Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2006., 11:15   #61
Talking

. Jesam li možda stavila previše kreme pa je to razlog ?
Ako netko koristi ovu emulziju, molim iskustva[/QUOTE]
To znači da imaš kremu za krivi tip kože.Ja je stavim hrpu i nikaj se ne ljušti.To se meni događalo sa glupim vichyevim termal fixom i onda mi derma kaže da ja uopće nemam masnu kožu nego normalnu sa malkoc problematičnom t-zonom.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 18:43   #62
hvala na objašnjenju

A niš, sad trčim po drugi tester
__________________
Under construction.
sleeping satellite is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 18:21   #63
ja pitala jucer po ljekarnama i dobila sam odgovore od nikad culi, do znamo da postoji ali nemamo i ne znamo da li cemo imati. eto
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 19:09   #64
Ja sam taj tester dobila u ljekarni na početku Jurišićeve, tamo kod McDonaldsa. Ako su dijelili testere vjerojatno imaju ili namjeravaju prodavati tu kozmetiku.Probaj tamo pitati.
__________________
Under construction.
sleeping satellite is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 21:51   #65
Imaš nuxe u svim bamapharm ljekarnama,jurišićeva,na autobusnom i božidara magovca, te u coner ljekarnama.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 17:26   #66
nuxe napokon dolazi i u moju zabit (split)!
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 15:05   #67
..di u splitu? di di?!
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 15:43   #68
ne znam kako se zove ljekarna,al odma je blizu biskupove palace, na dnu zvonimirove ulice(objasnim ti na pm ako ne znas).
uglavnom, vildila sam plakat na ljekarni -promocija nuxea ovih dana...pitala sam tetu u ljekarni i rekla je da jos ne drze, al da ce drzat ubuduce...valjda od te promocije pa nadalje.
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 17:42   #69
...a znan koja je to..baš san danas vidila u izlogu...otić ću ovih dana...nego zanima me kako se zove njihova krema za osjetljivu a problematičnu kožu,ako naravno uopće ima takve...mislin,ispitat ću ja to u ljekarni al ne bi tila da me opet obrlate tete apotekarice i uvale mi krivu kremu ko za avene...
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 21:23   #70
Quote:
gica kaže:
...a znan koja je to..baš san danas vidila u izlogu...otić ću ovih dana...nego zanima me kako se zove njihova krema za osjetljivu a problematičnu kožu,ako naravno uopće ima takve...mislin,ispitat ću ja to u ljekarni al ne bi tila da me opet obrlate tete apotekarice i uvale mi krivu kremu ko za avene...
Javi što će ti preporučiti i cijenu.
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 13:27   #71
gica pogledaj odi prvo (ako vec nisi) http://www.nuxe.com/
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 15:10   #72
frendica mi nedavno dala da probam ovo njihovo... da mi cini neka cuda kozi i nije (stavljam ju samo preko dana), ali ne radi ni kaos na mojoj osjetljivoj kozi... ali ima jedna stvar - preeeedivno mirise
gustam ju svako jutro staviti na kozu, jer mi zasladi pocetak dana
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 13:10   #73
Nuxe u ST

... cudno da su cekali tako duga sa Dalmacijom. Uvjerena sam da ce dobiti veliki broj domaci korisnika. Ako me pitate za misljenje za Nuxe - jednostavno probajte njihove testere... Daju toliko testera, jer su sigurni u kvalitet njihovi prozvoda, jednostavno dali mogucnost da se stvar proba i kasnije odluci : DA ili NE koristiti! Uglavnom to zavrsava sa koristenjem njihovi preparata.
SplitGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 15:17   #74
Naletila slucajno jucer u ljekarni na Nuxe, pokupila par testera, krema mi je predobra i divno mirisi
http://coner.hr/ljekarne/?str=kozmet...20prvih%20bora
jos moram probati masku
jedino mi je ulje presuho, nekako kao da mi jos osusi umjesto da ovlazi kozu...

Zadnje uređivanje xan : 29.12.2006. at 16:03.
xan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 23:13   #75
...još nisan stigla ubost svoju nuxe kremicu,al san malo surfala i jedino šta mi se čini približno ovome šta tražin je fluid prodigieux...piše da je za masnu kožu i regilaciju sebuma,a opet vlaži i hidratizira...ne znan ,nisan pametna al popi... ako to opet ne bude TO!
...evo baš san nekidan poslje umivanja odlučila da malo pričekan s kremicom nebili vidila u kojem mi je zapravo stanju koža...nisam izdržala niti 10min...toliko me zatezalo da se nisam mogla ni nasmiješit...a zapravo je masna i prištićava...bizarno....
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:42   #76
Ja sam probala tester hidratantne kreme za normalnu kožu, inače imam masniju t-zonu, ali od ove kremice se nisam zasjajila i odlična mi je, i probala sam tester maske za lice-fino osvježi kožu!Danas si baš idem kupit kremu za lice, mlijeko i tonik za čišćenje lica!!Masku ću idući mjesec, preskupo i je odjednom sve!
ines83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:43   #77
Ja sam probala tester hidratantne kreme za normalnu kožu, inače imam masniju t-zonu, ali od ove kremice se nisam zasjajila i odlična mi je, i probala sam tester maske za lice-fino osvježi kožu!Danas si baš idem kupit kremu za lice, mlijeko i tonik za čišćenje lica!!Masku ću idući mjesec, preskupo mi je odjednom sve!
ines83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:43   #78
Ja sam probala tester hidratantne kreme za normalnu kožu, inače imam masniju t-zonu, ali od ove kremice se nisam zasjajila i odlična mi je, i probala sam tester maske za lice-fino osvježi kožu!Danas si baš idem kupit kremu za lice, mlijeko i tonik za čišćenje lica!!Masku ću idući mjesec, preskupo mi je odjednom sve!
ines83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 01:27   #79
evo da se pohvalim da Nuxe hidratantnu kremu koristim nešto više od 2 tj. i rezultati su neočekivani, nisam znala da ću biti toliko zadovoljna tom kremom, tj. prezadovoljna!Lice mi više nema onaj ružan sjaj koji se pojavi već nakon pola sata(T-zona), koža mi više nije dehidrirana, a ono što me najviše zadivilo, nema više ni traga prištićima,koje bi tu i tamo prije dobila, a i flekice se povlače!Inače to je hidratantna krema za normalnu kožu, a učinak je i veći od onog kakav bi trebao biti!Koža mi sad ima tako lijep zdrav sjaj!Evo, ne mogu prestat hvalit Nuxe!Inače, ovaj topic me potaknuo na probu tih proizvoda, i sad sam presretna što ovaj forum postoji, ja sam svoje brige s licem riješila.Najbitnije mi je imat lijep i zdrav ten, a s ovom kremom sam to postigla!
Toplo preporučam svima da probaju Nuxe proizvode,a pogotovo onima koji ne mogu koristit bilo kakve kremice( meni je do sada jedino pasao Avene, ali ga je Nuxe nadmašio), znači oni s osjetljivom kožom lica.A piling i maska, ajme miline, to mi je sljedeća investicija!
ines83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 02:01   #80
ajme super!!!!!!!!! sto volim kad nest tak procitam. divota...
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.