Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 03:46   #1
Strah od zubara

Prije se nisam bojala zubara, ali sam promjenila jednog i došla jednoj zubarici, koja me muči na sjedalici po sat vremena, tako da mi je to postalo izrazito odbojno ići. Zub mi je pukao prije 2 mjeseca i nikako da odem. Zato mi se danas odlomio još veći komad. Osim toga, čini mi se da ona nešto petlja s novcima i da mijenja cijene popravljanja zubi, jer svaki put kaže neku drugu cijenu, tako da nemam volje ići i još se i posvađati s njom, kad mi kaže neku drugu cijenu, od one što je prije rekla. vidjela sam da nešto petlja s tim, pa nemam baš povjerenja u nju. Jednom mi je prvo rekla da će popravak doći 300 kuna, budući je stavljala i lijek, a nakon toga mi je rekla da sam joj dužna još 200 kuna, a ja pitala, pa šta sad, pa platila sam tristo kako ste rekli, a ona meni, a onda sto kuna i riješit ćemo to već. Od tad nekako nemam volje ići, jer mi je tu nešto sumnjivo. Ne kažem da mi je loše popravila ove zube, budući su užasno krhki i lako pucaju, ali ovo petljanje s cijenama i ostanak po sat vremena na toj zubarskoj stolici mi je užasno odbojno..

E, da i o čemu se još radi? Strah me naravno reći nešto loše ili krivo toj ženi jer uvijek si mislim kako ima tu bušilicu i mogla bi me namjerno ako želi zbušit po faci ili prednje zube zahvatit.. Pa mi je još gore. A to je došlo , kad sam jednom bila kod nekog idiotskog zubara, kod kojeg sam bila malo nemirna na stolcu, pa mi je došao blizu s bušilicom i rekao da bi mi mogao zbušit lice, da se prestanem vrpoljit i rekao je to na agresivan način. Od tad stalno zamišljam te slike kad idem kod tih zubara.


A što je NAJGORE imam takve usrane zube, da svakih par mjeseca mi se jedan slomi... Ono nikad da čitavu godinu budem mirna.. Sad ne znam, je li problem da mi ta zubarica ne paše kao osoba, pa se zato tako osjećam i da odem radije nekom drugom pa makar i skuplje platila ili?

Zadnje uređivanje pauziraj : 26.10.2010. at 04:31.
pauziraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 05:14   #2
Odi kod drugog zubara; ne znam iz kojeg si grada al ovdje u zagrebu praktički na svakom ćošku imaš zubarsku radnju.

Meni se posrećilo, naišao sam na jako kvalitetnog i poštenog zubara.
CRKNUTI ČOVIJEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 05:50   #3
Porazgovaraj sa zubarima kod kojih dodes i onda se odluci za jednog
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 10:40   #4
Čovječe, promjeni zubara! Ukoliko ideš preko socijalnog, postoji cijenik na internetu. Proguglaj malo.
smedjišećer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 10:44   #5
Quote:
pauziraj kaže: Pogledaj post
Prije se nisam bojala zubara, ali sam promjenila jednog i došla jednoj zubarici, koja me muči na sjedalici po sat vremena, tako da mi je to postalo izrazito odbojno ići. Zub mi je pukao prije 2 mjeseca i nikako da odem. Zato mi se danas odlomio još veći komad. Osim toga, čini mi se da ona nešto petlja s novcima i da mijenja cijene popravljanja zubi, jer svaki put kaže neku drugu cijenu, tako da nemam volje ići i još se i posvađati s njom, kad mi kaže neku drugu cijenu, od one što je prije rekla. vidjela sam da nešto petlja s tim, pa nemam baš povjerenja u nju. Jednom mi je prvo rekla da će popravak doći 300 kuna, budući je stavljala i lijek, a nakon toga mi je rekla da sam joj dužna još 200 kuna, a ja pitala, pa šta sad, pa platila sam tristo kako ste rekli, a ona meni, a onda sto kuna i riješit ćemo to već. Od tad nekako nemam volje ići, jer mi je tu nešto sumnjivo. Ne kažem da mi je loše popravila ove zube, budući su užasno krhki i lako pucaju, ali ovo petljanje s cijenama i ostanak po sat vremena na toj zubarskoj stolici mi je užasno odbojno..

