Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2015., 18:36   #821
Pozdrav,
može mi netko preporučiti privatnog dermatologa koji je dobar i cjenovno prihvatljiv (na području Zagreba)?
Imam problematičnu kožu lica u određenim periodima i uvijek kad se naručim kod dermatologice kaže da je stanje super i savršeno s obizorm da imam tek 23 godine. Pila sam 25 dana doksiciklin prije pola godine i to mi je jako pomoglo, ali lijeva strana obraza mi je u zadnjih tjedan i pol postala užasna (bolne potkožne akne koje ostavljaju mrlje i sitni prištići). Nakon doksiciklina dermatologica mi samo preporučuje kremice (uglavnom Avene) i klindamicin i da mi akne izbijaju trenutno od sunca. Ne smijem je ništa ni pitati odmah se dere i općenito je neljubazna prema pacijentima.
2505ivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 23:51   #822
Quote:
2505ivana kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
može mi netko preporučiti privatnog dermatologa koji je dobar i cjenovno prihvatljiv (na području Zagreba)?
Imam problematičnu kožu lica u određenim periodima i uvijek kad se naručim kod dermatologice kaže da je stanje super i savršeno s obizorm da imam tek 23 godine. Pila sam 25 dana doksiciklin prije pola godine i to mi je jako pomoglo, ali lijeva strana obraza mi je u zadnjih tjedan i pol postala užasna (bolne potkožne akne koje ostavljaju mrlje i sitni prištići). Nakon doksiciklina dermatologica mi samo preporučuje kremice (uglavnom Avene) i klindamicin i da mi akne izbijaju trenutno od sunca. Ne smijem je ništa ni pitati odmah se dere i općenito je neljubazna prema pacijentima.
mene ovo isto zanima. imam sličan problem+lišajevi na rukama... nije bitno jel privatnik, može i prek hzzo-a, samo da je dobar
tashee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 09:37   #823
Molim vas ako netko ima iskustva s poliklinikom Dermalife radila bih klasično čišćenje lica nemam posebnih problema.
antoana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 00:35   #824
Alopecija

Ne znam da li je tema jos aktivna ali trebala bi dobru preporuku za dermatologa u Zagrebu bilo privatno ili preko HZZO-a(bolnice) ali za problem alopecije,bila bi zahvalna
lola001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 23:48   #825
Pozdrav, ako ovo tko cita i upucen je u dermatologe neka mi preporuci nekog privatnog dermatologa koji je dobro opremljen i strucan za uklanjanje oziljaka. Te koliko bi to kostalo otprilike? Imam nekoliko hipertroficnih/keloidnih oziljaka na prsima koji su me psihicki unistili. Krioterapija ne daje nikakve rezultati i ovo mi je prakticki zadnja nada
Blondie86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 18:38   #826
Moze preporuka za dobrog privatnog ili hzzo dermatologa u zagrebu....hitno je, a dr. Sanja Greguric nema slobodnih termina sve do 14.2....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 20:41   #827
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Moze preporuka za dobrog privatnog ili hzzo dermatologa u zagrebu....hitno je, a dr. Sanja Greguric nema slobodnih termina sve do 14.2....
ja sam bila zadovoljna u noli.
countrywoman is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 10:13   #828
Kod koga?
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 13:42   #829
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Kod koga?
forum napisah poduzi odgovor al nije prosao. pa cu sad samo ovo.

mislim da je bila nola, vise se ne sjecam, sorry, bilo je to preklani.
countrywoman is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 00:06   #830
NE maja cekovic. NE.
countrywoman is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 11:43   #831
Ceković NE! Country woman dobro zbori Isto tako Nola je prilično skupa a dosta je bilo žalbi. Znam da se čeka ali isplati se dočekati prof. Šitum u Vinogradskoj
__________________
...what makes you different, makes you beautiful...
nensika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 11:46   #832
Vidim da spominjete trajnu epilaciju, ja već ne znam koliko dana skupljam informacije jer i mene zanima i naletila sam na neku objavu o njnovijem laseru i zaboravim di sam to vidjela Tuka Ukratko želim reći da cijelo jutro kopam po internetu i našla sam da postoji aparat koji miče full svjetle dlačice - nova neka tehnologija i imali su dane otvorenih vrata sa gratis tretmanom (za test)....Ako nekog zanima mogu ih nazvati i provjeriti da li će možda uskoro biti još takvih dana-pa proslijedim
__________________
...what makes you different, makes you beautiful...
nensika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 23:33   #833
Quote:
nensika kaže: Pogledaj post
Ceković NE! Country woman dobro zbori Isto tako Nola je prilično skupa a dosta je bilo žalbi. Znam da se čeka ali isplati se dočekati prof. Šitum u Vinogradskoj
da, toliko sam i ja uspjela iščitati po raznim forumima da nju treba izbjegavati u širokom luku...

