Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 19:05   #381
Kažu o ukusima se ne raspravlja, kažu... Daj nemojte me nasmijavati pa film nema ni usporedbu jer je toliko loš da je lošiji 10x od najlošijeg koji sam pogledao (teme super heroja)...
opijum is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:14   #382
meni je super film i gal je bila odlicna
kako se vrtila savrsena je za ovu ulogu
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:52   #383
nisam ostavio prije post, pa ću sad

molim vas objasnite mi po čemu je ovaj film tako dobar i poseban, na stranu to što je žena glavni lik. bez tih feminističkih stvarčica ww je generic superherojski film kakve smo npr. kod marvela vidjeli već stoput
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 03:50   #384
Ja ću uletit ovdje da kažem da ne volim Marvel filmove. Meni su oni običan crap. Nisam fan općenito nešto previše tih superherojskih filmova. Ali ovaj film mi je odličan. Tako da ovaj film jest poseban. Zrači optimizmom. Dijalozi, priča, likovi sve odlično. Da je ovaj film kao ostali superherojski, meni bi prvoj bio bezveze.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 07:28   #385
Vec sam napisao.

Odgovor za ove sto se isto kao i ja cude cemu je taj film toliko dobar.

Film mi je na razini crtanog filma o superherojima.

Cak mi je wonder woman crtni iz 2009 bolji. Bas to genericki film o superheroju.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 07:40   #386
Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
nisam ostavio prije post, pa ću sad

molim vas objasnite mi po čemu je ovaj film tako dobar i poseban, na stranu to što je žena glavni lik. bez tih feminističkih stvarčica ww je generic superherojski film kakve smo npr. kod marvela vidjeli već stoput
slazem se, nije los film al bome ni nista posebno ...
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 07:41   #387
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Nisam fan općenito nešto previše tih superherojskih filmova. Ali ovaj film mi je odličan. Tako da ovaj film jest poseban.
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 08:29   #388
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Ja ću uletit ovdje da kažem da ne volim Marvel filmove. Meni su oni običan crap. Nisam fan općenito nešto previše tih superherojskih filmova. Ali ovaj film mi je odličan. Tako da ovaj film jest poseban. Zrači optimizmom. Dijalozi, priča, likovi sve odlično. Da je ovaj film kao ostali superherojski, meni bi prvoj bio bezveze.
Slazem se. Ni ja nisam veliki fan superherojskih filmova, ali ovaj zaista je odlican. Prije svega kao film. Inspirativan, a Gal Galdot kao WW moze nama zenama biti samo role model. Feministicka ikona bas kakva treba biti.

Snaznija je od vecine muskaraca, pametnija i to su jako lijepo prikazali u filmu. Zanima kakav ce drugi nastavak biti.
Utice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 13:25   #389
Quote:
ulceroz kolitis kaže: Pogledaj post
Što se držiš za glavu? Po kome ću gledati nego po sebi. Ako film vole ljudi koji inače ne vole ili ne gledaju superherojske filmove to znači da film jest drugačiji i poseban. Čisto logičko razmišljanje. Dovoljno govori činjenica da je većinu zarade donijela ženska publika. Žene i stariji muškarci su činile većinu publike. To se nikad do sad nije dogodio za superherojski film.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:25   #390
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Što se držiš za glavu? Po kome ću gledati nego po sebi. Ako film vole ljudi koji inače ne vole ili ne gledaju superherojske filmove to znači da film jest drugačiji i poseban. Čisto logičko razmišljanje. Dovoljno govori činjenica da je većinu zarade donijela ženska publika. Žene i stariji muškarci su činile većinu publike. To se nikad do sad nije dogodio za superherojski film.
Daj ne laprdaj, to sto se film tebi svidja ne znaci da je drugaciji il poseban....taj film smo gledali vec 100 puta....a prakticki je kopija prvoga kapetana.....ove godine je jedino logan drugaciji i poseban.
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:58   #391
Feministicka propaganda glede ovog filma je nepodnosljiva, svi placu sto nije nominiran, bas guštam. I film mi je cisto solidan, no samo ove godine su mi bili bolji Thor i Spiderman. Ako jos uzmes neke prijasnje superherojske filmove koji nisu bili nikada norminirani a nedvojbeno su bili bolji, zasto bi onda WW mora biti nominiran? Zato sto je prvi iole dobar s ženom u glavoj ulozi? Lol.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:07   #392
Quote:
dexterfan kaže: Pogledaj post
Daj ne laprdaj, to sto se film tebi svidja ne znaci da je drugaciji il poseban....taj film smo gledali vec 100 puta....a prakticki je kopija prvoga kapetana.....ove godine je jedino logan drugaciji i poseban.
Ne laprdaj ti. Ako se meni ovaj film sviđa a Kapetana ne mogu organski smisliti onda je čisto logičko zaključivanje da ta dva filma nisu ista. Da su isti sviđala bi mi se oba dva filma. Ovaj film je jedan od rijetkih SH filmova koji mi se sviđa. Također film sa ženskim glavnim likom nikad ne može biti isti kao i sa muškim. S likom WW se mogu poistovjetiti, što mi se nikad nije dogodilo sa muškim SH likom. Kao što već rekoh, publika koja je gledala film, a koja je atipična za SH filmove, potvrđuje to.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:11   #393
Al eto, nek si ti s nama podijelio da gustas to je onak prilicno vazno

