Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2011., 19:40   #41
@Dumbledore69

Ja bi rekao da ti je BF oko 10%

Sve u svemu lijepo
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 19:58   #42
Quote:
zzo kaže: Pogledaj post
@Dumbledore69

Ja bi rekao da ti je BF oko 10%

Sve u svemu lijepo
Hvala,nema sanse da je 10%, nemoguce da su se tolko zabunili na testiranju...uostalom vide mi se svi trbusnjaci sto je pokazatelj da je BF ispod 10%..a i pogledaj na onoj jednoj se cak vide i misicna vlakna na pectoralisima,,seratusi su takoder izrezani...

ali dobro,nebitno da sada raspravljamo o tome bitno je da sam ja zadovoljan, a jos cu vise biti kada dodem na 80-82kg sa ovakom defkom
Dumbledore69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 20:11   #43
@Paonne il kako već
ti si mlado djevojče. počni jest i bavi se nekim sportom. koji ti pričinja gušt. čisto da si učvrstiš mišiće i da ti se popravi držanje. u pubertetu si, tijelo ti se još razvija. olakšaj mu kretanjem i dobrom prehranom.

@Dumbledore
lijepa definicija

@gary
kakva je to fotka? daj neku bolju
si ti plivač?
i super ti je potpis
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 20:23   #44
@Ingrein
Misliš s facom?
Ne, bio sam veslač...sad se bavim čim got stignem kad got stignem...uglavnom trčanje, trim i slično...
Hvala
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 21:10   #45
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
@Ingrein
Misliš s facom?
Ne, bio sam veslač...sad se bavim čim got stignem kad got stignem...uglavnom trčanje, trim i slično...
Hvala
ma kakva faca
biceps, triceps, torzo...ovo je rekreacija. daj ti nama da vidimo mišiće iz bližega
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 23:23   #46
Super mi je kak stalno dolaze neke od 165 i 50 kila i slicno, i sve bi nesto smanjivale, a ja ne vidim sta.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 23:27   #47
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Super mi je kak stalno dolaze neke od 165 i 50 kila i slicno, i sve bi nesto smanjivale, a ja ne vidim sta.
hehe ja se bas zagledo u podrucje oko pupka i takoder ne vidim nista za smanjivat..cura bas ima lijep trbuh...

Ako citas ovo Lostie (nisam siguran jel sam dobro napisao nick ali ima veze s LOST-om xD), nece ti sigurno skoditi da plivas na bazenu jos ali pazi da se ne pretrerniras. Ako trcis 3-4 puta tjedno, i jos vjezbas, a "podrucje oko pupka" se ne smanjuje, onda probaj jos prehranu sredit! jer kad je skidanje viska u pitanju, kuhinja je jako vazna!
Dumbledore69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 23:55   #48
Quote:
Dumbledore69 kaže: Pogledaj post
hehe ja se bas zagledo u podrucje oko pupka i takoder ne vidim nista za smanjivat..cura bas ima lijep trbuh...

Ako citas ovo Lostie (nisam siguran jel sam dobro napisao nick ali ima veze s LOST-om xD), nece ti sigurno skoditi da plivas na bazenu jos ali pazi da se ne pretrerniras. Ako trcis 3-4 puta tjedno, i jos vjezbas, a "podrucje oko pupka" se ne smanjuje, onda probaj jos prehranu sredit! jer kad je skidanje viska u pitanju, kuhinja je jako vazna!
haha a jebemu ne vidi se baš na slici
je l' bi za ovakav trbuh trebala teretana? patim za perfekcionizmom
i hmm da, naravno LOST
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 02:02   #49
Dumbledore, jako lijepo.
cretino is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 02:10   #50
Quote:
cretino kaže: Pogledaj post
Dumbledore, jako lijepo.
hvala

Quote:
Lostie89 kaže: Pogledaj post
haha a jebemu ne vidi se baš na slici
je l' bi za ovakav trbuh trebala teretana? patim za perfekcionizmom
i hmm da, naravno LOST
gle od trbusnjaka dobivas tonus i plocice ali one se nece vidit ako preko njih ima masti, a masti skidas cardiom i super prehranom i to ti je sva mudrost na pocetku skidanje masti ide lakse, ali kasnije sto je manje imas sve je teze doci do savrsenstva..trenizi ti moraju biti sve bolji jer se tijelo vec adaptiralo tokom procesa a prehrana ti mora biti sve bolja i bolja

Znam taj "simptom perfekcionizma" imas lijepi trbuh, nemoj razbijat glavu ali naravno uvijek tezi jos boljem


of topic : LOST najbolja serija ikad !!
Dumbledore69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 09:09   #51
Quote:
Justin Credible kaže: Pogledaj post
@PaonneBlanche

fali tebi 7,8 kg hehe
A okej, nećemo pretjerivati!