meni je super bila sanja gregurić za svašta, ali kod nje se čeka preko mjesec dana

probat će onda naručiti se kod mirne šitum, za nju sam pročitala dosta pozitivne komentare....razlog - crveni osip po cijelom tijelu već 3 tjedna, u početku je užasno svrbio, ali dr. opće prakse je dala claritine i svrbež je prošao (ali samo dok se claritine redovno pije), međutim osip uopće ne prolazi...dr. opće prakse nema pojma što bi s tim....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 23:41   #834
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
da, toliko sam i ja uspjela iščitati po raznim forumima da nju treba izbjegavati u širokom luku...

meni je super bila sanja gregurić za svašta, ali kod nje se čeka preko mjesec dana

probat će onda naručiti se kod mirne šitum, za nju sam pročitala dosta pozitivne komentare....razlog - crveni osip po cijelom tijelu već 3 tjedna, u početku je užasno svrbio, ali dr. opće prakse je dala claritine i svrbež je prošao (ali samo dok se claritine redovno pije), međutim osip uopće ne prolazi...dr. opće prakse nema pojma što bi s tim....
Alergija ??? Hrana ??? Gregurićka je Ok skroz probaj i sa Dermalifom -Nevia Dellale , ona je sa prof Šitum radila.... Znam jer mi je frendica za nju radila neko vrijeme brzo dobiješ termin a ženska je doista ugodna
__________________
...what makes you different, makes you beautiful...
nensika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 23:45   #835
Trajna epilacija

Čisto info ako nekoga zanima- zvala sam salon koji ima laser centar i promociju za tzv. fotoepilaciju. Kaže da miče za ozbiljno svijetle dlake pa čak i sijede. Ženska preko telefona full ljubazna kaže da 16.02.2016. imaju promociju pa se može napravit BESPLATNO probni tretman. Pa evo napokon sam našla kaj sam tražila a možda pomogne još nekome od vas ovdje. Salon je na Zrinjevcu La Valli se zove.
__________________
...what makes you different, makes you beautiful...
nensika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 00:43   #836
Pozdrav, zanima me ima li tko iskustva s dr. Ljiljanom Škrinjar (Dom zdravlja Zagreb - Centar, Laginjina)? Naime, idem kod nje nekih godinu i pol, no stanje mi se nije nimalo popravilo. Ne znam više ima li smisla još malo pričekati, dijagnoza mi je acne papulosa (znam da za izlječenje treba strpljenja) ili da ipak promijenim dermatologa.. Svako iskustvo je dobrodošlo
Ashley06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 22:44   #837
S Ljiljanom Škrinjar moji roditelji i ja imamo odlično iskustvo, sestra ne. Nakon što mi je opća praksa "liječila" perioralni dermatitis kortikosteroidima nigdje nisam mogla doći na red pod hitno, ona me primila bez narudžbe, dala antibiotik, odradila kontrole i napokon me riješila zla na licu. Roditelji su išli na preglede madeža. Sestra je išla radi trudničkog svraba, ali je na kraju završila na Sv. Duhu.
Korektna, fina, ne gura agresivno određene brendove (iako preferira Uriage), ne odstupa puno od naručenog termina, sasluša, sve objasni, sestra ok.

Imala sam na moju žalost jako puno iskustava s dermatolozima (bolnice, domovi zdravlja, privatnici) i nakon 20 godina šetanja po pretragama, pijenja antibiotika, Roaccutanea, svih vrsta oralnih kontraceptiva, da ne kažem koliko isprobavanja dermo kozmetike, kozmetike iz drogerija, parfumerija, dr Sanja Gregurić je postavila dg samo s jednim dolaskom i jednom konzultacijom preko maila. Najbolje potrošenih 500kn. Samo mi je falilo malo D vitamina.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 00:31   #838
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
S Ljiljanom Škrinjar moji roditelji i ja imamo odlično iskustvo, sestra ne. Nakon što mi je opća praksa "liječila" perioralni dermatitis kortikosteroidima nigdje nisam mogla doći na red pod hitno, ona me primila bez narudžbe, dala antibiotik, odradila kontrole i napokon me riješila zla na licu. Roditelji su išli na preglede madeža. Sestra je išla radi trudničkog svraba, ali je na kraju završila na Sv. Duhu.
Korektna, fina, ne gura agresivno određene brendove (iako preferira Uriage), ne odstupa puno od naručenog termina, sasluša, sve objasni, sestra ok.

Imala sam na moju žalost jako puno iskustava s dermatolozima (bolnice, domovi zdravlja, privatnici) i nakon 20 godina šetanja po pretragama, pijenja antibiotika, Roaccutanea, svih vrsta oralnih kontraceptiva, da ne kažem koliko isprobavanja dermo kozmetike, kozmetike iz drogerija, parfumerija, dr Sanja Gregurić je postavila dg samo s jednim dolaskom i jednom konzultacijom preko maila. Najbolje potrošenih 500kn. Samo mi je falilo malo D vitamina.
Puno hvala!
Ashley06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 03:59   #839
Da li je moguće u Zagrebu uklanjanje madeža i bradavica preko HZZO-a?
Ako da, gdje?
Hvala
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 04:13   #840
Jel može preporuka za nekog preko socijalnog preko HZZO-a u Zg (skidanje madeža i bradavica)?
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.