Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2012., 18:24   #41
Quote:
Masterplan23 kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva sa blatom (maskom) i pilinogom za lice?
Ja se bojim da se s vremenom tijelo navikne na te proizvode i više ne može bez toga. Ja sam se dosad umivala običnom vodom i stavljala običnu kremu za bebe, bez ikakvih parfema i mirisa
Maslac stavljate samo na tijelo ili može i na facu malo?

S blatom nemam iskustva. Piling je ok ali ne opravdava cijenu. maslac moze i na lice ali nije za kao podlogu make upa - ruli se sa lica kada stavis puder.
Kailea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 10:10   #42
bok, i ja imam piling i maslac za tijelo, ali ne znam može li se koristiti u trudnoći. ako netko zna molim da mi napiše.
ana123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 22:57   #43
Quote:
ana123456 kaže: Pogledaj post
bok, i ja imam piling i maslac za tijelo, ali ne znam može li se koristiti u trudnoći. ako netko zna molim da mi napiše.
bebaaaa
Ako je na prirodnoj bazi, minerali crnog mora, soli ili šta već mislim da nebi trebao biti problem. Al pitaj prodavačice možda one znaju nešto..
marica01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 23:29   #44
evo njihov mail pa najbolje posalji upit. iako svuda naglasavaju da je 100% prirodno bolje provjerit pa imat sluzbeni odgovor

[email protected]
[email protected]
__________________
never break a promise you made to yourself, and always follow your morals
slronhill is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 16:26   #45
evo mene opet - još malo recenzija

dakle, ovako... od mog prošlog javljanja je prošlo dosta vremena...

i dalje sam zadovoljna onim proizvodima o kojima sam pričala ranije... sol i maslac su definitivno pobjednici u tom zadovoljstvu, a u stopu slijedi rašpica i onaj set za nokte (5 mjeseci meni nokat nije puknuo, a onda sam ga nabila negdje pa je skroz puknuo od udarca )

sa šamponom sam isto zadovoljna, sigurna sam da ću ga opet kupiti kad ga potrošim (imam dugu kosu, al ga stvarno malo treba, tako da još imam trećinu bočice)

e, sad... ono na čemu sam se zeznula... blatnu masku koja je tak super i ne znam kaj više ne bih kupila... koristila bih ju da ju dobijem od nekoga, ali kupila ju ne bih zašto? zato jer sam ju, kao prvo, puno prebrzo potrošila iako sam ju koristila onako kako su me uputile (znate već, kod njih sve najmanje 6 mjeseci traje), kao drugo, otkad je nemam koristim samo piling i kremu i lice mi je isto kao i dok sam koristila masku (uostalom, i one same tvrde da ti treba maska, al ako koristiš piling, sve će ti manje trebat maska - takva neka spika, skroz nebitno) - 275 kuna

onaj kombinirani blatno-mineralni iliti mineralno-blatni sapun ne valja apsolutno ništa... pojma nemam koji mi je vrag bio da sam to išla kupit dobro da nije skuplji jer bi se živa pojela valjda (60 kuna, ako se ne varam)
potrošit ću ga još do kraja za tuširanje, za to može proć

na blatni sapun nemam prigovora (seacret, pisala sam već o njemu)

kupila sam si hidratantnu kremu ADi i platila ju 240 kuna, još sam u početnoj fazi korištenja, ali zasad sam zadovoljna (inače znam imat suhe fleke po licu, pa se nadam to riješit) - ako sam se zeznula ko sa sapunom ili maskom, neću biti dobre volje

nabavila sam blato u onoj kutijici i platila ga 95 kuna (navodno dobro za prištiće, pa bi ja sredila svoju guščju, pačju, pureću kožu s tim; možda se previše nadam, ali želim pokušati)

inače, što se tiče rašpice, par puta sam mijenjala stranice kod njih tako da to nije problem

i sol i maslac su sad po 145, a ne 140, poskupili su (i da, po 145, ne 290 pa dobiš nekaj gratis i ne 290 za oboje nego 145 pojedinačno jer one to mogu i hoće prodati pojedinačno; isto ko i losion koji ne ide, a zapravo ide i pojedinačno, a ne samo u setu za nokte - nisam kupila, al sam pitala)
mar14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 09:53   #46
Quote:
mar14 kaže: Pogledaj post
evo mene opet - još malo recenzija

dakle, ovako... od mog prošlog javljanja je prošlo dosta vremena...

