Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2008., 22:57   #101
Što bi mogao donijeti tranzit Jupitera kroz 08. kuću koji pravi kvadrat s natalnim Plutonom u 05. kući?
( Istovremeno mi tranzitni Pluton tranzitira 07. kuću i pravi kvadrat na natalni Jupiter u 04. kući ).
Loše?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 20:58   #102
Koliki je dozvoljeni orbis za uranov tranzit? Pretpostavljam da je 1*.

Ukoliko neko ima iskustva sa tranzitnim uranom kroz 4 polje,molila bih da mi kaze da li se preselio i koji aspekt je pomogao?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:00   #103
pa znate šta. kad teška planeta ako je iza saturna ide prema nekome od uglova ključno je da napravi aspekt. ako ne napravi aspekt sa nikakvom natalnnom planetom onda će se odraziti samo na psihičkom planu, neće se materijalzirati.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:06   #104
Pa mene to i buni,jer cekam da dodje na 24* riba,zato sto ce onda napraviti egz.180 sa mesecom (a to bi mogao biti dom),i istovremeno 120 sa suncem i asc,a 60 sa jupiterom i dsc....
Sada sam malo konfuzno objasnila,ali neki od ovih aspekata bi trebali da se aktiviraju valjda? :nezna:
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 22:17   #105
svakako da će se aktivirati

gledaj si još solarnu kartu i vidi kakve aspekte tamo radi saturn.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 22:54   #106
pogledala sam solar za sledeci rodjendan,odnosno vazi od novembra.Saturn je egz.u minut na asc i ima lepe aspkete.
Hvala Suspirium.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 11:38   #107
Prema primarnim direkcijama,direktovani Pl mi dolazi na natalnu Veneru u 8. kuci-puno sexa,je l' da? je l' bi ovo moglo i da ukazuje na neku vezu,dosta mi je vise semica,moram priznati da mi je liibido prilicno pojacan...

i direktovano Sunce mi dolazi na natalni Ne u 10. kuci...sta bi ovo moglo uakzivati?
Kocka je bacena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 01:17   #108
evo ja imam uran squ uran-do 2010
saturn konj ac-do pol 2009
i neptun sex mars-do 2010
sazrijevam,postajem odrasla osoba,ali sto raditi u takvom periodu?
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 00:33   #109
Kada se Jupiter vrati u mojoj natalnoj ce praviti konjukciju s natalnim Neptunom, a taj isti Neptun pravi trigon s natalnim Jupiterom... Sta bi mi mogao donijeti ovaj tranzit? Ili postoji neki vazniji od tog koji upucuje na nesto... jednostavno mislim da ce to biti vazan period, pa ako neko ima vremena da pogleda, bila bih zahvalna.

Natalna&progresije/tranziti
__________________
~Wind blowing through my sails, it feels like I'm gone~
Astarte is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 17:11   #110
Ovako, malo sam si pogledala na astro.com i čitajući ovdje malo o tradicionalnoj astrologiji čini mi se da mi se nešto loše sprema.

Ako bi itko mogao protumačiti

Pluton će mi uskoro preći preko ASC, zasad tu visi još po zadnjem dijelu 12. kuće. ASC mi je u trigonu sa Suncem u Djevici - znači li to da će ta konjunkcija biti pozitivnija? Trenutačno mi je Pluton još uvijek u kvadratu s natalnim Plutonom i Merkurom (kao i tranzitno Sunce).

Tranzitni Uran mi je u opoziciji s natalnim Plutonom i Merkurom u 8. kući, ali i u egzaktnom sekstilu s natalnim Saturnom.

Saturn (vladar ASC) mi se približava natalnom Suncu, u 8. kući.
Mars je danas na 6 stupnjeva od natalnog Marsa u 8. kući (nasilna smrt), koji je u natalnom uvučen u T-kvadrat sa Saturnom i Neptunom.

Natalna karta i karta s tranzitima danas.

