Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 23:14   #3661
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Zemske, nockooooo


E, da. Još nešto. Što nosite u ured za zajutrak? Ili stignete jesti doma? Meni se svi smiju za moju torbicu s hranom... za sutra sam uzela bananu+obični jogurt+zobene+limun si budem ocijedila i crnu kavu u termosu. Za gablec budem skutu i cherry rajčice. Možda uzmem i par wasa.
Do 16 mi je to više nego dovoljno.
Doručak: ove zobene sa chia sjemenkama (ima ih samo u Mulleru, meni su najfinije) + 1 banana



Marenda: bilo koji posni sir + ovaj integralni dvopek jer mi je najfiniji



Laku noć
ElsaStarfire is offline  
Old 22.01.2018., 23:17   #3662
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
E, da. Još nešto. Što nosite u ured za zajutrak? Ili stignete jesti doma? Meni se svi smiju za moju torbicu s hranom... za sutra sam uzela bananu+obični jogurt+zobene+limun si budem ocijedila i crnu kavu u termosu. Za gablec budem skutu i cherry rajčice. Možda uzmem i par wasa.
Do 16 mi je to više nego dovoljno.
joj ja sam nosila obično neko voće jer mi jako paše ujutro samo voće i kava. ali na poslu je pauza za ručak rano bila, 12.15.
ili smoothie jako često (najdraži mi je jogurt,jabuke, med, cimet, chia)
ili puding od chia sjemenki, dodam žlicu dvije nekog pekmeza unutra ili ne dodam, kako kad.
dvopek+kefir je meni super. inače obožavam kefir.
na poslu sam znala držati tuna paštetuu frižideru pa to na dvopeku pojedem...ili na običnom pecivu, kako kad.
zobene pahuljice pa raznorazne varijacije na temu. ja ne volim baš zobne nakrkane s voćem unutra, najdraže su mi same u mlijeku npr.

sad mjesecima jedem šta vidim i šta mi dođe pod ruku tako da mi treba da se prisjetim
mali_cox is offline  
Old 22.01.2018., 23:18   #3663
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
@Nikita Durango, čestitam za stan, i ja virtualno nazdravljam, nadam se da si dobro pazarila namještaj i da sin uskoro stiže!

@maslelu & @Daineira, super je priča oko peseka, osim onog azila, but hey karma is a bitch i babac je ocelavio.

@Angelsss, mame shibe nisu odobrene i kaže Izumi da ih neće nikad ni imati jer da je "postupak" uzgajanja nehuman. Odustali smo i mi od njih, zadrzavamo se na shibi. Samo da napravim preduvjete i da se ugnijezdim. Nisam sigurna ako ću uspjet za sljedeće leglo za listopad 2018, no ne žurim. Želim biti spremna da se mogu posvetiti, a ne da "odradim" prilagodbu usput. Tako da proljeće 2019. Imaju mala legla, no, meni je to sasvim dan i cijenim što im nije prioritet puppy mill.

Zemske, nockooooo


E, da. Još nešto. Što nosite u ured za zajutrak? Ili stignete jesti doma? Meni se svi smiju za moju torbicu s hranom... za sutra sam uzela bananu+obični jogurt+zobene+limun si budem ocijedila i crnu kavu u termosu. Za gablec budem skutu i cherry rajčice. Možda uzmem i par wasa.
Do 16 mi je to više nego dovoljno.
Ja vec godinama tako, uvijek vucem sa sobom neku zdravu hranu i kuhani rucak. Tupperware je zakon.

Osim trudnoće, ja vec 20 g jedem jedan te isti dorucak. Inace, kazu da je u tom dorucku tajna mladenackog izgleda, ne garantiram, ali zdravo jest. I meni fino.
Evo ako nekog zanima recept, zahtjeva malo pripreme, ali je zasitno, zdravo, fino i ne deblja.

http://www.novilist.hr/Zivot-i-stil/...rclink=related

Ja ne volim zobene pa smeljem 3 zlice sirove psenice u zrnu. I stavim zlicu meda.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 23.01.2018., 07:11   #3664
Cox
Naslusam se svega na skolskom vijecu ali srecom mala smo skola, nema puno incidenata.

