Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2012., 12:11   #41
Pozdrav,
ne znam dal sam na dobrom mjestu al zanima me sljedece...
whatsapp messenger, da li je status online pristuan cim citamo stare poruke ili je online samo kada nekom pisemo?
npr. prijatelju pise da je bio online prije 10min, da li to znaci da je poslao nekome poruku prije 10 min ili da ja bio samo u programu (citao stare poruke)?
zikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:53   #42
Quote:
zikica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
ne znam dal sam na dobrom mjestu al zanima me sljedece...
whatsapp messenger, da li je status online pristuan cim citamo stare poruke ili je online samo kada nekom pisemo?
npr. prijatelju pise da je bio online prije 10min, da li to znaci da je poslao nekome poruku prije 10 min ili da ja bio samo u programu (citao stare poruke)?
Cim ukljucis internet, telefon se spaja na Whatsapp da bi provjerio jesu li ti stigle kakve poruke. Dakle, ako si spojen na internet, ti si online i naWhatsappu. Nek me netko ispravi ako grijesim

Sent from my HTC EVO 3D X515m
jurica_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 13:24   #43
Quote:
jurica_m kaže: Pogledaj post
Cim ukljucis internet, telefon se spaja na Whatsapp da bi provjerio jesu li ti stigle kakve poruke. Dakle, ako si spojen na internet, ti si online i naWhatsappu. Nek me netko ispravi ako grijesim

Sent from my HTC EVO 3D X515m
Ja mislim da ne.
Online si samo kad si u aplikaciji, pišeš ili čitaš, inače piše last seen, iako si spojen na mrežu.
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 13:27   #44
Quote:
MIROTTA kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ne.
Online si samo kad si u aplikaciji, pišeš ili čitaš, inače piše last seen, iako si spojen na mrežu.
Točno.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 16:23   #45
Imam problemcic sa intaliranjem whatsapp-a.
Uredno skinuo aplikaciju, i sve to ali nemam onaj aktivacijski kod.
Koliko kuzim trebo bi doci neki sms sa kodom ili ?
Kako to dela?
wilson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 14:06   #46
Možda je na Androidu drugačije, ali meni nije bio potreban nikakav kod, samo ukucaš svoj broj telefona, ime i prezime i to je to.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 20:24   #47
Meni je poslao kod putem SMS-a, da potvrdi da je toj moj broj.
Probaj je pobrisati pa ponovno instalirati.
Meni je prije par dana normalno poslalo
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 21:27   #48
Da li je netko dobio ovih dana poruku da se aplikacija gasi 28.01. jer je prebukirana korisnicima?
Jel to neki spam ili za ozbiljno?
Spominje se i plaćanje nekih 25$ godišnje za aplikaciju..
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 21:38   #49
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Da li je netko dobio ovih dana poruku da se aplikacija gasi 28.01. jer je prebukirana korisnicima?
Jel to neki spam ili za ozbiljno?
Spominje se i plaćanje nekih 25$ godišnje za aplikaciju..
Hoax naravno.
budalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 21:41   #50
Quote:
budalo kaže: Pogledaj post
Hoax naravno.
:briše znoj sa čela:

Hvala!
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 21:54   #51
Da nije hoax, dobili bi ..... (da ne kažem šta) a ne 25 dolara
__________________
uvik kontra, takva sorta
acmevagabundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 19:18   #52
Pitanje u vezi završavanja free triala. Trebao mi je sad završiti za koji dan, no produžili mi za 6 tjedana. Kaj će sad stalno produživat ili...?
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 17:17   #53
Quote:
Marl kaže: Pogledaj post
Pitanje u vezi završavanja free triala. Trebao mi je sad završiti za koji dan, no produžili mi za 6 tjedana. Kaj će sad stalno produživat ili...?
Mislim da da. Meni je kao u 9. misec isteklo godinu dana, pa su mi produzili pol godine jos. a i da moran platit ne bi mi bilo zao dat jer je ovo zaista odlicna aplikacija.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 09:50   #54
jučer sam instalirala whatsapp ali mi uopće ne prikazuje tko ga koristi, niti sam dobila ikakav kod za potvrdu.. jel bi mi netko znao reć šta ne valja? o androidu se radi.
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 11:28   #55
Pogledaj u postavkama jesi li ulogirana, ili probaj "pobrisati" account pa ga ponovno napraviti.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 22:40   #56
Ja nikako ne mogu ostvariti poziv preko ove aplikacije
A ni primati pozive.
Dakle, unutar aplikacije kliknem na kontakt i odaberem opciju "zovi" ali osobu koju zovem na mobu je prikazano jednako kao kad zovem na "normalan" način.
Isto tako kad mene netko zove (isprobala sa frendicom, obje imale upaljenu aplikaciju i ništa).
U čemu je problem?
Inače, kad sam instalirala aplikaciju , onda me prije svakog poziva/slanja poruka pitalo da li želim normalan poziv ili preko Wh.App i narihtala sam ono da mi uvijek zove iz imenika. Da li to ima veze? I ako ima, kako da opet vratim na to da me pita kako želi zvati?


edit:
Pa ovo ni nema pozive.
Glupi mobitel, zašto onda uopće daje tu opciju za zvanje

Zadnje uređivanje tartaruga : 09.12.2012. at 22:47.
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 22:49   #57
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Ja nikako ne mogu ostvariti poziv preko ove aplikacije
A ni primati pozive.
Dakle, unutar aplikacije kliknem na kontakt i odaberem opciju "zovi" ali osobu koju zovem na mobu je prikazano jednako kao kad zovem na "normalan" način.
Isto tako kad mene netko zove (isprobala sa frendicom, obje imale upaljenu aplikaciju i ništa).
U čemu je problem?
Inače, kad sam instalirala aplikaciju , onda me prije svakog poziva/slanja poruka pitalo da li želim normalan poziv ili preko Wh.App i narihtala sam ono da mi uvijek zove iz imenika. Da li to ima veze? I ako ima, kako da opet vratim na to da me pita kako želi zvati?
What's up nije kao Viber npr,preko njega ne možeš ostvariti poziv. Samo chat. Ako stisnes 'call' preusmjerava te naravno u imenik i klasični način pozivanja.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 22:49   #58
Nema opcije zvaja preko aplikacije.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 23:10   #59
Julie, Dumber hvala! Skuzila sam u medjuvremenu kad sam preletila preko prijasnjih postova.
Bas steta, draza mi je ova aplk. od Vibera
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 14:44   #60
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Pogledaj u postavkama jesi li ulogirana, ili probaj "pobrisati" account pa ga ponovno napraviti.
brisala sam i sve al niš :/
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.