Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2006., 09:00   #1
Djeca kao gosti na svadbama

prebačeno s drugog topica

Razmišljala sam djecu ispod 10 godina staviti za poseban stol,za njih poseban meni(koji bi ujedno i koštao jeftinije) i za tim stolom nekakve dječije igrice...samo mi ništa prezanimljivo ne pada na pamet...da li netko tko je sa djecom često u kontaktu ima kakvu ideju?

Zadnje uređivanje Cats : 21.11.2006. at 16:46.
ivanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 09:49   #2
ivanar, tako ce i kod nas biti
ja cu za djecu pripremit "vrecice" za slatkisima i par igrica cu smislit... koje jos ne znam tocno.. nasa djeca svi puno i rado plesu pa ih necu previse maltretirat stavit cu im neke bojanke i olovke.. i razmisljala sam o tome, da im stavimo papirni stolnjak tako da i po njemu mogu sarat.. bolje nego da uniste onaj od restorana
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 11:06   #3
E sad si mi dala ideju Magg... a da stavimo toj djeci jedan poseban stol na koji se stavi samo stolnjak i da oni crtaju motive vjenčanja na njemu... i onda ti to ostane kao uspomena kako su djeca doživjela vjenčanje Ah, nije loša ideja! Joj, svašta ćemo mi ovdje smislit
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 11:20   #4
Da, Mala, to je dobra ideja Mogu im dati za zadatak ko najljepse nacrta nase vjencanje da ce dobit pokloncic od mene
Morat cu pitat moje frendice mamice kakve igrice su u tim godinama zanimljive.. Ovi skroz maci ce ionako samo sarat
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 08:15   #5
...A šta mislite, je li uopće pametno staviti djecu odvojeno od roditelja zajedno za jedan stol.....nisam se još raspitivala kod roditelja,pa ne znam šta oni misle o tome....sigurno će biti i onih za i onih protiv
ivanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 09:47   #6
ja mislim da je.. moja djeca se manje vise svi poznaju i dobro slazu kad su skupa. kad bi sjedili kod roditelja onda bi se samo tamo amo gibali na stolici da sto prije mogu dalje. a ovako su na jednom okupu, imat ce svoj meni... kupit cu njima jos exta case za djecu tako i slamcice bla bla.. tako da im bude supac roditeljima kojima sam dosad to rekla je bila ideja dobra.. jedino djeca koja recimo ne mogu sama jesti (znaci ispod 2 god.) ce biti sa roditeljima.. al oni nece ionako imat svoju stolicu..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 14:59   #7
Quote:
ivanar kaže:
...A šta mislite, je li uopće pametno staviti djecu odvojeno od roditelja zajedno za jedan stol.....nisam se još raspitivala kod roditelja,pa ne znam šta oni misle o tome....sigurno će biti i onih za i onih protiv
i ja dajem svoj glas odvajanju djece od roditelja! djeca su ipak drugačija od nas "odraslih", čak i ona koja se nikad nisu vidjela počnu jednostavno pričati, igrati se...na kraju svadbe će biti najbolji prijatelji definitivno bolje nego da su s mamom i tatom, koji će im stalno govorit da se smire i tako...a mama i tata će biti opušteniji - imaju klince na oku, al ne moraju biti stalno oko njih, pa će i njima biti bolje mislim da ti je to super.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 16:32   #8
Ja necu odvajat djecu od roditelja jer mi se to ne svidja, a i bila sam na jednoj svadbi gdje je bilo tako, ono klinci imali bojanke, domino itd. i kad im je dosadilo pocelo je jurcanje po sali e a onda je jedan mali decko dobio stiklom posred cela jer je doletio do podija a taman se plesao drmes..... i na kraju cijela strka i frka, malog voziu bolnicu i nastalo sranje....
Eto ja ne bi htjela da se tako nesto desi, bolje je kada su sa starcima jer on imaju bar neku kontrolu
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 16:35   #9
Wedding, to je strasno... Al to ti se svakako moze desit - na zalost. Nece oni cijelo vrijeme sjedit kraj roditelja.. niti ce oni stalno za njima letat..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 16:43   #10
Quote:
Magg kaže:
Wedding, to je strasno... Al to ti se svakako moze desit - na zalost. Nece oni cijelo vrijeme sjedit kraj roditelja.. niti ce oni stalno za njima letat..
Ma nravno....ja opcenito necu dopustit nikakvo jurcanje po sali (reci cu im da nece dobit cokolade ako nece bit dobri )
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 16:51   #11
Cats, di je moj zadnji post???
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 18:35   #12
Hm, zakaj bi djeca uopće dolazila na vjenčanje? To nikad ne bum shvatila.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 18:50   #13
Quote:
krokodajl kaže:
Hm, zakaj bi djeca uopće dolazila na vjenčanje? To nikad ne bum shvatila.
a eto..puno razloga...nemaju ih di ostavit npr. ipak je to cijela noć i to pa je malo nezgodno negdje ih ostavljat, pogotovo ako tu cijelu obitelj zoveš. i sestra mog budućeg treba roditi u 2 mjesecu, znači da će sa sobom dovesti bebicu od nekih 3 mjeseca naaaaravno, neće biti na svadbi i to ali opet, mora biti s nekim u sobi u hotelu.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 19:15   #14
Pa dobro, bebica od par mjeseci ok.
Ali da bih voljela da mi se desetak klinaca mota pod nogama u tri ujutro... i ne baš.
Osim toga, kaj malci mogu izdržati tako dugo? Kaj bude ako im se prispava? Cijela familija ode doma?
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 19:34   #15
oooo mogu mogu vidjela ja na svoje oči ma neće se oni oko nogu petljat, ako im osiguraš neki manji prostor za igranje i to. možeš im recimo dati da naprave svakom gostu neku kartu s vjenčanja i onda da to i podijele onda se oni osjećaju jaaaako važno
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 20:12   #16
od moje sestricna npr. 10, 6 i 5 godina su na krstenju od male od druge sestricne do 7 ujutro plesali izdrzljivi su bome..