U zadnje vrime obicno smoothie doruckujem.
fairy wings is offline  
Old 23.01.2018., 08:56   #3665
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
@Angelsss, mame shibe nisu odobrene i kaže Izumi da ih neće nikad ni imati jer da je "postupak" uzgajanja nehuman. Odustali smo i mi od njih, zadrzavamo se na shibi. Samo da napravim preduvjete i da se ugnijezdim. Nisam sigurna ako ću uspjet za sljedeće leglo za listopad 2018, no ne žurim. Želim biti spremna da se mogu posvetiti, a ne da "odradim" prilagodbu usput. Tako da proljeće 2019. Imaju mala legla, no, meni je to sasvim dan i cijenim što im nije prioritet puppy mill.


E, da. Još nešto. Što nosite u ured za zajutrak? Ili stignete jesti doma? Meni se svi smiju za moju torbicu s hranom... za sutra sam uzela bananu+obični jogurt+zobene+limun si budem ocijedila i crnu kavu u termosu. Za gablec budem skutu i cherry rajčice. Možda uzmem i par wasa.
Do 16 mi je to više nego dovoljno.
E zato sam te i uputila na jednog od najboljih uzgajivaca kod nas jer znam da ce ti otvoreno reci situaciju. Uzgajivaci tog kalibra ti cak znaju na prvu biti i bahati pa si ljudi misle svasta ali imaju pravo jer toliko upita dobiju za psa za 500kn a oni rade ozbiljan posao. I za takve stence se isplati cekati. Na kraju krajeva, u 11 mj na izlozbi u Zagrebu se mozes prosetati i upoznati i druge uzgajivace, konzultirati se s njima i svasta nesto. Jako su poucni i pristupacni.

Sto se hrane ujutro tice, meni se sve to gadi cim ustanem. Eventualno dok dodjem na posao pojedem neku vocku i kasnije rucak oko 13h, ali najcesce je tako da samo vikendom doruckujem a preko tjedna jedem oko 11h na poslu i onda pravi rucak kad se vratim doma i pripremim.


Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Ostale žene laku noć vam želim,nabijala sam vam obavijesti po ig ..kakav prilikom tuširanja koristila sam od lusha (maslelo ) santa belly shower jelly za tuširanje po prvi puta i krepavala sam od smijeha ne znam koliko je puta ispao mi pa tuš pao pošpricala kupatilo,papuče hahah..na kraju sve mokro..a miris tako divan Laku noć žene,nadam se da ste dobro sve

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Nagovarate nas na Lush konstantno, pa kako odoljeti?! Inace ti si bas lijepaaaaaa, uzuvala sam u tvojim ig fotkama

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 23.01.2018., 09:02   #3666
jesu vam shippali tarte?
forzaMILAN is offline  
Old 23.01.2018., 09:14   #3667
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
jesu vam shippali tarte?
meni ne. naručila sam 20.1.
bar mail nisam nikakav dobila

jutro
mali_cox is offline  
Old 23.01.2018., 09:38   #3668
+1 na sve od Angelsss! ako ste u potrazi za psom sa pedigreom obavezno posjetiti bilo koji CACIB da vam je pri ruci, porazgovarajte sa uzgajivacima i saznajte iz prve ruke dobre i lose strane svake pasmine, nisu svi psi isti niti za svakoga, a kako i u svemu sto se smatra unosnim biznisom ima svega od prevaranata, govnara i stancera do eto ekipe gdje je svaki pas dio obitelji do kraja zivota i sa kojima ne samo da uzimate psa vec i cijeli zivotni stil, ljude i tu atmosferu zajednistva i ljubavi prema odredenoj pasmini... s druge strane Dumovec, Suza, azili opcenito dosta cesto skrivaju bas savrsene cupave frendiche ukljucujuci one sa raznim pedigreima i titualama ako vas zanimaju takvi malisani

