Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2008., 12:31   #1
Problemi s perilicama rublja

Bok,forumaši,naime kupia san mašinu za robu prije misec dana i trese ko blesava!Super opere al ne moš spavat od nje .model je Indesit widl 106.Molim Vas ako nekome nije problem da mi napiše dal i vama tako trese ova mašina.


unaprijed hvala
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 13:40   #2
kolika joj je snaga?
u vatima

ako je jaka logično da se trese
i jel se trese samo kad centrifugira ili kroz cijelo pranje
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 13:56   #3
Da ju nisi pretrpala vešom? Meni tad drma i jednom kad se pomakla pa nisu sve četiri nogice bile u ravnini.
I jednom kad se neki vrag olabavio unutra, e onda je rondalo
I samo ovo zadnje zahtjeva stručniju intervenciju
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 16:10   #4
Samo kad centrifugira,al brate čuje se znaš kako,čudi me da se nije luster moj raspa
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 16:11   #5
prije mjesec dana? moraš imat garanciju, zovi servis
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 20:10   #6
a, da vi niste zaboravili skinuti transportne poluge?
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 11:37   #7
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
a, da vi niste zaboravili skinuti transportne poluge?
To sam ja napravio kod svoje tj nisam .Mislio sam da je frend maknuo a on je mislio da sam ja pa je perilica skakala kao pijani klokan po kupaonici .
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 20:28   #8
A da ju lijepo stavite u vaservagu te lijepo zasrafite nogice na visinu koja je potrebna prema vaservagi,to vam je 99 %
__________________
zagorac
maksica6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 14:42   #9
Do nogica je 100% tako je i kod mene bilo, niveliraj je.
crnarupa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 14:46   #10
ako nije nogica, onda kad stavljaš robu pokušaj što je više nakrcat mašinu. Naime, kad staviš manje robe onda se sva ta mokra roba u pranju skupi na jedan mokri i prilično teški kup. Sad pošto imaš malo robe kad mašina krene centrifugirat ta roba je na jednom mjestu i naravno da vuče cijeli bubanj u tu stranu, samim time dolazi i do toga da cijela mašina prošeta po kupatilu... dakle nabubaj je s robom pa će i težina biti ravnomjernije raspoređena...i trebalo bi biti OK.
__________________
Shit happens...
LambValley is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 14:15   #11
Nažalost, mislim da tu nema pomoći. I ja imam Indesit perilicu i od početka radi kao traktor čak i kad ne centrifugira.
U situaciji sam da mi je neugodnjak uključiti po jeftinoj struji jer se pranje otegne do gotovo u ponoć, a znam da se čuje u stanovima oko mene.

U početku zvali servis, stavljali gumene podloške ali ništa.

Nikad više Indesit
setnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 12:26   #12
Quote:
setnjica kaže: Pogledaj post
Nažalost, mislim da tu nema pomoći. I ja imam Indesit perilicu i od početka radi kao traktor čak i kad ne centrifugira.
U situaciji sam da mi je neugodnjak uključiti po jeftinoj struji jer se pranje otegne do gotovo u ponoć, a znam da se čuje u stanovima oko mene.

U početku zvali servis, stavljali gumene podloške ali ništa.

Nikad više Indesit
Pridružujem se klubu nezadovoljnika Indesitovim perilicama. Nikad nisam imala skuplju (moja je perilica/sušilica) a lošiju. Ne znam da napišem sve nedostatke ili prednosti iste, ali kad bolje razmislim, ima li prednosti? Ima, ona 2 štedna programa i program za sportsku obuću. Samo to.