Za mnoge zene je ovaj film bio inspiracija. Naravno da nije prvi film sa zenom u glavnoj ulozi ali WW je uvijek bila feminsticka ikona ali eto najlakse je reci da je propaganda a ne vidim po cemu. Ti spadas u onu grupu ljudu tipicnih muskih sovinista gdje ti je sve feministicka propaganda. Najrade bi htio da nema zenskih filmova jer eto, tebi ce to biti feministicka propaganda. Neka te bude sramota nad ovime sto si napisao.
Utice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:13   #394
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post

Ne laprdaj ti. Ako se meni ovaj film sviđa a Kapetana ne mogu organski smisliti onda je čisto logičko zaključivanje da ta dva filma nisu ista. Da su isti sviđala bi mi se oba dva filma. Ovaj film je jedan od rijetkih SH filmova koji mi se sviđa. Također film sa ženskim glavnim likom nikad ne može biti isti kao i sa muškim. S likom WW se mogu poistovjetiti, što mi se nikad nije dogodilo sa muškim SH likom. Kao što već rekoh, publika koja je gledala film, a koja je atipična za SH filmove, potvrđuje to.
Upravo to

Mozda sam prenaglila na oovim zadnjim komentarom, ali smeta mi sto se danas ne smije reci da ti je netko bio inspiracija. Muski mogu i nitko njima nece uletiti da je ova neka propaganda protiv zena. Ja ne uletavam tako. Ali eto, cim nama netko bude inspiracija, cim se snimi ovakav feministicki film odmah budu osude od svakog muskarca, a oni imaju gotovo svaku muski superhero film. Pa ne zivimo u 50-ima pobogu.
Utice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:23   #395
Slažem se. Neki su opsjednuti teorijama zavjere i sve što ne odgovara njihovom mentalnom sklopu odmah je propaganda neke mračne organizacije. LOL Smiješno mi je da na 100 muških filmova imamo jedan ženski i neki se odmah nađu uvrijeđeni. WW je inspiracija curicama i ženama općenito. I po tom je posebna.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:52   #396
Nitko ne osuđuje film, dapače jako je dobar, nego smeta izrazito forsiranje u raznorazne nominacije za najbolji film, direktor itd i negodovanje ako nije ušao u izbor. Realno ima dosta boljih filmova ove godine.
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:59   #397
Quote:
dexterfan kaže: Pogledaj post
Daj ne laprdaj, to sto se film tebi svidja ne znaci da je drugaciji il poseban....taj film smo gledali vec 100 puta....a prakticki je kopija prvoga kapetana.....ove godine je jedino logan drugaciji i poseban.
Božemesačuvaj... prvi kapetan je toliko proameričko preseravanje da je to bilo bolno za gledati. Plus što je film očajan, od priče, pa do izvedbe i samim božanskim čudom se izvukao zbog drugog dijela. WW je barem poštena, ona scena kad izlazi na ničiju zemlju je u ravnini one kad Supes hvata helikopter u Donnerovom originalu; najjebenije predstavljanje superjunaka, a opet tako jednostavno.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:02   #398
Quote:
Utice kaže: Pogledaj post
Al eto, nek si ti s nama podijelio da gustas to je onak prilicno vazno

