Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2012., 19:01   #21
Joooj hvala ti puno evo uspjelo je!
__________________
samo jednom se zivi!
minie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 12:31   #22
Bluetooth slušalica za dva mobitela

Pozdrav svima.

Zanima me dali netko ima iskustva sa ili zna koje se sve bluetooth slušalice koje mogu istovremeno raditi sa dva mobilna uređaja mogu nabaviti kod nas?

Ja evo trenutno imam drugu, VH410 od Sonya.
I sad se spremam kupiti treću, pa ne bih opet istu

Što se tiče spajanja i rada sa dva mobitela, nemam zamjerke.
Ali kvaliteta izrade je malo aljkava.

Na obje mi je pukla zakačka za uho u roku od par mjeseci. Naravno da garancija to ne pokriva, i naravno da nova košta više od pola cijene nove slušalice, i naravno da nisu dodali rezervnu (dok ima 3 rezervne gumice za uho koje mi nikad nisu zatrebale)
Druga opcija je korištenje bez zakačke, što u kombinacijom sa gumicom za uho i radi, ali problem je što je nakon pola godine izvlačenja slušalice iz uha plastični dio jednostavno popustio i zvučnik se izvukao van. Oprobao sam malo zalijepiti lijepilom, ali još uvujek svako malo izvučem zvučnik van.. Sve dok jučer (napokon) nisam uspio izgubiti gumicu sa plastikicom koja drži zvučnik, tako da mi ne preostaje ništa nego da kupim novu, treću slušalicu.

Ovaj puta razmišljam da želim nešto dobro i kvalitetno, ali ne uspjevam proguglat nikaj pametno po našim dućanima
A i zanimaju me vaša iskustva.

Hvala na odgovorima
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 12:59   #23
A da pogledas na http://www.dealextreme.com/p/bt-300-...15315?item=156 i uzmes 2-3 od po 7$ i onda imas i rezervni dio a i ako ti se jedna pokida imas odmah drugu.
Ovo ti kazes cisto kao ideju jer sam ja jednu takvu narucio i pricam oko 30 min. dnevno i drzi mi sigurno 5 dana.
Na zalost ne znam da li sve slusalice rade automatski sa dva mobitela.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 13:22   #24

...SonyEricsson HBH-PV703 i dan danas nikakvih primjedbi,
uz dodatak da osim navedenoga, radi i na Huawei U8650...
__________________
tomisličak is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 18:02   #25
Preporuka bluetooth slušalice

S obzirom da dosta komuniciram u autu, želio bih si kupiti bluetooth slušalicu za mobitel.

Molio bih preporuku neke dobre slušalice, a da nije preskupa.
Obične slušalice otpadaju, jer me to živcira.
qutip is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 18:31   #26
Napiši koliko skupo ti je preskupo
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 19:16   #27
Do cca 300-350 kuna bih uzeo
qutip is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 13:40   #28
Ja imam Samsungovu, ne znam točno koji model, i radi skoro savršeno. Čim se spoji, lako se aktivira, jedino mi je problem što baš nema neki domet(nekih 5 m maksimalno), ali u autu mobitel može biti bilo gdje i radi dok god ne izađem i z njega i ne odmaknem se. Ima jednu tipku koja služi za javljanje, a ako se ta tipka stisne izvan poziva, automatski zove posljednji pozivani broj.
NIje ni bila toliko skupa, mislim da sam je platio 200 kn.
JohnDoe-25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 18:51   #29
Pomoć oko bluetooth slušalice - hitno

Godinama sam za posao koristio samsung j-800 (5 godina) pa mi se iznenada počeo sam gasiti i paliti, te sam ga zamijenio sa istim rezervnim koji mi je doma stajao u ladici za rezervu.

E sada imam problem jer ovaj drugi j-800 ne pronalazi slušalicu, dok ju ovaj prvi ima memoriranu i nađe ju odmah.

Ovaj drugi j-800 koji sada imam nalazi samo druge mobilne uređaje, ali ne i bluetooth slušalicu, pa ako netko zna u čemu je problem.
Vidljivost je uključena, uglavnom sve je isto kao i na onom prvom.

Slušalica koju godinama koristim je Ericsson... HBH-PV703


Eto ako netko zna kaj bi mogo biti problem, jer sutra idem na dostave, a ne mogu raditi bez slušalice.


EDIT:

A eto, skužio sam kad sam pogledao ovaj video...

Treba samo neko vrijeme držati pritisnute obje tipke za jačinu zvuka, sve do onda dok ne počne ledica blinkati.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.

