Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2018., 15:43   #2661
Quote:
Bukowski1011 kaže: Pogledaj post
Koja to iskustva? 90% postova na ovom forumu vezanih uz te stranice su pozitivna iskustva...

evo bas cu sad ic kopat po postovima al eto primetim da se ljudi zale...
iskreno i ne opterecujem se da li prodaju originale ili ne, s obzirom da radije i uvek narucujem sa parfumdreams.de otkako posalju treba 2 dana da stigne paket, hrpa testera, upakuju odlicno, uvek imaju discount codes, ...
nazalost, za hr imaju 23 eura postarinu (iz ne znam kog razloga) pa ih vama bas ne bih preporucila

neka svako odluci za sebe odakle ce narucivat i kome ce verovat
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:29   #2662
na što se ljudi NE žale,molim te....
lošem k. svaka dlaka smeta...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:41   #2663
https://www.fragrantica.com/board/vi....php?id=184912

eto iz dosade googlah i naletim na taj topic...
niko vam ne brani da trosite svoje pare gde god hocete
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:16   #2664
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
evo bas cu sad ic kopat po postovima al eto primetim da se ljudi zale...
iskreno i ne opterecujem se da li prodaju originale ili ne, s obzirom da radije i uvek narucujem sa parfumdreams.de otkako posalju treba 2 dana da stigne paket, hrpa testera, upakuju odlicno, uvek imaju discount codes, ...
nazalost, za hr imaju 23 eura postarinu (iz ne znam kog razloga) pa ih vama bas ne bih preporucila

neka svako odluci za sebe odakle ce narucivat i kome ce verovat
Na parfumdreams.de su 100% original parfemi?? I nema carine i pdv-a. Nije problem platiti više ako je neka trgovina provjerena
_lost_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:32   #2665
Evo da podijelim pozitivna iskustva s kupovinom na fejsu:
https://www.facebook.com/parfemhrvatska/
Za razliku od drugih s ovima je možda najbolja komunikacija do sad a kod mene to ima neki utjecaj jer u osnovi svi oni proadju istu robu pa je ta dobra komunikaciju ajmo reći dodatna vrijednost koju čovjek dobije.

Btw imaju akciju za Valentinovo i one cijene koje sam ja usporedio su najniže od svih.
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 00:12   #2666
Notino još jedna narudžba ponovo bez problema sve pet do sad su za mene bez konkurencije u hrv
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 15:43   #2667
Bok
Ima jedna stranica na kojoj sam našla jako povoljne parfeme
Čini se da su neka kopija originala
Ali traju jako dugo
I jeftini su
Od 40 kuna na dalje

Evo stranice: http://bit.ly/HRlore
medena3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:00   #2668
Ti parfemi su takvo sr...., uzas jedan. Kupila kolegica pa sad s njima sprica wc jer nisu ni za sto drugo. Tko nema nivaca za original neka kupuje La riva ili Economic parfeme, meni su oni sasvim ok
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 20:08   #2669
Internet kupovina parfema

Kupila sam parfem Juicy Couture Viva La Juicy na Notinu.
Nikad nisam probala taj parfem, al dobila sam preporuku i kupila ga jer mi je cijena bila ok.
E sad, stigla mi je bocica, ali prijateljica koja vec ima taj parfem mi je ukazala na neke propuste za kojim ja ne bi isla jer nisam nikad vidila taj parfem uzivo.
Dakle, moja verzija nema onaj ‘lancic’ na kojem pise Couture, a ona slika na prednjoj strani parfema nije onako ispupcena kao na svim parfemima vec je kao lagano utisnuta u bocicu.
Malo sam guglala i pronasla sam parfeme koji su kao moj iako vecina ima taj lancic s natpisom koji moj nema tako da sam sva zbunjena.
Radi se o klasicnoj Viva La Juicy verziji od 30 ml.
Parfem sam jednom probala, trajnost je super, al mrvu mi je presladak pa sam ga mislila staviti u prodaju, medutim sad mi je bed obzirom na sve gore navedeno.

Provjerila sam ga po kodu na Check cosmetics i urednog je roka proizvodnje i trajanja.
Zbunjena sam


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.