Za mnoge zene je ovaj film bio inspiracija. Naravno da nije prvi film sa zenom u glavnoj ulozi ali WW je uvijek bila feminsticka ikona ali eto najlakse je reci da je propaganda a ne vidim po cemu. Ti spadas u onu grupu ljudu tipicnih muskih sovinista gdje ti je sve feministicka propaganda. Najrade bi htio da nema zenskih filmova jer eto, tebi ce to biti feministicka propaganda. Neka te bude sramota nad ovime sto si napisao.
Daj molim te, tako mi je svejedno tko radi film ako je kvalitetan. Ovo je dobar film i to sam napisao vec par puta, školski odrađen i ima fora elemenata, napisao sam da je najbolji od DCa jos od TDKa. Ali ne vidim po cemu bi trebao dobiti nominacije kada bolji superherojski filmovi nisu dobivali, mozes mi to objasniti? Jel to tebi stvarno najbolji film kojeg si vidjela iz tog žanra da zasluzuje nagrade/nominacije koje su inace atipicne za te filmove?

I ovo je tipicni modus operandi feministica kada izneses cinjenice, odmah si šovinist i ne zelis gledati zene u filmu, makar iz nicega sto sam ja napisao ti to ne mozes naslutiti, bas iz nicega. Ja se jednako mogu poistovjetiti sa svim likovima ukoliko je film odlican.

Poanta je da ovaj film dobiva puno veci hype zato sto je prvi koji valja s ženom u glavnoj ulozi, da je film slicne kvalitete s muškarcem realno ne bi nitko pisao da zasluzuje neke nagrade. Zivimo u takvim vremenima gdje zbog politicke klime i nedavnih dogadaja u Hollywoodu taj film predstavlja nesto vise i oko cega je nastao hype. Nazovi me slobodno šovinistom ako promatram taj film prema nekom načelu ravnopravnosti, a ne po tome sto je ovaj film trebao pokupiti sve nominacije jer je prvi ženski koji valja. Bilo je boljih superhero filmova koji nisu dobivali nominacije i nagrade ili se ne slazes? Ako ne onda je to vec druga stvar.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:36   #399
citiram samoga sebe

Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
nisam ostavio prije post, pa ću sad

molim vas objasnite mi po čemu je ovaj film tako dobar i poseban, na stranu to što je žena glavni lik. bez tih feminističkih stvarčica ww je generic superherojski film kakve smo npr. kod marvela vidjeli već stoput
sve mi je to jasno, lijepo je što se žene mogu poistovjetiti s ww, kao i djevojčice kojima treba idol kakav je kod dječaka neki drugi superheroj, gal gadot je ok, svijetu trebaju junakinje, sve pet. to jest posebno.

ali po čemu zaslužuje sve te ogromne pohvale na razini cijelog filma? ni po čemu nije originalan, osim glavne junakinje ostali likovi su klišejizirani shit, glavni negativac je predvidljiv, ono dvoje zlih znanstvenika/generala/šta su već su tako campy da evociraju noćne more o joelu schumacheru, a sam narativ je poprilično šabloniziran i, da ponovim, već viđen. PROSJEČNO.

deckard ima još najbolje argumente na ovu temu...
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:39   #400
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Poanta je da ovaj film dobiva puno veci hype zato sto je prvi koji valja s ženom u glavnoj ulozi, da je film slicne kvalitete s muškarcem realno ne bi nitko pisao da zasluzuje neke nagrade.
Šališ se, ne? Pa Ledgeru su uvalili posthumnog Oscara koliko je TDK bio nahajpan. Ovo je dječija igra naspram onoga. I s razlogom, ako ćemo pravo. Film je jednostavno dobar. Iron Man jedinica tip dobar.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.