Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 07:07   #1681
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 08:02   #1682
Quisco, koliko može Varteks s ovim kadrom u trećoj ligi? I može li klub financijski izdržati igranje u tom rangu? Ovako površno gledano, moje misljenje je da se ostanak moze osigurati, pogotovo jer se uvijek nadje ekipa dvije koje više ne mogu gurati ovu ligu (ove sezone Višnjevac), a sada i postoje ekipe koje teže drugoj ligi, pa na kraju ispada samo jedan. No može li ova ekipa nešto više od toga?
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 17:10   #1683
Mene bi zanimale isto te financije,to je lova od sponzorstva? Za oba kluba me zanima. Što se tiče kadra,on je kapacitet za opstanak a može li se više? Pravilo za taj klub je da se liga preskače svake druge godine,prvo je tu jako slab plasman tek toliko da se ostane pa onda jako visok no tu isto prolazi onaj tko ima uvjete. Varteks ima svega jedan pehar u županijskom rangu. Oni rasporede npr. kako je sada bilo da se treba biti među prva tri pa tko želi od njih. 3. HNL je već ogroman uspjeh jer više to onda nije županijski rang. Amaterizmom se može do 2. lige,bilo je slučajeva ja se sjećam dok Pomorac nije mogao u 1. ligu jer je imao previše amateriziranih igrača. Također,gdje će se igrati? Da li je igralište u Jalkovcu dobro za taj rang,znam da su trebali biti neki radovi kad se ulazilo u u MŽ Vž-Čk. Pitam jer je na vlasti Čehok koji ima podršku ljudi a klub je mijenjao ime kad je on bio na vlasti.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 23:29   #1684
Trebali bi igrati na stadionu,makar nikad ne znaš kad je politika u pitanju.

Vjerojatno će se pojačati,gledao sam ih par puta dosta je to tanko za 3.istok,ali trebalo bi biti dovoljno da se izbjegnu,u najgorem slučaju,zadnja dva mjesta.

Financijski bi mogli i zaglibiti,bojim se da ni oni sami nemaju predodžbu koliko je ovo skupa liga.

Iz prvaka Poleta su odmah rekli nema šanse jer bi ih financijski uništila,a po nekim pričama imaju puno jači proračun nego Varteks
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 07:06   #1685
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Quisco, koliko može Varteks s ovim kadrom u trećoj ligi? I može li klub financijski izdržati igranje u tom rangu? Ovako površno gledano, moje misljenje je da se ostanak moze osigurati, pogotovo jer se uvijek nadje ekipa dvije koje više ne mogu gurati ovu ligu (ove sezone Višnjevac), a sada i postoje ekipe koje teže drugoj ligi, pa na kraju ispada samo jedan. No može li ova ekipa nešto više od toga?
poštujem ove dečke i sve kaj su napravili da uđemo u treću ligu, ali...
bojim se da je i za sredinu treće lige potrebna velika rekonstrukcija ekipe. u svakoj liniji nam treba pojačanja a većinu ovih dečki ostaviti da nam se ne dogodi ko ove godine da zbog povreda i/ili kartona nemamo klupu.
kolko znam, u upravi su svjesni toga i već su počeli raditi na tome.
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 07:12   #1686
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Mene bi zanimale isto te financije,to je lova od sponzorstva? Za oba kluba me zanima. Što se tiče kadra,on je kapacitet za opstanak a može li se više? Pravilo za taj klub je da se liga preskače svake druge godine,prvo je tu jako slab plasman tek toliko da se ostane pa onda jako visok no tu isto prolazi onaj tko ima uvjete. Varteks ima svega jedan pehar u županijskom rangu. Oni rasporede npr. kako je sada bilo da se treba biti među prva tri pa tko želi od njih. 3. HNL je već ogroman uspjeh jer više to onda nije županijski rang. Amaterizmom se može do 2. lige,bilo je slučajeva ja se sjećam dok Pomorac nije mogao u 1. ligu jer je imao previše amateriziranih igrača. Također,gdje će se igrati? Da li je igralište u Jalkovcu dobro za taj rang,znam da su trebali biti neki radovi kad se ulazilo u u MŽ Vž-Čk. Pitam jer je na vlasti Čehok koji ima podršku ljudi a klub je mijenjao ime kad je on bio na vlasti.
većinom je sponzorska lova u pitanju. prema sadašnjim komentarima, uprava je spremna prikupiti dovoljno novaca da se zatvori financijska konstrukcija slijedeće sezone.

igrački kadar nije baš za neka velika postignuća u višem rangu takmičenja i treba dovesti pojačanja.

već više godinu dana igramo na stadionu. jedino kaj je zbog rekonstrukcije i prvenstva ovog proljeća bilo nemoguće igrati tam pa smo se vratili u jalkovec. inače, jalkovec nema šanse dobiti dozvolu za 3. ligu.

naš klub nije mijenjal ime od kad je osnovan. a o varaždinu nemoj mene pitati. ne pratim ih i ne znam skoro ništ o njima. osim da im je čehok sklon (nama na žalost nije).
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 07:17   #1687
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Trebali bi igrati na stadionu,makar nikad ne znaš kad je politika u pitanju.

Vjerojatno će se pojačati,gledao sam ih par puta dosta je to tanko za 3.istok,ali trebalo bi biti dovoljno da se izbjegnu,u najgorem slučaju,zadnja dva mjesta.

Financijski bi mogli i zaglibiti,bojim se da ni oni sami nemaju predodžbu koliko je ovo skupa liga.

Iz prvaka Poleta su odmah rekli nema šanse jer bi ih financijski uništila,a po nekim pričama imaju puno jači proračun nego Varteks
točno

kad bi svi bili zdravi i spremni, možda bi se mogli izboriti za opstanak ali mislim da svakak treba pojačati ekipu.

prilično sam siguran da su dečki iz uprave svjesni kolko je skupa treća liga. na kraju krajeva, kod svakog se ulaska u viši rang postavljalo takvo pitanje, pa se na kraju sve realiziralo, ispoštovale sve obveze i svaka godina završila bez dugovanja.

polet ima puno veći proračun ali kod nas to nije najvažniji faktor. najvažniji faktor kod nas je volja da se nekaj napravi i činjenica da je izlaskom iz županijskih liga klub prerasel ono početno "nek samo postoji ime varteks". sad vlada mišljenje da bi ostankom ili vraćanjem u županijski rang interes i volja polako nestajali.
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 07:27   #1688
Varteks pobjedom zaključio sezonu i osigurao promociju u 3. HNL



U posljednjem, 30. kolu, Međužupanijske nogometne lige Čakovec – Varaždin Varteks je na gostovanju kod Rudara u Murskom Središću slavio rezultatom 1:3 (0:2) te je sezonu okončao na 2. mjestu ljestvice čime je osigurao promociju u 3. HNL Istok.

Kako nije bilo zainteresiranih klubova za promociju u viši rang natjecanja Varteks je trebao biti među prve tri ekipe kako bi ostvario svoju želju za igranjem u višem rangu natjecanja.

Titula je pak pripala Poletu iz Sv. Martina na Muri koji je sa čak 13 bodova prednosti pred Bumbarima potvrdio uspješnu sezonu.

U današnjem susretu Varteks je u prednost došao u 13. minuti preko svog najboljeg strijelca Tomislava Medveda, a prednost je u 36. minuti povećao Matija Kuhar te se tim rezultatom otišlo na odmor.

Domaćini u 67. minuti smanjuju zaostatak pogotkom Darija Šoltića, a konačan ishod u posljednjoj minuti utakmice postavlja Tomislav Harmicar.

Ljestvica:



http://www.nogometplus.net/index.php...omociju-3-hnl/
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 09:47   #1689
Čestitam!
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 10:04   #1690
Čestitke! Nadam se da ćete polako ali sigurno, pošteno i transparentno nastaviti napredovati kroz lige i dalje.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 11:36   #1691
Quote:
Quisco kaže: Pogledaj post
već više godinu dana igramo na stadionu. jedino kaj je zbog rekonstrukcije i prvenstva ovog proljeća bilo nemoguće igrati tam pa smo se vratili u jalkovec. inače, jalkovec nema šanse dobiti dozvolu za 3. ligu.
Zato pitam baš zbog te nesklonosti Čehoka a dva stadiona su za prvu ligu gradska. Znam dok je taj klub igrao prijateljsku protiv Nedeljanca koji je onda bio u trećoj ligi a nemaju stadion tj. infrastruktura im je gora nego međimurskim klubovima koji su top. Sumnjam da će dati gradski stadion ovaj glavni jer su ovi ipak rang više.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 12:15   #1692
Bravo
WilsonEduardo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 05:33   #1693
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Zato pitam baš zbog te nesklonosti Čehoka a dva stadiona su za prvu ligu gradska. Znam dok je taj klub igrao prijateljsku protiv Nedeljanca koji je onda bio u trećoj ligi a nemaju stadion tj. infrastruktura im je gora nego međimurskim klubovima koji su top. Sumnjam da će dati gradski stadion ovaj glavni jer su ovi ipak rang više.
ponavljam; mi smo igrali na stadionu i prošlu sezonu a ovo proljeće nismo zbog rekonstrukcije i polufinala/finala prvenstva. ni mi, ni varaždin.
dalje bi trebalo sve po starome; u subotu jedni, u nedjelju drugi.
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 10:20   #1694
http://www.nogometplus.net/index.php...taju-partneri/
jordi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 20:45   #1695
Kvisko, imate li ikakav kontakt s tim Varaždinom? Jeste li u kakvoj korespondenciji barem?
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 06:55   #1696
ne baš, zakaj?
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 07:42   #1697
Pa da ih zbušite iznutra..
etnaMa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 16:01   #1698
Čestitke

Samo hrabro naprijed i puno sreće u trećoj.
Nasmijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 16:36   #1699
U pravilu igrači koji nisu za Varaždin su prešli u Varteks ako nisu našli neki bolji klub ali to nema veze sa kontaktom u smislu nekih posudbi. U Varteksu su otkantani igrači Nk Vž ili oni koji su igrali u školi nogometa ex-Varteksa koju je preuzeo Nk Vž a nisu igrači za 2. HNL niti su bili dobri za neki uspjeh u 3. HNL,da jesu,ostali bi tamo. To ih samo još može više nabrijati. Ima tu igrača-navijača tipa Vukman,Dreven,Kastel koji je prešao trenirati gradskog rivala ali je ipak postrojio ekipu ko trener i bio prevaga kao igrač u osvajanju 2. ŽNL (sad postoji i 3. ŽNL zbog kresanja). To je to od bivših prvoligaša. Igrali bi ovi igrači iz Nk Vž u Varteksu,samo treba platiti. Ovi prvoligaši koji su tu dobivaju kaj love? Znam da je to većinom amaterizam ali dal ima kaj igrača kaj dobe nekaj? Inače ovo s Hajdukom je dobar diplomatski potez,nek pošalju slabije igrače na posudbu jer bi preko tog kluba mogao netko i čuti za njih.

Zadnje uređivanje Detektor : 17.06.2017. at 16:58.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 01:21   #1700
Hvala na info, stvarno me zanimalo..
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.