nemres reci, djecu nemojte dovodit.. a meni je u biti i drago da ce doci... neka budu i oni..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 08:13   #17
meni se jedino čini glupo da netko dovede dijete ispod tri godine.....a ovi iznad su već ok...uostalom to su sve djeca od mojih prijatelja ili moja bliža rodbina koju ja obožavam
ivanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 09:46   #18
Quote:
krokodajl kaže:
Hm, zakaj bi djeca uopće dolazila na vjenčanje? To nikad ne bum shvatila.
A zašto ne bi?
Ovo ljeto se ženio moj brat i nije mu bilo prihvatljivo da moja djeca a njegovi nećaci ostanu doma mada sam ja inzistirala da mala od tri godine ne sudjeluje jer je jednostavno...premala.
uspjela sam organizirati da u 22 sata mala sa pratnjom ide spat a mi nastavljamo s partijem, međutim, mala je bila zaista ugodno iznenađenje. Da ne kažem glavna atrakcija
Sjedila je s odraslima za stolom, plesala, obilazila goste, nimalo nametljiva, svi su je natezali na podiju i stalno je bila na nečijim rukama (ne svojom voljom), bila je jako sretna zbog velike količine coca cole. Od mladenaca je dobila i igračke ali poklon nije niti pogledala, sve ostalo joj je bilo zanimljivije i jednostavno je ......uživala
Uspjeli smo je otjerati spavati u jedan sat ujutro
Eto, a mislila sam da će biti koma.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 12:09   #19
Ja isto ne kužim zakaj bi nekom smetala kulturna djeca iznad 3,4 godine...oni plešu,igraju se i zabavljaju na svoj način......glupo je ako netko dovede manju djecu- pa onda zavijaju u crkvi,vrište i plaću u sali,roditelji se od njega ne mogu maknuti i još moraju ranije doma......katastrofa...ja ću svojima natuknuti da ih ne dovode
ivanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 20:24   #20
Ja ne bih nikakvu djecu jer ak se ja budem udavala, to bude pravi tulum, a klincima na pravom tulumu nije mjesto, zna se.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.