Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2012., 10:35   #41
Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post
Ajde, molim te, napiši svoju recenziju ovdje kad kupiš i isprobaš (kakav je miris, osjećaj na koži nakon umivanja, jel isušuje i zateže lice...)?! Ja sam isto planirala kupiti uskoro. Čekam da mi se skupi malo više stvari na popisu za kupovinu, pa da odem do dm-a. Znam da kamilica i cink ublažuju crvenilo, upale i sl. Trebali bi onda biti blagi za kožu...
Hi!
Ok...budem!
crafty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 08:34   #42
Quote:
crafty kaže: Pogledaj post
Hi!
Ok...budem!
ok...probala....malo isušuje mi koža ali mi je koža ČISTA! Ni malo make up (taj dan sam imala puder, rumenilo, prvo sam skinula maskaru i onda oprala lice). Ima čudan blagi miris...ne smeta me. Neznam što bi još rekla...imam osjetljivu/t-zone koža, imam 30 plus godina....još ću ga koristiti da vidim dalje kako će mi koža reagirati...
crafty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 21:27   #43
Ima li još netko da je probao njihov gel i mlijeko za skidanje makeup-a? Imam izrazito osjetljivu kožu, dehidriranu, s masnjikavim T-zonom i miteserima. Ne znam više šta bih probala.
TheToncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 21:34   #44
Quote:
TheToncica kaže: Pogledaj post
Ima li još netko da je probao njihov gel i mlijeko za skidanje makeup-a? Imam izrazito osjetljivu kožu, dehidriranu, s masnjikavim T-zonom i miteserima. Ne znam više šta bih probala.
Imam mlijeko za čišćenje šminke
http://www.biobaza.com/hrv/proizvodi...je-sminke/102/
i mislim da je odličan omjer cijene i kvalitete.
Koristim ga ujutro za umivanje i prilikom skidanja šminke, tako da ga dobro umasiram po licu i umijem se ili odstranim višak mokrom blazinicom.
Poput kreme je, gušće od mlijeka za čišćenje koje sam dosad probala (Garnier, Balea, Loreal i sl., pa čak i Avene), ne isušuje, koža je poslije mekana, nema mirisa, ne iritira.
Proizvod se ispire pa ne trebaš brinuti za komedogenost Ja sam ga već otprilike pola potrošila, ne izaziva mi nikakve nuspojave, a imam osjetljivu, nekad dehidriranu, mješovitu kožu sklonu nepravilnostima.
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 23:50   #45
i ja imam ovu kremu za čišćenje. generalno sam zadovoljna, nakon što sam našla način na koji da je koristim. jako je gusta pa je jako zezenuto ako je koristim samu jer mi lice ostane nekako masnjikavo i teško mi ju je isprati jer ne koristim nakon nje nikakav gel, tako da kad se umijem vodom nakon, voda stoji na licu u kapljicama ko na namašćenoj tavi il nečemu ali ako ga koristim tako da ga razblažim s vodom onda je super kad skidam šminku s očiju onda na suhu blazinicu stavim malo te kreme i očistim, bez problema sve pođe, tu ne dodajem vodu jer mi se tako dogodi da sve utrljam u oči što ne volim. za lice ne koristim balzinice nego samo smočim lice i ruke, uzmem malo kreme i masiram lice. ponovim ako treba.
inače imam sušu kožu tako da mi ta gušća tekstura ne smeta, dapače, lice mi bude baš lijepo nahranjeno.
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 23:53   #46
Imam gel za pranje lica s kamilicom i cinkom i hidratantnu kremu. To dvoje koristim već tjednima i zadovoljna sam. Pogotovo mi se sviđa gel, zbilja je nekako blag, ne isušuje me nešto naročito, ima nekakav čudnjikav miris kakav nisam očekivala ali to nije nešto toliko intenzivno da bi smetalo.
Imam mješovitu kožu, nikakve probleme na licu nisu uzrokovali.

