Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari > Čestitke i pozdravi

Čestitke i pozdravi Sretni rođendani, imendani, diplome, dječica, odlasci u vojsku, pogrebi i ostalo...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2013., 23:30   #21
kolege blogeri posvetili su mu nekoliko postova na blog.hr ... iskreno žalim što je skončao svoj život, iskrena sućut njegovoj obitelji i svima koji su ga poznavali osobno
__________________
Generation X
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 12:08   #22
Quote:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...u-/713609.aspx
Matej11
Samo bi doda o članku nešto što je novinar možda zaboravio. Nakon incidenta koji se vidi na slici Ćabo je dobio otkaz u firmi gdje se tek zaposlio, naravno po utputama Keruma (zaprijetio je vlasniku da će ih uništiti ako ga ne otpuste, ni manje ni više). Otkaz je dobio momentalno, bez obrazloženja i otkaznog roka. Njegovu prijavu na policiji su totalno ignorirali. Nakon toga čovjek se nigdje više nije mogao zaposliti pa mu ništa drugo nije preostalo.I samo još jedna mala ispravka. Novinar spominje obiteljsku kuću. Nemojte zamišljati obiteljsku kuću od 200 m2, bila je to jedna stara ruševna kućica od jedva 20m2.
Zemlja keruma i štimaca nije zemlja za Pava i pave. Oteli je, opljačkali i u ruglo pretvorili. Budućnost nam uzeli, u lice nam se nasmijali. S narodom suočeni, samo viši zid podigli. Sa nama su ostali, a najbolji eto otišli.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 20:12   #23
Počivao u miru. Bilo je zaista predivno čitati njegove postove
__________________
"Otada sam gurnuo nos kojekuda, ali neka me vrag odnese ako sam našao puno toga što bi se dalo usporediti sa mirisom pseće šape. To je miris idiotskog i neiscrpnog optimizma."
NeaSnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 20:29   #24
RIP.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 09:32   #25
Počivao u miru.

S njim je bilo veoma ugodno razmjenjivati misli.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 11:49   #26
Počivao u Miru...za kojim si tragao.

Što ti je bilo u duši, bilo ti je i na jeziku.
Što si govorio, to si i činio.
Malo je takvih.

Žao mi je da te više nema.
__________________
* * * *

You don't get THE GOLD without THE DRAGON!
Della17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 00:30   #27
Počivao u miru Božjem, nadam se da je tvoja duša sada našla mir.
Hvala ti na iskrenosti. Na integritetu.
Hvala ti i neka ti je sada bolje nego što ti je bilo.
Abadon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 23:31   #28
Pokoj mu duši.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 23:30   #29
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Teško mi je shvatiti zašto je osjetio da nas mora napustiti, čitajući njegove posljednje upise na pdf-ovima Religija, Duhovnost i Psihokauč - čini mi se kao da je kroz diskusije u kojima je sudjelovao tražio ne toliko hrabrost koliko nadahnuće baš za čin o kojem smo danas saznali. Rekao bih da je do zadnjega odlučio biti u kontroli svoje vlastite sudbine - ali bih također rekao kako je sa odlaskom jednog pametnog, vedrog slobodoumnog lika suočenog sa beskrajnim idiotizmima i glupošću - glupost ta koja je na kraju pobjedila, nadam se samo privremeno.

Forum.hr izgubio je kvalitetnog Forumaša, neki od nas izgubili su prijatelja i saveznika ili oponenta u diskusijama, drugi su izgubili stvarnog prijatelja a grad Split i Dalmacija izgubili su jednog od svojih novodobnih legendi - čovjeka koji je u jednom trenutku kao glasnogovornik Torcide simbolizirao, predstavljao i artikulirao cijeli Split, bio njegovim simbolom i zaštitnim znakom - i čije će ime još dugo biti upamćeno kao ime splitske gradske legende sa prijelaza milenija.

Počivao u miru Čabo!
Nikad ne znaš što netko nosi u sebi. Ponekad provedemo više vremena na netu sa svojim virtualnim poznanicima nego sa familjom i prijateljima a opet ne znamo ništa ili vrlo malo o tim ljudima s kojima dijelimo misli, ovaj prostor i minute i sate na forumu.

Sjećam ga se sa Psihokauča, čovjek je znao dati dobar savjet. Lijep pozdrav kolegi forumašu i sućut svima koji su ga voljeli.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 01:02   #30
RIP
Anemona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2019., 11:54   #31
Isuse Bože..sad me ovo streslo

Dugo nisam čitala ovaj podforum, a par godina nisam ni bila baš nešto aktivna.

Šteta, šteta..

__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.