Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2017., 11:43   #801
Pogledaj si par postova unazad, i to isto se meni dogodilo pred par mjeseci..... s time da sam ja imala napravljen back up Vibera...
Viber sam napravila back up na starom mobu i prebacila taj zip. file u komp, ali NE POSTOJI način da ih se instalira u novi mob.... probala sam i preko Drive-a, i preko kompa, nema ništa od poruka - samo kontakti, grupe i fotke (no one su mi se pokazale u folderu "Viber" u Galeriji slika, a u samom Viberu ne!).
I sad ustvari imam te sve stare Viber poruke u zip.-u u kompu, nađem ih i u novom mobu u Drive-u, ali nema načina da ih instaliram natrag u Viber...
Oba moba su Samsung, radila sam i preko Samsung Switch i manualno, no ništa....

Za razliku od WhatsAppa čiju sam cijelu konverzaciju back up na starom mobu i instalirala ju u novi, i sve mi je sad u novom mobu doslovno copy-paste i od poruka i od fotki, sve kao što je bilo u starom mobu....
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:39   #802
Ako me je neka osoba blokirala na viberu, može li i dalje vidjeti moj status? Pitam zbog ovog novog "last seen" i sl.
dexcom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 15:39   #803
Na Viberu su me dodali u nekoliko grupa, ako gledam poruke samo u jednoj grupi hoće li me i ljudi u drugim grupama vidjeti kao "Last seen" tog trenutka?
_filo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:11   #804
Bok ljudi,

jel netko mozda zna ali sa sigurnoscu, da li je moguce da mi pise da je netko bio aktivan na Viberu npr. prije 10 min, ili pola sata ili tako nesto, a da zapravo nije bio uopce od npr jucer navecer? I tako svako malo pise da se pojavio na Viberu nedavno.

Ja sam gotovo sigurna da nije tako i da ta osoba mulja da nije bila tu, ali da provjerim za svaki slucaj.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:19   #805
Za kurvaluk se ima drugi mobitel...
A ovo sto tebe kopka zna se samo desavat..
Vec je opisano ovdje u temi par puta
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:34   #806
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
Za kurvaluk se ima drugi mobitel...
A ovo sto tebe kopka zna se samo desavat..
Vec je opisano ovdje u temi par puta
Hahaha ma nije rijec o tome, nego o 'frendici' jednoj.

A nisam mogla ici listati hrpetinu stranica ovdje. Znaci ipak je moguce da se desi to. Cak i vise puta dnevno, znaci da viber sam ajmo reci updejta taj status pa sam pomice - aktivan prije 10 min., pa prije 30 min., pa prije 2 sata.. A da osoba nije danas uopce bila online.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:15   #807
Ma mislim da ni sama ekipa u Viberu nije sigurna kako se na kojem mobitelu taj status updatea 😉 na žalost, preko niti jednog od tih statusa ne možeš stalkati ljude. Eventualno pratiti je li poruka isporučena/pročitana, a niti to ako ljudi onemoguće, ili stave pop-up pa ga pročitaju i izgase prije nego otvore aplikaciju, ili samo pročitaju notifikaciju i maknu je bez da otvore aplikaciju. Uglavnom, samo je informativne prirode i ne mora bit realno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:23   #808
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Bok ljudi,

jel netko mozda zna ali sa sigurnoscu, da li je moguce da mi pise da je netko bio aktivan na Viberu npr. prije 10 min, ili pola sata ili tako nesto, a da zapravo nije bio uopce od npr jucer navecer? I tako svako malo pise da se pojavio na Viberu nedavno.

Ja sam gotovo sigurna da nije tako i da ta osoba mulja da nije bila tu, ali da provjerim za svaki slucaj.
Da, moguce je, npr. netko joj je poslao poruku, ona je poruku dobila i na viberu ti pise kao da je tada zadnji put bila online, a ona mozda tu poruku nije procitala, mozda ni nema mob kod sebe
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:37   #809
Viber ima opcije na postavkama:
-Uvijek povezan
- zato nekima uvijek pise na mrezi, a samo bas kad im nije spojen mobitel na internet pise zadnji put na mreži

-koristi postavke uredaja za stanje mirovanja wi-fi -
njima uvijek pise zadnji put na mrezi prije...
osim bas kad citaju ili pisu na viberu-onda im piše na mreži, ali im je viber spojen na net, i ako im posaljes poruku odmah ce je dobiti i taj tren pokazati "na mrezi", iako mozda oni fizički u tom trenu nisu na viberu
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 23:28   #810
Quote:
blaenka kaže: Pogledaj post
Viber ima opcije na postavkama:
-Uvijek povezan
- zato nekima uvijek pise na mrezi, a samo bas kad im nije spojen mobitel na internet pise zadnji put na mreži

