Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2011., 15:25   #1
Vekićevo vreteno

Odnedavno se kroz novine provlači g.Vekić,koji je sebi namijenio ulogu prvog čovjeka koji poziva na okupljanje,pretežito veteranske i dragovoljačke sekcije.
Od dana kada je ispitan u slučaju ubojstva civila 1991 god.,neprestano ga neki novinari turaju u one male isječke u kojim on poziva na bunt.
Mislim da je to u redu,ali kako se sad pojavio ovaj čovac,čak osnivač i predsjednik stanovite"Hrvatske straže",koji je bio zadnji put na tv prije 19 godina i to kao minsitar MUP-a,i on sebi zadaje ulogu predvodnika prosvjeda.

Najavljue sto tisuća ljudi.Najavljuje prijeteći da će smijeniti vlast.
Zar je dobio nešto medijskog prostora pa ga je ponijelo ili on doista ima snage za takvo što?
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 20:14   #2
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Odnedavno se kroz novine provlači g.Vekić,koji je sebi namijenio ulogu prvog čovjeka koji poziva na okupljanje,pretežito veteranske i dragovoljačke sekcije.
Od dana kada je ispitan u slučaju ubojstva civila 1991 god.,neprestano ga neki novinari turaju u one male isječke u kojim on poziva na bunt.
Mislim da je to u redu,ali kako se sad pojavio ovaj čovac,čak osnivač i predsjednik stanovite"Hrvatske straže",koji je bio zadnji put na tv prije 19 godina i to kao minsitar MUP-a,i on sebi zadaje ulogu predvodnika prosvjeda.

Najavljue sto tisuća ljudi.Najavljuje prijeteći da će smijeniti vlast.
Zar je dobio nešto medijskog prostora pa ga je ponijelo ili on doista ima snage za takvo što?
Bio je on i nedavno na TV (ima i od toga godina...), u Latinici na temu F. Tuđmana (ona koja je ekspresno bila cenzurirana jer nije titrala jajca Caudillovoj kamarili).
U toj je emisiji on zajedno sa N. Ivankovićem branio Tuđmana na način da su stalno bacali klade pod noge Zrinki Vrabec Mojzeš uzjavama tipa: "Račan je bio komunista...komunisti su odgovorni za Bleiburg...Račan je odgovoran za Bleiburg...svi ste vi isti..."
Al su brzo umukli kad ih je ova presjekla pitanjem - "Pa kako u taj Bleiburško kontekst stavljate Franju Tuđmana koji je tada bio časnik partizanske vojske? Jer Ivica Račan je tada još bio dojenče..."

Dakle jedan od plejade glupana koji su obilježili modernu hrvatsku povijest i koji su bili to što jesu samo zahvaljujući tome što je narod u prosjeku gluplji od njih.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!

Zadnje uređivanje Halo Effect : 18.02.2011. at 20:32.
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 21:12   #3
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post

Dakle jedan od plejade glupana koji su obilježili modernu hrvatsku povijest i koji su bili to što jesu samo zahvaljujući tome što je narod u prosjeku gluplji od njih.
Opaka konstatacija.Slažem se.
Podsjeća me na dramaturgiju suznih očiju g.Vrdoljaka kojeg je Nebo naprtilo da čini sve po višem cilju.

No,g.Vekić je nedavno javno i gotovo namjerno izjavio da je pjevao ustaške pjesme sa g.Mesićem,očito misleći kako može učinit štetu,sada već nevoljenom kolegi u pjevanju,ali meni je to skroz nebitno jer tko je onda pjevao normalne pjesme kada je cijela polutka popizdila od ushita narodnih težnji.

Vekić se usudi sebe doživljavati kao predstavnika onih koji će dići glas.Zar ne vidi da od svoje mirovine može pristojno plaćati prostorije"Hrvatske straže"i svake prijestupne godine dobiti prostor u lokalnim novinama.Pametnome dosta.A on si poklanja neka značenja,a kasnije će patiti u mračnoj sobi spuštenih roleta gledajući stare snimke sebe,negdje u vrijeme kada je hrabri Siniša Glavašević bio s nama.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 19:26   #4
Pretpostavljam da će jedan od govornika biti i g.Vekić na najavljenom prosvjedu veteranske i dragovoljačke populacije.
Ponijet će ga govor,to je zasigurno.Možda prokaže režimsku mažineriju koja je i njemu omogućila da stane pred mikrofon.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 09:19   #5
Nema naslova u novinama,prosvjed je prošao,čistaći ulica zamišljeno odguruju noć do jutra,a Vekića,sada možemo reći cirkusanta na krilima medija,nikako nema.

Neka se drži polja krizantema,i poezije.On je nježnja duša,i nije mu potreban kurveraj u politici.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.