Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2017., 14:37   #261
rasprava o powerbankovima prebačena na odgovarajuću temu https://www.forum.hr/showthread.php?t=733918
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:18   #262
Ma i ja sam tak razmisljao. Pa u praksi sam skuzio da mi jednako brzo ustekat punjac u mob, uvijek mi je na istom mjestu kabel(sad su vani i onakvi magnet nastavci pa je lakse ustekat i istekat,samo povuces mob i ispadne,kome se neda gurat nastavak)

nego provjeravat dal sam ga dobro stavio na bezicni punjac da puni, plus uvijek imam brzo punjenje ukljuceno. Em mogu koristit mob u isto vrijeme.

Vise mi fora izgleda dok je na postolju, nego sto mi je korisno.
Al s vremenom kad bezicni punjaci postanu stvarno bezicni, bez kablova u taj charger, onda ce stvar biti korisnija.
Ali i u tom slucaju bi rađe bezicni nastavak koji se usteka dole da mogu koristiti mob dok se puni, a ne da mirno mora lezat na postolju.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 03:31   #263
Pozdrav! Planiram kupiti Samsung S8, ali me zanima što je s onim problemom s crvenim ekranom? Čitala sam na netu da su to riješili updateom, ali me zanima je li netko od vas imao taj problem
LittleStar303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 16:15   #264
Napokon došao LED View oklop. Ne znam ima li sad smisla stavljati i zaštitno staklo imam 2 komada
Mars700 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 17:13   #265
Zanima me koji model AKG služalica se dobije s njim odnosno koje potražiti u slobodnoj prodaji da su kao ove s mobitelom? AKG je navodno ove sastavio samo za samsung, po netu se spominje cijena od 99$ ali nisam skužio od kojeg modela su sastavljene te slušalice.
Prvi put u životu da čujem prihvatljiv zvuk in ear slušalica, iako zvuk nije samo do slušalica več i do moba. Bolja polovica ga uzela jučer i zvuk je solidno dobar ali na CAT s30 zvuk je 30% slabiji.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 17:48   #266
@Littlestar , samo malo zacrveni, nista strasno

@mars700 , taj oklop je promasaj ali ti javi nakon par dana kako ti se cini , ja sam ga drzao na mobu ravno 15 min , nije praktican i jos kazu da se ekran moze lako ostetiti sa tim oklopom.

@VDCOTO meni te slusalice ne sjedaju u uho kako triba , na s7 su mi bile bolje

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:24   #267
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Zanima me koji model AKG služalica se dobije s njim odnosno koje potražiti u slobodnoj prodaji da su kao ove s mobitelom? AKG je navodno ove sastavio samo za samsung, po netu se spominje cijena od 99$ ali nisam skužio od kojeg modela su sastavljene te slušalice.
Prvi put u životu da čujem prihvatljiv zvuk in ear slušalica, iako zvuk nije samo do slušalica več i do moba. Bolja polovica ga uzela jučer i zvuk je solidno dobar ali na CAT s30 zvuk je 30% slabiji.
Prije ce biti Samsungove sluske koje je AKG samo "tjunirao", stogod to znacilo. Ljudi kazu da su dobre, ali ja osobno za njih ne bi dao ni 10 dolara ako nemam 100% dokaz da ih je AKG napravio.

https://youtu.be/W_J2dCDl_tg
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 22:20   #268
Meni isto slušalice stalno ispadaju iz ušiju. Ustvari jedna je lijepo sjela, ali ova desna nikako, iako je zvuk odličan. Šteta što nemaju oblik kao iPhone bijele, one su mi bile super i baš su lijepo sjedale.
A što se tiče bežičnog punjača, meni je to nepraktično totalno jer stalno moram skidati i stavljati maskicu.

Što se tiče crvenog ekrana, ja nemam s tim problem, čitao sam da je to riješeno nadogradnjom sustava još prije.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 07:20   #269
Moraš naći maskicu koju ne treba skidati... Meni bežični puni uredno preko maske.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 08:16   #270
zar nema i sa tim slusalicama vise onih nastavaka razlicitih velicina pa si stavis koji ti odgovara?
ne sjecam se da sa nekim mobitelom nisam to dobio...
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 09:07   #271
Da zbilja vrijede 100€ i da su AKG-ove dobio bi nastavke, vjerojatno silikonske i pjenaste

Btw kako izgleda ta maska s kojom ne radi bezicno punjenje?
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 09:24   #272
Quote:
xlr kaže: Pogledaj post
Da zbilja vrijede 100€ i da su AKG-ove dobio bi nastavke, vjerojatno silikonske i pjenaste

Btw kako izgleda ta maska s kojom ne radi bezicno punjenje?
ovo i mene zanima, vjerojatno neka tenk maska koja ti mob pretvori u stari 3310

a ovo za slusalice, po meni je najbitnije da imaju dobar zvuk, a ne da na njima pise akg, ili "made by meho izbosne".. zaboli me neka stvar sto pise i tko ih je proizveo ako odlicno rade svoj posao..
o tome brine jedino snob ekipa
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 09:29   #273
Ma ne mora biti... ima i tankih koje ne provode struju... stvar je materijala...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 16:07   #274
Jel ima netko clear view futrolicu, jel ok?

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 17:03   #275
U sancta domenici akcija za S8 i S8+ pa tko ima love...

http://promocije.sancta-domenica.hr/...alaxy-na-rate/
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 18:38   #276
Akcija kazu...takva je cijena bez akcije u EU pa cak i manja, moze se naci za 680€ S8+ a ovdje je ~755€... ali ovaj poklon popravak razbijenog ekrana u slucaju da se desi definitivno smanjeju cijenu debelo ispod prosijeka.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 21:55   #277
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
Jel ima netko clear view futrolicu, jel ok?

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Nema bolje maske od samsung clear view ... mobitel izgleda najbolje i nema greske.

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 11:01   #278
Koliko vidim nema niti jedan glass screen protector koji je dobar a da ga touch ne zeza osim jedan Doom koji je oko 50$. Ili imate vi za preporuku nesta osim obicnog screen protectora. Takodjer slj tj mi dolazi Rhinoshield bumper
inkognito33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 18:18   #279
Ovo je zakon cover, jednostavan i učinkovit:

Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 18:44   #280
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Ovo je zakon cover, jednostavan i učinkovit:

Citam recenzije na Amazonu, jako lose. Imaju i case friendly glass od njih ali isto lose...
Nista, neki obican SP i Rhinoshield...valjda bu bilo ok
inkognito33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:11.