Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 15:53   #1
Cenzura (ušutkavanje) kroz pristranu moderaturu

Dakle, kako bi se ušutkalo one koje misle drugačije, po ustaljenom običaju, kroz model selektivnog sljepila (za upise onih koji su istomišljenici garniture moderatora) te izmišljanja (za one koji su neistomišljenici garniture moderatora) - koristi se pojam "trolanje".


Najnoviji primjer: link

Dok lažljivi forumaši lažno govore o natpisnim pločama u Vukovaru (što se vidi iz svjedočenja očevidaca koji su se kasnije uključili u razgovor), lojalne Srbe koji su branili Vukovar naziva se "crncima u KKK".

Quote:
mojneinen kaže: Pogledaj post
Mišić...crnac u KKK!
...ali kroz podmetanje "trolanja" se ušutkava upravo mene.

Providna pristranost.
- Sizif - is offline  
Received Infraction
Old 23.11.2017., 16:41   #2
Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
Dakle, kako bi se ušutkalo one koje misle drugačije, po ustaljenom običaju, kroz model selektivnog sljepila (za upise onih koji su istomišljenici garniture moderatora) te izmišljanja (za one koji su neistomišljenici garniture moderatora) - koristi se pojam "trolanje".


Najnoviji primjer: link

Dok lažljivi forumaši lažno govore o natpisnim pločama u Vukovaru (što se vidi iz svjedočenja očevidaca koji su se kasnije uključili u razgovor), lojalne Srbe koji su branili Vukovar naziva se "crncima u KKK".



...ali kroz podmetanje "trolanja" se ušutkava upravo mene.

Providna pristranost.
Dobio i dva kartona, jedan za vrijeđanje jer sugovornika nazivaš gnjusnim lažljivcem (a to, priznat ćeš, nije dobar preduvijet za ikakvu suvislu raspravu), a drugi za trolanje jer si tvrdio da Pupovac podupire one koje su s jezivim pjesmuljcima obilazile ulice Vukovara i usput ubijale. Tražila sam link za tu podršku. Nađeš li je, ja ću tražiti povlačenje kartona, još ćeš i ispriku dobiti.
__________________
MCR
ball is offline  
Old 23.11.2017., 17:10   #3
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Dobio i dva kartona, jedan za vrijeđanje jer sugovornika nazivaš gnjusnim lažljivcem (a to, priznat ćeš, nije dobar preduvijet za ikakvu suvislu raspravu), a drugi za trolanje jer si tvrdio da Pupovac podupire one koje su s jezivim pjesmuljcima obilazile ulice Vukovara i usput ubijale. Tražila sam link za tu podršku. Nađeš li je, ja ću tražiti povlačenje kartona, još ćeš i ispriku dobiti.
Nazvao sam ga lažljivcem jer je činjenica da je lagao u vezi ploča (što se vidjelo iz svjedočenja forumaša očevidaca koji su nedavno bili u Vukovaru) i jer je Srbina koji je bio hrabar branitetelj Vukovara te žrtva logora, nazvao "crncem u KKK". Nije li to izokretanje koje je lažljivo i gnjusno da ne može biti gnjusnije?

Pupovac se, to je općepoznato, zalaže za ćirilične ploče u Vukovaru, a takve ploče su u Vukovar donijeli upravo četnici s one snimke. Prije ih nije bilo, ni u doba SFRJ, to ti mogu posvjedočiti oni koji su i prije rata živjeli u Vukovaru.

Vukovar se branio pod sloganom Vukovar nikad neće biti Bykobap. Na strani "Bykobapa" su oni sa snimke i Pupovac koji se zalaže za Bykobap, a branitelji su bili na strani Vukovara, uključujući hrabre Srbe poput Predraga Mišića koji su se za svoju domovinu i Vukovar (a ne Buykobap) borili bok uz bok s Česima, Slovacima, Mađarima i ostalima...

Logično je da nakon počinjenih zločina set simbola (ćirilica, koja podrazumijeva se postoji odavno ranije) za žrtve Vukovara donosi mučne asocijacije, kao što i svastika (inače hinduistički simbol koji je također postojao i mnogo ranije) donosi mučne asocijacije Židovima.

Onaj tko se ruga osjećajima (kroz nametanje simbola koji su došli u paketu sa zločincima) žrtava, bili to Židovi, Hrvati ili Srbi koji su prošli logore Miloševićeva režima - ektremisti su zbog te bešćutnosti i nerazumijevanja pojma pijeteta prema žrtvama.

Dvostruki kritetiji i pristranost moderature su preočiti da bi mogli biti sakriveni.
- Sizif - is offline  
Old 23.11.2017., 17:21   #4
E, vidiš, da si to napisao ovim riječima, a ne rekao sugovorniku da je gnjusni lažov, a linkom na razularene četnike napisao da ih Pupovac podržava, sad ne bi imao razloga otvarati temu...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 23.11.2017., 17:30   #5
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
E, vidiš, da si to napisao ovim riječima, a ne rekao sugovorniku da je gnjusni lažov, a linkom na razularene četnike napisao da ih Pupovac podržava, sad ne bi imao razloga otvarati temu...
Nisam se žalio na taj karton, zar ne?

Sasvim svjesno sam ga nazvao gnjusnim lažovom jer sam ga razotkrio kao lažova i bio sam svjestan da riskiram taj karton jer istina po pravilima foruma biva kartonirana. Istinoljubivi ljudi poput npr. Vlade Gotovca su također bili kažnjavani zato što su govorili istinu, pa i zatvarani od strane pristranih. Ako su neki u ime istine mogli otrpjeti zatvor, onda valjda i ja mogu otrpjeti karton nekog pristranog moderatora.

No, neću zato zašutjeti (pristati na ušutkavanje, tj. cenzuru i jednoumlje).
- Sizif - is offline  
Old 23.11.2017., 17:42   #6
Uzgred, sad si dobio i još 500 bodova jer si ćirilićno pismo, dakle kulturu jednog naroda, usporedio sa svastikom, odnosno simbolom koji je stajao iza najvećeg zla u povijesti čovječanstva. Što je klasični govor mržnje.
KLCCLK is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:34.