Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2007., 01:22   #1
Za buduće mladenke... ispušni ventil

Drage moje udavače, četerice, lurkeri ... sve me nešto muči večeras...

Nisam imala pojma da je planiranje vjenčanja tako stresan posao...

Hoće mi se cvijeće osušit, hoće mi muzika bit ok (pregovaram s 3 banda ), kako da složim text na pozivnicama, da li će mi podsuknja stić na vrijeme, hoće se moji gay prijatelji potuć sa par malo zadrtih rođaka, kakvu prokletu tortu da napravim i gdje ću dovraga nać savršene cipele?!?!?! : panic:

Vjerujem da sve imamo ovakvih trenutaka gdje je jednostavno PREVIŠE svega, sitnih detalja i krupnih pitanja, a moj je došao večeras.
Pa otvaram temu za živčane buduće udavače da se mogu jadat
Ako ima slična (a nisam našla), Cats, priljepi me

Ajme ... ništa neću stić ... treba još sto stvari napravit a ja radim od jutra do sutra. Kad sve stić? Kako? Treba mi bar još dvije mene!
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 01:25   #2
Čuj, mogu te ja banat s foruma pa ćeš imat više vremena.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 01:32   #3
Ne! Ne!
Gdje ću onda dobivat savjete i tražit upute?!
Ne poznajem nikakve udavače

Samo ću paničarit dragom pa neće ni bit vjenčanja
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 01:34   #4
Eto vidiš. I sve tvoje muke će nestati.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 01:39   #5
A ne!
Taman sam se dočepala jednog zrelog za ženidbu i ne puštam

I onako nije u HR, nek me stavi u spam kad mu dojadim sa dubokim problemima oko biranja boja dekoracije za salu
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 09:19   #6
Tiamat, točno znam što želiš reći I meni je isto tako, s tim da ja sve moram sama organizirati, nemam ovdje ni mame ni kume, a ni prijateljica baš da mi pomognu. Svekrva je izgubljena u prostoru i vremenu i zabarikadirala se u kuću , tako da je sve na meni. Samo imam feeling da ništa neće biti onako kako ja želim, pa se osjećam
Jedino svjetlo je trenutno forum i sve cure tu koje mi pomaži
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 09:20   #7
Tiamat samo se ti nama izjadaj i bit ce ti lakse jer sve smo mi imale zivcane trenutke prije ili poslje i 100 misli u glavi koje nam nisu dale mira ....
.... evo ja se ispuhala jucer navecer u svadji sa dragim i danas se osijecam ko leptiric ( to je bilo bracno i trudnicko ispustanje ventila )
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 09:22   #8
Tiamat, pridružujem ti se!
Ja i dragi isto radimo po cijele dane, onda još doma moram rintati, pa koordinirati odlazak zlataru na probu prstena, dogovor sa cvjećarom, odlazak po mašne, pa onda kombiniranje raznih mogućih i nemogućih dekoracija i da ne nabrajam dalje. Uglavnom, već sam na rubu živaca, non stop sam ko na iglama, a još do dana D ima nešto manje od tri mjeseca. Pa ako se nastavi tom tendencijom, biti ću spremna za Vrapče.
A moj dragi me samo tješi, kao stići ćemo sve na vrijeme, kaj se bezveze živciram. Mislim, nebi se ni trebala, jer pa nije to samo moja svadba, ali kaj ćeš, kad nemrem biti flegma!
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 10:25   #9
Ja sam bas jucer skuzila da sam se prestala zamarat sa svadbom (mislim dobro ne bas u potpunosti) i to me ne malo zacudilo... bas sam flegma i u biti tjesi me sto otprilike za sve znam sto zelim... samo jos to treba realizirat, a skuzila sam da se tako i tako vecina stvari (cvijece, frizura, kozmeticki tretmani, sandale, reveri, zahvalnice...) rjesavaju najranije mjesec dana prije a do tada trebam imati samo viziju svega i to koliko toliko imam... No znam da cu opet uskoro imati male zivcane slomove jer nis ne stignem i ima puno toga i bla bla...
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 11:04   #10
joooj cure moje kaj se toliko živcirate, vjerujte mi taj dan će vam sve biti ok i smijat ćete se same sebi koliko ste paničarile! ja sam 3 tjedna prije svadbe bila u bolnici,nakon toga sam još tjedan dana morala mirovati, a sve sam rješavala također na brzinu i sve je ispalo i bolje nego što sam očekivala!! Samo se opustite i neka sve ide svojim tokom,vidjet ćete da će se sve stići obaviti na vrijeme....a na dan vjenčanja malo zaposlite ukućane a vi lijepo na friz,manikuru i make-up i čekajte vesele i nasmijane svog dragog