Ostalo...lupanje, skakanje, preglasno centrifugiranje nalik zujanju propelera 6 Migova, nikad ne znaš u kojoj je fazi pranja, ako ju prekineš (zaboravim nešto, pa ću naknadno ubaciti), ona prolupa, izbaci vodu skupa s praškom, pa krene neki drugi program, onda : ponekad pere sat vremena, a ponekad 10 minuta (na istom programu), na neka 2 programa uopće više ne perem (vuna i svila) jer kad krene lupati, mislim da će mi razbiti pločice a usput se i sama rastaviti na 1000 dijelova.
Sušilica je najveće s...e, jer niti jedan program za sušenje ne valja. Ili pregori/presuši veš, ili je mokar, zgužva ga da je to preeeeestrašno, , a tamnu robu toliko sfuri da ostanu bijele crte.,tako da sam nakon što sam sušila, isprobavala sve programe sušenja i par stvari pobacala jer ih je upropastila, odustala.

Tako da, Indesit
peper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 09:58   #13
ae,fala
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 16:41   #14
ja sam imala perilicu rublja Ariston koje je tresla ko luda dok je centrifugirala, ništa nije pomagalo, niti micanje, niti niveliranje, čak smo zvali i servis, ali nisu ništa utvrdili. Prodali smo je bratiću koji ju je stavio u kuhinju sa linoleumom, ne trese više!! Nismo mogli vjerovati, perilica normalno radi, ne buči. Ali jednom ju je slučajno pomaknuo i onda je opet počela tresi, vratio ju je na staro mjesto i sve pet.
Sad imamo Bosch perilicu, famozna.
cicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 09:42   #15
perilica izbacuje sklopku

Molim pomoć,perilica rublja mi svaki put kad se upali izbaci limitator za struju,znali netko u cemu je problem i mozda koliko je to trošak?
slavek26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 10:01   #16
to ti je zato jer nemas dovoljno osiguraca...

meni se to dogadjalo kad bi upalila pecnicu jer mi je osim nje i bojler u kuhinji i sva struja u dnevnoj sobi bila na jednoj sklopki...
uglavnom stari mi je ugradio jos jedan osigurac i sad sve stima...

ako znas nekog elektricara zamoli ga da ti to slozi...
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 17:15   #17
Quote:
slavek26 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć,perilica rublja mi svaki put kad se upali izbaci limitator za struju,znali netko u cemu je problem i mozda koliko je to trošak?

i meni je ti isto bilo, pa mi je električar to sredio...
i sad bez problema pere........
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 22:46   #18
Problem sa perilicom rublja

Imam perilicu Indesit WP100. Počela mi je praviti probleme. Kada se ubaci weš i upali programator počne samo vrtiti u krug. Par puta tako i onda proradi. Ponekad se desi da tokom programa počne samo vrtiti i ne dovrši program. Ima na jednom programu da samo prima i izbacuje vodu. Već mi je jednom bila servisirana i serviser je promjenio sam pločicu sa elektronikom. Ima li netko iskustva šta bi mogla biti jer ako je elektronika to mogu sam izmjeniti. Jedino mi treba informacija gdje bi mogao kupiti?
mkudric is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 14:32   #19
pomoć-upute za rukovanje sa perilicom gorenje wa61101

Ima tko perilicu rublja Gorenje model WA61101 da mi objasni kako se radi sa njom....dakle kad je stavim program na 95° ili bilo koji drugi program kako da znam da mi je program završio, dal preilica sama stane , da neki signal ili bilo što....molim za savjete i pomoć...hitno je
Hvala!
mimi76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 14:42   #20
Quote:
mimi76 kaže: Pogledaj post
Ima tko perilicu rublja Gorenje model WA61101 da mi objasni kako se radi sa njom....dakle kad je stavim program na 95° ili bilo koji drugi program kako da znam da mi je program završio, dal preilica sama stane , da neki signal ili bilo što....molim za savjete i pomoć...hitno je
Hvala!
Kupila ju neki dan. Nema signala jednostavno stane a ona lampica žmiga i dalje. Vrtiš krug u smjeru kazaljke na satu do nule i tada lampica prestane žmigati. Dobra je jer ne uzima omekšivač na početku pranja, već kad treba. Veš fino miriši. Moja stara je odmah vukla i omekšivač pa sad uživam mirisnom vešu.
kaplja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.