Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2010., 21:42   #21
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Molim te Savku i Budišu nikad nemoj stavljati u istu rečenicu....
savka se nikad nije bavila politikom od 91 nego je samo bila počasna predsjednica i nikad nije bila na izbornim listama
Ma nisam stavljao paralelu u političkom smislu, već u tom cirkusantskom, vječito su tu babu gurali s buketom u prvi red i skrivali se iza nje i njene 72.
Isto sada rade i ovi kak ti liberali.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 21:44   #22
Quote:
chaoswarrior kaže: Pogledaj post
Za mene još jedan razlog više da glasam za HSLS.

Edit:Isto tako mi se sviđa što će HSLS napokon izaći sam na izbore.
Glas za HSLS = glas za HDZ, recimo . Ili eventualno SDP, whatever luzerska, bezvezna strančica čiji se vođe dobro unovčuju zahvaljujući minimalnim glasovima Ne bi smjeli prijeći prag ovaj put.
Purgeraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 21:45   #23
Quote:
chaoswarrior kaže: Pogledaj post
Ne,na te izbore su išli sa HSS-om a onda ih HSS gurnuo HDZ-u pod guzu...

A kome će sada dati guze, opet onome tko da više ili će nam prodavati maglu kako će oni biti "treća opcija".
Mislim, fakat su kreteni ako misle da mi više pušimo te spike o HSLS ovoj neovisnosti.
Tom Budiši i Kosoru bi fakat bilo najbolje da se konačno sami išamaraju doma pred ogledalom.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 21:46   #24
Ma treba se samo 2-3 puta na dnevniku pojavit i porast će mu rejting...da ne velim kad ga počnu pozivati na razne emisije u predizborno doba...
chaoswarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 22:18   #25
ne cudim se reitingu g. Budise medju forumasima, jer ocito se primjecuje da jedna izuzetno postena osoba u Hrvatskoj nemoze politicki uspjeti..

ako smo upravo zahvaljujuci istima imali moralnu vertikalu zadnjih 10+x godina sadasnjeg precednika u penziji ,ili, u vrhu vlasti imamo abolirane cetnike , onda se ne treba cuditi da smo dosli na dno dna.
einfach is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 22:38   #26
Nula kao čovjek, nula kao političar. Kleo se na grobu svog kuma Paradžika da će pronaći njegove ubojice a nije uradio ništa, a ništa bolji nije bio ni prema Gotovcu. Dovoljno mi je da se sjetim urlanja da se vrate ključevi Amruševe. Dno dna.
HSP_HOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 22:44   #27
Quote:
einfach kaže: Pogledaj post
ne cudim se reitingu g. Budise medju forumasima, jer ocito se primjecuje da jedna izuzetno postena osoba u Hrvatskoj nemoze politicki uspjeti..

ako smo upravo zahvaljujuci istima imali moralnu vertikalu zadnjih 10+x godina sadasnjeg precednika u penziji ,ili, u vrhu vlasti imamo abolirane cetnike , onda se ne treba cuditi da smo dosli na dno dna.
ovo potpisujem,kao da na vlasti imamo Churchile i Kenedyje pa eto ovaj je smece medju njima a ono guba do gube od Bana J. Jelačića na ovamo,da čovjek ne povjeruje.
mile28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 22:45   #28
Quote:
einfach kaže: Pogledaj post
ne cudim se reitingu g. Budise medju forumasima, jer ocito se primjecuje da jedna izuzetno postena osoba u Hrvatskoj nemoze politicki uspjeti..

