Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 12:45   #2021
Pozdrav!
zar je moguće da prošireni paket mogu imati samo na tvu na koji je spojen prijemnik? Ostali televizori koji su kablom spojeni pronalaze mi samo prvih 40 programa...
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Old 11.11.2017., 12:52   #2022
Da. Ima opcija dodatnog prijemnika, ako želiš na više televizora.
Mephisto is online now  
Old 12.11.2017., 15:26   #2023
Quote:
Mr Mojo 995 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
zar je moguće da prošireni paket mogu imati samo na tvu na koji je spojen prijemnik? Ostali televizori koji su kablom spojeni pronalaze mi samo prvih 40 programa...
40 analognih TV programa, ali imas i 9 digitalnih TV programa.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 14.11.2017., 12:59   #2024
Postoji li način da se programi na listi poredaju jedan za drugim? Nakon sto su nadogradili software programi su poredani tematski, a ne po paketima kao prije.
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Old 14.11.2017., 15:39   #2025
Namjesti jednu listu svojih favorita i u nju posloži kanale kako tebi odgovaraju. Nema ograničenja u broju kanala i svaki put kad upališ STB, on ide na tu listu.
stipest is offline  
Old 05.12.2017., 20:13   #2026
Dio programa nije siv tj. Izgleda kao da je otkljucan ali kda hocu s OK upalit nista samo crn ekran. Ispadne da mi radi samo prvih 9 prog a imam 3 u1 sa najmanje 40 prog. Isto tako ne funkcionira niti vracanje programa unazad 2-3 dana. Jel to zna kratkotrajno biti ili je neka greska? Btw danas su mi stavili novi reciver i modem
ruud is offline  
Old 05.12.2017., 20:17   #2027
Probaj isključiti STB i modem iz struje, pričekaj 30 sekundi i ponovno uključi. Ako ne pomogne, zovi korisničku.
Mephisto is online now  
Old 05.12.2017., 20:27   #2028
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Probaj isključiti STB i modem iz struje, pričekaj 30 sekundi i ponovno uključi. Ako ne pomogne, zovi korisničku.
Hvala puno! Proradilo
ruud is offline  
Old 09.07.2018., 00:28   #2029
Bok ljudi. Imam pitanje u vezi multivizije. Ako je pitanje bilo, ispričavam se na ponavljanju, nisam naišla na odgovor pa pitam. Kako se spoji taj drugi resiver za drugi TV? Moj svekar tvrdi da je dovoljna samo antena preko koje i sad imamo spojen TV, a nama to malo sumnjivo zvuči jer npr. Na maxtv-u je sve spojeno žicom kao i žica za internet. Pa je moje pitanje jel dovoljna samo žica od antene ili je potrebna žica koja spaja direktno ruter sa resiverom? Hvala!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
ana03931 is offline  
Old 09.07.2018., 08:39   #2030
U slucaju da drugi - treci TV spajate samo antenskim kabelom iz postojeceg razdjelnika, onda cete primati na tom drugom - trecem TV-u 9 digitalnih i 40-ak analognih TV programa, ako zelite na tom drugom - trecem TV-u gledati sve ugovorene digitalne TV programe, onda morate iznajmiti i dodatni prijemnike (STB), normalno uz adekvatni mjesecni najam.
U tom slucaju nemorate mrezni kabel vuci skroz od routera, uz taj drugi - treci TV postavit ce vam dodatni router, a signal za taj dodatni router izvuci ce iz antenskog kabela, znaci dovoljno je da se povuce samo jedan kabel (antenski) do tog drugog - treceg TV-a
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 09.07.2018., 10:42   #2031
Ahaa hvala na odgovoru! Ma imamo problem s tim žicama jer smo u dvorištu zajedno sa svekrom i svekrvom, oni imaju normalno ugovoren b.net. mi nismo mogli uvući internet jer nema slobodnog tog nečega, ne sjećam se čega, da nas spoje na mrežu, i sad imamo samo preko antene tv spojen i ima nekih 30ak programa. Onda odlično kad je tako, i nemamo drugog izbora za gledat sve programe

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
ana03931 is offline  
Old 01.08.2019., 17:17   #2032
dižem b.net temu zbog novosti oko dodatnog troška, ubačenih hd kanala u osnovni paket i sl.

iako bi trebalo zapravo promijeniti ili modificirati naslov možda u "A1 (ex B.net)" il kak već..
DeeJay Dee is offline  
Old 01.08.2019., 18:54   #2033
nije potrebno jer na Internetu postoje sve potrebne teme. pa tako i A1 (B.net)

pošto je tamnošnja tema starija i opsežnija, molim da se zainteresirani prebace na nju.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.