Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2015., 14:59   #41


SA SUSJEDOM UVIJEK SAM SE IGRAO DOKTORA

Zivim u jednom malom gradu, svako svakog zna, i veoma je tesko da se nesto dogodi a da u roku od sat vremena to ne znaju svi! Moja najbolja drugarica… Maja… Najbolja komsinica… Dve kuce od mene! Kao mali uvek sam zeleo da se igram sa njom lekara i ja da budem lekar a ona da dodje na kontrolu.
Kada smo prerasli te igrice onda sam stalno trazio nacin da joj nekako pridjem… Ali.. Picka u dusi… Inace, Maja je dve godine starija od mene, i kada su krenuli izlasci mi smo malo zapostavili nas odnos… Manje smo se vidjali, druzili… Ona je krenula u srednju i otisla je iz gradica. Dolazila je cesto ali na kratko se vidimo i to je bilo to!
Maja je izgledala kao bomba. Smedja devojka, visoka, prelepo lice, grudi velike a guza iz snova. Tamo je upoznala nekog decka i sa njim je bila dugo… Otisla je na fax… Dugo se nismo videli ali sticajem okolnosti ja sam morao da idem za Bg svakog vikenda na pripreme za fax. Posto nismo nikog tamo znali morao sam da prespavam kod nje za vikend. A sto se mene tice… Malo sad punacak ali inace lep decko ali sam mislio da kod Maje nemam nikakve sanse!
Krenuli su tako vikendi, opet se sve vracalo na staro! Prica do zore, smejanje, gledanje filmova… Jednog vikenda ja dolazim u stan kod nje(imao sam kljuc), ulazim i vidim Maju uplakanu. Pokusavam da je smirim, da mi kaze zasto place ali ni reci… Samo je u jednom trenutku rekla Misa i sve mi je bilo jasno! Taj vikend nije izasla iz sobe! Pokusao sam da je izvadim ali nije islo. Otisao sam kuci i nikako nisam mogao da docekam sledeci vikend.
Dosao je i petak… Odlazim za Bg, stizem u stan i Maja nasmejana, gleda neki film. Pomislio sam da se pomirili ali ona kad me je ugledala odmah mi je rekla,
- ne brini prebolela sam skota.
Ispostavilo se da ga je uhvatila sa drugaricom sa faxa. Posle sat vremena price kako I sta se desilo,
- rekla je ajd da gledamo film, uzela sam neku dobru stvar.
Posle filma, ona je zaspala meni na stomaku. Nikad se u zivotu nisam uzbudio vise nego tad. Digao mi se kao nekom napaljenom majmunu I nisam mogao da ga smirim. Probudio sam je i smestio u krevet. Sledece veceri smo izasli. Vratili smo se kuci malo pripiti, I poceli da se smejemo kao debili bez razloga. Onda me je pitala da li se secam nase igre kad smo bili klinci, kao ja doktor a ona pacijent.
- Uvek si koristio priliku da me izvatas.
Ja sam u trenutku ucutao a ona mi je rekla sta ti je nema razloga za to. Pa bili smo klinci, uostalom sta bi ti falilo da se I sad poigramo iste igre?!

>> Pročitaj cijelu priču
__________________
Erotski portal pusica.com
Erotske priče
Blog erotske priče
tophot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 18:38   #42


MALI RADI TVOJIH GLUPOSTI,RAZVALITI CEMO TI KEVU VECERAS

Ispričaću vam kako je moje glupiranje me došlo glave. Naime zovem se Dušan i imam 23 godine. Živim lepo ne mogu da se požalim. Otac mi radi stalno putuje, keva radi kao sekretarica u uglednoj firmi. Sve kako se poželeti može, imam pare, auto, sve.

Sve je počelo na jednom rođendanu mog prijatelja. Bila je ekstra žurka, alkohola i cura kao u priči. Popili smo malo više. Izlazim iz toaleta i vidim neki tip muva moju devojku. Pošto sam bio pripit prilazim mu i počinjem da se kurčim bukvalno tu pred svojom curom. Svašta sam mu rekao, na šta mi on odgovara:

„U redu momak, oladi“.

Pošto sam bio dobro pijan upalio sam se. Ali me moja cura smirila.
Veče je odmicala a ja nisam mogao da se smirim, stalno sam mislio na njega. Mislim u sebi on mi muva ribu, i u tom trenutku ga vidim kako izlazi van iz kluba. Idem za njim, a za mnom moja četiri prijatelja. Čim sam izašao, hvatam ga sa leđa i udaram šakom u nos. Momak je pao na zemlju. Pošto je to bio ćošak iza kluba, shvatam da niko nije ništa mogao da vidi. Tu nastavljam da ga šutam. U tom trenutku mi se pridružuju i ostala 4 moja prijatelja(ne bi o imenima). Šutali smo ga bez milosti. Neko je naišao i mi smo pobegli unutra.

