Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest

Povijest Politička, društvena, kulturna, univerzalna povijest.
Podforumi: Vojna povijest i tehnologija, Domovinski rat

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 20:06   #1
Prodaja rabljenih povijesnih knjiga?

Ispričavam se ako postoji neka slična tema, ja je nisam uspio pronaći. Našao sam samo temu za traženje knjiga na podforumu književnosti, a zanima me povijesna literatura.

Gdje kupujete/nabavljate knjige? Pratim njuškalo i više facebook stranica za prodaju knjiga, al masovno su to isključivo romani i slične stvari, slabo ima povijesne literature, a kamoli izdanja izvora.

Gledam već neko vrijeme da si skupim kolekciju antičkih izvora (Plutarh, Herodot, Tukidid, Tacit itd.), al nove cijene (dosta izdanje je Matica) su visoke, a u antikvarijatima cijena jedva da je nešto niža.

Svaki savjet, preporuka je dobro došla!
CalvinC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 08:49   #2
U Republici Hrvatskoj postoje knjiznice u kojima se mogu citati ili posuditi knjige, uz preduvjet da se plati clanarina.

Kupnja knjiga ima smisla za one koji proucavaju knjige, u protivnom one samo stoje besmisleno na policama nakon sto su procitane.

Ovdje na forum.hr postoje ljudi koji po razlicitim temama citiraju vazne dijelove pojedinih knjiga tako da se dobije pogled na istu temu iz perspektive razlicitih autora knjiga. To je vrijednost forum.hr i ide na cast onima koji imaju takav pristup.

A imam slicno iskustvo kao i Vi u pogledu kupnje knjiga.
__________________
Smrt fašizmu sloboda narodu
The Instruktor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:54.