Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2010., 23:48   #9281
Quote:
Pegula 777 kaže: Pogledaj post
Nema teorije da ćeš prevarit te testove,to ti radi tim svjetskih stručnjaka i imaju na umu da ih svi žele lažirat,imali smo na predavanju iz psihologije raspravu baš o tim testovima i tome slično,ugl kad to ispravljaju imaju određenu šablonu koju stave preko testa i za svako poklapanje po šabloni ima određena "dijagnoza"
Ma znam da ih ne možeš prevariti...zato se i brinem...oni po tome otkriju tko nedaj Bože nije "normalan", nasilan....itd....čitala sam i ja o tome...a znam ak budem iskrena da ću odmah past...nije čovjek pametan kako da postupi....
Slavonka22 is offline  
Old 17.09.2010., 23:52   #9282
Quote:
Slavonka22 kaže: Pogledaj post
Ma znam da ih ne možeš prevariti...zato se i brinem...oni po tome otkriju tko nedaj Bože nije "normalan", nasilan....itd....čitala sam i ja o tome...a znam ak budem iskrena da ću odmah past...nije čovjek pametan kako da postupi....
E sad,imaš masu tih testova,zavisi šta žele otkrit,ali to ti je najbolje rješavat smireno i opušteno,bez puno razmišljanja,pa šta bude bude,a ovaj test koji ćemo mi rješavat,mislin da se tu samo gleda je li neko agresivan,depresivan i tako to,nisan siguran!!!! Ma da ti ne pričan o tome koliko ljudi ima dozvolu za oružje,a teški su luđaci,pa sad ti to objasni

Zašto bi pala ako budeš iskrena???
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 17.09.2010., 23:52   #9283
a neznam ni ja što raditi...mislim da treba ta pitanja u glavi više puta pročitati i zaokružit ono što bi bilo najnormalnije da opet nisi previše ni mekan ni trvrd..ono zlatna sredina..a kad i to trebaš znat...evo npr pitanja što je dali je vaša majka bila dobr žena.. i šta sad na to odgovori bila za mene je prošlosta znači da je nema... po mome.. sad vi napišite ako ja grješim ili nekontam pitanje
goog:) is offline  
Old 17.09.2010., 23:54   #9284
evo jedan primjer gdje se lako možeš predstavit kao ne baš čist u glavi...kaže pitanje "vidiš li ponekad stvari koje drugi ne vide", ja bi na to bez razmišljanja odg s DA jer npr. dobro uočavam detalje...a čitala sam da ak na to odg s DA oni tamo mogu pomislit da si sklon halucinacijama i da ti ne ponekad priviđaju stvari koje ne postoje i drugi ih ne vide....e sad ti znaj šta koje pitanje ustvari znači....
Slavonka22 is offline  
Old 17.09.2010., 23:59   #9285
Quote:
Slavonka22 kaže: Pogledaj post
evo jedan primjer gdje se lako možeš predstavit kao ne baš čist u glavi...kaže pitanje "vidiš li ponekad stvari koje drugi ne vide", ja bi na to bez razmišljanja odg s DA jer npr. dobro uočavam detalje...a čitala sam da ak na to odg s DA oni tamo mogu pomislit da si sklon halucinacijama i da ti ne ponekad priviđaju stvari koje ne postoje i drugi ih ne vide....e sad ti znaj šta koje pitanje ustvari znači....
E,to su ti ta trik pitanja,naravno da se može odnosit na halucinacije,najvjerojatnije se na to i odnosi,jer test se bazira na psihu,a ne na uočav anje detalja

Quote:
goog:) kaže: Pogledaj post
a neznam ni ja što raditi...mislim da treba ta pitanja u glavi više puta pročitati i zaokružit ono što bi bilo najnormalnije da opet nisi previše ni mekan ni trvrd..ono zlatna sredina..a kad i to trebaš znat...evo npr pitanja što je dali je vaša majka bila dobr žena.. i šta sad na to odgovori bila za mene je prošlosta znači da je nema... po mome.. sad vi napišite ako ja grješim ili nekontam pitanje
Ne možeš puno razmišljat o pitanjima,jer je većina testova baš radi toga vremenski ograničena i napravljeni su namjerno tako da ne stigneš dat odgovor na sva pitanja
__________________
...Viva La Hrvatistan...