Vidim sad da Biobaza ima anticelulitne proizvode. Mame me.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:01   #47
mene je biobaza ugodno iznenadila
nedavno sam je tek otkrila kad sam kupila biobazu natural za koju tvrde da je najbolje prodavani proizvod i zadovoljna sam jer nema intezivni miris i jer se brzo upija i zato jer nam je spasila ruke dok smo renovirali stan iako je krema za lice i tijelo

zatim sam se ohrabrila i kupila biobazu protect od 500ak ml
miris je intezivan ispočetka, ali brzo nestaje i brzo se upija

nemam primjedbi
dizajn je jednostavan i upečatljiv jer nas podsjeća na belobazu
99% prirodno podrijetlo me ne privlači jer nemam povjerenja u kozmetičku industriju kad je 'prirodno' u pitanju, ali mi se sviđa ako su iskreni da svaku seriju testiraju i da su proizvodi bez konzervansa, parabena i bojila

a o tome kaj ima SLaurethS - iskreno dosta mi je svega, oni proizvodi koji su 'prirodniji' su skupi toliko da iz principa neću kupovati, a nažalost rijetki su proizvođači iskreni u popisu sastojaka pa kak da onda znam tko je iskren?


drago mi je da se u ova vremena eto pojavila manja, domaća firma s kvalitetnim proizvodima
__________________
'Come, and trip it as ye go,
On the light fantastick toe.'
*RE* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:17   #48
imala biobaza intimni gel i proslijedila ga dalje

razlog je bila kamilica u sastavu a na nju sam alergična. ja sam kriva jer nisam dobro pročitala šta piše na tubi, žurilo mi se. inače konzistencija mu je dobra, malo ga treba, pH je 4 a i cijena je OK (22 kn u DMu ak se dobro sjećam). na tubi piše da je količina dostatna za 100 upotreba
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 20:35   #49
Gdje ima kupiti njihovih proizvoda? Zanima me konkretno ovaj gel za umivanje...
http://www.biobaza.com/hrv/proizvodi...-koze-lica/97/

Ako ga netko ima, može li mi reći koje sve sastojke sadrži, osim ta tri navedena?

Zadnje uređivanje GljivaLudara : 16.06.2012. at 20:51.
GljivaLudara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 20:56   #50
Quote:
GljivaLudara kaže: Pogledaj post
Gdje ima kupiti njihovih proizvoda? Zanima me konkretno ovaj gel za umivanje...
http://www.biobaza.com/hrv/proizvodi...-koze-lica/97/

Ako ga netko ima, može li mi reći koje sve sastojke sadrži, osim ta tri navedena?
DM, a nedavno je dobio i Kozmo.
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 10:54   #51
Bio Baza mi je otkriće! Oduševljena sam sa svime što sam provala! Posebno s kremon za stopala, 3 u 1! Zaista mi je smanjila gljivice na noktima,znojenje stopala i omekšala pete. Planiram provati kremu od smilja i ozona za lice ili aragana? što preporučate? Dal imate iskustva?
Hvala!"
Minnie30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 12:04   #52
Super je arganova, ali joj je miris ubitačan
Ali pretrpim hehe
Smilje nisam probala, kolegica ga koristi i kaže da joj je izvrsna
Kakvu kožu imaš?

Btw, evo ti recenzije arganove kreme:
http://www.ogledaloonline.hr/recenzi...xclusive-argan
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 21:59   #53
Najbolji proizvod koji sam od njih probala i koji koristim mi je definitivno njihov 3u1 balzam za stopala. Otkad ga redovito koristim, primijetila sam da se noge manje znoje, nema neugodnih mirisa, a i lijepo osvježi noge, više mi se ne radi gruba koža i koža na stopalima mi više nije suha. A što mi je najbolje od svega - upije se za tren, uopće nije masan, vrlo je lagan balzam.

Ona njihova univerzalna krema u velikoj tubi mi je ok, ali ništa očaravajuće jer mi čudno miriši i imam osjećaj da se malo teže razmazuje.

Što se tiče ovog za skidanje šminke, probala sam jednom kod mame i nije me oduševilo - djelovalo mi je gusto i masnjikavo. Mama je, doduše, zadovolja jer joj fino nahrani kožu i kaže da uopće nema potrebu za kremom nakon toga.

Imala sam i onu kremu za noge, pa sam je proslijedila majci jer ju je htjela. Naime, pokazala se kao dobra, lijepo osvježi noge, izaziva neki čudan osjećaj (ne znam jel hladi ili blago pecka), ali lijepo opušta noge. Mama je zadovoljna sa njim.

Sad planiram isprobati gel za intimnu njegu.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 09:58   #54
hvala ti!
Koža mi je normalna, pomalo suha i osjetljiva ali ništa strašno.
Mislim da ću ipak kupiti smilje jer ne volim jake intezivne mirise


Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Super je arganova, ali joj je miris ubitačan
Ali pretrpim hehe
Smilje nisam probala, kolegica ga koristi i kaže da joj je izvrsna
Kakvu kožu imaš?