sto se tice Lusha ja znam da sam pretjerala, cilj mi je zamjeniti svu preparativu sa njihovim proizvodima, navukla sam se na gluposti za kupanje, cak i jadan decko prije par dana izlazi iz WC-a i komentira da ima feeling da kaka u Lush ducanu sve mirisi od kugli, posvuda su gelovi i crne teglice, parfemi i losioni sve si gledam danas zaletjeti po zalihu Elbow Greasa za tetovaze, uskoro trebam zavrsit noge pa se pripremam lagano :klap:

@forzaMILAN meni stigao mail jutros!a fkt sam mislila da nece


dorucak crna kava i caj malo kasnije, probala sam prosli tjedan sa normalnijin doruckom i nije to za mene
maslelu is offline  
Old 23.01.2018., 09:50   #3669
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
da bi žena nakon nekog vremena mrtva hladna izjavila: ja ne znam zašto ste vi toliku dramu napravili. danas to svi rade.

šta reći? koju posluku porati?
Ništa. Takve pustiti da se sami jebu sa svojim govnima, a ti imaš zapisnik da si svoj dio posla odradio. Pa nek ispadnem i najgora osoba na svijetu, nekim ljudima ne možeš pomoći jer oni ne žele da im se pomogne.

Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
nabijala sam vam obavijesti po ig .
Bogami jesi!

Quote:
menni kaže: Pogledaj post
E, da. Još nešto. Što nosite u ured za zajutrak? Ili stignete jesti doma? Meni se svi smiju za moju torbicu s hranom... za sutra sam uzela bananu+obični jogurt+zobene+limun si budem ocijedila i crnu kavu u termosu. Za gablec budem skutu i cherry rajčice. Možda uzmem i par wasa.
Do 16 mi je to više nego dovoljno.
Ovisi kako kad. Imam u uredu vrećicu s bademima i uvijek barem jednu jabuku na dohvat ruke. Inače za doručak ima onih zobenih kaša što se naprave s vodom, to mi bude čist ok do 12, kad je ručak. Nekad dovučem voća (banana, naranča, jabuka) pa to narežem i dodam obični grčki jogurt, ili u grčki jogurt s okusom dodam šaku-dvije zobenih. U najgorem slučaju, pojedem par voćki (banana+jabuka najčešća kombinacija). Za ručak si često ponesem od kuće ono što je bilo dan prije - ako ostane, i ako se može jesti dan poslije. Inače odem do vege restorana po dnevno jelo (za 22 kn imaju fantastičnu klopu i dobra je količina hrane), a vrlo rijetko naručim neku pizzu ili tortilje kad ekipa naručuje.

Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ma znate sto cu vam reci, ja sam kao i one, kad sam bila mladja i solo mislila da zena treba imat svoje ja, radit sto joj se prohtije i ne dati nikome da joj kaze drugacije. Kad dobiješ djecu to je neka posve druga dimenzija, ne znam kako vama, ali meni se zivot totalno preokrenuo, od zivotnih pogleda, stvari koje mislim, kažem, napravim.
Apsolutno se slažem sa svim što si rekla. Zato i je mladost da se izluduješ, izlaziš, piješ, vraćaš se kući ujutro i svašta nešto, kako bi, kad dođu djeca, nemao potrebe za ludovanjem, i da te ne prati osjećaj da nešto propuštaš, pa da s bebom u krilu plačeš jer se nisi nalila, ili jer nisi dovoljno puta izašla, ili obukla onu minicu koju si baš htjela, iako ti je možda bila prekratka.