No sikiriki!!!
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 11:27   #11
Curke moje, lipo je znat da živčani napadaji nisu stvar za zabrinut se ... i pročitat da ima još takvih....
Ne, znam, ja sam par puta poživčanila oko gluposti, ali mislim da ću na taj dan biti smirena jer mi obično bolje idu krizne situacije nego "normalne" - valjda mi je to neki kliker u glavi?
Ali, uglavno, kad mi bude užas, samo mislim na naše bračno putovanje i sve što naš čeka nakon tog dana, tako da mi odmah bude lakše...
__________________
Nekad je lakše pisat, nekad čitat.
MeDiOkRiTeT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 11:31   #12
ja sam živčani slom dobila kod rasporeda sjedenja .. i to je to :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 11:36   #13
Ja obožavam vjenčanja i sve pripreme oko moga me jako vesele i zabavljaju. Iako je moj big day još relativno daleko (11 mjesec), jedva čekam da se atmosfera i pripreme počnu zahuktavati. Jedino, ali jedino što mene muči i izbacuje iz takta su financije. Sve je to previše skupo. Neki dan sam vidila predivan buketić za 80 kuna, al čim sam spomenula svadbu i vjenčanje žena digla cijenu na 600-800 kuna. Poludila sam!
Zadnja dva tjedna sam jako živčana i nervozna samo iz razloga što me te financije muče i samo kalkuliram kako ćemo dragi i ja to isplatiti. Nemamo veliku svadbu (80-tak) ljudi i sve smo odlučili sami platiti i naravno toga ima brdo i sve je jako skupo. Taman napravim neki normalan i prihvatljiv troškovnik i onda uleti sitnica bez koje ne može, a koja košta da boli glava. A da ne govorim, kako i svakodnevni život košta i svi oni "nepredvidivi" troškovi tipa auto servisi, registracije, zubari, doktori... i kako onda na zelenu granu sa novcima?!?
Znam da će uvijek uskočiti moji i njegovi, al ne mogu se opustiti jer znam da današnji život nikome nije lagan i nitko se ne valja u novcima, pa ni moji ni njegovi.
milica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 11:37   #14
hvala cure

lijepo je znat da nisi jedina.

Najgori problem je to vrijeme kojeg nikad dovoljno. Još gore što dragi radi van HR pa sve neke zajedničke stvari moramo obavljat vikendom. Onda u 2 dana moramo utrpat sto stvari.
Evo, trebali bi otić do žitnjaka malo vidjet ponudu i cijene. A kad? On dolazi pet navečer ili sub ujutro. A da ne govorim da još nismo prošli zaručnički tečaj i kad ćemo ne znam.
Nije ni čudo što sve kupujem preko neta - ne mogu trošit vrijeme na obilaženje dućana kad ga je i onako premalo.

Bilo bi super da mogu angažirat mamu, tetku, frendice, ali gotovo nitko osim kuma nije u ZG. Svi bi oni pomogli, al kad nisu tu.
Zato ste mi vi velika pomoć
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 12:16   #15
meni je jučer jako pomoglo što sam otišla s kumom na aerobic i dobro smo se iznojile,a kasnijE smo to fino nadoknadile jednom kavicom koja se zove 3xčokolada i napokon se malo izbrbljale.a onda smo navečer dragi i ja ugasili tv i računalo i malo u mraku popričali o svemu i svačemu i super se nasmijali i skužila sam kako jako dugo nismo sami u miru razgovarali i zezali se o neobaveznim stvarima, a sjećam se da bi se svaki put nakon takvih intimnih trenutaka ponovno zaljubila u njega. i bijaše opet tako bitno je da ne zaboravimo u silnoj panici i opterećenosti detaljima da je najvažnija ta naša ljubav zbog koje sve ovo i radimo
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 14:08   #16
Quote:
Tiamat kaže: Pogledaj post
Još gore što dragi radi van HR pa sve neke zajedničke stvari moramo obavljat vikendom. Onda u 2 dana moramo utrpat sto stvari.
Znam kako ti je - ja radim jutro, dragi popodne + subota jutro. I aj ti sad budi pametna. Jedva ga i vidim, a kamoli da sa mnom obilazi sve to zajedno.
Inetrnet je zakon , a i ovaj forum .
Neke nužne stvari odemo zajedno nekako, ali ove popratne....
Plus, svi moji su u ST, ja u Zg i odavde organiziram pir za doli...
__________________
Nekad je lakše pisat, nekad čitat.
MeDiOkRiTeT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 14:13   #17
ja sam dva dana prije vjenčanja otišla na šišanje, koje mi uopće nije trebalo, samo zato jer više nisam mogla slušati ljude oko sebe doma.
na žalost, vrijeme mi prebrzo prošlo, tako da sam se više od pola dana šetala okolo po dućanima
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 14:16   #18
ajme ja sam neki dan slom zivaca doslovno dozivila!!!!
ja radim od 8 do 16, dragi radi u drugom gradu, isto tako, jedino vikendom mozemo nesto gledat, s tim da uz to sto planiramo vjencanje, uredujemo i stan,tako da sam luda, luda, luda, neznam sto bi prije gledala, trazila, kupila....jos nisam ni za tortu vidila a vjencanje mi je za 2 mj!!! ajme dobro ce mi doci ova tema da se malo pozalim...
crknjica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 14:56   #19
Quote:
Sanja29 kaže: Pogledaj post
ja sam živčani slom dobila kod rasporeda sjedenja .. i to je to :-)
ja kod pozivnica a slom oko rasporeda mi još slijedi ...
nina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 15:01   #20
Quote:
nina1 kaže: Pogledaj post
ja kod pozivnica a slom oko rasporeda mi još slijedi ...
Ma što pozivnica .....
Sa 40 gostiju smo došli do 60tak jer nemreš pozvati ovog ak ne dođe i onaj!
I onda križić kružić Ak ti izbaciš ovog, onda ću ja i ovog i tako dok se napokon nije došlo do prvo predviđenog broja.
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.