Zadnje uređivanje Lady_D : 18.09.2010. at 01:46.
Pegula 777 is offline  
Old 18.09.2010., 00:00   #9286
neznam. stavarno što na to odgovorit što ti kažeš može ispast da nisi sav svoj..a može ispast na nezapažaš bitne stvari..a šta če im policajac ili policajka koja nemože povezat 2 i 2 el nije tako..
goog:) is offline  
Old 18.09.2010., 00:03   #9287
a ništa...treba se koncentrirat, čitat pitanja i normalno odgovarat....neznam kad se riješava taj test prvi ili pri kraju, jer ak te testove pišemo 2 h mislim da ak ga budemo pisali zadnjeg nakon sat vremena koncentracija već lagano popušta tak da bi se lako mogli zeznut...a jesam i ja opitimistična...hehhee....ma bit će sve ok!!!
Slavonka22 is offline  
Old 18.09.2010., 00:05   #9288
taj test je prvi... ako njega nepoložiš moš zaboravit policiju..kmee
goog:) is offline  
Old 18.09.2010., 00:07   #9289
NE brinite oko tih testova i koncentracije i rješavanja,jer test ti može dat svaka budala da pišeš i ispravljat ga,ali pravila rješavanja,pisanja i ispravljanja testa rade vrhunski stručnjaci koji misle na sve,tako da nema brige
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 18.09.2010., 00:09   #9290
što ti kažeš normalno odgovarat... imaš pitanja za poludit.. evo jedno dali često prete ruke.. dali vas živciraju vozači ,dali ste nervozna osoba, jesete nekad nešto ukrali.. dali često sklapate prijateljstva i tako sve s ničim povezano..
goog:) is offline  
Old 18.09.2010., 00:11   #9291
znan sve,takve stvari san rješava na vojnom pregledu i nakon toga u još par situacija i svaki put ok,nakon toga malo proćakulaš s psihologon ili psihijatron,ako si položija,oni ispune papire i sve ok,ideš daje


A kako je ne povezano,evo u tvom primjeru se najbolje vidi povezanost,da li ste nervozna osoba? ti napišeš ne jer ih ideš zajebat,a onda nakon par pitanja,da li vas nerviraju neoprezni vozači? ti odgovoriš da,a ako nisi nervozna osoba,zašto bi te nervirali neoprezni vozači

Jedino ti je sigurno da ćeš prije past test ako ideš lagat da prođeš!!!! (osin ako ti IQ nije miljun)
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 18.09.2010., 00:14   #9292
aha...neznam kak vi al mene će ubiti ovo čekanje kad će nas pozvat...može bit za 10 dana, 20 ili mjesec...ej goog odakle si ti?ima li netko iz SB???
Slavonka22 is offline  
Old 18.09.2010., 00:14   #9293
ma nije to što to ispravljaju stručnjaci več se bojim da neču proč


ej slavonka nesekira to mene kad če bit če sad nekako u roku mjesec dana sigurno..a kad budem vido da sam na listi onda če me mene tremeaopalit..ja sam iz donjeg miholjca..ak znaš di je to

Zadnje uređivanje Lady_D : 18.09.2010. at 01:47.
goog:) is offline  
Old 18.09.2010., 00:18   #9294
Quote:
goog:) kaže: Pogledaj post
ma nije to što to ispravljaju stručnjaci več se bojim da neču proč
BAš u tome i je baza,ne ispravljaju stručnjaci,oni naprave šablonu po kojoj ja i ti možemo ispravljat,tako da se ne moraš bojat da će neki glupi doktor ili ko već nešto krivo svatit pa te bacit
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 18.09.2010., 00:19   #9295
Quote:
goog:) kaže: Pogledaj post
ma nije to što to ispravljaju stručnjaci več se bojim da neču proč
nemoj tako razmišljat, treba bit siguran u sebe...
Slavonka22 is offline  
Old 18.09.2010., 00:20   #9296
tako je,svi sigurni u sebe i hrabro naprid
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 18.09.2010., 00:22   #9297
Quote:
goog:) kaže: Pogledaj post
ej slavonka nesekira to mene kad če bit če sad nekako u roku mjesec dana sigurno..a kad budem vido da sam na listi onda če me mene tremeaopalit..ja sam iz donjeg miholjca..ak znaš di je to
ma naravno da znam gdje je miholjac...
Slavonka22 is offline  
Old 18.09.2010., 00:23   #9298
znam ja to sve..da moraš bit siguran u sebe ali ipak on... srah..šta vas nije nit malo
goog:) is offline  
Old 18.09.2010., 00:25   #9299
Mene je najviše straj testa fizičke spreme,daj mi plivat cili dan,nema problema,ali trčanje i sklekovi,uuuu bolna točka
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 18.09.2010., 00:26   #9300
e pegula jesi ti upoznat možda s dokorakom...nek mi netko opiše kak se to radi ja imam neku sliku toga u glavi al neznam jel to to!!
Slavonka22 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.