Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 08.06.2004., 22:45   #1
Ne diže mi se- pomoć hitno molim

Imam jedan problem. Mjesec dana sam se mucio da zbarim jednu trebu koja je tada bila s deckom s kojim je vec 7 godina. Prekinula je snjim i sada je samnom. Zajedno smo 2 tjedna. Cura je san snova i sve je ono sta ja trazim u curi. Prije par dana smo isli domene poslije izlaska malo nabaciti jedan sexic i ona i ja smo jedva cekali i bili smo totalno napaljeni. Ja prije toga nisam spavao s curom vec godinu i tri mjeseca. Tako da znate da sam bio totalno seksualno ugrozen. I tako mi ljepo hopa cupa u mraku, ja malo nju oralno zadovoljim pa ona krene meni a ono meni se kita nece dignu vise od pola i nece pa ga nece i jebo mu mater. Mozete si misliti koji bed ono. Uglavnom poslije je bilo smijesno. Mislio sam da je to izolirani slucaj. Za dva dana smo isli opet k meni doma da vratim reputaciju skorpionima da su najbolji ljubavnici (ako iz ovoga niste skuzili, ja sam skorpion). I opet mi hopa cupa u mrak i opet nista od majmuna i ovaj puta je fakat vec ono panika. Probao sam ga doma jos malo natezati i nista. Ovo je prvi puta da mi se nesto ovakvoga desilo a ovo je najbolja cura koju sam ikada imao, stvarno se u svemu slazemo. Moram napomenuti da mi je tek 22 godine. Sta da radim. Nisam peder, cura me jebeno pali a nejde. Mislim da nije problem u njoj. Nisam tu vecer niti pio niti pusio niti sam bio umoran niti nista. Neznam kaj da radim, da odem doktoru, psihijatru, kaj....
Postoji jedna mogucnost ali svi mi vele da to nema veze. Prije dva tjedna sam prvi puta uzeo bombon (ekstazi ne) i mozda je od toga? Ma nije znam ali ipak pitam.
MOLIM POMOC!!!!!!!!!!
HITNO!!!!!!!!
jer ono cura je ostavila decka s kojim je 7 godina za impotentnog idiota, pa to neide tako, ostaviti ce me a ja to fakat ne bi htio jer mi je cura zakon (a ima i obrijanu picu :-))
HELLLLLLPPPPPPPPPP!!!!!!!!!
 
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger