Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2010., 09:10   #1
Njega kože nakon sunčanja

Stara tema Sredstva za zaštitu od Sunca i za samotamnjenje, njega kože nakon sunčanja razdvaja se na tri nove - ovu o njezi kože nakon sunčanja, te druge dvije o sredstvima za zaštitu od Sunca i za samotamnjenje.

Dakle, odsad ovdje možete pisati o sredstvima za njegu kože nakon sunčanja .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 15:03   #2
Ima li tko kakvu preporuku za neko dobro mlijeko poslije sunčanja? Koristila sam garnier, ali ima alkohola pa bi htjela promijenit iako mi ni garnier nije štetio.
legallly blond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 21:33   #3
Ja koristim neki losion koji inace trosim. Nista posebno. A i niti trebam.
Jedna kolegica hvali Sundance proizvode nakon suncanja
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 23:41   #4
Sundance proizvodi za i poslije sunčanja su zakon.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 00:45   #5
Imate za preporucit neki iz dm-a koji ubrzava tamnjenje?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 21:59   #6
uf, ja sam se gadno opekla sa tim kremicama sa tamnjenje kad smo se sestricna i ja prije puuuuno godina natrackale time pa smo bile sve na fleke, a sta je najgore to se zavuklo među prste, izgledale smo oooočajno
tako da od tada se više ne upuštam u takve avanture

a sta se tiče njege nakon sunčanja, koristim onaj njezno plavi od Nivee. A proslo ljeto sam imala od Avona neki maslac za njegu koze nakon sunčanja, miriše preeedobro.
mislim da cu si ga nabavit i za ovo ljeto
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 23:29   #7
Djevojke, je li vidjela koja od vas ovaj losion poslije sunčanja? Čitala sam da ga je Patientia hvalila. Bila sam danas u oba DM-a u Importane centru i nije ga bilo. Idem u nedjelju na more pa molim da se javi što prije neka od vas ako ga je vidjela. Hvala
Kafka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 10:32   #8
evo, upravo se vratila s mora i moram pohvaliti eveline mazalicu poslije sunčanja. dečko i njegov brat su prvi dan odbijali namazati se kremom sa spf pa su, sukladno tome, izgorili ko rakovi. dečka sam odmah namazala tim EVELINE (i ponavljala postupak čim se gel upije), a njegov brat je i to odbijao. nakon 12 dana mora, dragom su se smirile opekotine, ne guli se i ima normalnu boju kože, a dragi braco se ogulio do mesa, izgleda ko teški kožni bolesnik!
tako da... za eveline
hrčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 11:25   #9
Imam od sundance neki after sun gel, tako nes.. tak tak mi je, neusporedivo bolji mi je ipak Bepanthol intenzivni losion, stvarno super hidratizira kožu (inace je odlican kod opeklina od sunca, ja ga kupila lani al ostalo mi ga jos i za ovu godinu..).. dodje oko 60-70kn u ljekarni!

Mene zanima čime njegovati kožu nakon ljetovanja, kako bi zadržala preplanulost sto duže?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 13:49   #10
Mene zanima čime njegovati kožu nakon ljetovanja, kako bi zadržala preplanulost sto duže? [/QUOTE]

Ovo i mene zanima
crnka90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 15:55   #11
a neki extra hidratantni losion...ja sam danas uzela bodytonic od balee...pa cu javit dojmove
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 20:04   #12
Quote:
crnka90 kaže: Pogledaj post
Mene zanima čime njegovati kožu nakon ljetovanja, kako bi zadržala preplanulost sto duže?
Imaš neke preparate koji u sebi imaju nešto što produžava boju, piše ti uvijek na njima to.

Ja se ove godine uopće ne mislim sunčati, svaki dan vidim neki novi madež i totalno mi je panika. Imam ih svake godine milijun više Samo sam po hladu... ne isplati mi se sunčati za 15-30 dana boje
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 21:16   #13
Quote:
crnka90 kaže: Pogledaj post
Mene zanima čime njegovati kožu nakon ljetovanja, kako bi zadržala preplanulost sto duže?
Ovo i mene zanima [/QUOTE]

Ima ti NUXE tak nešto, pitaj u ljekarni koja drži nuxe i mislim da je oko 200 kn.
Soleil Prodigieux višenamjenski losion za tijelo!!!
meni je to jako dobro a imam i to isto za lice, supać je.....
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 23:20   #14
Mah, sve je to jedna obicna laz. Ja sam recimo, ovog ljeta se brinula koliko dugo cu zadrzati boju. Mjesec dana prije mora pila sam carotin kapusle+ jela mrkvu svaki dan Na moru sam dobila finu bojicu ali nista pretjerano. Mazala sam se 2 puta dnevno Niveom after sun lotion. Pazila oko pilinga i svega. Bas se brinula. I et, nakon 10 dana, boja se gubi
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 19:16   #15
pozdrav! ne znam dal ovaj moj problem spada tu u ovu temu al ne znam di da ga stavim...
imam jedan maaaali problem... naime, prije 3 tjedna bila sam s frendovima na odbojci cijeli dan.. bio je predivan suncan dan i imala sam kratku majicu bez rukava sa malim dekolteom... i normalno, nisam se namazala kremom za suncanje i dobro sam izgorila.. i sad nakon 3 tjedna crvenilo se povuklo i sve super al... lice, vrat i ruke su mi pocrnjeli, predivna tamna boja, a dekolte... bijel bijel... i sad ne mogu obuc ni jednu majicu na bratele ili malo jace dekoltiranu jer mi se vidi razlika.. i sad ne znam kak da to izjednacim... krema za samotamnjenje? solarij? opet sunce?
pliz heeeelp!
...garfield... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 12:26   #16
jel netko koristio ovaj losion poslije suncanja iz Lidla? 500 ml dode 20 kn

ebelinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 14:28   #17
Je li netko koristio Vichy ili La Roche Posay proizvode za njegu kože nakon sunčanja?
Aviss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 16:03   #18
Jako mi se zacrvene obrazi oko nosa iako se mazem faktorom 50, ima li tko kakve prijedloge s cim namazati prije spavanja? Pokusao sam i Aloe Vera i Excipial ali nula bodova
bobbyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 18:04   #19
Koja je razlika između obične hidratantne kreme i ove poslije sunčanja?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 23:34   #20
Quote:
SpejsEkses kaže: Pogledaj post
Koja je razlika između obične hidratantne kreme i ove poslije sunčanja?
Nikakva. Odnosno, ne postoji magični sastojak koji produžava boju. Ili bolje rečeno, produžavaju je jednako bilo kakve hidratantne kreme, bitno je samo da se non stop koža macka i hidratizira, kako bi se sporije ljuštila, a samim tim duže ostaje "stara" potamnjela koža. Ako je koža suha, brže se ljušti i regenerira, ako se hidratizira brutalno, duže će izdržati prije nego se izmijeni, i to je cijela mudrost.

Al kad smo već kod tih proizvoda, moj najdraži je ovaj, samo ljubičasta bočica, čini mi se da ga više ne proizvode.

Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.