Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2010., 17:05   #21
Pilatus

"L" dolazi od franc. riječi lecon-poduka,lekcija onaj koji trpi lecon-poduku je onaj koji uči,početnik.Također "L" se koristi i u Engleskoj kao "lerner"-onaj koji uči,početnik. Pričekaj kojih 5 min. da nađem na netu neku super-uber sliku EPIC FAIL-a.

Eto ga:


Zadnje uređivanje SEILON : 14.04.2010. at 17:12. Reason: stavljanje EPIC FAIL-a jer kolegin post zaslužuje da bude posebno nagrađen
SEILON is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 17:07   #22
@Seilon

Kao što rekoh, slovo "L" se koristi kao oznaka za autoškolu, odnosno za vozača kojeg vožnji poučava stručna osoba.


A ne za neiskusnog vozača koji samostalno sudjeluje u prometu.



Tako da me zanima kako bi Zakon gledao na takav slučaj.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 17:19   #23
Ne,L označava početnika,a autoškola ga koriste jer njihove usluge koriste početnici.Zakon? Mogu na auto nalijepit bilo kakvu naljepnicu osim naljepnica koje označavaju vozila u službi javnosti.Dakle,na auto možeš stavti naljepnicu L kao što možeš stavit i naljepnicu "dijete u vozilu",ali ne možeš stavit na krov auta znak "AUTOŠKOLA L",kao što ne možeš stavit na krov auta rotirajuća svjetla hitne pomoći.
SEILON is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 22:26   #24
Ma ajde, kao da je bitno! LJ, NJ, P, F! Ok, zakonski možda nije potrebna u Hrvatskoj, ali neka stavi, viđao sam na autima isprintano i zaljepljeno na staklo! Normalim ljudima je to dovoljno da se strpe! Ne trubim nikada auto školi, strancima, niti našima iz drugih gradova! Ne može se očekivati da stanovnici iz nekih malih mjesta po Zagrebu voze kao mi koji tu živimo x godina, i vozimo x godina!
Megy, samo stavi naljepnicu, i ne zamaraj se suvišnim komentarima!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:43.