Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2004., 14:17   #41
Pa cure, moze biti da Afrodita nema celulita. Postoji taj jedan mali postotak zena koje ga nemaju. S 30 godina ga ni ja nisam imala, a nisam radila nikakve ciljane vjezbe, ljeti malo tenisa, zimi malo sporadicnog aerobica i skijanje - to je bilo to. Tek tamo negdje iza 33. se to pocelo skupljati na guzi.
Meni je pomagao jednom godisnje tretman u kozmetickom salonu - obicno bih uzela 10 tretmana rucne masaze/limfne drenaze i 10 tretmana body wrap (ono kad te namazu blatom ili algama, zamotaju u plasticnu foliju i ostave da se dinstas sat vremena ili koliko mozes izdrzati ispod elektricne deke). Meni bi s tim tretmanom u 3 tjedna otisao sav celulit (bar koliko se moglo otkriti stiskanjem medju prstima) i puno centimetara obujma. Ali nikada (pa ni sada, a imam 39 godina) nisam imala bas puno vidljivog celulita.

I jos sam vise-manje redovito tokom cijele godine koristila razne kreme ili gelove protiv celulita - kako bi mi sto palo pod ruku u ducanu. Isprobala sam svasta, kako je vec izlazilo na trziste.

Od kad sam u USA, ne idem na te profi tretmane, jer je to ovdje jako skupo , ali u Zagrebu se preko godine moze ustediti da se u svibnju obavi takav tretman.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 15:58   #42
Quote:
debelakrava kaže:
al sad sam nabavila one pilates, yoga, tae bo vjezbe pa cu to kod kuce radit...
e di si nabavila pilates vjezbe? Ja to isto trazim, pilates mi se cini fenomenalan a ne upisuje mi se na tecaj, pa bi radila doma.
cheghanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 16:34   #43
Quote:
bigblue2010 kaže:
Pa cure, moze biti da Afrodita nema celulita.
Moze biti i da Afrodita ima mozga, al nisam primjetila za celulit, bumo lako
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 17:22   #44
dora ne podjebaji
elem, pilates cd nasla neke na internetu aneke dobila od frendica. inace, imas za skinut to sve s interneta al ja nemam kablovsku pa nista od toga
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 21:34   #45
Quote:
ismijale vas moje frendice i familija na rockasu danas...pricala sam im o vama i celulitnoj kremi...i onda smo isle na kompac i citale odgovore...zene su umrle...i rekle da umirete od ljubomore!
nekaj govori i cinjenica da je tebi trebalo da ti netko sa strane kaze kak si super

Quote:
10 tretmana body wrap (ono kad te namazu blatom ili algama, zamotaju u plasticnu foliju i ostave da se dinstas sat vremena ili koliko mozes izdrzati ispod elektricne deke).
preprorucilo mi to par cura, idem ovog proljeca

Ovdje je 10 tretmana ( peeling cijelog tijela, to zamatanje skupa s algama na nekih sat vremena + na kraju jos pol sata masaze) nekih 600,00 € pa na gore.

Ja sam nasla na posebnoj ponudi i to samo u svibnju 10 tretmana za 300,00 €
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:06   #46
by the way-sve cure su bile zagrepcanke,i dvije beogradanke...koje se bore sa celulitom i platile masnu lovu da im ga maknu...ali on je jos i danas tamo...mozda da kojoj iz zagreba-velite kak se to radi!?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:13   #47
pa ti mi lijepo razjasni,onako kako si nama,da je sve to psihicki,odnosno u glavi
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:16   #48
one to vec znaju iz vlastitog iskustva...zato se i jesu upisale od novih nadobudnih musterija!!!!!!!!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:25   #49
...pa sto si ne maknu celulit,sta davaju masne pare na tretmane,a znaju iz vlastitog iskustva da je sve u glavi il ga uzgajaju.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:34   #50
ja sam svoj celulit uz pomoć afrodita krema smanjila (i obujam), a te tvoje "svjetske" žene neka mi se samo smiju, one celulit i dalje imaju a ja ga imam sve manje

ako nekog zanimaju te hlačice, vidjela sam da su u dm-u sad na sniženju, bile su 97 kn a sad su 89
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:42   #51
ma one s prekinule s tim...dvije su bil super zadovoljne sa tretmanom i skoro izgubile celac..ali kak nam je zenska jucer objasnila-on se vraca...i nazalost njoj se vratio...i nisu svjetske-one su iz zgb-a,dosle su u goste,kod jedne iz zgb-a koju celulit ne je..pol posto.a rockas je bio od jedne beogradanke tj njenog sina,kojoj je dosla sestra i one obadve su 6 mjeseci tu pa u bg-u...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 23:20   #52
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ma one s prekinule s tim...dvije su bil super zadovoljne sa tretmanom i skoro izgubile celac..ali kak nam je zenska jucer objasnila-on se vraca...i nazalost njoj se vratio
da, nažalost celulit se vraća, zato se protiv njega treba stalno boriti.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 01:09   #53
a kaj ja znam. kaj nije da je celulit uvijek tu al da se nalazi izmedju masnih stanica i koze. i onda kad masne stanice rastu, potiskuju ga prema gore i on postaje vidljiv???
negdje sam gledala onaj crtic moje tijelo pa se pravim pametna
dakle, bitno je ne debljat se naglo i mazat kozu da bude cvrsta i zategnuta...
i da, istina je da se kod tamnijih ljudi manje vidi. ja pocrnila tako na moru i svako malo se gledala u ogledalo kao: vdi maco sta sam smrsavila a kad ono na vazi 3 kile vise oh well
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 04:22   #54
istina je krava..kad covjek pocrni-uvjek zgleda mrsviji...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 09:09   #55
Quote:
AFRODITA69 kaže:
...i cindy crafword ima dvoje djece pa nije celulitna...i jos mnogo zena koje se paze...
Nisi u pravu, Cindy je prije 2-3 godine izjavila da i ona ima celulit, ali da se slike retusiraju.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 16:50   #56
nisam citala taj clanak jer me cindy osobno ne zanima..pa kak to da tyrine slike ne retusiraju?nego ,kak veli mora se uvjek okrenuti ili pokriti dupe da se ne vidi celulit?
u biti,mene se te druge babe ne ticu...kad bum ga ja dobila,onda bum se pobrinula da ga ublazim..jer izgubiti se neda!evo bas su mi jucer donasli tenu u kojoj pise o celulitu...pa ko je citao-zna da nema 100%odstranjenja...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 20:39   #57
neznam samo kao tyru radi reviju vesa i to victoria secretsa s dupetom punim celulita...retusiraju li i snimke
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 20:49   #58
ne..tya uvjek ima nesto na guzici ili stoji da joj se dupe ne vidi tocno,pod jednim kutem...ako to ne znas-ne obracas paznju...a ako imas priliku gledati snimke ponovo-obrati paznju!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2004., 17:08   #59
Porez na budale
Imam, obukla, vjezbala, umalo krepala (srce du-dum) i necu vise.
Hlace, mislim
Vjezbat volim.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2005., 23:48   #60
Afrodita hlače

...znojenje,cirkulaciju,protok limfe...pospjesuju djelovanje anticelulitnih krema...

jel ih ko probao,prije su bile drecavo zelene,sad novije s dodatkom ulja,crne.

Ja bi ih kupila jer mi je zima ici na aerobic u samoj trenerci,pa bi mi sluzile kao grijanje i ako vec imaju efekat dobro dosle
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.