Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 12:25   #3861
preko dana mi je i dalje uzasno vruce na suncu....i nervira me taj sjaj sunca...bas mi ide na zivce...volim kad je sivo i tmurno...ja tad ozivim....
Ali tako je divno spavati navece,ususkan u jorgan i nekad i dekicu....i piti kavu polugola na balkonu u rano jutro dok se lagano smrzavam....i znam da nije dobro tako polugola sjediti ujutro ali ja toliko uzivam u tim trenutcima da se obucem bas kad se totalno smrznem
Jesen i zima su predivna godisnja doba....toliko sam se ljetos napatila da se ne mogu dovoljno smrznut sad....i jos kad dan bude totalno kratak....to ce biti super savrseno
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 02.10.2017., 18:58   #3862
Quote:
Fatality Angel kaže: Pogledaj post
Sve me strah da se ne oduži na 9


Poslijepodne 24° i kratki rukavi,jutros 12° i dva sloja dugih rukava.Za svakoga po nesto.
mavita is offline  
Old 02.10.2017., 19:13   #3863
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
preko dana mi je i dalje uzasno vruce na suncu....i nervira me taj sjaj sunca...bas mi ide na zivce...volim kad je sivo i tmurno...ja tad ozivim....
ernest the vampire like this
babunovich is offline  
Old 02.10.2017., 21:04   #3864
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post


Poslijepodne 24° i kratki rukavi,jutros 12° i dva sloja dugih rukava.Za svakoga po nesto.
Ovo mi je najgore, tako je i ovde iako ne bas tolike razlike u temperaturi. Jucer idem negdi oko 2 ure popodne, obucen kratki rukav i gornjji dio tute lagani, uskuvan se od vrucine. Vracan se doma oko 7, smrznen se. Ne zalin se na ovo drugo, volija bi da san se smrza i u 2 a ne prokuva
Fatality Angel is offline  
Old 02.10.2017., 21:43   #3865
Puno je, previše Sunca ovih dana. Nisam zadovoljna.
Ujutro me budi prije vremena, pari mi da je još uvijek ljeto.
Boli me glava od njega i samo zastirem prozore i pravim si mrak.
Blješti, žuti se i podjebava.
Nikako da više umre.

Preselila bih se negdje na sjever, ova klimatska zona mi ne odgovara.
Molly K Darling is offline  
Old 03.10.2017., 02:35   #3866
random vijesti na radiju u autu, u stilu:

Sutra najavljuju kišu, što se može, ljeto je prošlo, pripremimo se za svježije dane, iskoristimo još ovo malo sunca, dolaze hladniji dani...

samo još fali da kažu "hebote, narode, ljeto je prooooooooooooošlo, nja, nja, nja"

ekaliopa is offline  
Old 03.10.2017., 12:04   #3867
Quote:
Molly K Darling kaže: Pogledaj post
Puno je, previše Sunca ovih dana. Nisam zadovoljna.
Ujutro me budi prije vremena, pari mi da je još uvijek ljeto.
Boli me glava od njega i samo zastirem prozore i pravim si mrak.
Blješti, žuti se i podjebava.
Nikako da više umre.

Preselila bih se negdje na sjever, ova klimatska zona mi ne odgovara.
Joj ,ajnek ja nisam jedina
Ja isto mrzim sunce...to je strasno!Ja ne mogu vise podnijet tu svjetlost to bljestavilo....povraca mi se od njegovog sjaja....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 03.10.2017., 12:05   #3868
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
random vijesti na radiju u autu, u stilu:

Sutra najavljuju kišu, što se može, ljeto je prošlo, pripremimo se za svježije dane, iskoristimo još ovo malo sunca, dolaze hladniji dani...

samo još fali da kažu "hebote, narode, ljeto je prooooooooooooošlo, nja, nja, nja"

