Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2017., 19:03   #201
Pozdrav ekipa!
Dakle, nakon 10 god iphonea presao na s8. Mobitel za sad bez zamjerke, jos se privikavam na android i di se sto namjesta...na ios-u sam valjda znao zatvorenih ociju gdje sto naci i namjestiti...
Ugl, fora mi je ovaj edge lighting ali ne radi bas uvjek pa me zanima dali kod vas sve radi ok? Kod poziva radi samo kad je okrenut prema dole... Whatsapp i ostalo u 90 % slucajeva ne... I dok mi je mob u ruci i dodje mi whatsap poruka on pokaze na vrhu ekrana to u ljubicastoj boji. jeli se moze ta boja mjenjati? Jeli to do teme?
Ricky Kaká is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 19:05   #202
Evo screenshot-a
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Android.jpg‎
Views:	318
Size:	7.7 KB
ID:	18585  
vvituli is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 19:31   #203
Quote:
Ricky Kaká kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa!
Dakle, nakon 10 god iphonea presao na s8. Mobitel za sad bez zamjerke, jos se privikavam na android i di se sto namjesta...na ios-u sam valjda znao zatvorenih ociju gdje sto naci i namjestiti...
Ugl, fora mi je ovaj edge lighting ali ne radi bas uvjek pa me zanima dali kod vas sve radi ok? Kod poziva radi samo kad je okrenut prema dole... Whatsapp i ostalo u 90 % slucajeva ne... I dok mi je mob u ruci i dodje mi whatsap poruka on pokaze na vrhu ekrana to u ljubicastoj boji. jeli se moze ta boja mjenjati? Jeli to do teme?
I jos nesto: koja je fora sa whatsappom kad mi da notifikaciju da odjednom imam 20 poruka u grupi??? Zasto ne dolazi za svaku a sve je upalheno na max i neta ko u prici, nikakvi data saveri i slicno
Ricky Kaká is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 21:48   #204
Quote:
vvituli kaže: Pogledaj post
Evo screenshot-a
E sad gore desno na one 3 točke pa onda klik pa onda klik na Device Storage ili kako već na engleskk ili hrvatski pa sačekaj da učita i točno prikaže stanje

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Quote:
Ricky Kaká kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa!
Dakle, nakon 10 god iphonea presao na s8. Mobitel za sad bez zamjerke, jos se privikavam na android i di se sto namjesta...na ios-u sam valjda znao zatvorenih ociju gdje sto naci i namjestiti...
Ugl, fora mi je ovaj edge lighting ali ne radi bas uvjek pa me zanima dali kod vas sve radi ok? Kod poziva radi samo kad je okrenut prema dole... Whatsapp i ostalo u 90 % slucajeva ne... I dok mi je mob u ruci i dodje mi whatsap poruka on pokaze na vrhu ekrana to u ljubicastoj boji. jeli se moze ta boja mjenjati? Jeli to do teme?
Kod mene radi, imaš u postavkama da podesiš kad da svijetli, samo da ugašenim ekranom ili samo sa upaljenim ili uvijek. Također imaš opciju koje aplikacije altiviraku svijetlo. Ja sam izabrao sve a kod tebe možda po default_u nije odabrano sve pa pogledaj. A to da WhatsApp je sigurno zbog teme, kod mene je crna tema i bijelim slovima izbaci poruku.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Zadnje uređivanje assassin : 08.06.2017. at 06:01. Reason: Spojeno
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 15:06   #205
Zna mozda netko zasto ne mogu vidjeti cijelu poruku, a do sad je sve bilo ok. To se pocelo desavat od jucer, znaci prvog dana ukidanja roaminga. Zvao sam SZK i vele da je moguce da uređaj ne podrzava toliko znakova, rijec je o Galaxy S8+ Ovako se vidi poruka "Na 16.06.2017 u 13:00 unutar tarife Raspali imate neograniceno minuta i/ili SMS poruka te 3754.42 MB podatkovnog prometa. Korisnicima s paketom BEZBROJ GB prikazuje se dnevna kolicina podatkovnog prometa koju mogu neograniceno puta besplatno nadopuniti. Korisnici s paketom BEZBROJ GB na raspolaganju za surfanje u EEA imaju 10GB podatkovnog prometa, a nakon potrosnje podatkovnog paketa za EEA surfaju po cijeni od 0,07 kn/MB. Ostali paketi prikazuju preos" riječ je o preplati.
fractal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 07:07   #206
Meni otkako sam ga kupio sve veće poruke pokazuje tako djelomično ali ispod ima ponuđeno za kliknuti "View All" i onda prikaže cijelu poruku.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 07:21   #207
Meni ovako bude..
__________________
...
makebeauty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 07:57   #208
Tako je i kod mene, samo na engleskom.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 10:41   #209
I kod mene piše to prikaži sve i kada otvorim ne prikaže mi cijelu poruku. Mora da je do operatera pošto u tele2 rubrici neki imaju isti problem.
fractal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:20   #210
pozdrav svima! dugogodišnji sam korisnik iphonea od 3 pa do 6s. odustajem od iphona i prelazim na s8. imam pitanje, pošto tražim cijelo jutro a nisam našao odgovor, zanima me kupnja na 24 rate zaba mastercardom, po mogućnosti online ali ne nužno, što ima dosta dućana, no ono što nema nitko osim elipsa je 2 godine osiguranje od loma ekrana. molio bih da mi netko preporuči. da li se može to osiguranje naknadno kupiti? da li je to osiguranje zbilja kako ime kaže, padne ti mobitel i pukne ekran pa ti ga zamijene, ili su i tu neke cake u igri?
maija21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 07:23   #211
Stigao mi napokon jucer s8+. Jel se da kako iskljucit Bixby tipka? Stalno je slucajno stisnem.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
mukiklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 22:17   #212
Ja koristim Bixby remapper, pa bude tipka korisna :-)

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
hun989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 11:24   #213
I meni ide taj bixby na jetra...

Jel ovo valja kaj?

__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:11   #214
Ja koristim BK disabler i funkcionira odlično, Bixby is down.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 21:24   #215
Po meni nakon 2 mj koristenja mogu samo reci da je mobitel mrak .... nista drugo 👌

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 07:11   #216
Jel netko uspio naći kaljeno staklo, a da sve štima?
Meni Nillkin sjeo savršeno, međutim osjetljivost toucha je loša.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
hun989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 09:48   #217
imam isto pitanje, vec sam kupio 3 vrste kaljenog stakla, prvo ono sta pokriva cijeli komplet ekran, i bacio ga nakon 1h (ljepilo katastrofa,osjetljivost ekrana nikakva), sad imam neki iz mobil media dućana, platio sam 200kn, ni tu nije dobro ljepilo i loša je osjetljivost al neću ga skinut jer sam bio kratko bez zaštite i odmah ogrebao ekran u džepu, ni sam neznam kako.... jel postoji staklo ko ona za ravan ekran da nema ljepilo na rubovima nego da sepriljepi po cijelom staklu a da ima zaobljene rubove
j0c is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:21   #218
Kak se stalno ukljucuje da se ne spusta onaj donji tab?
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:46   #219
Skroz lijevo je točkica koju pališ/gasiš.

Fakat sam razočarana kvalitetom izrade stražnje strane. Evo već 3. ogrebotinu vidim. Koristim istu futrolu kao za s6. A s6 nakon 2g imao jednu jedinu...
charmed84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 21:47   #220
Je,ali se ta tocka svako malo sama ugasi i onda ju moras ponovo ukljucit.
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.