Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2004., 12:17   #81
Quote:
Whatever kaže:
Apriornim protivnicima Ferala je uvijek bilo teško objasniti onu fazu prije hrvatske samostalnosti... Kad je Feral isto bio trn u oku komunističkoj vlasti i kad je broj tužbi i komitetskih opomena bio sličan današnjem.
Jedino što se "oni" nisu htjeli naplatiti u novcima nego u - samokritici.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:18   #82
Quote:
Black Hawk kaže:
Ma mislio si reći : "Staramo se!" ili nešto u tom smislu. Zar ne?
Reka sam ti da nes ukapira sta sam ja mislijo
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:19   #83
Quote:
Whatever kaže:
Apriornim protivnicima Ferala je uvijek bilo teško objasniti onu fazu prije hrvatske samostalnosti... Kad je Feral isto bio trn u oku komunističkoj vlasti i kad je broj tužbi i komitetskih opomena bio sličan današnjem.
Ja vjerujem da je puno ljudi željno diktatore, zbog straha i nerazumijevanja demokratskih uvjeta. Pa ljudi su se redovno zgražali na fotomontaže sa Tuđmanom, Svetim Vođom i Ocem Nacije.
Spaljivanje Ferala u Splitu reakcija je na demokraciju. Ljudi su jasno rekli što misle o demokraciji, i Franjo ih je poslušao. To su iste stvari kao i radničko samoupravljanje, šta će radnicima dionice, oni će ih ionako zapiti. Oni isti koje se bune protiv fotomontaža Franje Tuđmana, bunili bi se i protiv fotomontaža Josipa Broza, nema tu neke velike razlike.
Kako se netko usudi vrijeđati Vođu? to je strah od njih samih. I oni bi rado vrijeđali Vođu, ali nemaju muda. Pa ih smetaju i muda drugih. Muda općenito. Muda poimaju kao prepreku i zlo. Zašto dolazite tu, sa svojim mudima, i podsjećate me na nedostatak mojih? Zašto niste ovce poput drugih?! Šta bi vam falilo.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:22   #84
Quote:
OrangeC kaže:
Reka sam TI da nes ukapira sta sam ja mislijo
Nisi ti to meni rekao nego Herostratu .
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:22   #85
Quote:
walter kaže:
Ja vjerujem da je puno ljudi željno diktatore, zbog straha i nerazumijevanja demokratskih uvjeta. Pa ljudi su se redovno zgražali na fotomontaže sa Tuđmanom, Svetim Vođom i Ocem Nacije.
Spaljivanje Ferala u Splitu reakcija je na demokraciju. Ljudi su jasno rekli što misle o demokraciji, i Franjo ih je poslušao. To su iste stvari kao i radničko samoupravljanje, šta će radnicima dionice, oni će ih ionako zapiti. Oni isti koje se bune protiv fotomontaža Franje Tuđmana, bunili bi se i protiv fotomontaža Josipa Broza, nema tu neke velike razlike.
Kako se netko usudi vrijeđati Vođu? to je strah od njih samih. I oni bi rado vrijeđali Vođu, ali nemaju muda. Pa ih smetaju i muda drugih. Muda općenito. Muda poimaju kao prepreku i zlo. Zašto dolazite tu, sa svojim mudima, i podsjećate me na nedostatak mojih? Zašto niste ovce poput drugih?! Šta bi vam falilo.
podapisujem svaku riječ...mashala momčiću :-)
Herostrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:24   #86
Quote:
u prolazu
Drugim rječima: sve su to ista govna samo što jedni zastupaju jednu tezu a drugi drugu....a objektivnog novinarstva ili objektivnih ljudi ni za lijek!

Hvala...dokazao sam svoj point!!!
Jok. Moj point je da je Feral ipak daleko moralnija novina od svih ostalih u ovoj drzavi. I mislim da je prvo red da se ispricaju oni koji su se vise nabacivali.


Quote:
u prolazu kaže:
Nijedan....zato što unas nema novinara koji bi napravio misaoni skok u glavi i ispred onog "ratni zločinac" stavio "osumnjičen"

ali vjerujem da postoji pravna država da bi se Ceca obogatila od tužbih!!!

P.S. ja znam da je Arkan zločinac i meni netreba sud da bih se đubretu popišao na grob, ali novinar nebi smio sebi dozvoliti takav luksuz!!
Jebes pravnu drzavu u kojoj Ceca moze dobit tuzbu za uvredu supruga. Il zapravo, to je u redu, al prvo neka Ceca plati koju miljardu odstete za tuzbe zbog njenih izjava o njenom pokojnom suprugu i njenom postovanju za njegovo djelo. Onda tek moremo razgovarat o odstetama koje ce ona naplacivati

Osim toga nije kulturno pisat po grobu. Makar i Arkanovom.

Puno je bolje negdi otvorit javni spomen-pisoar i nazvat ga njegovim imenom i njegovih postovatelja. Plus neka Ceca obavi svecano otvaranje, svecano presjecanje trikolorne vrpce i svecano pustanje u pogon.
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:25   #87
Quote:
OrangeC kaže:
Sta fali, ka da autocenzura radi samo za pisanje o politicarima. Ajde neka neko pljune na Iviciu Todorica
Pa neka pljune... ali ako netko ima samo desnicare na zubu on, po meni, sluzi rusenju jedne vlasti.


A-ha, bas. Nesto se ne sjecam nijednoga teksta di su zalili za bivsom drzavom. A sta jes jes, dali su dosta prostora Franji Glazeru i Vladimiru Beari

Prestavljaju Zarka Puhovskog kao nekakvu moralnu vertikalu.. covjek bio presjednik Stranke Jugoslavena. Imena bas ne pamtim, ali tamo intervjue ima uglavnom takva ekipa....



