Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2016., 15:06   #1
Ivan Pernar

Mislim da dotični zaslužuje temu, dapače, čudi me da je već nema. Pa eto, vidjet ćemo hoće li zaživjeti.
vasylomachenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 17:41   #2
Pa ajde, evo svađe iz tramvaja

http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hr...ovog-tramvaja/
fsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2023., 21:00   #3
baš pernar može naštetiti tomaševiću

pernar je omiljen kod gro ljudi, ali samo kao dvorska luda koja služi za ismijavanje

kad je u pitanju politika , nitko ga ne j*** niti pol posto
HivPozitiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2023., 17:55   #4
Quote:
HivPozitiv kaže: Pogledaj post
baš pernar može naštetiti tomaševiću

pernar je omiljen kod gro ljudi, ali samo kao dvorska luda koja služi za ismijavanje

kad je u pitanju politika , nitko ga ne j*** niti pol posto
Da je Malnar živ, pozvao bi ga u svoju Noćnu moru.
__________________
Eto što vam je čovjek
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2023., 22:21   #5
Ovo je on sam sebi otvorio temu Karikatura
Memnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2023., 09:57   #6
Moj glas ima, ne interesira me, to je nacionalno blago
Uzumaki. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2023., 12:44   #7
Kao zamjenu za Anđu??
HivPozitiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2023., 12:28   #8
Nekada sam na kratko u početku i davno, mislila kako je on možda ozbiljan iako neobičan političar...

No redikulizam sam takav izvodi. Tužno za gledati. Još tužniji su mi ljudi koji ga ozbiljno shvaćaju.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2023., 22:51   #9
Pernar je nebitan, bitan je Plenković koji kaže da je poznati lijek za ljude u biti lijek za konje i da su ljudi idioti ako ga uzmu? Očigledna laž i nikom ništa? Koliko je ljudi moglo biti spašeno da ih on nije svojom izjavom preplašio i postidio? A on ipak vodi zemlju?? Da ne spominjemo nešto drugo.
lastman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2023., 11:17   #10
Quote:
lastman kaže: Pogledaj post
Pernar je nebitan, bitan je Plenković koji kaže da je poznati lijek za ljude u biti lijek za konje i da su ljudi idioti ako ga uzmu? Očigledna laž i nikom ništa? Koliko je ljudi moglo biti spašeno da ih on nije svojom izjavom preplašio i postidio? A on ipak vodi zemlju?? Da ne spominjemo nešto drugo.
Ivermectin?, zvao sam dilera odmah dok gledao Joe Rogan podcasta.
kaj je najludje od svega pernar ima još i najbolje medicinske savjete od svih političara i medicinara aka FDA mafija(nažalost) iako je površno upućen većinom je na dobrome tragu,pa ga ljudi ne doživljavaju jer je kao klaun, a kaj ga boli kuratz neka crknu s tim plombama.
__________________
“The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn’t exist”
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2023., 19:11   #11
dajte se saberite i pogledajte podforum i naslov teme na kojoj se nalazite. jebo vas plenković i teorije urota.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2023., 20:05   #12
Bilo bi dobro da se pernar zajedno sa oslobođenima u istome avionu vraća
HivPozitiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2023., 09:49   #13
Trpao si Ivane
Sad ga trpaj kada krenu razni ravnopravnobranitelji u osvete

Mema straja, nema labavo!
Uzumaki. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2023., 14:25   #14
Lightbulb Bolest je najbrži učitelj!

Odmah I. P. naučio da vitamin C ne liječi malariju.
putnik. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2023., 14:36   #15
Quote:
putnik. kaže: Pogledaj post
Odmah I. P. naučio da vitamin C ne liječi malariju.
Ascorbic acid has antioxidant properties and is reported to mop up free radicals. Since malaria infection imposes tremendous oxidative stress on the host, the antimalarials are often prescribed with vitamin C and N-acetyl Cysteine or similar antioxidant supplements.
__________________
“The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn’t exist”
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2023., 21:32   #16
Ivan je ili redikul,ili neviđena budala,..
Da li bi on mogao biti špijun?
Don Dick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2023., 19:50   #17
Lightbulb Istina!

Quote:
WarKO kaže: Pogledaj post
Ascorbic acid has antioxidant properties and is reported to mop up free radicals. Since malaria infection imposes tremendous oxidative stress on the host, the antimalarials are often prescribed with vitamin C and N-acetyl Cysteine or similar antioxidant supplements.

Vitamin C je najobičniji antioksidativni dodatak koji pripada kategoriji dodataka prehrani.
putnik. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2023., 18:59   #18
Ne bih baš rekla, rekao je gomilu proturječnih stvari, kao prvo zašto DRC konzulu iz Ndole treba više od 2 mjeseca da izda potvrdu da su dokumenti nelegalni, pa to se nalazi u istom gradu gdje im se sudi. Onda kasnije dotični treba biti svjedok i nestane, kako može nestati ako čovjek radi u konzulatu i ako je veleposlanik DRC-a u Zambiji. I gdje je taj dokument tužiteljstvu, zašto ga nije predočilo? U te priče ne bi povjerovalo malo dijete.

I još na kraju zaključi čak i da je ovaj svjedočio ili netko iz DRC-a svejedno ih ne bi ih osudili jer krivotvorenje nije kažnjivo u nijednoj od te dvije države, znači čovjek priznaje da je sve bio samo obični cirkus za sisanje para od pivilegiranih bijelaca.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2023., 07:43   #19
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Ne bih baš rekla, rekao je gomilu proturječnih stvari, kao prvo zašto DRC konzulu iz Ndole treba više od 2 mjeseca da izda potvrdu da su dokumenti nelegalni, pa to se nalazi u istom gradu gdje im se sudi. Onda kasnije dotični treba biti svjedok i nestane, kako može nestati ako čovjek radi u konzulatu i ako je veleposlanik DRC-a u Zambiji. I gdje je taj dokument tužiteljstvu, zašto ga nije predočilo? U te priče ne bi povjerovalo malo dijete.

I još na kraju zaključi čak i da je ovaj svjedočio ili netko iz DRC-a svejedno ih ne bi ih osudili jer krivotvorenje nije kažnjivo u nijednoj od te dvije države, znači čovjek priznaje da je sve bio samo obični cirkus za sisanje para od pivilegiranih bijelaca.
Da, ovo ali i trgovina djecom koja je prošla lišo

Neka se Pernar vratio u život, bolje imat jednog pravog redikula u javnosti nego gledat ove borce protiv mržnje koji niti ne razumiju da su redikuli
Uzumaki. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2023., 17:10   #20
VIDEO Pernar objavio snimku, vozi Ferrari u Dubaiju

koji lik

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...ti_najnovije_d
Nitko kao ja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.