Zadnje uređivanje Julie Bergdorf : 27.01.2018. at 21:01.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 21:43   #2670
Quote:
anelko kaže: Pogledaj post
Narucio sam ja jednom prije par godina i dosta su kvalitetni bili. Koliko sam dobio informacije za DM, ekupi i jos par radnji isti je dobavljac, tako da je to sve tu negdje. Nedavno sam naletio na sajt topprodaja.eu i vidim da ima bas dosta parfema na stanju, dostava je iz Rijeke, pa vrijedi naruciti.
Evo da citiram sam sebe Na drugom forumu su ostavili nekoliko pozitivnih iskustava za ovaj sajt i nisam imao mira pa sam narucio zeni Burberry sport woman. Parfem je odlican, dobro sam prosao za rodjendan :klap:
anelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 17:34   #2671
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Kupila sam parfem Juicy Couture Viva La Juicy na Notinu.
Nikad nisam probala taj parfem, al dobila sam preporuku i kupila ga jer mi je cijena bila ok.
E sad, stigla mi je bocica, ali prijateljica koja vec ima taj parfem mi je ukazala na neke propuste za kojim ja ne bi isla jer nisam nikad vidila taj parfem uzivo.
Dakle, moja verzija nema onaj ‘lancic’ na kojem pise Couture, a ona slika na prednjoj strani parfema nije onako ispupcena kao na svim parfemima vec je kao lagano utisnuta u bocicu.
Malo sam guglala i pronasla sam parfeme koji su kao moj iako vecina ima taj lancic s natpisom koji moj nema tako da sam sva zbunjena.
Radi se o klasicnoj Viva La Juicy verziji od 30 ml.
Parfem sam jednom probala, trajnost je super, al mrvu mi je presladak pa sam ga mislila staviti u prodaju, medutim sad mi je bed obzirom na sve gore navedeno.

Provjerila sam ga po kodu na Check cosmetics i urednog je roka proizvodnje i trajanja.
Zbunjena sam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nemas razloga za brigu, jednostavno su redizajnirali bocicu...
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 23:03   #2672
Trebala bih savjet jer ne znam sto da mislim.
Narucila sam 3 parfema sa lijepa.hr.
Sva tri uredno zapakirana, sve pet.
No.
Jedan parfemje tester i batch code je ok (pise proizvedeno u listopadu 2017.) Da li je vama to sumnjivo=

No kod 2 parfema, su batch codovi kod svakog na kutiji razliciti od onoga na bocici. A najgore je sto su oba za kolegice, a ne za mene.
Na jednom pise po batch code datum proizvodnje rujan 2015 (code sa kutije, na onom sa bocice ozujak 2015) a na drugom ozujak 2000 (code sa kutije, a code sa bocice lipanj 2000.). I kod tog se radi o Bvlgari Crystalline. Pa zar je to moguce?
Nekako mi smrdi na fake.
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 17:16   #2673
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Trebala bih savjet jer ne znam sto da mislim.
Narucila sam 3 parfema sa lijepa.hr.
Sva tri uredno zapakirana, sve pet.
No.
Jedan parfemje tester i batch code je ok (pise proizvedeno u listopadu 2017.) Da li je vama to sumnjivo=

No kod 2 parfema, su batch codovi kod svakog na kutiji razliciti od onoga na bocici. A najgore je sto su oba za kolegice, a ne za mene.
Na jednom pise po batch code datum proizvodnje rujan 2015 (code sa kutije, na onom sa bocice ozujak 2015) a na drugom ozujak 2000 (code sa kutije, a code sa bocice lipanj 2000.). I kod tog se radi o Bvlgari Crystalline. Pa zar je to moguce?
Nekako mi smrdi na fake.
Kodovi bi se trebali svakako podudarati na bocici i na kutiji... Mozda glupo pitanje, al jesi li dobro pogledala citavu kutiju i bocicu? Mozda si neki drugi kod pobrkala sa batch kodom.

Sto se tice datuma, s tim se ne trebas zamarati, ti podaci uglavnom nisu pouzdani niti bitni. Cisto sumnjam da je zbilja iz 2000. bocica, tad taj parfem nije ni postojao vjerojatno.
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 20:24   #2674
Quote:
WhiteDeath kaže: Pogledaj post
Kodovi bi se trebali svakako podudarati na bocici i na kutiji... Mozda glupo pitanje, al jesi li dobro pogledala citavu kutiju i bocicu? Mozda si neki drugi kod pobrkala sa batch kodom.