Bilo bi mi drago ako bi se Suspirium odazvao
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 19:08   #111
jel ti govoriš o tranzitnom ili sekundarnom marsu ? ako govoriš o tranzitnom o sam po sebi ne bi smio biti tako katastrofičan.

jedino je zabrinjavajuća nadolezća konjukcija sunca i saturna.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 19:47   #112
Što znači sekundarni - u progresijama?

Taj Mars ne bi trebao biti loš usprkos svojoj poziciji u natalnoj karti i tom T-kvadratu?

Kako tumačiš tranzitni Saturn konjunkcija na nat. Sunce - u 8. kući? Vidim da mi je već bio tamo prošle godine u rujnu.

Hvala
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 16:29   #113
evo, ja bih nešto pitala one koji se inače bave astrologijom..

jeste li imali kada slučajeve da osoba jednostavno ne reagira na tranzite, za koje ste bili sigurni da bi trebali donijeti određeni događaj? ja mislim da sam ja ta
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 16:57   #114
To ne postoji... pitanje je samo što netko "očekuje" od nekog tranzita, u odnosu na stvarne mogućnosti istog... prema tome tranzit će uvijek "odraditi" svoje , no ne ono što netko umisli da će taj tranzit napraviti... već se referira prema dosadašnjem iskustvu takvim ili sličnim tranzitom...

U svakom slučaju mogu se prilično točno "izmjeriti" očekivanja o nekom budućem tranzitu...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 17:17   #115
imam prijateljicu koja se bavi astrologijom, u tome je vrlo uspješna, slušam pohvale o njezinim "predviđanjima", ali u mom slučaju ništa ne funkcionira

nešto sitno se i sama kužim u astrologiju, pa znam da za neki događaj moraju biti aktivirane sve kuće odn. njihovi vladatelji koji se odnose npr. na posao (ako se ne varam druga, šesta i deseta kuća) ..i prijateljica mi kaže kada ću imati neke egzaktne tranzite koji bi mogli donijeti nešto, međutim to nikada nije tako i ona je također u čudu ja sam astrološko čudo
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 18:13   #116
Neće biti da si ti neko čudo... prije će biti da ti prijateljica nema dovoljno iskustva u prognostici...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 20:05   #117
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Neće biti da si ti neko čudo... prije će biti da ti prijateljica nema dovoljno iskustva u prognostici...
žena se bavi već preko 20 godina sa astrologijom
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 20:25   #118
Neznam kako da ti drukčije objasnim... ili je to što sam već rekao, ili ti horoskop nije točan. Treće ne postoji, a ti izaberi što ti više paše...

nemam vremena za bilo kakva dokazivanja na tvom horoskopu, a to bi te, očito, jedino zadovoljilo ... ili i dalje misli da si astrološko čudo
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 20:43   #119
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Neznam kako da ti drukčije objasnim... ili je to što sam već rekao, ili ti horoskop nije točan. Treće ne postoji, a ti izaberi što ti više paše...
primljeno na znanje. hvala na javljanju.

Quote:
nemam vremena za bilo kakva dokazivanja na tvom horoskopu, a to bi te, očito, jedino zadovoljilo .
..

samo sam pristojno postavila jedno informativno pitanje, iz znatiželje, bez iznošenja podataka i konkretnih pitanja koja bi se odnosila na tranzite u mojoj karti, pa zaista nije u redu tvoja konstatacija po kojoj sam ja došla tu nešto žicat od nekog
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 08.07.2008. at 00:03. Reason: quote
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 21:25   #120
Ja sam isto tako pristojno odgovorio...

nisam ja konstatirao da si "došla žicati ogovor " već ti sama, neznam otkud ti takav zaključak, ja sam samo zaključio da bi te zadovoljio konkretan primjer na tvojoj karti, bez loših primisli... i to iz razloga što znam da je tako ljudima najlakše shvatiti upravo na vlastitom konkretnom primjeru...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:09.