Valjda me kužite šta hoću reći, ne kužim ni samu sebe trenutno, nisam još kavu popila, pa sam malo neuračunljiva.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 23.01.2018., 10:23   #3670
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
E, da. Još nešto. Što nosite u ured za zajutrak? Ili stignete jesti doma? Meni se svi smiju za moju torbicu s hranom... za sutra sam uzela bananu+obični jogurt+zobene+limun si budem ocijedila i crnu kavu u termosu. Za gablec budem skutu i cherry rajčice. Možda uzmem i par wasa.
Do 16 mi je to više nego dovoljno.
Doma samo popijem kavu, a onda u uredu pijem čaj (uz doručak ili prije)
Ja često nosim, ali nisam ti primjer za ideje...
kod mene je doručak slanina/suhomesnati proizvodi + sir + jaje...
Eventualno neke kombinacije na temu s namazima i slično
Ili ponesem nešto skuhano, pa onda nešto sitno s nekim namazom ujutro a malo kasnije imam kuhani obrok (po mogućnosti ponesem i salatu).

Ja nisam tip od pahuljica nikakvih. Volim kruh sa integralnim brašnom, sa raznim sjemenkama, uvijek radim domaći...
Umjesto pahuljica ja imam integralni kruh s namazom plus jogurt
Obavezno imam tri solidna obroka, bez preskakanja, plus neke međuobroke...

Voće je uglavnom popodne, doma... a jogurt nekad uz doručak, nekad doma uz večeru...

Zadnje uređivanje rosa_salvaje : 23.01.2018. at 10:43.
rosa_salvaje is offline  
Old 23.01.2018., 10:40   #3671
Obično jedem zobene na poslu, zobene zgrijem s malo vode u mikrovalnoj, stavim cimeta, bananu ili jabuku, ako imam još nekog sjemenja stavim i to, malo grčkog ili običnog jogurta i to je to. Navukla sam i kolegicu na takvu hranu pa nam radim često te kaše.
Sva sreća samo nas je 4 u uredu, a direktor je sav u zdravoj hrani jer jedna od naših firmi prodaje aditive za hranu, pa me nitko čudno ne gleda kad prolazim s vrećicama sjemenja, wase, homemade štapića i sličnog. Prošli posao sam radila kao neki administrator u auto servisu sa 3 sirovine. Oni ćevape, a ja shake.

Jednom tjedno pečem kruh pa i to nosim bar jedan dan..ustvari kad malo sad razmislim, ja se bar sat vremena na poslu bavim hranom i razmišljanjem o hrani, haha...

Trudim se marendat uredno svaki dan, ali nemam naviku ujutro rano jest, tek sad oko 11 ogladnim. S time da jučer sam tako ljubomorno gledala u dečka na autobusnoj stanici kako žvače hambić. Da mi nije bus došao, vjerovatno bih mu ga bila otela.

Danas sam se nagradila sa quicheom od poriluka i brokule
romy_2703 is offline  
Old 23.01.2018., 10:48   #3672
Dobro jutro
Sinoć od uzbudjenja oko stana nismo mogli spavati ni ja ni muž.Bilo je vjerovatno 2 kad smo zaspali

Namještaj smo dobili i povoljnije nego što je bila riječ ispočetka pa sad još treba kupiti krevet nama i malom i još par sitnica. A toe sitnice su mi najbitnije. Kad sam (nekad davno ) završila srednju školu prvi moj izbor za studiranje bio je dizajn enterijera.To je naravnoo palo u vodu jer nije bilo nigdje u BiH a u Novom Sadu primali 9 studenata ukupno. Da ne pričam da je te godine bilo bombardovanje pa moji nisu baš bili oduševljeni da idem tamo

