Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 09:30   #3381
Krvna slika savrsena, ciklusi uredni, kombinacije svega identicne... Bas mi je totalno cudno otkud sad to. Vec pomalo sumnjam da mi se koza mozda zasitila meishokua ili farmstay vd puza. Sad cu ih izbaciti oba pa vidjeti da li ce se stanje popraviti. Ako se popravi, uvodim jedan po jedan da znam sta je. A mozda mi je konacno i aha/bha proradila pa sad izlaze gadosti. Iako ju koristim vec 3-4 mjeseca iskljucivo jednom tjedno
Maria Flores is offline  
Old 23.01.2018., 09:37   #3382
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
da znate da sam se ja prije desetak dana vratila svojoj prastaroj rutini sa guerisson essence i crnom mizonkom i koza mi je preporodjena
ali svejedno volim novitete.
Pročitam ovo tvoje, baš imam guerisson essnce za probat i mislim si super ideja...
I tako ja jutros stavim toner (dr.jart) i preko querisson i crnu mizonku... Samo to
Tek poslije sam vidjela šta još staviš Ali dobro, za sada kod mene ovo funkcionira...

Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Stavis samo to dvoje ili idu i toneri prije
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
rumase - hada labo - pyunkang pa onda stara postava: guerisson essence - sheet maska - neki efektor - sum flawless essence i mizon black.
nekad bez maske i/ili bez efektora.
Evo ja sam dakle probala samo jedan toner i poslije to dvoje

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Maria, hormoni su ti ok? ciklusi normalni?
jer ovo meni vise zvuci kao nesto "iznutra", a ne zbog kozmetike.
nazalost, znam po sebi.
Meni recimo, baš zadnji put kad se desilo to po licu, poklopilo se sa sistematskim, gdje sam sve provjeravala i sve bilo dobro. A lice užas.
Da nisam, i ja bih otišla na provjeru zdravstvenog stanja. Na kraju od kad sadm izbacila ulje stanje bolje.

Generalno, meni je problem, što povremeno dođe do zasićenja, i bude krivac za loše lice baš nešto što dugo koristim i na što zadnje posumnjam. Zato moram imati uvijek dvije tri spremne rutine za rotiranje.
rosa_salvaje is offline  
Old 23.01.2018., 09:40   #3383
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Meni recimo, baš zadnji put kad se desilo to po licu, poklopilo se sa sistematskim, gdje sam sve provjeravala i sve bilo dobro.
ne vidi se sve na kks.
mislim na spolne hormone i njihove medjusobne odnose.
meni cijeli zivot oni rade probleme s kozom.
sve ostalo super.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 23.01.2018., 09:42   #3384
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
P
Meni recimo, baš zadnji put kad se desilo to po licu, poklopilo se sa sistematskim, gdje sam sve provjeravala i sve bilo dobro. A lice užas.
Da nisam, i ja bih otišla na provjeru zdravstvenog stanja. Na kraju od kad sadm izbacila ulje stanje bolje.
meni ulje koje sadrži kokosasto ili maslinasto napravi začepljenje. ne odmah, već nakon nekog kraćeg vremena.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 23.01.2018., 09:44   #3385
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
znas kaj..?
e pa dobit ces ga, htjela ti to ili ne.
pricekaj dok mi ne stigne iherb.
XenaRatnica is offline  
Old 23.01.2018., 09:45   #3386
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
hehehehe
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 23.01.2018., 09:46   #3387
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ne vidi se sve na kks.
mislim na spolne hormone i njihove medjusobne odnose.
meni cijeli zivot oni rade probleme s kozom.
sve ostalo super.
Da, puno se toga ne vidi na prvu, a teško je i sve u detalje provjeravati.

Quote:
menni kaže: Pogledaj post
meni ulje koje sadrži kokosasto ili maslinasto napravi začepljenje. ne odmah, već nakon nekog kraćeg vremena.
Mislim da je to bilo i kod mene... DHC ulje je bazirano na maslinovom.
rosa_salvaje is offline  
Old 23.01.2018., 09:48   #3388
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Mislim da je to bilo i kod mene... DHC ulje je bazirano na maslinovom.
to je ujedno i glavni razlog zašto ga nikad nisam uzela.
a ne daj bože kombinacije maslinasto i da još ima neki alkohol.
taj alkohol brže tjera sastojke unutra. a kad je maslina uz taj alkohol koji brže tjera u kožu - to je *bomba* za moju kožu.
npr kose sekkisei emulzija (squalan i alkohol). đizs
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 23.01.2018., 09:56   #3389
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
A mozda mi je konacno i aha/bha proradila pa sad izlaze gadosti. Iako ju koristim vec 3-4 mjeseca iskljucivo jednom tjedno

Meni to isto ‘smrdi’ na purging. Ne nuzno od aha+bha, mozda bas od kombinacije aktivnica o kojima si nedavno pisala.

Jesi provjerila i spolne hormone nedavno?
Poviseni testosteron ili inverzija lh i fsh isto znaju izazvati ovakva stanja (nazalost znam iz iskustva).



Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is offline  
Old 23.01.2018., 09:57   #3390
Quote:
Bad Hair Life kaže: Pogledaj post
Meni to isto ‘smrdi’ na purging. Ne nuzno od aha+bha, mozda bas od kombinacije aktivnica o kojima si nedavno pisala.
odlično primijećeno
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 23.01.2018., 11:05   #3391
Ja sam sinoć iisprobala Innisfree Bamboo soothing gel umjesto sliping pack-a i fenomenalno radi posao.Kad sam naručivala sleeping pack uzela sam taj neki paket sa 30ml jednog i 30 ml drugog i sad kad sam potrošila sleeping p. skontam da taj gel ne koristim ni za šta.Palo mi je na pamet da sam na nekom videu slušala da cura nekad koristi aloe vera gel umjesto sleeping p. pa reko da probam i radi upravo ono što očekujem - pogura sve slojeve u kožu, brzo se osuši tako da nisam masna od ulja koje mi je zadnji korak prije njega i hidratizira. Ujutro lice glatko,ujednačeno,hidratizirano,nahranjeno
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 23.01.2018., 11:50   #3392
Quote:
Bad Hair Life kaže: Pogledaj post
Meni to isto ‘smrdi’ na purging. Ne nuzno od aha+bha, mozda bas od kombinacije aktivnica o kojima si nedavno pisala.

Jesi provjerila i spolne hormone nedavno?
Poviseni testosteron ili inverzija lh i fsh isto znaju izazvati ovakva stanja (nazalost znam iz iskustva).



Sent from my iPhone using Tapatalk
Na zalsot ni to, problemi su poceli otprilike mjesec i pol prije uvodjenja aktivnica. Do onda sam koristila samo the ordinary aha/bha jednom tjedno. Vadila krv i hormone stitnjace, sve ok. Spolne nisam provjeravala. Nekako mi se dosta masti koza u zadnje vrijeme, cak vise naginje masnoj nego mjesovitoj. Sad ne znam sta je uzrok a sta posljedica - masna i prsitava koza od neadekvatne njege ili neki unutarnji problem pa hence masna i pristava koza i neadekvatna njega. Probat cu izbacit potencijalne krivce pa pratit stanje. Znam da to nista ne znaci, ali ne osjecam da mi s tijelom nesto ne valja a mislim da bi se hormonalni disbalans reflektirao i na druge nacine.

Jutros cosrx galactomyces i secret key milky white toneri, doslovce 3 kapi guerissona i taanki sloj meishoku ceracolla perfect gela. Nit se sjajim nit me svrbi lice

Sto se tice guerisson + mizonka, mislim da bi mito trenutno bilo sasvim dovoljno ali guerissona imam za jos 1 koristenje
Maria Flores is offline  
Old 23.01.2018., 13:11   #3393
Cure koje mi saljete pp za kiku, da ne odgovaram svakoj posebno. Zivim poprilicno daleko od hr, tako da zamjena na zalost nije izvediva.
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
bas mi je drago!
mene su u pocetku malo peckali pa sam skoro odustala, ali na kraju sam ih s gustom potrosila do kraja, jako dobri su mi bili.
Mene nisu peckali, a imam osjetljivo okoloocno podrucje. Bojala sam se da ce kliziti, pa da cu morat lezati dok se ne upiju. Samo ih nalijepim i radim sto vec treba, zaboravim na njih i nakon pola sata odlijepim. Skoro ih ne brojim pod posebnu njegu, jer ne gubim vrijeme cekajuci

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post

Kiku je jedan od proizvoda koji voliš ili ne voliš, nema između, čini mi se.
Ja ga jako volim. A koristimo ga svakako: nakon jednog ili više tonera, kao 7skin method, za ruke i tijelo, čak i za kosu (ali tu je često fejlao!)... kako kome paše
Sto se desi kad ga naspricas po kosi?
Jel bi ga mogla nekako koristiti kao sheet masku? Nekad davno sam negdje vidjela da prodaju suhe sheets za lice...ili sam to sanjala?

Ima li ga svrhe bogato naspricati pa lagano isprati kad se upije?
top-secret-koka is offline  
Old 23.01.2018., 13:15   #3394
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
Sto se desi kad ga naspricas po kosi?
Jel bi ga mogla nekako koristiti kao sheet masku? Nekad davno sam negdje vidjela da prodaju suhe sheets za lice...ili sam to sanjala?

Ima li ga svrhe bogato naspricati pa lagano isprati kad se upije?
čisto za info. kiku je blessing za stopala i ruke. pogotovo stopala!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 23.01.2018., 13:52   #3395
ode amex vrit
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 23.01.2018., 14:11   #3396
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
čisto za info. kiku je blessing za stopala i ruke. pogotovo stopala!
Meni je kiku blessing kao losion za tijelo. Na licu mi se ne sviđa ali za tijelo mi je zato i uzimam ga iznova samo u svrhu trackanja tijela, zato od mene plus i za ogromnu bočetinu
MisMali2 is offline  
Old 23.01.2018., 15:50   #3397
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
Nekad davno sam negdje vidjela da prodaju suhe sheets za lice...ili sam to sanjala?
Nisi sanjala Ja imam jednu koju mi je poslao neki japanski seller i mislim da ću isprobati onu ideju koju je aneri jučer s nama podijelila - pola hijaluron, pola voda, pa nalijepit.
Frecume is offline  
Old 23.01.2018., 15:52   #3398
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ode amex vrit
Mislim da se svemir urotio protiv ove teme. Prvo carina, sad amex..što je treće..nedajboženekiratnaistoku
Frecume is offline  
Old 23.01.2018., 16:18   #3399
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Mislim da se svemir urotio protiv ove teme. Prvo carina, sad amex..što je treće..nedajboženekiratnaistoku
Amex prelazi na Ripple blockchain. Krenite kupovat XRP
luna_lunatik is offline  
Old 23.01.2018., 17:22   #3400
pošto dolazi armagedon za nas na ovoj temi,ja bi kupila još jedan toner
da li je itko koristio ova toner

Earth's Recipe Energy Boosting Toner

ili da ipak kupim wahamisu
aneri23 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.