Btw, evo ti recenzije arganove kreme:
http://www.ogledaloonline.hr/recenzi...xclusive-argan
Minnie30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 20:37   #55
Evo, dižem malo temu iz mrtvih :-)

Probala sam Biobazin intimni sapun i genijalan je. Treba ga malo, fino se zapjeni i imam osjećaj kao da sam nanijela minimalno agresivno sredstvo što mi je zaista bitno za taj naš blagoslovljeni dio tijela. Nema mirisa što je isto plus. Pobogu, danas u maskaru stavljaju parfema, koji će mi to? Mogu samo dobit alergijsku reakciju. Neš ti mirišljavih trepavica i pice...

Od sredstva za čišćenje šminke sam skoro oslijepila, ali mi se to događa s većinom tih sredstava jer imam neke šugave oči pa ja nisam mjerodavna.

Probala sam i gel za umivanje i jako sam zadovoljna. Lijepo očisti kožu i traje sto godina.

Danas sam kupila kremu od smilja pa ćemo vidjet kak ću se probudit sutra nakon novogodišnjeg tuluma - nadam se bez reakcija popraćenih prištevima.
Little Psycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 12:37   #56
Quote:
Little Psycho kaže: Pogledaj post
Probala sam Biobazin intimni sapun i genijalan je. Treba ga malo, fino se zapjeni i imam osjećaj kao da sam nanijela minimalno agresivno sredstvo što mi je zaista bitno za taj naš blagoslovljeni dio tijela. Nema mirisa što je isto plus. Pobogu, danas u maskaru stavljaju parfema, koji će mi to? Mogu samo dobit alergijsku reakciju. Neš ti mirišljavih trepavica i pice...
I ja sam zadovoljna gelom za intimnu njegu. Vjerujem da će potrajati, istina je da ga treba malo. Lijepo se zapjeni, nekako mi djeluje "uljasto" (onako bude koža i sve super glatko, ne masno) pa je odlična za brijanje - ne nadraži se koža i sve ode ultrabrzo.
Nježan je, iako ja osjetim taj neki miris, nešto nalik mirisu maslinovog ulja. Osobno mi se miris ne sviđa, ali mi niti ne smeta (ne zadržava se ni ništa).

Jedino bih bila sretnija da je pakiranje na pumpicu, ali dobro, živim i sa ovim. Čep se lako otvara pa onda i nije nepraktično.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 13:48   #57
Eo, probala sam kremu sa smiljem. Zasada sam zadovoljna. Iako mislim da će bit premasna za ljeto.

Upozorenje: SMRDI! Natjerala sam frenda da mi pošnjofa facu da to i potvrdim na šta mi je odgovorio da se osjeti po užeglim orasima :-D Ali meni to ne smeta.
Little Psycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 14:02   #58
Koristim njihovo sredstvo za čišćenje lica i balzam za noge - zadovoljna sam i jednim i drugim i kupujem i dalje!
parfemic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 14:20   #59
Koristim njihovo mlijeko za čišćenje i odlično mi je jer mi je koža normalna do suha. Malo je gušće i nakon čišćenja se umijem i koža bude baš lijepa. Ne zateže. Ipak mislim da je malo too much za cure sa masnom, dok za cure s mješovitom kožom može proć.
Upravo korisim i ovu sa arganom i ok je. Stvarno ima čudan miris, al sam se nakon nekog vremena privikla. U ovim zimskim vremenima i grijanjem treba mi malo "jača", dakle bila bi dobra za mješovitu i masnu kožu jer je krema lagana i hidratizirajuća. Dobra je podloga za make up. Ne trusi se i brzo se upije. U toj exluzive liniji imaju još sa maslinama i smiljem.

Da li je ova sa smiljem malo jača? Da li je netko probao sa maslinama?
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 00:09   #60
Neki dan kod prijateljice otkrila ovu kozmetiku. Odmah potom kupila kremu za ruke (iako do tada je L'occitane jedini bio na listi u tu svrhu) i gel za tusiranje od smilja.

Ono sto me sada zanima su krema za lice od ozona i smilja - BioBaza Exclusive i gel za pranje lica. Ima li tko kakva (novija) iskustva?
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.