Iako je to propalo meni je i dan danas ostalo da kad vidim prazan prostor moja glava pobudali i ja sam sva u stilu "pusti ja da sredim, pusti ja da sredim :klap::klap::klap:"
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 23.01.2018., 11:03   #3673
Nikita razumiijem te potpuno, ja volim interijere jako i često i kod drugih dobijem želju nešto prokomentirati u vezi namještaja, razmještaja,boja...suzdrzim se svaki put jer većinu ljudi oko mene to uopće ne zanima.
kad misliš da bi mali mogao doći?
mali_cox is offline  
Old 23.01.2018., 11:12   #3674
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
Nikita razumiijem te potpuno, ja volim interijere jako i često i kod drugih dobijem želju nešto prokomentirati u vezi namještaja, razmještaja,boja...suzdrzim se svaki put jer većinu ljudi oko mene to uopće ne zanima.
kad misliš da bi mali mogao doći?
To još ne znam ,čekaju se papiri. Bitno je da sam jedno riješila. Tj valjda sam riješila jer još nismo potpisali ugovor

Ma sve ide svojim tokom.Ne smijem se žaliti.Imamo sreće kao pas buha tako da slavim svaku pobjedu jer tako treba Neću da razmišljam šta još sve nisam postigla već šta sam sve postigla i polako prema sljedećem cilju.

Ovako ja sebi mantram jer sam totalno sklona da ispaničim zbog svega što sam sebi zacrtala i sve bi odjednom i odmah i perfektno
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 23.01.2018., 12:38   #3675
Curke, ako kojoj ne bude nesto od Tarte odgovaralo- tu sam!!! Pogotovo mozda neka paleta... sjetite me se


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Old 23.01.2018., 15:27   #3676
Bok, ženske!
Nije mi danas dan. Ni tjedan.
Neće biti ni godina.

Odlučila sam preskočit ribanje kupaonice (iako je sada ovako novu i divnu s guštom ribam; don't judge ). Spojila sam se malo kokodakat i onda ću se zavući ispod deke i spavat ili barem glumit da spavam tako da budem normalna kada se dragi vrati doma.

Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ti si Mad baš štrebsa : cerek:

ne želim više o toj temi tamo na blogovima ali sam htjela komentirati situaciju koju smo mi na poslu imali. mala prvi srednje, slikala se gola i slala te slike momku. on slike raspačao okolo po dvije škole i to kakve : flop:
uglavnom, znaš i sama kakva rekacija na to mora biti, maloljetna je..policija, centar za socijalnu skrb jer je došlo naravno do toga da su ju počeli opsjedati sa svih strana, nazivati svakakvim imenima i u njenom razredu i po školi i okolo privatno... pozvali mamu, sva stručna služba prisutna. sad jbga trebaš ženu uputiti u proceduru u to kakvo je sranje nastalo itd.
naša psihologinja sve okoliša isprva jadna šta će, kako da to sve mami predstavi, u kakvim govnima joj se dijete našlo... da bi žena nakon nekog vremena mrtva hladna izjavila: ja ne znam zašto ste vi toliku dramu napravili. danas to svi rade.
: facepalm:
šta reći? koju posluku porati? : bonk:
Ovakvu smo situaciju i mi imali prije neke 3-4 godine. Mlada dama tek 15 napunila, se fotkala gola i fotke posala dečku kojeg je kratko nakon toga napucala. Naravno da je lik stavio fotke na internet i svuda ih raspačavao... Nemile peripetije. Doduše roditelji nisu reagirali kao ovi iz tvog posta, nego su se prijetili tužbama ovim/onim, da će oni malome ovo/ono... Ma cirkus! A za njihovu malu kuda god da se okreneš, čuješ da joj organ vlasti iz očiju viri.

Ma...

Igrom slučaja sam prije par mjeseci upoznala to djevojče milo jer joj znam stariju sestru i mogu samo reći da su mi se puzlice posložile. Toliko afektiranja i atenšnhoranja look at me, look at me u 10 minuta razgovora me satralo. Došla sam pred zgradu sva strgana mišlju da na takvima ostaje svijet i ne mogu naći ključ u torbi. Na kraju sam sjela na ivičnjak da odmorim malo.

I da, Mad je štreberica i pol!

Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
kužiš ti mene, kužim ja tebe. kuži nas i sestra po str/muci, mirtochka. a onima koji ne kuže imam sve manje poriva objašnjavati.


Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ma znate sto cu vam reci, ja sam kao i one, kad sam bila mladja i solo mislila da zena treba imat svoje ja, radit sto joj se prohtije i ne dati nikome da joj kaze drugacije. Kad dobiješ djecu to je neka posve druga dimenzija, ne znam kako vama, ali meni se zivot totalno preokrenuo, od zivotnih pogleda, stvari koje mislim, kažem, napravim. Jednostavno, prije bilo cega prvo pomislim kako ce to utjecati na moju djecu. I za muza mi je manje više, ali djeca su holy grail i onda to povuce sve ostalo. Koliko puta sam nesto presutila muzu (a i on meni) , samo da se ne svadjamo pred djecom. Mislim da je to tesko razumjeti nekim mladim buntovnim dusama i ja ih za to ne krivim.
Ma ne moraš dobiti djecu! Dovoljno je da sazriješ sam sa sobom i da ti neke stvari budu jasne. Mladost ludost su rane dvadesete. Onda diplomiraš, zaposliš se i nekako ti dođe da želiš biti reprezentativan, da želiš imati čist obraz i da ti nitko nema što spočitnuti. Odgovornost prema samom sebi je isto bitna stavka.

Koliko se puta oblejaš i planirano ili slučajno pa se skrivaš od očiju javnosti... Pa ja se koljem sa svojim kokošima jer po tom fejsu objavljuju sve i svašta i onda se dure na mene i prozivaju me kako sam kraljevna na zrnu graška kojoj je bed biti na fotkama sa njima samo zato što sam si postavila da moram odobriti svaku objavu s mojim imenom.

Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
jesu vam shippali tarte?
Meni još nisu, ali su mi poslali mail.
Nakon što sam ga žicala na customer serviceu!

Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Ništa. Takve pustiti da se sami jebu sa svojim govnima, a ti imaš zapisnik da si svoj dio posla odradio.
Ovo tako grozno zvuči, ali jbg, istina je! Da ne bih možda ispravljala negdje krive drine koje još pružaju otpor, a šuplje ko deblo.

I nisam čestitala Durangici...
mirtochka is offline  
Old 23.01.2018., 15:58   #3677
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ovo tako grozno zvuči, ali jbg, istina je! Da ne bih možda ispravljala negdje krive drine koje još pružaju otpor, a šuplje ko deblo.
Pa zvuči grozno, jer i je grozno, ali zašto bih ja (ili bilo tko drugi) trošio vrijeme i resurse na ljude koji očito ne žele pomoć, umjesto na one kojima treba i koji ju žele.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 23.01.2018., 18:00   #3678


meni bili danas stolari, montirali na jednoj dječjoj sobi klizna vrata, nismo ih imali već 2.5 godine
i unutarnje ladice u ormaru.

jutros sam sva neka nikakva bila, ništa posebno, ali ono sva bljeeee...dok su oni tu radili ja sam po feelu opet nešto gledala i opet naručila nešto
mali_cox is offline  
Old 23.01.2018., 18:54   #3679
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post


meni bili danas stolari, montirali na jednoj dječjoj sobi klizna vrata, nismo ih imali već 2.5 godine
i unutarnje ladice u ormaru.

jutros sam sva neka nikakva bila, ništa posebno, ali ono sva bljeeee...dok su oni tu radili ja sam po feelu opet nešto gledala i opet naručila nešto
Sto si uzela? Ja vise ne smijem nista ovaj mjesec, ali zato imam vec pripremljenu listu za drugi.
Bila sam vani s bebom na suncu, bas mi je bilo lijepo, a inace sam i ja sva nikakva od ove dijete, ne mogu vise vidjet ni jaja ni narance ni kuhano meso.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 23.01.2018., 19:00   #3680
ovi mennini blenderi s alija, koje je to čudo neviđeno!!! onaj najmanji mi je najdraža spužvica ikad
još da smislim kome ću najvećeg uvaliti, jer taj mi je prevelik i za čelo i obraze...
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.