Sledeće čega se sećam je da se budim kod kuće, sav nikakav. Mamuran sam, boli me glava. Ustajem, doručkujem i idem na faks. Idući prema faksu iznenada mi se tražilo da idem na toalet. Zamako sam za neki ćošak, i spremao se da izvršim nuždu. Tada osjećam jak udarac u glavi i avtomatski padam u nesvest.
Polako dolazim sebi ali shvatam da sam svezan za stolicu u nekoj prostoriji.
Ispred mene čovek, mišićav, nabijen. Fino me pozdravi:

„Pozdrav Dušane“.
Mislim kako mi zna ime. I zašto sam ovde. Nastavio je.
„Sigurno znaš šta si sinoć napravio“.
Kroz glavu mi prolaze slike kako gazim onog momka od sinoć, shvatam da je neki prijatelj od toga momka, ali bilo je gore.
„Momak kog si pregazio sinoć je sin moga šefa, a ja radim za pare“, nastavio je.
Pričom sam sve shvatio. Taj mali je bio sin nekog mafijaša naravno. A ja sam ga prebio na mrtvo ime. Mislio sam sad će da me ubije, ali ponudio mi je kompromis.

>> MALI RADI TVOJIH GLUPOSTI,RAZVALITI CEMO TI KEVU VECERAS
__________________
Erotski portal pusica.com
Erotske priče
Blog erotske priče
tophot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 14:55   #43
Evo jedne moje. Napisao sam je prije dvije godine, ali nikad prije objavio. Kao i svaka priča-kombinacija stvarnih iskustava, stvari koje te zanimaju, ideja itd. ... Inače pišem takve priče/pjesme, amaterski. Znam da je ovo stara tema ali nadam se da će priča nekoga zabaviti i da će možda biti još razmjena priča i/ili ideja na ovoj temi.


NOĆ STRASTI


Ljubimo se strastveno ali polako, uživamo u svakom trenutku. Tijelo mi gori od iščekivanja. Naša tijela podrhtavaju, koža nam se ježi. Gorimo od strasti.


Polako joj svlačim majicu. Požudno promatram njene obline, koje se polako otkrivaju pred mojim očima. Već mi je otkopčala remen. Njeni prati sada se polako zabavljaju s mojim zatvaračem. Osjećam trnce kako mi struje tijelom. Upijam prizor ispred sebe, njene grudi kako se miču u skladu s njenim dubokim disanjem. Počinje mi skidati hlače dok polako oblizuje usnice. Odmah nakon toga skine mi i gaće, oslobodivši moj tvrdi pimpek. Osjećam kako pulsira dok joj skidam grudnjak i pomazim joj sise.


Ona polako liježe na krevet, a na licu joj igra osmijeh. Gledam njene duge noge, glatku kožu, crne čipkaste gaćice na kojima se već naziru njezini sokovi. Mogu vidjeti obrise njenog nabreklog klita i vlažne mačkice. Ona pući usnice i nježno prelazi rukom niz moj ukrućeni ud. Položim svoje ruke na njene noge i polako ih mičem gore-dolje. Osjećam vrućinu kako se širi kroz mene. Polako se penjem na nju, osjećam kako mi kita pulsira. Ona mi ju obavije rukom i palcom protrlja glavić.


"Tako je tvrd", zastenje i obliže usnice. Polako širi noge dok mi ga navlači. Ja zavučem ruku pod njene gaćice i gurnem dva prsta u njenu usku, vlažnu rupicu. Ona zastenje, zabaci glavu unatrag; snaga joj na trenutak popusti, a oči se zatvore. Taj prizor je tako erotičan da ni srce lupa kao ludo. Nježno maknem njenu ruku sa svoje erekcije i skinem joj gaćice. Položim joj ruke na zažarenr obraze i poljubim ju. Njezine usne su tako meke i pune...


"Jebi me...", ona mazno zamoli kada se naša usta razdvoje. Osjećam kako se namjestila tako da sam tik između njezinih nogu. Vidim kako joj linije sokova klize niz bedra.


Polako ulazim u nju, osjećam kako me obavija toplina i vlažnost. Osjećam njezine drhtaje ispod sebe, vidim kapljice znoja na njenoj glatkoj koži. Ona tiho stenje. Nagnem se toliko blizu da mi je tijelo gotovo potpuno pritisnuto o njeno. Ona uzdahne. Udišem njen miris, nježno joj ljubim vrat, slušam kako šapće moje ime. Počinjem ljubiti njezine grudi, pritiskati svoje usne o toplu glatku kožu, prelaziti jezikom preko njezinih sočnih bradavica. Pritisnem ruku o njeno bedro i polako prijeđem svojim prstima do njenog međunožja.


Njene ruke pomamno klize niz moj napeti vrat i bicepse. Ja svojom drugom rukom trljam njen struk, diram njena ramena, stišćem njenu guzu.