Ja dok ne vidim svojim ocima ja nista to nevjerujem...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 03.10.2017., 14:45   #3869
Meni je lijepo, uživam u vremenu.. Čizmice za kišu su spremne.. napokon spavam normalno. još naiđem na kojeg komarca u sobi ali uredno ih probam uhvatiti. pa zalegnem i čujem zvuk kako leti i padne.. seronja od smrdljivog martina. nemreš ostaviti otvoren prozor već dođu..
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 03.10.2017., 21:31   #3870
babunovich is offline  
Old 04.10.2017., 07:31   #3871
Kod nas u Dalmaciji ako je palo pet kapi ubijte me sad....i jutros u 6.00 sati toplo onako,fujavo....ima naznaka sunca,ali evo nadam se da ga nece bit....da ce oblaci to sjebat....da ne pricam kolike bolove u glavi imam...danima!!!
Sinoc sam legla jer me glava rasturala...kad me sastavila u krevetu,plakala sam i mislila vec na hitnu ici...nikad u zivotu me tako bolilo nije...nikad...
Da li je to od vremena ja pojma nemam....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 04.10.2017., 08:03   #3872
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Sinoc sam legla jer me glava rasturala...kad me sastavila u krevetu,plakala sam i mislila vec na hitnu ici...nikad u zivotu me tako bolilo nije...nikad...
Da li je to od vremena ja pojma nemam....
Zovu jugo, jebiga
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 04.10.2017., 13:35   #3873
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Da li je to od vremena ja pojma nemam....
sigurno je (i) od vremena; često reagiram na "promjenu", ne umijem to "znanstveno" objasniti, ali mi je jasno da je to "od toga", još kad dodamo "pozitivne ione" i eventualno pomiješamo s pms-om, divota :južina rules:

glava me zna "rezati" onako cijeli dan nekad, kao da mi prednji režanj pulsira i ne da se...ali ovih dana nisam osjetila, osim što sam se prehladila, pa prošlotjednu dvodnevnu laganu glavobolju pripisujem tome...

jučer je divno kišilo, i taman kad sam kasnije popodne obavljala neke stvari po gradu, odlučna da naprosto hodam po kiši, izađem iz banke, a ono - prestala je... bilo je tako sparno, da sam se htjela svući nasred ceste... gdje god bih ušla, činilo mi se da griju...kasnije je ipak zasvježilo...

danas sunčan i vjetrovit dan....
ekaliopa is offline  
Old 05.10.2017., 05:01   #3874
Kad će Kiša
October 3 at 6:01pm ·
Nekako mi se čini pravi trenutak da napišem da je na današnji dan 1868. god. u Zagrebu izmjeren 31 Celzijev stupanj.
babunovich is offline  
Old 05.10.2017., 05:06   #3875
VRELINA U BEOGRADU - postupkom "kreativne upotrebe arhive", a istovremeno poštujući izvorni arhivski zapis, njegovu prvobitnu namenu i autorski postupak, ekipa "Trezora" sačinila je ovu petnaestominutnu emisiju o vrelim beogradskim danima, avgusta 1961. i 1962. godine kada se temperatura danima kretala iznad 38 stepeni.
https://www.youtube.com/watch?v=-3uNV2J3kIw
babunovich is offline  
Old 05.10.2017., 13:59   #3876
Smeta li nekome ovih 23-25 C vani ili samo meni?
Na suncu je stvarno neugodno. Radijator ni ne palim. Otvoren mi prozor.
Sutra će osjetno zahladiti ali idući tjedan opet južina.
Kiše ima svuda manje u odnosu na prošli mjesec.
ivoo20 is offline  
Old 06.10.2017., 01:37   #3877
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
VRELINA U BEOGRADU - postupkom "kreativne upotrebe arhive", a istovremeno poštujući izvorni arhivski zapis, njegovu prvobitnu namenu i autorski postupak, ekipa "Trezora" sačinila je ovu petnaestominutnu emisiju o vrelim beogradskim danima, avgusta 1961. i 1962. godine kada se temperatura danima kretala iznad 38 stepeni.
https://www.youtube.com/watch?v=-3uNV2J3kIw
ekaliopa is offline  
Old 06.10.2017., 08:37   #3878
Jutros kiša,vrijeme je za uživanje.
PrincipessaX is offline  
Old 06.10.2017., 13:09   #3879
kakva divna salauka se nazire nad Splitom, napokon
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 06.10.2017., 16:13   #3880
Iduci tjedan toplije od prosjeka i suho.
Temperature oko 20 stupnjeva sto je neprimjereno sredini listopada i spada pod bablje ljeto.
Nije iskljuceno ni da koji dan temperatura bude oko 25 stupnja.
Kise iduci tjedan uopce nema a dosad je palo vrlo malo kise s obzirom da je listopad jedan od kisnijih mjeseci.
Oni koji su kukali na hladan rujan neka sada uzivaju u toplom listopadu i juzinetinama od nedjelje nadalje.
Danas i sutra jos nece zajuziti nego ce biti svjezije, ali smo imali ovaj tjedan tri vrlo topla dana.
Sigurno ce i za Svisvete biti neprimjereno toplo. Klasika iz godine u godinu.
ivoo20 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.