Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: O predsjedniku Donaldu J. Trumpu imam...
pozitivno mišljenje 79 50.97%
negativno mišljenje 49 31.61%
podijeljeno mišljenje 27 17.42%
Glasovatelji: 155. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2017., 20:03   #9981
Quote:
addx kaže: Pogledaj post
Ban od 90 dana na tih 7 zemalja mi se cini vrlo nebitan. To je samo marketing suprotan onome "welcome refugees".
Pa u tome je i cijela poanta. Trump koristi nacionalnu sigurnost kao marketing i populizam. To je naprosto idiotski
ecobarbarus is offline  
Old 31.01.2017., 20:04   #9982
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
U ovo doba, interneta, globalizacije, prijenosa podata u seknudi sa jednog kraja svijeta na drugi svijet, otvorenog tipa znanstvene zajednice, ovo podcrtano je toliko glupa izjava da boli glava...
ti izgleda zivis u lalalendu gdje spijunaza ne postoji
ne mislim na vojnu
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 31.01.2017., 20:08   #9983
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
U ovo doba, interneta, globalizacije, prijenosa podata u seknudi sa jednog kraja svijeta na drugi svijet, otvorenog tipa znanstvene zajednice, ovo podcrtano je toliko glupa izjava da boli glava...
Ako nemaš ljude uzalud ti sve znanje svijeta.
Koja korist ako tokaru i variocu u sekundi preneš sve znanje o mlaznom motoru kada ga oni opet ne mogu sastaviti ?
Page is offline  
Old 31.01.2017., 20:12   #9984
Quote:
addx kaže: Pogledaj post
Kad se ta medijska masinerija se upregne i ruje i kopa vec godinama i sve sto uspije iskopati su ovakve stvari

http://www.index.hr/black/clanak/isp...io/947515.aspx

Ili onaj "grab them by the pussy", covjek pomisli da Trump mora da je svetac.
Čovječe, koji je to posao ....! Pregledati sve njegove tweetove u posljednjih xy godina!
tzipiripi is offline  
Old 31.01.2017., 20:12   #9985
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Pa u tome je i cijela poanta. Trump koristi nacionalnu sigurnost kao marketing i populizam. To je naprosto idiotski
Merkelica je ignorirala nacionalnu sigurnost u svom marketingu i populizmu.

Pri tom, Merkelica nije povukla tek nekakav nebitan potez, nego otvorila granice migrantskom valu i jos ga poticala, nakon cega je uslijedio niz teroristickih napada, novogodisnja silovanja itd.
addx is offline  
Old 31.01.2017., 20:17   #9986
Quote:
addx kaže: Pogledaj post
Ha ne znam, iz jedne vrlo siroke perspektive, rekao bi da je napredak drustva nemoguc bez da se drustvu dopusti da upravlja sa sobom i nauci iz svojih gresaka. To naravno moze skupo kostati taj narod, ali koja je alternativa? Establishment koji na razne nacine uljuljkava hrpu idiota u nekakvu iluziju dok oni rade ono sto je "pametno"?
A iz sire perspektive sve je ok. Iz najsire i unistenje ljudske vrste je ok, sve ovisi kolko siroko idemo
Je, nije lose mozda da semalo protrese... al ako presiroko gledamo nema se oko cega svadit i raspravljat, dosadno

Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
pa i ja prikazem manje nego sto zaradim to je normalno
a u cemu si ti uspjesan , lupetanju?
Nije normalno. I nije fer da recmo moja stara vise novca ostavi drzavi nego sebi radeci noc i dan, a cak i privatno zdravstvo koristi i ima ima malo povrata od istog, dok muljatori dorzavu dozivljavaju kao kravu uzaru, cendraju kad ne dobijaju, a ne ispunavaju svoje obveze i kradu di mogu
Ali nije cudno da se balkanskom mentalitetu Trol-predsjednik svidja. Samo, parazit moze preziviti na hostu samo dok ne unisti tog hosta - radilo se o imigrantima sumnjivih motiva ili balkanskom poduzetniku

Takodjer, kod Trumpa se ne radi o osobnoj placi vec poduzecima, imovini itd i ne radi se o skrivanju od drzave nego od javnosti. Ako bi se radilo o tome da je zaista 5 milijardi dolara imovine i kapitala sakrio od drzave (tvrdio da ima 6, ispalo manje od 1) onda bi se radilo o ozbiljnom financijskom kriminalu i tek bi to bio problem i diskvalifikacija, odnosno tada sigurno vise ne bi bio predsjednik.

Ali ne radi se o tome, samo o megalomanskom prenapuhavanju nezrelog narcisizma
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 31.01.2017., 20:17   #9987
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
ti izgleda zivis u lalalendu gdje spijunaza ne postoji
ne mislim na vojnu
U lalalandu živi samo netko tko misli da se špijunaža obavlja na način da u ameriku pošalješ ilegalnog imigranta iz Jemena

Ovo je postao humoristički forum vidim. Jučer se nacionalizirao Apple, danas ovo.
ecobarbarus is offline  
Old 31.01.2017., 20:20   #9988
Quote:
tzipiripi kaže: Pogledaj post
Čovječe, koji je to posao ....! Pregledati sve njegove tweetove u posljednjih xy godina!


