Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2015., 20:04   #1
Odlazak na svadbu

Nemam baš nešto previše ljudi za pričati o ovome,a i ovo je ipak objektivnije.
Imam malo širu obitelj (dosta bratića,sestrična) i krenulo se to ženiti,udavati i kaj već ne.

zbog obiteljskih situacija,gdje je eto otac tražio zakonski –nužni dio,ispali smo gadovi i sl... (isitina i mišljenje je prije bio slično) s te strane imam dosta bratića,sestrični...
N mogu reći da nisam u dobrim odnosima,ali to je ono politički više....neki su malo starije pa se nismo ni družili,neki su vani,a ovijedni su napumpani time da im mi hoćemo sve uzeti-a dobilo 90% dosta vrijedne imovine.
Inače sam s njima bio u najboljim odnosima.

s druge strane,majka je predobra osoba,ali njezini su onako,sin na 1. mjestu,a kćer je nebitna (to je ona i prihvatila) i smeća su na kvadrat,ono stari kov...djeca kćeri ništa...

ja osobno,jedino da me ne požuri,ne mislim još koju godinu se ženiti i sadašnja cura (nema previše rodbine) pa osobno ni ne mislim neku svadbu pripremati,pogotovo ne veću...
Jedino ako bake budu žive možde će tko od njih doći na svadbu,ako ne bude 99% neće doći skoro nitko...

što raditi,nema niti volje niti love za ići...“dugovi“ su već vraćeni svadbama nekim od prije, ???

Zadnje uređivanje slavišab : 12.08.2015. at 20:16.
slavišab is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 20:20   #2
Quote:
slavišab kaže: Pogledaj post
Nemam baš nešto previše ljudi za pričati o ovome,a i ovo je ipak objektivnije.
Imam malo širu obitelj (dosta bratića,sestrična) i krenulo se to ženiti,udavati i kaj već ne.
....

Što raditi,nema niti volje niti love za ići...“dugovi“ su već vraćeni svadbama nekim od prije, ???
Slaviša, da ne bi drugi pitali što tebe zapravo muči, izbačeno je nebitno.

Nemoj ići! Najvažniji razlog - nemaš volje. Manje bitno - nemaš love. Lijepo se zahvali na pozivu, ako stigne. Jer, kako si opisao vaše rodbinske odnose, možda budeš imao sreće pa te neće ni zvati. I svi sretni!
azizi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 20:22   #3
Quote:
azizi kaže: Pogledaj post
Slaviša, da ne bi drugi pitali što tebe zapravo muči, izbačeno je nebitno.

Nemoj ići! Najvažniji razlog - nemaš volje. Manje bitno - nemaš love. Lijepo se zahvali na pozivu, ako stigne. Jer, kako si opisao vaše rodbinske odnose, možda budeš imao sreće pa te neće ni zvati. I svi sretni!
pa zvali su....

svi do sada,istina neki prije ovih događanja,neki kasnije,,,

to je još ono što će selo reći i da ne priušte ljudima da govore kako su oni krivci...

nije mi slaviša ime
slavišab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.