Pa i u Americi je totalitarizam vec hrpu godina, pa se ne bunis. Da ti nisi amerofil?
Ko se ne buni, bunim se...
__________________
um se drugom umu otkrit' ne da
tiger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:27   #88
Quote:
Kako se netko usudi vrijeđati Vođu? to je strah od njih samih. I oni bi rado vrijeđali Vođu, ali nemaju muda.
Ne, nego nemaju mozga. Šta bi mislili ako im Vođa to ne kaže?
Vođa i je zato da uspostavi sustav u kojem se njih ne smije vrijeđati. Jer kud bi stigli kad bi se smjelo vrijeđati praznoglave. Možeš li zamisliti taj kaos?
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:28   #89
Quote:
tiger kaže:
Op sorry, skuzio si valjda
Jebi ga, neiskustvo
__________________
um se drugom umu otkrit' ne da
tiger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:28   #90
dobro to sto kad utipkas u google, ivancic feral, od 70-80 rezultata samo ih je par na hrvatskom

al evo jedan koji me je oborio s nogu :

STOKHOLM - Jugoslovenski novinar Veran Matic, hrvatski Viktor Ivancic i bosansko - hercegovaci Senad Pecanin primili su juce u Stokholmu novinarsku nagradu "Ulof Palme" za 1998. godinu, javljaju mediji. Oni su dobili nagradu za, kako je receno, njihovu neumornu borbu za uspostavljanje reda i mira na podrucju bivse Jugoslavije. "Matic, koji je predsjednik mreze radio stanica "ANEM", iz Beograda, Ivancic, bivsi glavni urednik nedeljnika "Feral tribjun" i Pecanin, glavni urednik sarajevskog nedjeljnika "Dani", nagradjeni u za njihovu hrabrost i integritet", rekao je, predajuci im nagradu, predsjednik fondacije "Palme" Pjer Skori.


za uspostavljanje REDA i MIRA ....
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:28   #91
Quote:
Prestavljaju Zarka Puhovskog kao nekakvu moralnu vertikalu.. covjek bio presjednik Stranke Jugoslavena. Imena bas ne pamtim, ali tamo intervjue ima uglavnom takva ekipa....
Cudno, ja se bas dobro sjecam kako se Henica krvavo zakacila sa Puhovskim, da je sve frcalo. Cisto me zacudilo kolke zube je pokazala na sirotome Zarku. Plus je on nesto poslije kukao u odgovor.
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:29   #92
Re: Re: Viktor Ivančić - Nedjeljom u 2

Quote:
Tommy Gun kaže:
...
Eh, da... Što to znači "TAČNO"? Čovjek je desetak puta upotrijebio, a ja ne kužim? Koji je to jezik? Bilo je toga još...
Pa i Tuđma nje kada se susreo sa Clintonom rekao da je srećan.
Da li si njega tada razumio?
__________________
niš pametno
linol3um is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:31   #93
Quote:
WeM kaže:
dobro to sto kad utipkas u google, ivancic feral, od 70-80 rezultata samo ih je par na hrvatskom

...
794 rezultata.
Ili imaš drugačiji google od mene?
__________________
niš pametno
linol3um is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:32   #94
Re: Re: Re: Viktor Ivančić - Nedjeljom u 2

Quote:
linol3um kaže:
Pa i Tuđma nje kada se susreo sa Clintonom rekao da je srećan.
Da li si njega tada razumio?
Jok, znao je da nas predsjednik laze. Cim zine.
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:34   #95
Quote:
794 rezultata.
linoleum, daj pregledaj sve pa mi javi koliko ih ima na hrvatskom, srpskom, bosanskom...
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:37   #96
viktor ivancic, borac za uspostavljanje REDA i MIRA...

e nek mi neko sad kaze da viktor ivancic nije policajac
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:39   #97
Quote:
OrangeC kaže:
Cudno, ja se bas dobro sjecam kako se Henica krvavo zakacila sa Puhovskim, da je sve frcalo. Cisto me zacudilo kolke zube je pokazala na sirotome Zarku. Plus je on nesto poslije kukao u odgovor.
A sto mu je molim te zamjerila???

Osim toga tko je on? Sto uopce hoce, To je moja druga zamjerka Feralu, uopce nisu moderni..pa imaju u ovoj drzavi i neki drugi nesto reci osim presjednika Stranke Jugoslovena...
__________________
um se drugom umu otkrit' ne da
tiger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:42   #98
Quote:
tiger kaže:
[B]A sto mu je molim te zamjerila???
Nista znacajno, samo licemjerje, hohstapleraj i oportunizam. Klasika, koga briga za to u Hrvatskoj


Quote:
Osim toga tko je on? Sto uopce hoce, To je moja druga zamjerka Feralu, uopce nisu moderni..pa imaju u ovoj drzavi i neki drugi nesto reci osim presjednika Stranke Jugoslovena...
Kolko se sjecam, nije bila stranka jugoslOvena, nego UJDI (udruzenje za jugo-demokratdsku inicijativu). A to je nesto sasvim drugo.

Osim toga, tko je on? Pa ako ne znas, cemu uopce prica Vidi se da ne citas Feral
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:46   #99
A još mi je najbolji dio svega "istraživanje" Sindikata novinara. Koji su izmislili novu matematiku i na uzorku od tri novinara dobili brojku od 80% neslobodnih u Feralu. Da ne govorimo da je anketa bila anonimna pa nije bilo načina da se zna koji upitnik pripada kojoj redakciji
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 12:53   #100
Quote:
WeM kaže:
linoleum, daj pregledaj sve pa mi javi koliko ih ima na hrvatskom, srpskom, bosanskom...
Da ne bi.
Imaš opciju filtriranja jezika u google-u, pa odradi.
__________________
niš pametno
linol3um is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.