Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2017., 21:55   #221
Meni se ne gasi, sve radi kako bi trebalo

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 08:21   #222
Meni isto tako radi kako treba.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 10:25   #223
I meni radi

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
mukiklc is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 13:16   #224
Ma svima tako radi, to je on nešto pobrkao
nsvladimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 14:03   #225
Po meni, bilo bi dobro da se stavi screen protector i na stražnju kameru. Sumnjam da je na kameri gorila glass, a kamoli safirno. Ako već ne postoji orginalni, onda je najbolje da se izreže mali kružić i zalijepi i bez brige si.
biceps is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:07   #226
Klikni na nju i onda bude točkica puna, i tada je donji tab stalno vidljiv, a kada je točkica "prazna" onda se sama gasi

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
hun989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 17:13   #227
Na youtube aplikaciji nemam opciju gledanja videa 1080 kvalitete, a isti video na drugom androidu ide na 1080. Jesam li jedina?

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
__________________
...
makebeauty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 17:26   #228


Ja nemam problema sa aplikacijom.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 17:50   #229
Moguće da je do postavki aplikacije gdje možeš namjestiti da na podatkovnom prometu ne učitava HD, ali to je samo za automatski, ja mislim.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 15:29   #230
Pozdrav!
Može preporuka microSD kartice za s8...htjela bih od 64 gb i naletila sam na ove 3 pa se ne mogu odluciti. Imate li iskustva s kojom od ovih kartica?

https://www.mall.hr/memorijske-karti...0-u3-v30-uhs-1
https://www.mall.hr/memorijske-karti...rosdxc-a1-64gb
https://www.mall.hr/memorijske-karti...-64gb-pro-plus

Hvala!
__________________
:)
just5ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 00:16   #231
Jos uvijek isti problem...bas ife na zivce...
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 18:41   #232
Evo ako nekome treba preporuka sto se tice zastitnog stakla... nakon isptobanih 4 vrste zadnje sam kupio gadget guard tempered glass, narucio iz USA i stiglo za 5 dana 😮 ,staklo je puno kvalitetnije od svih koje sam probao i osjetljivost ekrana je odlicna , ako netko treba to preporucam
j0c is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 21:21   #233
Zna li neko kako podesiti Long Exposure u Pro Mode-u kako bi se dobio onaj "glatki" izgled vodopada i sl. Gledao sam par tutoriala ali sve što dobijem je potpuno bijela fotografija Da li mi je stvarno potreban ovaj filter iz videa ili?
Mars700 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 21:53   #234
Quote:
j0c kaže: Pogledaj post
Evo ako nekome treba preporuka sto se tice zastitnog stakla... nakon isptobanih 4 vrste zadnje sam kupio gadget guard tempered glass, narucio iz USA i stiglo za 5 dana 😮 ,staklo je puno kvalitetnije od svih koje sam probao i osjetljivost ekrana je odlicna , ako netko treba to preporucam
daj link ili nesto
inace prekrije cijelo staklo i po rubovima?

Quote:
Mars700 kaže: Pogledaj post
Zna li neko kako podesiti Long Exposure u Pro Mode-u kako bi se dobio onaj "glatki" izgled vodopada i sl. Gledao sam par tutoriala ali sve što dobijem je potpuno bijela fotografija Da li mi je stvarno potreban ovaj filter iz videa ili?
ako to mislis napraviti po danu onda ti treba nd filter, jer ne mozes toliko spustiti iso.
s mobom ces moci napraviti odlicne fotke dugom ekspozicijom ali po noci ili tamnijim uvjetima, bez filtera i bilo cega
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:56   #235
Zaštitno staklo za Samsung Galaxy s8