Sto se tice datuma, s tim se ne trebas zamarati, ti podaci uglavnom nisu pouzdani niti bitni. Cisto sumnjam da je zbilja iz 2000. bocica, tad taj parfem nije ni postojao vjerojatno.
Jesam. Danas sam jos jednom gledala, tj. kolegica je pogledala. Ima kod kod barkoda i bas taj batchkod. I na oba parfema su na bocicama drugaciji nego na kutijama, Ali dobar input.
Uglavnom, dva su razlicita koda. Ovaj Bvlgari je izasao 2005, tako da u pravu si, nemoguce je da je proizveden 2000.
U svakom slucaju, obje su zadovoljne i vele da je postojanost ista kao do sada i miris.
Nisam iskreno pametna. Ali da mi je cudno, bome je.
Ne znam da li budem sa lijepe vise narucivala. Do sada mi se ovako nesto nigdje nije dogodilo.
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 22:31   #2675
Ja sam naručila na "slijepo" sa Lijepa.hr Pink Sugar od Aquolina. Prvo sam dobro pročitala recenzije i sve vezano za njega. Svugdje navode da je parfem iznimno dugotrajan, da su dovoljna dva šprica jer inače guši sve okolo, da da se osjeti tijekom cijelog dana, itd. Znači, ja se mogu okupati u ovom parfemu a da miris nestane nakon 10 min. Nekako sumnjam da bi radili fake-ove za ovaj parfem s obzirom da mu cijena nije visoka, ali nije mi jasno zašto je tako kratkotrajan jer sudeći prema recenzijama radi se o iznimno dugotrajnom parfemu. Ono, ajde da se bar osjeti 3-4 sata a ne 10 minuta. Ima li ga netko da mi kaže kakav je na njemu?
purplelicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 22:37   #2676
Imam Pink Sugar sa lijepa.hr, na meni je izuzetno dugotrajan i jak. Do te mjere da, ako stavim kapljicu više nego što bi trebala, davi me.
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 21:53   #2677
Quote:
purplelicious kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila na "slijepo" sa Lijepa.hr Pink Sugar od Aquolina. Prvo sam dobro pročitala recenzije i sve vezano za njega. Svugdje navode da je parfem iznimno dugotrajan, da su dovoljna dva šprica jer inače guši sve okolo, da da se osjeti tijekom cijelog dana, itd. Znači, ja se mogu okupati u ovom parfemu a da miris nestane nakon 10 min. Nekako sumnjam da bi radili fake-ove za ovaj parfem s obzirom da mu cijena nije visoka, ali nije mi jasno zašto je tako kratkotrajan jer sudeći prema recenzijama radi se o iznimno dugotrajnom parfemu. Ono, ajde da se bar osjeti 3-4 sata a ne 10 minuta. Ima li ga netko da mi kaže kakav je na njemu?
Ja sam ga imala i na meni je također bio jedva primjetan. Sigurno je do kože, kako se tvoja 'kemija' slaže s parfemom. Osim toga, ja nekad parfem na sebi ne osjetim nakon par minuta, a netko mi onda u prolazu kaže da ga je osjetio.



Ima li tko iskustva s parfemima sa stranice ekupi?
dextra_ is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 00:21   #2678
Quote:
purplelicious kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila na "slijepo" sa Lijepa.hr Pink Sugar od Aquolina. Prvo sam dobro pročitala recenzije i sve vezano za njega. Svugdje navode da je parfem iznimno dugotrajan, da su dovoljna dva šprica jer inače guši sve okolo, da da se osjeti tijekom cijelog dana, itd....
Na meni se izuzetno dugo osjeti, i onaj sa lijepa.hr i onaj iz Mullera, nema nikakve razlike.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 22:16   #2679
Pa dobro, jel nitko ne prati IFRA i EU regulacije? Svake godine sve više zabrana, parfemi se reformuliraju, ali ne samo zbog toga nego i zbog rezanja troškova. Uostalom pitajte na Fragrantici ili Punom mirisu (bolje na Fragrantici doduše).
Moguće je da je parfem reformuliran i slabiji a onda je najbolja prijateljica kupila jedan sa stare zalihe u Mulleru u Virovitici gdje ga nitko ne kupuje i sad je ovaj novi kao fejk.
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 17:15   #2680
Zanima me jedan parfem što sam ga našao na ebay-u iz Izraela. Stoji 240 kn s free shippingom. Zna li netko hoće li me cariniti i koliko? Hvala
Le Male is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:00.