Ali da, to je valjda to istrazivacko novinarstvo danasnjice. Skrolas po tviteru i gledas sta bi mogao spinovati...
addx is offline  
Old 31.01.2017., 20:20   #9989
Quote:
addx kaže: Pogledaj post
Merkelica je ignorirala nacionalnu sigurnost u svom marketingu i populizmu.

Pri tom, Merkelica nije povukla tek nekakav nebitan potez, nego otvorila granice nakon cega je uslijedio niz teroristickih napada, novogodisnja silovanja itd.
Da, i? On je ovime isto tako ignorira, stvarajuću pomutnu u prvome redu u svojim službama koji se bave nacionalnom sigurnošću, a već sam ti nekoliko puta rekao da je to silna nacionalna sigurnost u kojoj se u narednih nekoliko mjeseci može ući u SAD samo iz problematičnih država u toj regiji koje doista jesu i prijetnja nacionalnoj sigurnosti SAD-a Primjerice iz Egipta, Pakisana, SA..

jebena sigurnost
ecobarbarus is offline  
Old 31.01.2017., 20:20   #9990
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
covjek koji je uspjesan poslovnjak , milijarder, evo sad i predsjednik USA , lupeta
daj se probudite vise
covjek je obecao zbrisati teroriste sa lica zemlje...
je rekao nesto pogresno...NIJE...
a prvi korak je dozvoliti eventualni ulazak terorista kad krene ciscenje...
o onima koji su vec tamo,sada brine netko drugi...
napominjem...napad na blizance bi bio neizvodljiv bez pomoci iznutra...
donald sve to zna...i polako priprema zavrsni udar...
POGRESNO???
sva ona sranja o" pravima" su dovela do jeftinog terorozma po europi...
ZASTO?
covjek odlucio da se obracuna sa svim sranjima koja su nas dovela
u dubolu krizu...moralnu,ekonomsku...

gdje su problemi...svi znaju a nitko da mrdne dupetom...
a grijeh mu je imati dobre odnose sa rusijom...bogati,ma vidi cuda...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 31.01.2017., 20:23   #9991
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
U lalalandu živi samo netko tko misli da se špijunaža obavlja na način da u ameriku pošalješ ilegalnog imigranta iz Jemena

Ovo je postao humoristički forum vidim. Jučer se nacionalizirao Apple, danas ovo.
tko ti uopce prica o Jemenu , , smiri se , zapali , popij
zamotaj
jebli vas vise ti imigranti pa ima u Americi sirotinje pun kurac i bez njih ,
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 31.01.2017., 20:28   #9992
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Da, i? On je ovime isto tako ignorira, stvarajuću pomutnu u prvome redu u svojim službama koji se bave nacionalnom sigurnošću, a već sam ti nekoliko puta rekao da je to silna nacionalna sigurnost u kojoj se u narednih nekoliko mjeseci može ući u SAD samo iz problematičnih država u toj regiji koje doista jesu i prijetnja nacionalnoj sigurnosti SAD-a Primjerice iz Egipta, Pakisana, SA..

jebena sigurnost
alo samo dati kazem covik je tek 10 dana predsjednik, a mali mu je drzavni aparat , jebote ima vise zaposlenika na drzavnoj sisi neg sta nas Hrvata ima (ovo san bubnijo al mislin da nisan daleko)
dajte coviku vrimena
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 31.01.2017., 20:29   #9993
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Da, i? On je ovime isto tako ignorira, stvarajuću pomutnu u prvome redu u svojim službama koji se bave nacionalnom sigurnošću, a već sam ti nekoliko puta rekao da je to silna nacionalna sigurnost u kojoj se u narednih nekoliko mjeseci može ući u SAD samo iz problematičnih država u toj regiji koje doista jesu i prijetnja nacionalnoj sigurnosti SAD-a Primjerice iz Egipta, Pakisana, SA..

jebena sigurnost
Pa i rekao sam da je potez nebitan, osim kao marketing.

Ako tvrdis da je Trump ovim potezom jednako ili uopce usporedivo ugrozio nacionalnu sigurnost kao Merkelica svojim potezom onda bojim se da nemamo sta dalje diskutirat.

I zbilja je vec potrosen taj argument sa "teroristickim aktima na tlu amerike". Zbog cega bi se samo gledalo tlo amerike? Valjda se gleda izvor terorizma i aktualna situacija, ili ti mislis da jedan terorizam cilja ameriku a drugi njenog saveznika - europu?
addx is offline  
Old 31.01.2017., 20:32   #9994
Tema je došla do tehničkog limita i zaključana je a otvorili smo novu https://www.forum.hr/showthread.php?p...9#post62317049
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.