Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2010., 14:51   #21
A ostale će otvarati teme tipa ja radim čučanj, iskorak, super se hranim ali rezultata nema
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 12:39   #22
ja radim isto mrtvo dizanje, i ravno i ono drugo nisam vidjela nijednu drugu curu da je uzela šipku, stavila utege i radila to, mislim da sam jedina, većina ih isto mlati okolo bezveze, sjede na abductoru i adductoru itd.... i da, nitko me nije čudno gledao
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 13:54   #23
Ali kako ti znaš tko te kako gleda kad si okrenuta leđima..


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 14:11   #24
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ali kako ti znaš tko te kako gleda kad si okrenuta leđima..


-Stipe
di sam okrenuta leđima ? pa ako nekome okrenem leđa drugom moram i facu jel , aaaa i teretana je cijela u ogledalima pa sve vidim
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 14:16   #25
Pa onda dok ovog "Drugog" imaš na oku, ovaj "Netko" te može čudno gledati koliko hoće.
I da, ziher, dižeš 50 kila na mrtvom, paziš na tehniku i još okolo zvjeraš po ogledalima u teretani... To je nemoguće! I za pogled je ionako najbolje da ide prema gore.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:12   #26
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
ja radim isto mrtvo dizanje, i ravno i ono drugo nisam vidjela nijednu drugu curu da je uzela šipku, stavila utege i radila to, mislim da sam jedina, većina ih isto mlati okolo bezveze, sjede na abductoru i adductoru itd.... i da, nitko me nije čudno gledao
S koliko kg radiš?
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:19   #27
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
S koliko kg radiš?
baš si me morala pitat jel nemogu se pohvaliti s velikim težinama zasad al bit će, trenutno sa 20kg +što šipka ima ne znam ni ja kolko , sigurno bar 10
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:20   #28
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
baš si me morala pitat jel nemogu se pohvaliti s velikim težinama zasad al bit će, trenutno sa 20kg +što šipka ima ne znam ni ja kolko , sigurno bar 10
To zbilja nema nikakvog efekta.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:25   #29
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
baš si me morala pitat jel nemogu se pohvaliti s velikim težinama zasad al bit će, trenutno sa 20kg +što šipka ima ne znam ni ja kolko , sigurno bar 10
Pa pitam jer sam primijetila da se na nekim temama žališ na rezultate i raspituješ za vježbe, a mislila sam da već dulje ideš u teretanu.

Koliko dugo ideš?
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:26   #30
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
To zbilja nema nikakvog efekta.
ako radi s onom olimpijskom šipkom koja ima cca 18kg znači da je to ukupno cca 40kg +/- i mislim da to i nije tako loše...samo naravno da je bitno da postupno tu kilažu povećava...
__________________
..imam svoj mali svijet i oko njega kineski zid...
http://www.youtube.com/watch?v=okJpA...eature=related
huLahoop is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:26   #31
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
To zbilja nema nikakvog efekta.
Ja sam radila sa samo 10 više nego ona maksimalno (češće i manje), pa sam imala efekta I na dupe i na ložu.
EDIT: Da, olimpijska šipka je 20kg.
Onda sam ja max, radila s 40, ali češće s 30. Mislim, kad sam uopće mogla mrtvo.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:33   #32
Quote:
huLahoop kaže: Pogledaj post
ako radi s onom olimpijskom šipkom koja ima cca 18kg znači da je to ukupno cca 40kg +/- i mislim da to i nije tako loše...samo naravno da je bitno da postupno tu kilažu povećava...
Ako radi s olimpijskom. 40 kila je ajdede tezina ako si superpocetnik
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:34   #33
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ja sam radila sa samo 10 više nego ona maksimalno (češće i manje), pa sam imala efekta I na dupe i na ložu.
EDIT: Da, olimpijska šipka je 20kg.
Onda sam ja max, radila s 40, ali češće s 30. Mislim, kad sam uopće mogla mrtvo.
Ali ti si tad prvi put ikad radila u teretani. I to je bilo prvih 6 tjedana. To je drugo.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:37   #34
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ali ti si tad prvi put ikad radila u teretani. I to je bilo prvih 6 tjedana. To je drugo.
Je je, dva-tri mjeseca je to trajalo intenzivno Onda kasnije s prekidima.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:39   #35
Inace, curama bi, 168 cm, 55 kila, radna tezina trebala biti izmedu 90-100 kila na mrtvom dizanju. Koje imaju kontinuitet u teretani.

Hulahop, koje su tvoje brojke?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:43   #36
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Inace, curama bi, 168 cm, 55 kila, radna tezina trebala biti izmedu 90-100 kila na mrtvom dizanju. Koje imaju kontinuitet u teretani.

Hulahop, koje su tvoje brojke?
A onima 170, i 70?
Mislim, pitam, onak, čisto info
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:45   #37
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
A onima 170, i 70?
Mislim, pitam, onak, čisto info
100 minimalno

Mi u timu imamo koku (168, 55) koja dize 140
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:48   #38
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Inace, curama bi, 168 cm, 55 kila, radna tezina trebala biti izmedu 90-100 kila na mrtvom dizanju. Koje imaju kontinuitet u teretani.

Hulahop, koje su tvoje brojke?
ne znam po kojoj si ti to računioci zaključio ali ok...ja mogu reći da sam (kad sam bila u kontinuiranom treningu iako je on trajao nekoliko mjeseci da je bilo baš bez prekida,možda nekih 5 mj) na mrtvom došla do 65 kg al onda sam stala s treningom tako da ne mogu reći do koliko bi došla da sam nastavila...
__________________
..imam svoj mali svijet i oko njega kineski zid...
http://www.youtube.com/watch?v=okJpA...eature=related
huLahoop is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:48   #39
@TincH
To je neki prosjek, 30-40.
Ja ne znam niti jednu ženu da radi sa 100kg. Mislim da je maksimum oko 50. Žene kao da se boje velikih kilaža.

Nikad nisam radila s više od 60, a onda sam prestala raditi s utezima. Sad ćemo vidjet' do koliko ću dogurat'.

EDIT Hulahoop
Istovremeno.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:50   #40
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
100 minimalno

Mi u timu imamo koku (168, 55) koja dize 140
Ma jebo to, imam si muško da mi diže, odsad sam odlučila biti dama
Dižem samo vrećice iz dm-a
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.