Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2014., 21:47   #41
Postoji brdo sistemskih procesa + instalirane aplikacije koje su mogle pojesti promet. Koji mob?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 22:11   #42
Nemam aplikacija sve zivo sam obrisala svojevremeno jer mi je kao memorija puna pa sam obrisala od slika i muzike do svih aplikacija ostao mi samo fb, viber i whatsapp....i sad evo skype prije 2-3 dana.Inace nisam dosad nikad imala ovih drasticnih promjena svaki dan provjeravam promet i sve su to minijature, do evo danas kad sam pricala na skype zato to povezujem.

A mislim da je to zato sto sam cijelo vrijeme bila online...tako sam nesto citala po netu.
Mob je Xperia U

edit: u postavkama pa koristenje podataka pise mi da je skype svega 6.8 mb eto otkad ga imam to je uz fb ujedno i najveca brojka
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 11:00   #43
Imam pitanje za skype messenger. Naime, svaki put kada obrišem povijest razgovora pri slijedećm logiranju javilja se mi razgovor od prethodnog dana, iako sam ga izbrisala.
Na koji način se može izbrisati, a da mi se drugi dan ponovno ne vidi razgovor. Hvala
Cherry is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 19:28   #44
Ne znam na mobilnoj aplikaciji jel moguće.
Moguće da ćeš morati preko desktop aplikacije(Tools >> Options >> IMs and SMS >> IM Settings. Click the Advanced Options button then click Clear History)
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 20:01   #45
Ništa ne pomaže. Povijest mi je još uvijek unutra (čak i od prije 30 dana ). Pokušala sam se logirati na drugom laptopu, ali ne pomaže... čemu onda mogućnost brisanja povijesti, ako je ne obriše.
Zanima me da li i drugi s skype messengerom imaju takav problem?
Cherry is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 11:12   #46
Pozdrav... Zanima me placa li ista primatelj poziva koji je u roamingu a zovem ga preko skypea na njegov broj. On nema internet i to mi je jedini nacin.

Sent from my LG-D955 using Tapatalk 2
dalma222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 18:58   #47
Zanima me moze li se obaviti Skype poziv ukoliko je jedna osoba na mobitelu s prednjom kamerom a druga preko laptopa?
DecemberFlower is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 00:38   #48
Naravno- uređaji nisu bitni.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2020., 02:40   #49
Pozdrav, vidim da dižem temu iz mrtvih

Zadnja 3 dana mi Skype šteka, kako na mobitelu (android) tako i na laptopu. Ponekad poruke dođu odmah, ali puno češće tek nakon 2-3 sata. Vidim da je osoba online, znam da je odgovorila ali ja to ne vidim. I onda najednom dođu. Par puta sam morao raditi screen shoot da dokažem kako mi tih poruka uopće nije bilo do nekog trenutka. Kad se pojave, budu na mjestu gdje je osoba odgovorila sa vremenom kad je točno odgovorila.

Sad ne znam jel to komplet Skype nešto šteka s obzirom da mi je isto i na mobitelu i laptopu, ili je samo do mene :/

Druga stvar, postoji li opcija da spremim komplet razgovor (uključujući slike i videa) te da deinstaliram aplikacije na oba uređaja i onda sav prijašnji razgovor vratim?

Hvala unaprijed na odgovorima.
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2021., 21:29   #50
Skype mi je napravio žešće njesra. Instalirao sam ga pred koji mjesec i primijetio sam da mi guta neka imena iz imenika.
Što znači "guta"? U imeniku imam svoja imena s brojevima i kad uđem pod neko ime, dolje u redu ispod piše da je to i njegov broj na Skypeu (ne kužim baš, tako im funkcionira aplikacija).
I uglavnom, kada učinim neku radnju tipa da prebacim broj s jednog na drugi Googleov account, obriše mi se broj iz imenika na način da on još tamo stoji (ghost broj), ali ne možeš ga naći pretragom i broj piše samo pod sekcijom Skype. Da bi ga ponovno vratio da možeš zvati, slati SMS i koristiti messengere, moraš ga iznova ukucati.
I danas sam ga odlučio deinstalirati i ladno mi je obrisao 19 imena iz imenika koji su bili "ghost".
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.