"Tako me pališ...", ona šapće u ekstazi. "Tako velik... da..."


Zaključujem što joj paše a što ju ne zanima. Osjećam valove užitke dok ljubim njeno puno poprsje i nabijam ju, upijam sve njene reakcije.


"Tako si seksi...", šapćem soptavo.


Osjećam da je blizu. Osjećam njene sokove kako teku niz moj ud. Ona pohotno jeca, stenje, cijelo tijelo joj je rumeno, a njezina maca se stišće uz moju tvrdu karu. Strastveno ju poljubim u usta i nastavljam trljati njezin uzavreli klit dok i sam ne svršim. Užitak me obuzme cijelog, ugoda plamsa u mojem biću. Odmaknem se samo zato da uhvatim zraka, još uvijek osjećajući okus njenih usana i toplinu njezina tijela. Legnem na krevet pored nje i udišem miris strasti i seksa koji je ispunio sobu. Pred očima mi se neprestano pojavljuju oni predivni prizori. Ona se privije uz mene i osjećam kako se u meni širi toplina.


Znam da ćemo prije ili kasnije ovo ponoviti, ali zasada mi je dovoljno da ležimo u krevetu zajedno, zagrljeni, i šapćemo si što nam samo u takvim trenutcima pada na pamet.


Imam i jednu pjesmu, ali više je ljubavna


Dodiri

Dodiruju se polako
Uživaju u osjetima
Čekaju pravi trenutak
Sve je ispunjeno ljubavlju i željom
I poljupci, i uzdasi, i trzaji
I nakon samog čina
Nad njima lebdi oblak strasti.
Kornjačon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 15:03   #44
Mama Od Prijatelja Tako Je Napaljena Da Ne Bira Godine *Matorke*



Upoznao sam se sa jednim kolegom ali vrlo brzo smo postali i prijatelji.Bili smo zbilja dobri i dijelili smo i dobro i zlo.On se poslije premjestio u Vukovar a ja ostao u Zagrebu.Iz priča sam shvatio da su mu se starci razveli po njegovom rođenju.Kasnije mama mu se preselila u Rijeku i zaposlila kao tajnica u jednoj tvrtci.Kako je mene bilo po čitavoj Lijepoj našoj,tako sam došao i do Rijeke.On joj je dosta pričao o meni i gospođa me je znala ali me nikad nije vidjela.Potražio sam tu firmu i vrlo ju brzo pronašao.Došao sam do njene kancelarije i vidio ju da nešto tipka na kompjuter.Prišao sam stolu,pružio ruku i rekao „ja sam Ivan“.Malo me začuđeno pogledala i tad se sjetila da joj je sin rekao da ću doći.

-Baš mi je drago, Mirjana.Mario mi je rekao da ćeš doći.Sjedni i pokazala mi na prazan stolac nasuprot njenog stola.

Naručila nam je kavu i sok.Kako sam došao pred kraj radnog vremena gospođa koja je radila kao konobarica dosta je nevoljko donijela naručeno.Mirjana si je stolicu prebacila s moje strane stola.Pričali smo o raznim temama.Tako smo se dotakli i teme sexa.Bilo mi je dosta neugodno pričat s njom o toj temi jer ju prvi puta vidim i faktički mi može bit mama po godinama.Mirjana je bila skroz opuštena i pričala o sexu kao da priča o vremenu vani.Govorila je da joj je ovdje lijepo samo ne može naći nekog s kim bi živjela.To me je malo začudilo jer je sasvim dobro izgledala.Pokušala je nekoliko puta ali uvijek bi naletjela ili na pijanca ili na totalno krivog čovjeka,a ona je od krvi i mesa kako je rekla i da ima svoje potrebe.Malo sam ju začuđeno pogledao a ona se zagledala u mene bez i jedne riječi.

PROČITAJ CJELU PRIČU
__________________
Erotski portal pusica.com
Erotske priče
Blog erotske priče
tophot is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 21:46   #45
Suradnja

Ima li na ovoj temi možda autora zainteresiranih za zajedničko pisanje erotike, ili jednostavno suradnju/razgovor? Razmjenjivanje ideja, savjeti, preporuke takve i slične literature itd.? Ako ima, slobodno mi pošaljite privatnu poruku na Forumu.
Kornjačon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2018., 17:25   #46
Erotika

Poezija, ne proza, ali mislim da ovdje pripada... ako netko želi još, neka pošalje privatnu poruku...


"TAJNI SASTANAK"


Stojim na pločniku, pogledavam na sat
Nestrpljivo čekam tebe, tvoj znak.
Prisjećam se našeg dopisivanja, razgovora, naših obećanja, predigri.
Našeg dogovora o jednom kutku i našoj zamamnoj igri.


Čim te ugledam, zastane mi dah.
Pogledi nam se sretnu, namigneš mi; dogovoren znak.
Uzbuđeno te promatram dok polako odlaziš, niz ulicu
Laganim korakom, do našeg dogovorenog, tajnog mjesta, s osmijehom na licu.


