Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2006., 21:48   #61
Quote:
Tycoon kaže:
pozdrav!

zanima me ako netko od vas forumašica zna da li postoje kakvi tretmani pomoću kojih bi se mogao rješiti problem "gušćje kože"... radi se o koži koja na sebi ima kao neke male crvene točkice, tamnije od normalne boje kože

svaki savjet je dobrodošao...

T.
Da,i ja imam na rukama isto to,ne vidi se koliko,ali to nisu pristici nego bas kao i u tvom slucaju "gušćja koža".Užas,mislim da se toga ne može lako riješiti.
Karmela hvala,ali to nije naš problem mislim.Ako neko zna neka javi.Na lito me to ubija!
Tycoon,ali ne znam jesi li prinjetila,ali meni liti od mora i sunca bude blaže,ali je isto prisutno.Ili je to možda ipak zbog tamnije boje?Vjerovatno
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 01:57   #62
kod mene je ovako kao i kod nje na rukama (samo sto sam ja svijetla).

evo malo vise o tome:

Worldwide, KP affects an estimated 40 to 50% of the adult population and approximately 50 to 80% of all adolescents. It is more common in women than in men. Varying in degree, cases of KP can range from minimal to severe.

http://www.answers.com/topic/keratosis-pilaris-2
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:39   #63
Pureća koža

Ima li tko iskustva s ovom grozomornom stvari?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:48   #64
naravno, ima nas tu nekoliko i vec je bila tema isto toliko puta. jos nije pronadjeno univerzalno, dugotrajno rjesenje
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:19   #65
Join the club!
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:22   #66
kakva je to pureca koza kako to izgleda?
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:23   #67
što je to točno?
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:42   #68
To je problem ljudi s jako suhom kožom. Koža je osipana sitnim (diskutabilno ) crvenim prištićima, točkicama, često se peruta. Znači, kako sam naziv kaže, izgledaš kao očerupana pura.
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:50   #69
Quote:
Sugarplum Fairy kaže: Pogledaj post
To je problem ljudi s jako suhom kožom. Koža je osipana sitnim (diskutabilno ) crvenim prištićima, točkicama, često se peruta. Znači, kako sam naziv kaže, izgledaš kao očerupana pura.
smiješno ali strašno to mi nekako zvuči i na osjetljivu,alergijama sklonu kožu.a za takvu mi je logično koristiti neku blagu kozmetiku,možda bi čak pomoglo nešto na bazi termalne vode tipa avene-to sam sad bubnila i ostala živa!
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 00:00   #70
o da. meni je to iznad koljena znalo bit. grozno.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 00:15   #71
Moja prijeteljica to ima..al ona se ne trudi nesto pretjerano da rijesi...nekako se navikla na to..
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 14:45   #72
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
naravno, ima nas tu nekoliko i vec je bila tema isto toliko puta. jos nije pronadjeno univerzalno, dugotrajno rjesenje
nemam s tim problema al ima moj muž...
teoretski (nek me ispravi netko stručniji) čini mi se da bi se problem možda mogao riješiti dobrim, masnim pilingom na redovitoj bazi. tipa nešto kao maslinovo ulje+morska sol...
pa poslije još dobra masna krema....
samo nagađam...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 14:46   #73
uspješno se rješava gelom za stopala na bazi nevena 12 kn u kauflandu 250 ml
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 15:47   #74
E, pazi sad, ja to rjesavam tako da se jednom tjedno namazem po cijelom tijelu pravim domacim maslinovim uljem. malo hodam takva po stanu da se upije i onda obrisem rucnikom. Probajte. Koza ko bebina guza po cijelom tijelu )
marika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 16:27   #75
mene to muci na nadlaktici i iznad koljena...i otkad se mazem s Afrodita kremom s cimetom su mi noge potpuno glatke i nije suha koza....na rukama nisam isprobala..maslinovo ulje mi zna to ublaziti..
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:20   #76
ja nemam bas purecu kozu, ali mi je koza jaako suha i pomaze mi jedino babylove krema od nevena za bebe. vjerojatno bi i maslinovo ulje pomoglo, al si ja nakon njega satima smrdim ko riba sa gradela. volim miris maslinovog u hrani, al na kozi mi je malo
__________________
FIONA
...mais l'important, c'est pas la chute... c'est l'atterrissage...
Cigarette Smoker Fiona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:04   #77
Quote:
Sugarplum Fairy kaže: Pogledaj post
Join the club!
Prokokodakala sam
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:06   #78
Quote:
irenko007 kaže: Pogledaj post
smiješno ali strašno to mi nekako zvuči i na osjetljivu,alergijama sklonu kožu.a za takvu mi je logično koristiti neku blagu kozmetiku,možda bi čak pomoglo nešto na bazi termalne vode tipa avene-to sam sad bubnila i ostala živa!
E, vidiš ja nisam sklona nikakvim alergijama, šta se kože tiče. Ali te piknjice me gnjave i najradije bi ih pošteno raskasapila. Imala sam prije 10-ak g. po licu pa se spontano povuklo, a sada imam po bedrima i rukama.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:07   #79
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
uspješno se rješava gelom za stopala na bazi nevena 12 kn u kauflandu 250 ml
Ovo bi moglo biti sasvim ok. Hvala na savjetu!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:10   #80
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Ovo bi moglo biti sasvim ok. Hvala na savjetu!
to je mene spasilo nakon velikih problema s kožom..

zapamti, masno ne znači hidratantno, a to koži treba.. ovog gela malo na vatu i po licu dobro utrljat usput malo ispilaš kožu što se ljušti, odmah ćeš vidjet rezultat.. nakon toga dobru hidratantnu kremu (ja stavim dnevnu normaderm, od nje se ni ne sjajim a super hidratizira..).. već mjesecima koža mi je bolja nego ikad
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.