Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2006., 19:51   #41
jeste isprobale što od ovoga:
- anticelulitni krem gel
- balzam za usne (ima i neki sa sjajem)
- korektor protiv bora za oko očiju, usana i čelo
- krema protiv prvih bora
- krema za intenzivno učvršćivanje bedra, trbuha i prsa
- krema za ruke i nokte
- obojeni hidratantni gel za svijetlu put ?

i koliko otprilike dođu te kremice svakakve
lara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 15:16   #42
Nuxe kozmetika

U jednoj apoteci u centru žena me obasipala testerima Nuxe kozmetike, navodno na prirodnoj bazi...Kremice mi se čine ok, imaju puno zanimljivih proizvoda ali nisu baš jeftini. Recimo dnevna krema je oko 200 kunića! Mislim bacila bi se ja u trošak, dosadila mi kozmetika koju trenutno koristim ali me zanima je li tko koristio ovu kozmetiku i kakva su iskustva?
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 19:12   #43
Nuxe kozmetika

na putovanju u Engleskoj sam dosla u kontakt sa kozmetikom Nuxe i ostala vjerna istoj (ali i ona meni). Dobro nam doslo! Cijene su pritupacnije nego u Engleskoj i zapadnoj Europi (sa zemlje proizvodjaca. Kozmetika zasluzuje da se proba, a ko je proba uglavnom posteje kao ja (vjerna i odana istoj...)
SplitGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 19:15   #44
Nuxe kozmetika

na putovanju u Engleskoj sam dosla u kontakt sa kozmetikom Nuxe i ostala vjerna istoj (ali i ona meni). Dobro nam dosla! Cijene su pritupacnije nego u Engleskoj i zemljama zapadne Europe (sa izuzetkom zemlje proizvodjaca). Kozmetika zasluzuje da se proba, a ko je proba uglavnom posteje kao ja (vjerna i odana istoj...)
SplitGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 19:21   #45
Quote:
Arijela kaže:
Konačno se kod nas u ljekarnama može kupiti Nuxe - odlična i cijenom pristupačna novija francuska kozmetika. Izvrsna im je krema za lice i suho ulje sa zlatnim mrvicama - bila sam jako zadovolja i kremom za ruke.
na putovanjima sam uocila kozmetiku Nuxe i pomalo iznenadjena da je tako kasno kod nas. Svakako, kreme koje zasluzuju da se probaju - moje iskusto ali i iskustvo osoba oko mene potvrduje o kvaliteti Nuxe. I danas koristimo Nuxe, samo sto ga sada kupujemo u hrvatskim ljekarnama (svakako vazno, po nizim cijenama nego u Engleskoj i drzavama zapadne Europe. probajte, pa napisite vase komentare
SplitGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 20:09   #46
SplitGirl u kojim ljekarnama u STu ima nuxe kozmetike?? moze i na pm. thx
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 10:30   #47
Quote:
iman kaže:
koliko košta to zlatno ulje?

cini mi se 183kn
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 12:44   #48
Quote:
amber kaže:
SplitGirl u kojim ljekarnama u STu ima nuxe kozmetike?? moze i na pm. thx
u Split navracam na kratko, gdje nisam primjetila Nuxe. Od prije dva mjeseca kupujem u zagrebackim ljekarnama - prije toga u Londonu.

ps: da ne ispadne da sam promotorka Nuxe, samo potvrdjujem moje iskustvo sa istom, na vama da probate!
SplitGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 19:08   #49
Nuxe

dobila sam jučer par testerića u parfumeriji, namazala lice i čini mi se MRAK
__________________
Iman
iman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 19:11   #50
Modovima Kozmetike: banajte damu pa da pod a) nauči potražit ima li već tema i pod b) da mrak i okusi.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 23:22   #51
Wink SVE NAJBOLJE

Probala sam par testera iz nihove linije i stvarno sam zadovoljna Imam mjesovitu kožu i iz hidratantne linije emulzija za mjesovitu kožu mi baš odgovara. Matira masne dijelove a vlaži suhe... A za obraze koristim suho ulje. FOra je jer ne ostavlja masan trag a može ići na lice tijelo i kosu...
 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:12   #52
A gdje tog ima?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 16:17   #53
u apotekama
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 18:29   #54
Dobiti tester u apoteci je kao traziti donaciju u banci
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 19:22   #55
Savršenstvo,baš ono kaj mi je trebalo-Nuxuriance krema sa Spf 8.Nedavno sam imala hormonalni poremećaj pa mi je moja donedavno savršena koža otišla u piksu marmelade i nuxe je to vrtoglavo sredio.Nema više dehidriranog čela,niti sitnih ljuštenja,koža mi doslovno sjaji, a + je kaj uklanja tamne pjege.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 19:36   #56
Quote:
Ponosna kaže:
Savršenstvo
koja ti je to krema? ako sređuje ljuštenje i crvenilo (blaga seboreja, bah) mogla big probati.

koristim nuxe kremu za oko očiju i nije mi jasno koji kua ima neke svjetlucave čestice. kao iluminator.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 17:40   #57
Neki dan sam dobila tester za mješovitu kožu, emulziju za regulaciju sebuma. I sad, probala sam i prvo mi se činilo ok. Međutim, nakon par sati na dijelovima lica se pojavio kao sitni prah ( redovito se perem tak da nisam prljava, pa sam tu mogućnost eliminirala ), ne znam kako bolje to opisati Ili povučem prstom i na licu ostane kao neka crta. U katalogu sam pronašla opis te kreme i piše 'jedinstveni puder dugotrajno matira kožu'. Jesam li možda stavila previše kreme pa je to razlog ?
Ako netko koristi ovu emulziju, molim iskustva
__________________
Under construction.
sleeping satellite is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 18:33   #58
Quote:
Noemi kaže:
Dobiti tester u apoteci je kao traziti donaciju u banci

ja baš danas dobila hrpu testera, a da nisam ni tražila... žena mi sama nudila šakom i kapom nuxe testere...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 17:12   #59
Koliko košta creme etincelante, onaj balzam/sjajilo i aroma vaillance (za suhu kožu)?
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 12:11   #60
Ej ZNATIŽELJA!Svjetlucave čestice ti kao prikrivaju nedostake odsjajem.Jednostavno budeš tak lipa da se sva blješćiš od njihove kreme Ma joj,to ti je porez na budale,a i ja sam jedna o tih.
Ne bih rekla da će ti ta krema sredit seboreju,ona ti je za sređivanje "mrtve" face nakon što ti se već sve povuklo.Vraća prirodni sjaj.Probaj sa njihovom maskom,ta fakat uklanja sve!
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.