Pričekam minutu, a potom krenem istim putem.
Ogledavam se, srce mi ubrzano tuče, znoje mi se dlanovi.
Dubokom udahnem prije nego zađem u ograđeni ugao, daleko od ostalih.
Konačno se nađem licem u lice s tobom, na našem kutku osame, gdje sam i prije stizao.


Strastveni se ljubimo i diramo
Dok nam tijelo podrhtavaju od uzbuđenja.
Neprestano osluškujemo, kako netko ne bi naišao
Premda sam taj kutak pažljivo odabrali, kako ne bi bilo iznenađenja.
Adrenalin nam struji žilama, vrući znoj teče niz kožu.


Ugrizeš me za donju usnicu
Kada osjetiš moju ruku pod svojom suknjom.
Duboko uzdahneš kada ti svučem gaćice
I krenem dragati tvoju vlažnu, toplu pizdu
Prije nego polako uvučem svoje spretne prste u tvoju usku vlažnu rupicu.


Nastavljamo se ljubiti dok te pohotno prstenjačim.
Pažljivo promatram tvoje reakcije, tvoje postupke
Vidim što ti godi, a što ne.
Milujem ti mokre usne, trljam ukrućeni klit.
Jezici nam se isprepletu kada ti se tijelo počinje tresti pod simulansima.
Dahćeš mi u usta dok mi svršavaš na prstima.
Kita mi je tvrda kao kamen, udišem opojan miris tvojih uzavrelih sokova.


Konačno, odmakneš se od mene
I duboko udahneš, blještući od olakšanja.
Lice ti je ozareno, požuda ti sjaji u očima.
Ubrzo potom, uhvatiš me za hlače
I počneš se spuštati na koljena.


Zastenjem kada tvoja usta obaviju moj ukrućeni ud
A tvoj jezik ga odmah stane pohotno oblizivati, dužinom cijelom.
Trnci mi podilaze tijelom
Dok se tvoje pune, meke usne priljubljuju oko mog uzavrelog mesa.


Pohotno šapnem tvoje slatko ime
Dok mi tijelo drhti, a užitak struji mojim bićem, kroz vene, snagom ludom.
Čujem tvoj tihi hihot dok ti jezik i dalje pohotno kruži mojim udom
Skupljajući svaku kap moje sperme, bez gnušanja.
Užitak i strast dosegli su vrhunac, preplavljuju me valovi zadovoljstva i olakšanja.


Potom se rastanemo, s kratkim pozdravom
I obećanjem da ćemo se ubrzo ponovno čuti.
Naša igra, naš dogovor, još uvijek traje, plamti, nikada ne spava
Dok god nas mami avantura
A požuda gori u nama.
Kornjačon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2019., 06:36   #47
Sestrica moje djevojke

Imam trideset i dvije godine. Što se tice zivota do sada, ne mogu se zaliti. Imam prilicno dobar I stabilan posao, sa solidnim primanjima, da mi moze bit za pristojan zivot. Mozda jedina mana, ako tako mogu reci, je bila ta sto se jos nisam skrasio, ozenio, napravio neki cilj u zivotu, al dobro, kazu da covjek osjeti kad je spreman za taj korak a ja se nesto previse i ne sikiram, da budem realan. A nije da nisam imao djevojku, ili da je nemam sad, naprotiv, uvijek sam u nekoj vezi, nekad u ozbiljnijoj, nekad ne ali bez zena nisam mogao, nikad. I do prije par mjeseci sam bio.u vezi, prilicno ozbiljnoj iako je ona bila
dosta mladja od mene, skoro sedam godina. Prirodno plava, duga kosa , malo mozda i preduga rekao bih, koju ne zeli da osisa ni pod koju cijenu iako joj treba, kako kaze dva sata da je osusi. Plave oci, jako plave koje te naprosto probadaju kad te gleda u oci i to je prva stvar u koju sam se zaljubio na prvi pogled, bas onako filmski rekao bih. Hvaljenje na stranu, ali sam uvijek imao lijepe djevojke, nekad ne toliko pametne kao Dzeni, ona mi je bukvalno dosla u kompletu. Lijepa, zgodna, pametna, osjecajna i jos ovu godinu i vjerovatno diplomirani pravnik. Dosta se trudila u zivotu, kao i sad jer su je odmalena ucili da ne pada nista s neba i drago mi je sto je to tako, da ne trazi nista na lijepe oci, sise ili guzicu. A moze da hoce, ne bas toliko sise koje i nije bas naslijedila od mame ali je poznata po velikoj zategnutoj guzi. Zna i ona da se muskarci okrecu za njom i pricaju o njenom dupetu, pa cak i moji drugovi koje sam ne jednom uhvatio da bulje u njenu guzicu, ali dobro, to je jednostavno samo muski gen koji svi imamo.