Quote:
Justin Credible kaže: Pogledaj post
da se misici ''napusu'' treba dosta vrmenea,muke i truda...a pogotovo oni na nogama...
a za listove ti preporucam da uzmes neku tezinu pa se dizes na prste
Ovo za listove mi se čini super! Baš sam probala danas s utezima od 1kg i osjećam da mi onako malo steže u listovima kad to radim. Valjda će biti nešto od toga.

Quote:
Lostie89 kaže: Pogledaj post
haha a jebemu ne vidi se baš na slici
je l' bi za ovakav trbuh trebala teretana? patim za perfekcionizmom
i hmm da, naravno LOST
Ma daaj...pa super izgledaš! Uopće se ne trebaš brinuti... meni iskreno tvoj trbuh izgleda bolje nego taj na slici. Taj mi izgleda pree...nešto.
__________________
Chase the butterfly and you may never catch it, but stand still for a while and it may come and sit on your shoulder.
PaonneBlanche is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 09:38   #52
Quote:
Dumbledore69 kaže: Pogledaj post
gle od trbusnjaka dobivas tonus i plocice ali one se nece vidit ako preko njih ima masti, a masti skidas cardiom i super prehranom i to ti je sva mudrost na pocetku skidanje masti ide lakse, ali kasnije sto je manje imas sve je teze doci do savrsenstva..trenizi ti moraju biti sve bolji jer se tijelo vec adaptiralo tokom procesa a prehrana ti mora biti sve bolja i bolja
hvala, potrudit ću se, valjda će s plivanjem biti još lakše

@PaonneBlanche tnx
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 10:00   #53
ja ne razumijem jednu stvar

ja sam visok 188 i imam oko 81 kg.
kad se pogledam u ogledalo još sam si premršav,
još su mi i ruke nekako slabije nego što bi htio.
a nemam uopće puno sala oko truha.

i onda kad pogledam tu dečke koji imaju visinu skoro kao i ja, a još manje kila od mene, koliko je onda to tek sitno, a paze skroz na prehranu i govore o bodyfat postocima

Zadnje uređivanje ivan13 : 27.02.2011. at 10:13.
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 11:01   #54
Quote:
PaonneBlanche kaže: Pogledaj post


Ovo za listove mi se čini super! Baš sam probala danas s utezima od 1kg i osjećam da mi onako malo steže u listovima kad to radim. Valjda će biti nešto od toga.

a dobro,mislim da s utegom od 1kg nece bas biti puno pomoci
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 11:49   #55
@Dumbledore69


koje vjezbe sve radis za trbuh i dali vjezbas kod kuce ili ides u teretanu.ajde ako ti nije prbolem napisi mi tu ili u inbox hranu koji konzumiras,kako vjezbas i to.i sam imam slicno tijelo kao ti ali ni priblizno plocice.


svaka cast na izgledu,jedna od boljih koje sam vidio.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 12:58   #56
Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
ja ne razumijem jednu stvar

ja sam visok 188 i imam oko 81 kg.
kad se pogledam u ogledalo još sam si premršav,
još su mi i ruke nekako slabije nego što bi htio.
a nemam uopće puno sala oko truha.

i onda kad pogledam tu dečke koji imaju visinu skoro kao i ja, a još manje kila od mene, koliko je onda to tek sitno, a paze skroz na prehranu i govore o bodyfat postocima
mozda imas jako teske kosti, pa zapravo imas manje mesa na sebi nego recimo ja koji imam jako lagane kosti,, a mozda imas vise mase u donjem dijelu tijela na tu kilazu pa ti gornji dio tijela izgleda manje..

