Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari > Čestitke i pozdravi

Čestitke i pozdravi Sretni rođendani, imendani, diplome, dječica, odlasci u vojsku, pogrebi i ostalo...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2015., 02:38   #1
Prestanak sudjelovanja na forum.hr-u. Goodbye and thanks for all the good things :)

Na forum.hr dolaze ljudi kojima je drago pismenim putem izražavati različite ideje kroz različite uloge u interakciji s drugima kroz različite stupnjeve kompleksnosti tih interakcija, i čitanjem produbiti vezu različitosti raznih koje prožimaju taj, recimo, uopće eter ideja.

Interesantna je ta privlačnost ovog jedinstvenog medijsko-društvenog okruženja znanog kao forum.hr.
Sudjelovanjem, pisanjem i čitanjem, zbliži se osoba s drugima. Upozna ih na način na koji se to može samo pisanom riječi. Zadobivanjem privlačnosti ovakvih neuobičajenih društvenih veza osoba se vraća tamo gdje joj je ime poznato i na sudjelovanje pozitivno i konstruktivno reagirano.
Dovoljno smo mala zemlja da mogu biti zastupljene različite generacije, kulture i mišljenja na jednom mjestu. Događaji i razmišljanja van foruma izljevaju se unutar foruma, i događaji i razmišljanja unutar foruma preljevaju se van.

Već neko vrijeme postepeno smanjujem vrijeme provedeno pišući, no svraćam čitati. Potreban mi je završetak, završne riječi s kojima mogu napraviti cjeloviti i posljednji odmak.

Godine provesti negdje i s nekima, u mom životu, je rezervirano samo za posebnosti. Kroz osam godina ovdje mijenjao sam mišljenja i izgrađivao sposobnosti i na tome sam zahvalan svima koji su različito sudjelovali na svoje različite načine.

Svim dobrim stvarima dođe kraj. Kako bi se moglo mijenjati potrebno je let bygones be bygones, zaboravljati većinu stvari radi savladavanja novih.

Ovo je moje zadnje pojavljivanje i u svojoj jedinoj forumskoj pojavnosti htio sam se zahvaliti svim ljudima iza nadimaka, javiti koliko ih cijenim, i reći jedan završni z'bogom.
PashkoPata'q is offline  
Old 09.04.2015., 07:49   #2
Čemu zbogom?
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.