Zivjela je blizu mene, nekih desetak minuta, pa smo tako cesto bili jedno kod drugog, najcesce sami pa sam cesto imao priliku da joj svucem hlace dok je ona naguzena. Ja sam tako volio, da ih jedva svucem i otkrijem guzu za kojom su se svi okretali a ja lizao, ljubio, lupao. Voljela je da je tucem po guzi, a najvise je voljela da joj lizem supcic , mada mi nikad nije dala da joj ga stavim, a vjerujte da sam pokusavao skoro svaki put kad bi je skinuo. Osim toga voljeli smo iste stvari u seksu i koristili smo svaki trenutak kad smo sami da se pojebemo, pa makar brzinski, ali nikad mi nije rekla recimo da nije raspolozena, kao sto zene imaju obicaj, nego je voljela da se jebe cak i vise nego ja. Ta cinjenica me je malo i brinula i smetala mozda, jer smo jedno ljeto bili prekinuli na dva mjeseca i ona je za taj period imala nekog lika koji je jebao, kako sam kasnije saznao. Mozda nikad i ne bi saznao da ih nisu vidjeli mnogi ljudi kako se karaju u wc-u lokalnog kluba u koji smo izlazili. To saznanje me strasno pogodilo i bio sam ljut, ogorcen, tuzan ali sam nekako uspio snage i volje da prebrodim i da joj oprostim, i ne kajem se zbog toga, samo sto sad imam i vjerovatno cu uvijek imati neku dozu straha i nepovjerenja prema njoj i ona to zna.

Kao sto sam rekao, zivjeli smo blizu pa sam i ja cesto isao kod nje i kad ne bismo bili sami. Sjedili bi s njenom mamom i mladjom sestrom, gledali TV, pili pive, jeli, zezali se pa sam za kratko vrijeme postao posebno drag njenoj mami a i sestrici. Oca ni one nisu vidjale po 3, nekad i sest mjeseci buduci da je radio u inostranstvu i dolazio tu tek po nepuna tri mjeseca i ponovo odlazio trbuhom za kruhom. Mama joj je pazila na malu kafanicu koju imaju u gradu i vecinom je radila u smjenama jer nije bilo potrebe, niti je mogla priustiti.jos jednu konobaricu. Zena u srednjim cetrdesetim, jako lijepa i jako zgodna za svoje godine. Posebnu paznju moram iskazati na velike, ogromne sisurine koje bi ljeti dolazile do izrazaja pa se vrlo cesto nisam mogao.suzdzati da ne pogledam. U jednom periodu kruzila je prica ulicom da ju je neko vidio.kako izlazi iz stana jednog doktora, mladjeg koji je zivio u blizini, sam, neozenjen. Ne znam.da li su to.bili zli jezici ili istina ali ja sam bio siguran da se karala s njim, pa i sa drugim likovima, jer se nikad nije puno dotjerivala osim nekim danima, tj kad ide da se kara. Cak je jedan vikend otisla na planinu, s drugaricama, kako je nama rekla , a zamolila je Dzeni i Laru da ne govore ocu, da se ne bi naljutio bez potrebe i razmisljao o tome. Znala je i Dzeni da joj je mama otisla gutat debeli kurac, covjeka koga i ne zna.

