Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2015., 19:35   #1461
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
ljudi, jer netko kupovao nešto od namještaja u primi? vidim cijene odlične, takva je i kvaliteta?
Hej, imamo mi doma namještaj od Prime, i zadovoljni smo. Savjet općenito, samo pazi da nije izrađen od iverice.
evaeva1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 06:23   #1462
zasto ne bi bio od iverice?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 08:52   #1463
Cure može li pomoć? Radim stepenice ladice za dječji krevet na kat. Ne znam koje dimenzije tih stepenica bi bile ok, a da se dijete normalno može popeti na krevet. Mislila sam visinu pojedine stepenice staviti 30 cm (bile bi 4 stepenice, znači ukupno 120 cm - a visina najvišeg dijela kreveta je 150 cm, tu gdje treba prekoračiti za popeti se). Ne znam da li je dubina, znači gazište pojedine stepenice od 25 ok? Ja bi iskreno volila da stepenice ne izlaze puno van kreveta, ali mi se dubina od 20 cm čini premalo. Što vi mislite, koje su dimenzije vaših stepenica?
Krevet je dimenzija 90x200 cm, a visina gornjeg kreveta je 120 cm na najnižem dijelu i 150 cm na najvišem dijelu (ima povišenu donju stranicu).
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 10:05   #1464
mi smo nasoj maloj uzeli namještaj u opremi si dom...zadovoljni smo dosta, nije preskupo, a ima sve što joj je potrebno što je najbitnije i njoj se soba jako sviđa, hahahah ...
NoaIvanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 13:27   #1465

ima netko ovaj krevet?
kako ste zadovoljni?
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 09:51   #1466
3 moje frendice imaju, jako su zadovoljne iako je svima još spušten skroz dolje jer su klinci 2-3 godine
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 14:56   #1467
Moja curka ima (5 godina) gore joj je krevet, i šator.. dole smo uzeli ove jastuke, odgovaraju skroz po dimenzijama http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/90243787/
super je krevet, baš smo zadovoljni.. posebno jer je i manja soba pa ima i dole mjesta za igranje, ima i lampicu (onaj cvijet) baš se voli tamo zavalit
Crab Nebula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 11:00   #1468
jel zna netko gdje bi mogao biti malo veci izbor djecjih tapisona?
da nema 3 tapisona nego onako, ko da zivimo u 21 stoljecu?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 15:30   #1469
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
jel zna netko gdje bi mogao biti malo veci izbor djecjih tapisona?
da nema 3 tapisona nego onako, ko da zivimo u 21 stoljecu?
Na Žitnjaku, kod Planeta obuća, imaš 2 velika dućana jedan prek puta drugoga, u jednom je dobar izbor u drugom bezveze ali ne sjećam se više u kojem je kakav izbor, sorry
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 15:31   #1470
Gdje kupiti neke fora dječje tapete?
Ili jako velike naljepnice?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 22:25   #1471
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti neke fora dječje tapete?
Ili jako velike naljepnice?
aliexpress
naručila maloj za sobu, neko drvo sa životinjama, super izgleda, 2 m x1.5 m, oko 10 usd
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 08:06   #1472
thx
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 08:18   #1473
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Na Žitnjaku, kod Planeta obuća, imaš 2 velika dućana jedan prek puta drugoga, u jednom je dobar izbor u drugom bezveze ali ne sjećam se više u kojem je kakav izbor, sorry
budem pogledala, hvala!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 14:14   #1474
roditelji skolaraca koji imaju omanje pisace stolove , jel bi bili tako dobri da mi napisete koje su dubine ti stolovi?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 17:39   #1475
@summer, ne mogu ti pomoći jer moj nema nikakav radni stol - ni mali ni veliki.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 18:23   #1476
MOja ima pisaći stol (to je zapravo zajednički radi) ali nije omanji i dubine je 60 cm.
Ja cijenim "duboke" stolove
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 23:02   #1477
Obzirom da nam se volumen igracaka poprilicno povecao nakon blagdana, trazim neko rjesenje za posloziti to sve. Kako vi to imate rijeseno? Sve z onim velikim plasticnim kutijama..? Ja bih voljela neki namjedtaj s odjeljcima za npr. Slikovnice, autice, legice itd. Gledala sam Ikein trofast, nesto tog tipa mi se cini fora, jel i u praksi korisno?
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 23:14   #1478
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti neke fora dječje tapete?
Ili jako velike naljepnice?
Meblo ima ogroman izbor tapeta. Za velike, valjda ima i djecjeg.. Al to ti je puno kompliciranije i skuplje od naljepnica, na ebayu za 20-ak $ napravis cuda
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 23:15   #1479
trofast je ok al nam se u zadnje vrijeme pokazao kao premali - u jednoj kanti velikoj su nam tracnice i ne stane vise nis, u drugoj autici i ni tamo nis ne stane vise.

bolji za te neke velike kolicine je expedit sa svojim kutijama. tamo recimo drzimo legice. s tim da sam na ebayu kupila veliku podlogu za njih (kao veliki stoljnjak npr al od tanjeg i izdrzljivog materijala) koji u rubu ima spagu. i kad je igra gotova samo potegnes spagu, podloga se zatvori u vrecu i legici su pospremljeno doslovno u pet sekundi - samo vrecu uguram u kutiju i u expedit

(expedit je mislim promjenio ime. u kallax ako se ne varam)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 23:32   #1480
Da da, imali i mi expedit nekad, al nekako mi je preglomazan. I bilo me strah da trofast brzo popuni kapacitete

Ovo za legice zvuci super, imas link mozda? Ili kako se to zove? Malo nadobudno of mene mozda, imamo tek 2 lego duplo :azurna:
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.