ako smo upravo zahvaljujuci istima imali moralnu vertikalu zadnjih 10+x godina sadasnjeg precednika u penziji ,ili, u vrhu vlasti imamo abolirane cetnike , onda se ne treba cuditi da smo dosli na dno dna.
Poštena osoba koja je jednog Gotovca pokušavala diskreditirati radi svoje taštine...
Daj molim te...otišao iz koalicije radi Haga ali uredno ušao u koaliciju s onima koji su izručivali naše u Hag, poštena osoba daj molim te nemoj me nasmijavati....
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 22:54   #29
Quote:
mile28 kaže: Pogledaj post
ovo potpisujem,kao da na vlasti imamo Churchile i Kenedyje pa eto ovaj je smece medju njima a ono guba do gube od Bana J. Jelačića na ovamo,da čovjek ne povjeruje.
Sada razgovaramo o Budiši i njegovoj karizmi.
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:11   #30
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Poštena osoba koja je jednog Gotovca pokušavala diskreditirati radi svoje taštine...
Daj molim te...otišao iz koalicije radi Haga ali uredno ušao u koaliciju s onima koji su izručivali naše u Hag, poštena osoba daj molim te nemoj me nasmijavati....
Kada je hsls ušao u koaliciju sa HDZ-om on nije bio u HSLS-u,vratio se tek onda kada se raspala ta neprirodna koalicija.
chaoswarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:11   #31
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Poštena osoba koja je jednog Gotovca pokušavala diskreditirati radi svoje taštine...
Daj molim te...otišao iz koalicije radi Haga ali uredno ušao u koaliciju s onima koji su izručivali naše u Hag, poštena osoba daj molim te nemoj me nasmijavati....
Da, njemu je ego malo previše smetao pri bavljenju politikom. Šteta...
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:12   #32
Quote:
chaoswarrior kaže: Pogledaj post
Kada je hsls ušao u koaliciju sa HDZ-om on nije bio u HSLS-u,vratio se tek onda kada se raspala ta neprirodna koalicija.
2003 nije bio s HDZ-om, ajde dobro ako ti tako kažeš...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:13   #33
2003 HDZ nikoga nije trebao za većinu...koliko me sjećanje služi...
chaoswarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:16   #34
Jebiga, budiša nije u trendu.

Nije korumpiran
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:17   #35
Budiša je uvijek bio častan, pošten i domoljuban političar bez afera i bez mutnih radnji, a najveća greška pogrešno biranje suradnika sve ga redom izdali i koaliranje sa SDP-om.
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:19   #36
Budiša, osim "dekorativno", nema nikakvih izgleda između HDZ-a i SDP-e koji su već solidno profilirani po uzoru na američke republikance i demokrate - po ovoj "formuli":

http://www.youtube.com/watch?v=fTahZ...eature=related

Dakle, kad tako može solidno funkcionirati jedna USA sa cca 200,000.000 stanovnika može onda i HR sa 4,500.000 st.
Zar ne?
Druid_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:20   #37
Davao je Budiša podršku HDZ-u još sredinom devedesetih a nije zaboravljeno i njegovo davanje podrške Mati Bobanu 1994. u Livnu na kongresu HDZ-a HB.
HSP_HOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:38   #38
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
2003 nije bio s HDZ-om, ajde dobro ako ti tako kažeš...
Budiša više nije vodio stranku u to vrijeme.
Kad su ono bili izbori 2003? U studenom 2003.
Evo s HSLS sajta:
Quote:
Od prosinca 2003. vršitelj dužnosti predsjednika HSLS-a je dr. sc. Ivan Čehok koji je na 11. saboru HSLS-a održanom 17. siječnja 2004. izabran za predsjednika HSLS-a.
Postizborno je Sanader koalirao s HSLSom i DCom koji su skupa izašli na izbore.
Leoben Conoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:41   #39
Quote:
chaoswarrior kaže: Pogledaj post
2003 HDZ nikoga nije trebao za većinu...koliko me sjećanje služi...
krivo te služi...
http://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvatsk...ni_izbori_2003.
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 02:37   #40
Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
Budiša je uvijek bio častan, pošten i domoljuban političar bez afera i bez mutnih radnji, a najveća greška pogrešno biranje suradnika sve ga redom izdali i koaliranje sa SDP-om.
Nekak bi me baš zanimalo jer primao i mirovinu i plaću u zadnje vrijeme kad je bil zaposlen. Naime, po zakonu ne smiješ primati jedno i drugo ako si negdje honorarno. To znači da je kao pošten političar trebal staviti mirovinu u mirovanje. Nekak to ne vjerujem. On je totalno nesposoban političar ne znam otkud vam takve iluzije o njemu Tužno, loša procjena.
Purgeraj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:35.