Lara je imala 14 godina, trenirala odbojku i prilicno se brzo razvila za svoj uzrast koji nisam ni primjetio za 3 godine koliko je znam. Imao sam osjecaj da je cisto preko noci izrasla iz djevojcice u djevojku. A kako sam to zakljucio? Paa, jedan dan sam sjedio kod Dzeni u kuci, cekao nju da se obuce da idemo kupovati neke stvari, bas taj vikend kad joj je mama otisla na planinu. Lara se vratila s treninga, pozdravila se i usla u kupatilo da se tusira. Kad je zavrsila, obukla se za grada i usla da se pozdravi na brzinu. Na sebi je imala neku zutu, usku, ljetnu haljinicu koju sam prvi put vidio na njoj. Tacnije, prvi put sam je vidio u tom izdanju, prvi put sam je pogledao nekim drugim ocima. Bolje receno, nisam mogao da skinem pogled s njenih sisa koje su vec dosta bile vece nego sestrine. Bukvalno ih je jedva uspjela strpati u haljinu i naprosto sam mislio da ce haljina puknuti kako na sisama tako i na guzi, koja je bila jednako velika kao i sekina i cvrsta od treninga. Usla je u dnevnu sobu da se pozdravi i nagela se na prozor da vidi hoce li padati kisa. Blago se naguzila i ja sam pred ocima imao sliku koju nisam nikad ni sanjao. Prilicno kratka I uska haljinica se digla da sam u jednom trenutku mogao vidjeti i dio njenih, bijelih tangica. Nisam mogao da vjerujem. Lara pocela da nosi tangice, Lara ima tako dobru supcinu, tako velike sisurine? Mala Lara. Kurac mi se istog trena poceo da dize, toliko da sam ga morao pokriti rukom, da slucajno , ne daj Boze Dzeni ne bi primjetila i skontala da mi se dize na njenu malu sestricu. I nije mi se samo tek tako digao. Digao se zato sto sam zamisljao kako bi kleknuo iza nje, dok je naguzena na prozoru, digao joj haljinicu i poceo joj krvnicki i divlje lizati, jesti supcinu i pickicu iako znam da je vjerovatno nevina. Ali nema veze, ne moram je guziti, cak sta vise imao sam drugu zelju. Da je okrenem i spustim na koljena, izvadim tvrdu kurcinu koju je ona digla, samo ona i gurnem joj ga do grla, odmah. Da joj be dam da ga izvadi dok joj pljuvacka ne bi pocela curiti niz bradu, dok ne bi.pocela da se grca i davi kurcem, a imam prilicno velik i debeo kurac koji joj ni sestra nije mogla dugo drzati u grlu da se ne pocne daviti. Govorim to zato sto Dzeni voli da pusi kurac, voli da je se bukvalno kara u usta i ja to radim godinama a vjetovatno su je i prije davili kurcevima, al Lara to nije radila, sigurno nikad. Jos vise me lozio  i njen aparatic na zubima koji ju je cinio meni jos ljepsom ali I seksipilnijom jer je za mene aparatic predmet pozude i jako cesto sam trazio pornice gdje tinejdzerice nose aparatice i na kraju im skoro uvijek izdrkaju.po njemu dok se.one nevino smiju, s kikicama glavi. Uvijek sam se lozio na teen, schoolgirl uniforme i pornice, vjerovatno sam zato uvijek.nesvjesno i nalazio dosta mladje djevojke, ali.mi se nikad nije desilo da se lozim na toliko mladju djevojku, a njoj sam bas to hti uraditi..Izjebati joj lijepa usta, razmazati joj sminku suzama i pljuvackom i svrsit joj prvo po haljin, pa po licu, u usta i po onom slatkom droljastom aparaticu.


NASTAVIT CE SE... (valjda)
 
Odgovori s citatom
Old 20.07.2023., 15:22   #48
Dame se ipak pita! - I

Jedva sam dočekao tramvaj. Vani je pljuštala kiša, ne ona jesenja hladna i neugodna, neogo žestoki ljetni pljusak koji ne da me
smočio do kože, nego ju je i namočio.
Osjetio sam kako se voda cijedi niz moje tijelo, lagano klizeći u gaće, niz jaja koja su se sva slijepla puzajući poput mravaca uz
nogavicu u tenisice, u kojima su noge šljapkale dok sam hodao. To me podsjetilo na šljapkanje jaja dok jebem neku mjesnatiju
žensku s guza. Moje misli stvorile su novi problem, kurac je naravno izreagirao i mislim da se to vidjelo na mojim mokrim
kremastim tankim ljetnim hlačama. No što je tu je, od stvarnosti i problema nisam mogao pobjeć, netom su se otvorila vrata
tramvaja, i jasam jedino mogao ući.

Glupo sam se pokušavao zakloniti iza prozirne pregrade od mogućih pogleda znatiželjnih strankinja i možda ponekog stranca,
vjerojatno bih i uspio da nisam ugledao tebe.
Duga plava kosa namočena jetnim pljuskom cijedila ti se po ramenima, šminka se lagano topila i klizila niz lice, maskara
je izgledala onak, pomalo mistično, samo je ruž bito takav kakav bi trebao biti, jarko crven i vlažan na punačkim usnama.
Pogled sam instiktivno malo spustio na tvoju tanku plavu košulju namočenu toplim kapima ljetnog pljuska koja se priljepila za grudi.
Za pogledom su ponovo krenule i moje misli, iz kojih me u stvarnost vratio trzaj tramvaja koji je upravo krenuo.
Po oštrim nabreklim bradavicama koje su se nazirale kroz pripijenju košulju rekao bih da ti je bilo pomalo hladno, možda ...
No i to je bilo i više nego dovoljno da moj kurac, glup ko kurac, izreagira erekcijom i to je sada bilo više nego očito na mojim hlačama.

Krajičkom oka primjetio sam da si me zapazila i pogledala, no nisam ti htio pogledati oči, radije sam spustio pogled na tvoju
mokru suknju koja prešavši brežuljke guzova tijesno obavila tvoje putine, i pokušao zamisliti cijedi li se i tebi voda niz trbuh kroz gaćice
do pičke. Pitao sam se jesi li se navlažila od pogleda na moj nabrekli kurac koji samo što nije isparao hlače ili pak od ljetnog pljuska ... sumjnam.