E, da i o čemu se još radi? Strah me naravno reći nešto loše ili krivo toj ženi jer uvijek si mislim kako ima tu bušilicu i mogla bi me namjerno ako želi zbušit po faci ili prednje zube zahvatit.. Pa mi je još gore. A to je došlo , kad sam jednom bila kod nekog idiotskog zubara, kod kojeg sam bila malo nemirna na stolcu, pa mi je došao blizu s bušilicom i rekao da bi mi mogao zbušit lice, da se prestanem vrpoljit i rekao je to na agresivan način. Od tad stalno zamišljam te slike kad idem kod tih zubara.

isuse bože...
pa jel ovo tema o cijenama usluga ili fobiji od bušilice?
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 13:51   #6
Quote:
smedjišećer kaže: Pogledaj post
Čovječe, promjeni zubara! Ukoliko ideš preko socijalnog, postoji cijenik na internetu. Proguglaj malo.
A tko zna. Budemo vidjeli. Samo se nadam da ne čita ove forume, pa da me ne skuži po nečemu, ali mi je sad zbilja lakše kad sam ovo rekla!
Osjećam se dosta bolje mogu to reći.. Napokon da je ovaj forum nečemu poslužio.
Nisam znala da će mi ovaj iskreni govor ovako pomoći..

Osim toga vjerojatno si umišljam te gluposti, jer da me netko ide namjerno ozlijediti tim, mogla bih ga tužiti.. A i morala bi to biti prava luda osoba, kojoj bi potom mogla biti uništena i karijera, tako da vjerojatno imam bezveze te strahove..

Zadnje uređivanje pauziraj : 26.10.2010. at 14:49.
pauziraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 12:05   #7
kod tebe je problev vise u komunikaciji sa zubarom,,ako sam shvatila,,a ja imam panicni strah od zubara,,kad sjednem ne njehovu stilicu gotova sam,,uhvati me neka panika čim upali bisilicu ,,odmah za početak padnem u nesvjest,,pa kad me osvjeste dobijem jos gore napadaje straha ,,pa mi sada zubar poceo davat anesteziju i za najmanji popravak zuba jer samo tako mogu ostat pri svjesti dok busi,,hahaha nezna se ko je kome veci problem ja njemu ili on meni..al nemogu si pomoči,jednostavno se bijom tog bola u glavi.možda bi lakše izdržala da mogu stisnit zube i pretrpit bol ali to je kod zubara nemoguče
puma79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 12:37   #8
uzmi si malo vremena i raspitaj se za boljeg zubara,pitaj za preporuku.
onda se prebaci kod pravog.
someproblems is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 22:32   #9
Quote:
puma79 kaže: Pogledaj post
kod tebe je problev vise u komunikaciji sa zubarom,,ako sam shvatila,,a ja imam panicni strah od zubara,,kad sjednem ne njehovu stilicu gotova sam,,uhvati me neka panika čim upali bisilicu ,,odmah za početak padnem u nesvjest,,pa kad me osvjeste dobijem jos gore napadaje straha ,,pa mi sada zubar poceo davat anesteziju i za najmanji popravak zuba jer samo tako mogu ostat pri svjesti dok busi,,hahaha nezna se ko je kome veci problem ja njemu ili on meni..al nemogu si pomoči,jednostavno se bijom tog bola u glavi.možda bi lakše izdržala da mogu stisnit zube i pretrpit bol ali to je kod zubara nemoguče
Čitam ovaj stari post,zamišljam scenu i plačem od smijeha
SepI is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 15:47   #10
Pobogu i ja se bojim zubara pa idem kod njega...90% ljudi se boji zubara...to nije ništa novo..jednostavno sjedi i pretrpi kao i ostatak populacije
carpediemxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.