Quote:
Dr.Milkun kaže: Pogledaj post
@Dumbledore69


koje vjezbe sve radis za trbuh i dali vjezbas kod kuce ili ides u teretanu.ajde ako ti nije prbolem napisi mi tu ili u inbox hranu koji konzumiras,kako vjezbas i to.i sam imam slicno tijelo kao ti ali ni priblizno plocice.


svaka cast na izgledu,jedna od boljih koje sam vidio.
trbuh radim kao i ostale misice, jednom tjedno.

Radim 4 superserije sa 3 vjezbe: jedna vjezba za gornje, jedna za donje, jedna za bocne (20 ponavljanja svaka), pa napravim pauzu od 90 sec i tako 4 serije... takoder sam prije radio sprinteve sto je jako dobro za trbusnjake- znaci odes na neku ravnicu i radis 10x30 metara sprint iz leteceg starta sa 2 minute odmora.

Naravno da se vide moras radit cardio da maknes mast, ja se fakat ne mogu udebljat tako da radim cardio samo 1 tjedno i to vise regeneracijski nego za topljenje masti. Imam dobru genetiku sto se toga tice..

Prehrana:

1.dorucak integralni kruh(oko 200grama)+dimcek(oko 100g)+banana+multivitamini

2. meduobrok jedan sendvic od integralnog kruha i dimceka+ 2 narande + jabuka (nekad se i mrkve najedem umjesto jabuke)

3.rucak smeda riza/integralna pasta/slatki krumpir + puretina/piletina + neko povrce

4.trening, pwm trenutno ne pijem, pijem samo 5g kreatina za oporavak i pojedem bananu (inace whey+creatin 5g)

5.isto kao i pod broj 3. samo u vecoj kolicini

6.meduobrok, šaka badema/kikirikija/indijskih oraha

7. obrok prije spavanja 3jaja+tuna// posni+tuna// jaja+posni (svaki dan druga kombinacija)

popijem oko 5 litara vode dnevno

jedan dan u tjednu mi je dan za Junk di pojedem pizzu ili se natrpam cokolade/linolade i tako xD

Zadnje uređivanje Dumbledore69 : 27.02.2011. at 13:03.
Dumbledore69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 13:04   #57
Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
ja ne razumijem jednu stvar

ja sam visok 188 i imam oko 81 kg.
kad se pogledam u ogledalo još sam si premršav,
još su mi i ruke nekako slabije nego što bi htio.
a nemam uopće puno sala oko truha.

i onda kad pogledam tu dečke koji imaju visinu skoro kao i ja, a još manje kila od mene, koliko je onda to tek sitno, a paze skroz na prehranu i govore o bodyfat postocima
sve ti je stvar građe i genetike
budi sretan kaj nisi jedan od tih (moje mišljenje)
meni to ne liči na niš , 185cm/70kg i pokazuje pločice a pogledaš ruku, rame , prsa , leđa - kao da ih i nema , al zato su im puna usta definicije
furious1800 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 13:09   #58
Dumbledore isto + ali da je kilaža umjesto 75 bar 85
ali pošto ne znam koji su ti ciljevi, jedino što mogu reći je da izgledaš bolje od 99% ljudi kojima su na "visina-110=broj kg" (osobno mi je to puno premršavo)
Walker_CRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 13:21   #59
Quote:
Walker_CRO kaže: Pogledaj post
Dumbledore isto + ali da je kilaža umjesto 75 bar 85
ali pošto ne znam koji su ti ciljevi, jedino što mogu reći je da izgledaš bolje od 99% ljudi kojima su na "visina-110=broj kg" (osobno mi je to puno premršavo)
Cilj mi je biti funkcionalan, trenutno se odrzavam na ovoj kilazi jer imam plivanje na faksu i svaka kila misica extra bi mi smetala, i ovako imam slabu plovnost zbog malo masti pa se borim da ne potonem xD

Kad plivanje zavrsi, cilj mi je doci na 82kg (mozda i 85 ali vidit cu kako cu izgledat i osjecat se sa 82kg) i zadrzati ovaku definiciju, te raditi samo na jakosti i kasnije na repetitivnoj snazi.

hvala na pohvalama
Dumbledore69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 13:37   #60
Quote:
zzo kaže: Pogledaj post
@Dumbledore69

Ja bi rekao da ti je BF oko 10%

Sve u svemu lijepo
ma ne laprdaj

bf oko 7-8%
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.