Iz tog razmišljanja u kojem sam pokušao dočarati izgled tvoje pičke, pitajući se vire li male usmine ili ne, skrivaju li klitoris ili
je on ipak uspio pronaći put i proviriti van, prenuo me zvuk pneumatskih vrata tramvaja koja su se otvarala. Krenula si prema van,
a meni je kroz glavu proletilo milion scena, koje sam želio proći stobom i shvatio, ako ništa ne učinim, da je tek slijedeća stanica moja.
Krenuvši za tobom jebena vrata tramvaja su se već počela zatvarati, snažno sam ih odgurnuo i provukao se van.
Čuo sam negdje iza sebe kako mi vozač tramvaja jebe mater, ali bolio me kurac. Jedino što sam vidio bili su tvoj guzovi u pripijenoj mokroj
uskoj suknji koji su se pretapali u skladne vitke noge čiji gežnjevi su završavali u plavim štiklama sa uzorkom i crvenim potplatama, a to je
kombinacija koja me uvijek jebala, i na koju mi se uvijek dizao kurac i mutio um.

Kreno sam za tobom, a tene u opet šljapkale, i to me opet podsjetilo na jebanje s guza u mokru pičku, i što sam dalje hodao, sve sam bio
napaljeniji, libido mi je vrištao, a kurac počeo sliniti, fakat je.
Nisam više mogao izdžati i viknuh: "Gospođice ...!" Msilio sa da me nećeš čuti, no tad sam shvatio da si i ti pažljivo slušala šljapkanje
mojih tenisica iza tebe, o tvojim mislima tog trena mogao sam samo pretpostiviti ...
Okrenula si se i upitno me pogledala, ali ne mene nego moje hlače iza kojih se nalazila volumenta napaljenosti požude koja je bila sve, samo
ne nevidljiva.

I dok sam ja nešto srao, buncao, prišla si mi i odlučno stavila prst na usta, osjetivši pri to oštrinu tvog noka. Pogledavši me divlje u oči, tvoja
druga ruka završila je na mom kurcu kojeg si zgrabila tako snažno da sam na njemu osjetio valjda svih tvojih pet noktiju.
Jebi ga, tu se više ništa nije dalo napraviti, zavukavši ruke ispod suknje, zgrabio sam te za mekane guzove, privukao na sebe i
odmjereno ugrizao za vrat, i još jednom malo jače, vrisnula si. Upravo to sam htio, htio sam da vrisneš, da vrisneš vriskom koji je mješavina
bola i požude, želje i čežnje nepoznatog i divljeg, slučajnog i spontanog, i jebeno si vrisnula.
U glavi mi je bila samo jedna misao, moramo se pojebati sad, odmah, jer inače neće biti to to, ni tebi, ni meni, ni jebenom svijetu oko nas za
koji me bolio kurac.
Tražio sam pogledom zvijeri uhvaćene u ugriz čelične stupice, gje, gdje će mo se jebati? I dok si mi zabijala svoje nokte u leđa, osjetio sam jednu
kap kiše na obrazu, drugu na uhu, pa još jednu ... , jebeni pljusak je opet krenuo. Tamo negdje je bilo dječje igralište, pa neka stara limena zgrada,
kontejner za smeće pored kojeg je bila stara jela, nabacani stari namještaj i spužva od madraca. Da, ... ta spužva, tamo bi mogli, to je rješenje.
Istrgnuo sam se iz tvojih ruku, dugmad sa mojoj košulji se razletila, uhvatio te za ruku i povukao prema toj spužvi. Ali jebena spužva je bila mokra,
a trebali smo se jebati. Gorivši od želje dok si čekala rješenje, bijesno sam jebo mater sreći jer te nisam imao gdje jebati, jer će sve propasti, a
jebeni pljusak je postajao sve jači i jači. Tad sam primjetio da je tik oko stabla jele tlo suho, i shvativši da nemam vremena tražiti, birati, odlučio
sam uzeti sudbinom dano.

Nestrplivo si otkopčala moje hlače, a ja sam strgnuo košulju sa tvojih uzdrhtalih grudi i nekoliko trenutaka pogledom uživao u dječačkim snovima
svakog muškarca promatrajući kapi kiše koje su padale po tvojim bijelim jedrim sisama i cijedile se niz bradavice. Moj kurac je knačno bio izvan
hlača u tvojim rukama, među onim tvojim noktima. Te tvoje jebene nokte sam uvijek negdje osjećao, kao da si znala da meni u životu trebaju ti
tvoji nokti, prirodni, njegovani, oštri, senzualno jebozovni. Gurnuo sam ruku pod tvoju suknju i provukao se uz tange do tvoje pičke, tople, vlažne,
ljepljive pohotne pičke. Ništa se tu više nije dalo napraviti, niti je trebalo, onaj tračak divljine zaostao u nama iz vremena dok su dlakavi mamuti
hodali po polarnom ledu odradio je sve što je trebalo. Ti si bila tu, spremna za nataknuti se na kurac i odraditi ono što ne tisućljećima nije mijenjalo,
jer je evoluiralo do savršenstva, divlje se jebati, do besvijesti.

