Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2014., 23:19   #1
ES File Explorer

Quote:
ES File Explorer is a free, full-featured file and application manager.
It functions as all of these apps in one: file manager, application manager, task killer, download manager, cloud storage client (compatible with Dropbox, Google Drive, SkyDrive, Box.net, Sugarsync, Yandex, Amazon S3, and Ubuntu One...), FTP client, and LAN Samba client.
It provides access to pictures, music, video, documents, and other files on both your Android devices and your computers.

Features List:
* File Manager – Manage your files like you do on your desktop or laptop using Multiple Select, Cut/Copy/Paste, Move, Create, Delete, Rename, Search, Share, Send, Hide, Create Shortcut, and Bookmark; operations can be performed on local files (on Android device) or remotely (on your computer)
* Application Manager – categorize, uninstall, backup, and create shortcuts to your apps
* Remote File Manager – when enabled, manage files on your phone from your computer
* Built-in ZIP and RAR support allows you to compress and decompress ZIP files, unpack RAR files, and create encrypted (AES 256 bit) ZIP files
* Built-in viewers and players for various file types, including photos, music, and videos; supports third-party applications, such as Quick office, for opening others
* Shows thumbnails for APKs and images
* Text viewers and editors
* Access your home PC via WiFi with SMB
* Functions as your FTP and WebDAV client. Manage files on FTP, FTPS, SFTP, and WebDAV servers just like you manage files on your SD card
* Supports Dropbox, Box.net, Sugarsync, Google Drive (Google Docs is now a part of Google Drive), SkyDrive, Amazon S3, Yandex and more.
ES File Explorer is an enhanced cloud storage client with more functions than the official versions,
it can save photos, videos, and other files to your internet drives and share them with others.
* Bluetooth file browser You can copy and paste files between Bluetooth ready devices. It supports OBEX FTP for browsing devices and transferring files between Bluetooth devices.
* Kill tasks with a single click, increase memory and speed up your device -- includes a simple widget that stays on your home screen for knowing your current RAM situation and automatically killing tasks, with an ignore list to ignore the applications you want to keep running.Task Manager module required
* Cache Cleaner and Autostart manager -- Delete those junk files that take up valuable storage space.Task Manager module required.
* Root Explorer -- the ultimate set of file management tools for root users. Provides access to the entire file system and all data directories, and allows the user to change permissions.
Play Store

Cudi me da nema tema o najboljem file exploreru.

Ponekad mi nece premjestiti/kopirati neke fajlove na memorijsku.
U notificationsu samo pise ongoing i tako stoji.
U stock aplikaciji My Files prebaci bez problema.

Googlajuci sam nasao da je sugavi Google uskratio koristenje memorijske tako nesto al nije mi bas najjasnije.. Moze netko objasnit? Sve manje mi se svidjaju novije verzije androida, samo nesto kompliciraju i rade probleme.

Zadnje uređivanje assassin : 13.10.2014. at 18:56.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 00:51   #2
dodaj ES Task Manager ES file exploreru

Zadnje uređivanje assassin : 13.10.2014. at 18:54. Reason: Maknut nepotreban citat
DAMIRSAMOBOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 08:56   #3
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Cudi me da nema tema o najboljem file exploreru.

Ponekad mi nece premjestiti/kopirati neke fajlove na memorijsku.
U notificationsu samo pise ongoing i tako stoji.
U stock aplikaciji My Files prebaci bez problema.

Googlajuci sam nasao da je sugavi Google uskratio koristenje memorijske tako nesto al nije mi bas najjasnije.. Moze netko objasnit? Sve manje mi se svidjaju novije verzije androida, samo nesto kompliciraju i rade probleme.
Meni je ExFE must have na svakom telefonu skoro od kad se pojavil. I meni radi bez ikakve greške u bilo kojoj situaciji. Još nikad niti najmanja zajebancija sa njime.

I potpuno si u pravu sa ovom zadnjom konstatacijom za novije verzije androida umjesto da samo poliraju UI na onome kaj radi kak treba, izmišljavaju svakakve gluposti i pretjeruju. Jbt...lakše mi je namjestit windowse nakon instalacije nego android telefon..

Sa mobitela
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 09:11   #4
ES File Explorer ima sve podršku za mrežne diskove, za cloud servise... zakon. Redoviti updateovi, brdo opcija...
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 09:14   #5
Quote:
DAMIRSAMOBOR kaže: Pogledaj post
dodaj ES Task Manager ES file exploreru
Nevjerujem bas da ce to rjesit moj problem al ajd instalirat cu pa da vidimo.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 10:34   #6
Koliko sam upoznat Google je u novim verzijama androida stavio zabranu aplikacijama da pišu po vanjskoj kartici. Ako je mobitel rootan dodavanjem određenog teksta u neku sistemsku datoteku i davanjem root ovlasti aplikaciji zabrana se može mimoići. Mislim da čak i na Play Storeu postoji aplikacija koja mijenja sistemsku datoteku da bi maknula tu zabranu. Kako nemam taj slučaj nisam probao.
__________________
uvik kontra, takva sorta
acmevagabundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:14   #7
Sta da ja sad radim? Nemam rootan mob, a nemogu vise napravit najjednostavniju operaciju, prebacit slike sa interne memorije na memorijsku. Hvala Google, polako me sve vise tjeras da predjem na drugi OS..
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:55   #8
Drugi OS je malo drastično ako znamo da iOS nema vanjsku karticu a Windows je tek u novoj inkarnaciji dobio file explorer.
__________________
uvik kontra, takva sorta
acmevagabundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 21:05   #9
Je li još netko vidio što se dogodilo s ovom app? Počeli su gurati neke svoje cleanere, recommended appove...

Zasad vrtim Solid Explorer, ako ne vrate ES kakav je bio... ode.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 21:18   #10
Di, sto, koja verzija? Mislis prikazuje poskocnike* sa adsima/recommendationsima? AFWall+ i blokiraj mu spajanje na net. Problem solved. Meni 4.0.2.3 radi bez greske.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!

Zadnje uređivanje RC Da Kookee : 05.11.2015. at 21:20. Reason: *poskocnik kao najbolja ikada HR rijec tj. naziv za popup
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 21:47   #11
Nisu još došli do poskočnika, zasad samo diskretne ponude. Ali dovoljno da odem dalje zasad :/
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 08:21   #12
Ja sam jos na verziji 3.2.x

Znaci poceli su uskoro to bude multitool, katica za sve.
Video/audioplayer, antivirus, ccleaner... - ti bokca, vec vidim coolina kako ga instalira.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 16:05   #13
.. i izbaci widget na kraju , obavezno
(sorry @Coolin Ban, bilo je jače od mene )
Psn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 05:24   #14
Možete mi reći kakva je sa es file explorer aplikacija, i da li treba biti rootan mob za nju?

Hvala.
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 05:58   #15
U kojem smislu?
Ima dosta reklama pa ju većina ljudi izbjegava.
A postoje dobre alternative- tipa Solid explorer.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 06:07   #16
Hvala ti puno!
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 06:32   #17
PS: Samo nekužim kako da ju povežem sa pc-em?!?
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 17:44   #18
Imaš ovdje upute.
Želiš prebacivati stvari s mobitela na PC ili obrnuto?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 18:05   #19
S mobitela na PC.
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 08:04   #20
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
U kojem smislu?
Ima dosta reklama pa ju većina ljudi izbjegava.
A postoje dobre alternative- tipa Solid explorer.
Taj solid explorer tek sad kad sam ga instalirao vidi da se plaća
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.