Zadnje uređivanje Josip4 : 25.01.2013. at 19:01.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 13:15   #30
Pozdrav,

kako sam dobio novi posao, gdje sam 80% radnog vremena u automobilu počeo sam koristiti bluetooth slušalicu kaj sam doma imao. Kupio sam ju na ebayu prije nekih godinu dana i platio 10 dolara tako da je kvaliteta loša. Uglavnom da ne dulji, trebao bi si kupiti neku slušalicu, ali pošto sam amerika frik, htio bi si naručiti neku s ebaya ili amazon, tako sam malo istraživao uokolo i naletio sam na neku listu:
1. Jawbone Era
2. Plantronics Voyager Legend
3. Blueant Q2
4. Motorola CommandOne
5. Jabra Supreme UC
http://www.best-bluetoothheadset.com...tooth-headset/
i sada se dvoumim između ove dvije prve: ERA ili Voyager, jel ima netko iskustva s ovim slušalicama.

p.s. svjestan sam da je to i previse love za ovakvu neku igračkicu
zgeddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 01:08   #31
Po mom mišljenju BT slušalica mora biti mala i lagana. Uz kvalitetu zvuka bitno mi je i da ne žulja, ili ispada.

Iako trenutno koristim Nokiu BH-105, najbolje iskustvo sam imao s Motorolom.

Ovu Nokiu sam uzeo silom prilika, većinom zato što je bila jeftina. Nakon što sam na jednu slušalicu sjeo, a jednu izgubio shvatio sam da kupnja neke skuplje za mene nema smisla.
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 14:13   #32
Evo da se javim s izvješćem. Malo sam istraživao i uzeo u obzir na čekanje, na cijenu, carinu i odustao od amazon i ebay. I onda mi je priajtelj uletio ko naručen da ima viška slušalicu, pa da mi ju može posuditi. Na kaj sam tražio da mi proda, tako da sam dobio za 100kn zapakiranu slušalicu - Motorola H700

Koristim ju već 3 dana i moram reći da je razlika nebo i zemlja.
zgeddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 04:50   #33
Ja imam Plantronics Voyager već godinama i sva se raspala. Upravo sam u traženju nove slušalice i našao sam da je Legend naslijednik ove moje slušalice i nema šanse da nešto drugo kupim. Od sjedanja na uhu, do pričanja dok se vozim na motoru (a i ja čujem čovjeka i on mene) pa sve do veličine (nije minijatura kao neke). Sve su mi to plusevi. Jedino da još nađem najjeftiniju u HR jer se Ebay ipak ne isplati i na konju sam...
Zasad je Portio najjeftiniji što sam našao..

Quote:
zgeddie kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

kako sam dobio novi posao, gdje sam 80% radnog vremena u automobilu počeo sam koristiti bluetooth slušalicu kaj sam doma imao. Kupio sam ju na ebayu prije nekih godinu dana i platio 10 dolara tako da je kvaliteta loša. Uglavnom da ne dulji, trebao bi si kupiti neku slušalicu, ali pošto sam amerika frik, htio bi si naručiti neku s ebaya ili amazon, tako sam malo istraživao uokolo i naletio sam na neku listu:
1. Jawbone Era
2. Plantronics Voyager Legend
3. Blueant Q2
4. Motorola CommandOne
5. Jabra Supreme UC
http://www.best-bluetoothheadset.com...tooth-headset/
i sada se dvoumim između ove dvije prve: ERA ili Voyager, jel ima netko iskustva s ovim slušalicama.

p.s. svjestan sam da je to i previse love za ovakvu neku igračkicu
dubrovnik4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 19:53   #34
Uzeo nedavno Plantronics M25.
Sluška je mrak, super "leži" u uhu, lagana, baterija traaaaaje.
Imam uparena dva moba i savršeno radi s oba istovremeno.
Zvuk kristalno čist, a ekipa kaže da uopće ne kuže da sam na handsfreeu.
Cijena nekih 200kn.
Kerefek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 21:24   #35
Dali mi netko može reći kako spojiti BT slušalicu Sony Ericsson VH410 na dva mobitela?
actros2644 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 21:36   #36
Istovremeno?

Više o slušalici

__________________
tomisličak is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 13:42   #37
da,istovremeno. U karakteristikama sam vidio da ima mogućnost spajanja na dva mobitela,ali ja to nemogu nikako spojiti.
actros2644 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 15:28   #38
Prvo treba ostvariti Uparivanje s mobitelom:

1. Provjerite je li slušalica usključena.
2. Uključiti funkciju Bluetooth ™ u mobitelu. Za upute, pogledajte priručnik telefona.
3. Uključiti Bluetooth ™ vidljivost u mobitelu.
4. Postavite mobitel unutar 20 cm (8 inča) od slušalice.
5. Pritisnite i držite tipku "uključivanje/isključivanje" na slušalici oko 5 sekundi
dok signalna lampica naizmjence zabljeska zeleno i crveno.
6. Za uparivanje koristiti kod 0000.
__________________
tomisličak is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 17:37   #39
Sve je to uredu i sve sam tako napravio,ali kad se jadan mobitel spoji sa slušalicom i sve radi super,drugi se nemoze spojiti dok god prvog ne odspojim. Dali to znaci da ipak nema mogućnost spajanja na dva mobitela istovremeno ili ja nešto krivo radim.
actros2644 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 07:10   #40
VH 410 ima tu mogućnost.. Oprobaj servis nazvat, možda se kaj pokvarilo?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.