Nastavak slijedi ...
ExWriter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2023., 15:22   #49
Dame se ipak pita! - II

Nisam imao vremnena, želje, potrebe, ... skidati s tebe ni tange, ni suknju, ni plave štikle, jednostavno sam te podignuo, naslonio na grubo stablo jele i
zabio kurac u tebe, u tvoju jebenu vlažnu, mokru, ljeplivu pičku. Sam se samo otklizao u nju, cijeli, odmah, potpuno. Opet sam
osjetio te tvoje jebene nokte, kojima si odmaknula gaćice u stranu jer ni ti nisi imala vremena baviti se igricama, skidanjem, ostalim
neprirodnim zajebancijama, i tebi je svaka sekunda bila bitna, jer požuda nije vječna. Ne, nisam ti lizao pičku, nisam sisao klitors, nisam ti jezik
gurao u nju, nisam ti ni prst stavio u šupak, nije bilo potrebe, jer sve što je trebalo, dogodilo se samo po sebi.
Dok sam te jebeno nabijao, gurao kurac u tebe, pa ga vadio, pa gurao ... dublje i žešće, ti si mi gurala jezik u grlo, dublje, duboko, do krajnika,
(zato se valjda tako i zovu). Stenjala si jedva dolazeći do daha držeći se noktima za moja leđa čije ću ugrize, znao sam, osjećati danima kasnije.
Osjetio sam miris prljave kiša koja se cijedila s jele pomješana sa smolom i padala po našim tijelima, mojim hlačama, tvojoj kosi, suknji,
dok su nam se dlake sa genitalija lijepile. Sve je bilo mokro, prljavo, poderano, a mi smo se jebali, jebali ... i jebali, bolio nas je kurac
za kišu, prolaznike, ogoljenost, vrijeme, trenutke, sve je stalo. Tad sam osjetio oštru bol na vratu, tvoj ugriz, potpis tvojh zubiju, koji me na brzinu
vratio iz idile požude u stvarnost, a nakon toga opet poljubac isprepleten našim toplim jezicima, i neki metalni okus, ... jebeni dobro poznati metalni okus,
jer si me u grču užitka ugrizla ... do krvi.


Lud od okusa, bola u vratu i noktiju zabijenih u moja leđa, nabijao sam te na kurac svom snagom i silinom pomahnitalog napaljenog pastuha.
Svakim pokretom u tebe osjetio sam kako mi tvoja pička sve više stišće svakog trena nabrekliji kurac, cijedeći iz njega poslijednje trzaje grča.
Iz tvojih usta izlazili sve dublji uzdasi koji su sve više ličili na vriskove, i na vrhuncu stapajući se u jedan dugačak, divlji, nastao kao produžetak
vlala orgazma koji je netom prožeo tvoje uzdrhtalo tijelo, um, biće.
Iz mojih stisnutih jaja provalio je čep užitka tijesno prolazeći van kroz kurac koji sam u poslijednji tren iščupao iz dubine bunara tvoje pičke, a topla sperma
prosukljala je iz njega slobodna oblijevajući tvoju ruku, cijedeći se kroz prste, zavlačeći pod tvoje nokte, kapajući. Klonula si, opustila se u poslijednjim sekundama
zanosa, jedino je ubrzan dah i lupanje tvog srca odavalo da tvoje stanje neuobičajeno drugačije nego inače, no ne zadugo.
Prenula te divljina koja se probudila u tebi, osjetivši se ranjivom žestoko si me odgurnula i načas probola pogledom divlje mačke,
no dovoljno dugo da vidim kako su se zjenice u tvojim zelenim očima na tren bijesno stisnule.

Tad osjetih prasak u ušima i oštru bol tvog šamara na licu: "Dame se ipak pita!", procijedila si kroz svoje njegovane zube pokušavajući
sakriti zadovoljstvo orgazma i divljaštva koje te je netom proželo. Ošamućen od šamara promatrao sam kako si onu strganu, mokru, prljavu, plavu košulju
obukla na sebe pridržavajući ju rukama na grudima koje su neposlušno ispadale dok si se udaljavala elegantnim hodom. Tu eleganciju je jedino narušavalo
propadanje tvojih peta u pljuskom netom namočenu zemlju, no ne zadugo, došavši na nogostup zveket cipela na asfaltu vratio ti je savršenstvo.
Moj iscijeđeni kurac je i dalje visio iznad hlača nesvjestan slučajnog prolaznika, postarijeg gospodina sa kariranim šeširom koji je pod crnim kišobranom kroz
debela stakla dioptrijskih naočala zainteresirano gledao pokušavajući shvatiti što nam se to upravo dogodilo.

Kiša je i dalje padala, ispirala krv s mojih leđa, spermu s tvojih prstiju, divlju požudu sa nas, a ja sam se nadao novoj prilici, možda i ti ...
ExWriter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.