Može li mi netko preporučit neko zaštitno staklo za Samsung Galaxy S8 i gdje se može kupiti? Bitno mi je da pokriva i zaobljene dijelove ekrana i da je cijeli proziran (da mu rubovi nisu u boji). Hvala.
Mel_is_the_best is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:18   #236
Evo da se i ja prijavim kao novi clan android obitelji. Nakon godina koristenja iPhonea i iosa, odlucio sam napraviti promjenu i uzeti si s8. Ustvari dao sam iPhone 7 i nesto sitnl doplatio za novi s8.
Trenutno sam u velikom procesu prilagodbe pa bi bilo nezahvalno da kazem koji mi uredaj vise odgovara, kad ja bas volim ios i iphone uredaje, no moram priznati da sam odusevljen i s8om. Uredaj doslovno izgleda kao da je dosao iz buducnosti, taj ekran, ma nemam rijeci 😊
E sad upravo je taj ekran onaj koji zahtijeva i najvecu paznju i umijece kako ga zastitit a opet ne nagrditi sam telefon.
Prvo sam kupio kaljeno staklo ono s rubovima crnim i naravno u vjetar bacio 70kn. Kad sam to stavio, ekran postao neosjetljiv, steka, em mi maskica stalno dizala staklo i od ljutnje sam skinuo staklo i bacio.
I nakon dulje pretrage nadem super rjesenje.Original samsung zastitna folija, super mi sjela na ekran, lijepo se zalijepi, ne smeta maskici, em kao da je i nema. Trebao sam to odmah. 99kn dvije folije idu u paketu.

Nista, nastavljam prilagodbu na android i ovaj uredaj, za sada mi se svida, iako ljubav prema iphoneu naravno jos postoji, ali malo promjene dobro dode. 😊

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:24   #237
Quote:
Dyma kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja prijavim kao novi clan android obitelji. Nakon godina koristenja iPhonea i iosa, odlucio sam napraviti promjenu i uzeti si s8. Ustvari dao sam iPhone 7 i nesto sitnl doplatio za novi s8.
Trenutno sam u velikom procesu prilagodbe pa bi bilo nezahvalno da kazem koji mi uredaj vise odgovara, kad ja bas volim ios i iphone uredaje, no moram priznati da sam odusevljen i s8om. Uredaj doslovno izgleda kao da je dosao iz buducnosti, taj ekran, ma nemam rijeci 😊
E sad upravo je taj ekran onaj koji zahtijeva i najvecu paznju i umijece kako ga zastitit a opet ne nagrditi sam telefon.
Prvo sam kupio kaljeno staklo ono s rubovima crnim i naravno u vjetar bacio 70kn. Kad sam to stavio, ekran postao neosjetljiv, steka, em mi maskica stalno dizala staklo i od ljutnje sam skinuo staklo i bacio.
I nakon dulje pretrage nadem super rjesenje.Original samsung zastitna folija, super mi sjela na ekran, lijepo se zalijepi, ne smeta maskici, em kao da je i nema. Trebao sam to odmah. 99kn dvije folije idu u paketu.

Nista, nastavljam prilagodbu na android i ovaj uredaj, za sada mi se svida, iako ljubav prema iphoneu naravno jos postoji, ali malo promjene dobro dode. 😊

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Nema potrebe za zasticivanjem ekrana , jer ga niti nožem nemozes ozuljati..

Po meni je najbolja opcija samsung clear view maska i nista na ekranu...provjereno

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:28   #238
Stvarno mislis da ne moze? Nekako mislim da bi dobio tu i tamo ogrebotine iako pazis.
Ne znam, nekako ne mogu drzati tako veliki ekran bar bez folije hahah
Ova Samsung folija je stvarno super stvar.
Brine me i leca kamere kako je izlozena? Jel ona sklona grebanju? Mislim mob je u maskici, ali ona je izlozena.
Uzeo sam si arctic silver, bas je jako lijep uredaj 😊

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:33   #239
@dyma

Meni je ovo treci za redom mobitel bez folije , s7,s7 edge pa s8 i niti jedan nije imao crticu na sebi.... prije toga sa stavljao folije ...

Svaka folija promjeni sliku na ekranu i dodir prstom je nekako hrapaviji...

Meni je bez folije vrh...

Pogledaj na youtube testove kad pokusavaju razbiti ekran ili ga ostetiti

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:36   #240
A dobro znam, naravno da pazis kako baratas s njim, jer se radi o skupom uredaju, ali ono znas kako kazu 'neka se nade".
Mislim ne znam jel tko ovdje probao te original Samsung folije, ali evo ja sam odusevljen. Osjecaj ekrana je doslovno isti kao i bez folije, zbilja. Nema tog hrapavog osjecaja, bas klizi, vjerojatno jer se radi o samsung foliji pa je time i bolja i bas kakva treba biti.

Inace, stalno radim dvoklik na space da mi stavi tocku kao na iphoneu cccc

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.