za 10 minuta pa pogledaj koji ti paše.

https://www.silux.hr/proizvodi/motor...senzori?page=2
Pisao sam gore u vezi lagune, ne znam druze dali ti znas u cemu bi mogao biti problem, kod mene se upalio servis uz poruku "injection a controler". ta poruka je nestala ali primijetio sam da je motor poceo da trese, sto se tice snage auto ide normalno, ali kada stanem osjetim da trese volan. i tako sam osjecao samo prvih 2-3 sekunde kada klimu upalim, ali sada bez klime bas trese, i kada ubacim u prvu brzinu ako auto staji u maloj uzbrdici, kvacilo-kocnica, auto se svo trese.. kada stisnem gas u leru i kada se smanje obrtaji na nekih 1000 auto bas zatrese i prestane.. dijagnostiku imam za 10-tak dana
nesfreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 13:26   #77
Quote:
drvokljuc kaže: Pogledaj post
Rođo gdje ima za kupit taj senzor radilice za 70 kn? Ovdje kod nas traže 200 kn i to je najjeftiniji
200!?!?
Moj prvi senzor koji sam zamijenio tamo negdi 2006 kostao je 500 Kn,
Ajd lijepo je znati kad opet rikne da vise nije tako skup !
MengRen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 17:43   #78
Quote:
nesfreak kaže: Pogledaj post
Pisao sam gore u vezi lagune, ne znam druze dali ti znas u cemu bi mogao biti problem, kod mene se upalio servis uz poruku "injection a controler". ta poruka je nestala ali primijetio sam da je motor poceo da trese, sto se tice snage auto ide normalno, ali kada stanem osjetim da trese volan. i tako sam osjecao samo prvih 2-3 sekunde kada klimu upalim, ali sada bez klime bas trese, i kada ubacim u prvu brzinu ako auto staji u maloj uzbrdici, kvacilo-kocnica, auto se svo trese.. kada stisnem gas u leru i kada se smanje obrtaji na nekih 1000 auto bas zatrese i prestane.. dijagnostiku imam za 10-tak dana
imaš li ti DMF? :klap:
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 17:45   #79
Quote:
MengRen kaže: Pogledaj post
200!?!?
Moj prvi senzor koji sam zamijenio tamo negdi 2006 kostao je 500 Kn,
Ajd lijepo je znati kad opet rikne da vise nije tako skup !
evo počinju sa 8 funti, nađi svog po broju rezervnog dijela
http://www.ebay.co.uk/itm/TDC-CRANKS...-/160677261934
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 20:34   #80
Quote:
nesfreak kaže: Pogledaj post
Pisao sam gore u vezi lagune, ne znam druze dali ti znas u cemu bi mogao biti problem, kod mene se upalio servis uz poruku "injection a controler". ta poruka je nestala ali primijetio sam da je motor poceo da trese, sto se tice snage auto ide normalno, ali kada stanem osjetim da trese volan. i tako sam osjecao samo prvih 2-3 sekunde kada klimu upalim, ali sada bez klime bas trese, i kada ubacim u prvu brzinu ako auto staji u maloj uzbrdici, kvacilo-kocnica, auto se svo trese.. kada stisnem gas u leru i kada se smanje obrtaji na nekih 1000 auto bas zatrese i prestane.. dijagnostiku imam za 10-tak dana
e, ti bi stvarno mogao imati problem sa injekotrima ili pumpom goriva.

kad upališ klimu mijenja se količina ubrizganog goriva u motor pa se i ovakvo treskanje mijenja, obično na bolje.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.