-koristi postavke uredaja za stanje mirovanja wi-fi -
njima uvijek pise zadnji put na mrezi prije...
osim bas kad citaju ili pisu na viberu-onda im piše na mreži, ali im je viber spojen na net, i ako im posaljes poruku odmah ce je dobiti i taj tren pokazati "na mrezi", iako mozda oni fizički u tom trenu nisu na viberu
Ne bi se baš složio s ovom pričom, samo kada se otvori aplikacija i kada ste na viberu onda drugima piše da ste "na mreži" , kada se izađe iz aplikacije-vibera (bez obzira što ste povezani na internet) već za 3-4 minute piše "zadnji put na mreži prije ...."
selk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:56   #811
Očito točnost prisutnosti na mreži ovisi o puno toga i ne može se pouzdati u to. Kad pogledam na ženinom mobitelu, često piše da sam bio vrlo nedavno na mreži, a nisam otvorio Viber 2-3 dana

Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk
darko 150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 18:14   #812
Quote:
selk kaže: Pogledaj post
Ne bi se baš složio s ovom pričom, samo kada se otvori aplikacija i kada ste na viberu onda drugima piše da ste "na mreži" , kada se izađe iz aplikacije-vibera (bez obzira što ste povezani na internet) već za 3-4 minute piše "zadnji put na mreži prije ...."
Probaj promijeniti u postavkama ovo sto sam napisala pa sa nekog drugog mobitela pogledati svoj profil

ili prolistaj si malo kontakte i uoci da nekima uvijek piše "na mreži", a sigurno nisu 24/7 u aplikaciji
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 15:33   #813
Quote:
blaenka kaže: Pogledaj post
Probaj promijeniti u postavkama ovo sto sam napisala pa sa nekog drugog mobitela pogledati svoj profil

ili prolistaj si malo kontakte i uoci da nekima uvijek piše "na mreži", a sigurno nisu 24/7 u aplikaciji
Probao sam, kod mene je u postavkama u viberu postavljeno "uvijek povezano" i kada izađem iz aplikacije, drugima ne piše da sam na mreži, nego "zadnji put na mreži...." iako sam na internetu. Možda to ovisi i o verziji Androida ili mobitela tko će ga znati.
selk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 09:25   #814
Mijenja li Viber sam naljepnice?

Imala sam one 'standardne' dugo vremena i prije neki dan skužim da ih više nema.

Sad su neke druge koje uopće nisam tražila.

Jel' se to dogodilo još nekom?

Kak da vratim one stare na koje sam navikla?

I zakaj to oni sami mijenjaju ?!?!?!
Pilica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 15:26   #815
Da, mijenjaju, kako im dođe. Zato što mogu
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 18:32   #816
Meni su npr. prije par mjeseci došle italijaske naljepnice pod one standardne "hi".
Dakle Buonanotte umjesto Good night i slično, ali su veoma slične starima.
Pusa je crvenija i sjajnija
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 01:03   #817
Događa mi se iritantna stvar s Viberom. Vrlo često poruke ne dolaze i po cijeli dan dok ne izbrišem Viber u task manageru i tada dode milion poruka. Ima neko rjesenje za ovo? Dogada li se to još kome?
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 13:48   #818
Oduvijek ili je od nekog trenutka počelo?
Ako koristiš mobitel- poruke dolaze?

Viber je dodan u iznimke za štednju baterije?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 14:42   #819
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Oduvijek ili je od nekog trenutka počelo?
Ako koristiš mobitel- poruke dolaze?

Viber je dodan u iznimke za štednju baterije?
Od kad koristim Viber, od ovog ljeta.
Prije je bio instaliran reda radi jer ga je baka koristi a ovo ljeto mi je trebao za posao i tada sam primjetio da ne dolaze poruke. Ne radi niti kad koristim mobitel.
I to nije uvijek, nekad normalno dolaze poruke 2 dana i onda jedno jutro ništa, tek kad ga ugasim u task manageru i ponovo upalim dodu poruke. Češće se dogada na mobilnom internetu nego na wifiu.
Isto tako ako ga ne resetiram neće poslati poruku, kao da se skroz iskljuci s interneta.

Wap kojeg vec dugo i stalno koristim nema problema.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:29   #820
pitanje...

cesto mi zna pisati kad otvorim viber da su poruke i pozivi prekinuti. i ne mogu za nijedan kontakt vidit je li online ili ne, niti poslati poruku.

zna netko u cemu je stvar i rjesenje?

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
lucy85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:01.