i dalje sam zadovoljna onim proizvodima o kojima sam pričala ranije... sol i maslac su definitivno pobjednici u tom zadovoljstvu, a u stopu slijedi rašpica i onaj set za nokte (5 mjeseci meni nokat nije puknuo, a onda sam ga nabila negdje pa je skroz puknuo od udarca )

sa šamponom sam isto zadovoljna, sigurna sam da ću ga opet kupiti kad ga potrošim (imam dugu kosu, al ga stvarno malo treba, tako da još imam trećinu bočice)

e, sad... ono na čemu sam se zeznula... blatnu masku koja je tak super i ne znam kaj više ne bih kupila... koristila bih ju da ju dobijem od nekoga, ali kupila ju ne bih zašto? zato jer sam ju, kao prvo, puno prebrzo potrošila iako sam ju koristila onako kako su me uputile (znate već, kod njih sve najmanje 6 mjeseci traje), kao drugo, otkad je nemam koristim samo piling i kremu i lice mi je isto kao i dok sam koristila masku (uostalom, i one same tvrde da ti treba maska, al ako koristiš piling, sve će ti manje trebat maska - takva neka spika, skroz nebitno) - 275 kuna

onaj kombinirani blatno-mineralni iliti mineralno-blatni sapun ne valja apsolutno ništa... pojma nemam koji mi je vrag bio da sam to išla kupit dobro da nije skuplji jer bi se živa pojela valjda (60 kuna, ako se ne varam)
potrošit ću ga još do kraja za tuširanje, za to može proć

na blatni sapun nemam prigovora (seacret, pisala sam već o njemu)

kupila sam si hidratantnu kremu ADi i platila ju 240 kuna, još sam u početnoj fazi korištenja, ali zasad sam zadovoljna (inače znam imat suhe fleke po licu, pa se nadam to riješit) - ako sam se zeznula ko sa sapunom ili maskom, neću biti dobre volje

nabavila sam blato u onoj kutijici i platila ga 95 kuna (navodno dobro za prištiće, pa bi ja sredila svoju guščju, pačju, pureću kožu s tim; možda se previše nadam, ali želim pokušati)

inače, što se tiče rašpice, par puta sam mijenjala stranice kod njih tako da to nije problem

i sol i maslac su sad po 145, a ne 140, poskupili su (i da, po 145, ne 290 pa dobiš nekaj gratis i ne 290 za oboje nego 145 pojedinačno jer one to mogu i hoće prodati pojedinačno; isto ko i losion koji ne ide, a zapravo ide i pojedinačno, a ne samo u setu za nokte - nisam kupila, al sam pitala)
Pozdrav,
ja sam nova na ovom forumu, ali čitam ovu vašu temu i morala sam se priključiti.
Naime, ja sam isto kupila piling i maslac u West gate-u prošli tjedan ali po cijeni od 280kn svako i dala mi je kao još jedan maslac gratis i blato za tijelo zato jer mi mala ima dermatitis pa kao to bi joj trebalo pomoći. Tada mi je napravila dok sam čekala supruga i cijeli tretman lica (piling, namazala me je s nekom kremom oko očiju kao protiv bora i stvarno su bile manje, zatim mi je stavila masku od bisera na lice i ja nisam mogla vjerovati kako mi je lice bilo prekrasno, glatko i mekano). Kada sam ju pitala koliko ta maska dođe skoro sam pala sa one stolice - 750kn mala bočića od ja mislim 50ml. Ajde ja se odlučila kupiti taj famozni piling i maslac sve skupa 580kn plug gratis drugi maslac i blato za tijelo i onda me je naravno nagovorila da uzmem i masku sa biserima i to mi je ona dala kao svojih 50% popusta i dobila sam još sapun od blata.
Nisam se ni snašla to je već bilo za platiti 955kn. Pa ja nisam normalna kolike sam ja novce dala za tih par proizvoda, ali ako vi kažete da vrijede i da su stvarno dobri budemo vidjeli!
Gdje ste vi mar14 kupili maslac i piling po tako niskoj cijeni?
marek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 00:38   #47
iskreno se nadam da se nećete razočarati jer ste toliki novac ostavili u samo jednom dolasku...

ja sam kupila dva puta skoro bez razmišljanja, mislim, uvijek ja to sve važem i tako to, ali prvi put sam stvarno povjerovala u taj njihov popust samo taj dan (na kraju je dobro ispalo, pa mi nije žao)... idući put me druga pokušala za 560 kuna oprat što je meni, naravno, bilo puno previše i nikako se nisam dala nagovoriti, pa sam na kraju popustila kod 280 za maslac i piling zajedno...

napisala sam već ranije da sam odlučila ispisati sve cijene po kojima sam kod njih nešto kupila zato da im ljudi ne bi nasjedali jer mi se, osobno, užasno gadi taj pristup i da imam mogućnosti ne bih kod njih na štandićima kupovala te proizvode...

isto tako, uvijek se više isplati kupiti s njihovim popustom nešto nego platiti navodnu cijenu pa uzeti neki gratis (marek2, čini mi se da ste dobro prošli jer ste platili svega 10-ak kuna više sve to nego što bi platili da ste svaki proizvod pojedinačno kupili s popustom)

jako veliki minus tog štanda je što vam doslovce vire u novčanik (još nisam zaboravila scenu s računanjem kolko bi još trebala doplatiti uz poklon bon za losion) i nude i što treba i što ne treba... one ne daju "svoj popust" i nitko od nas koji tamo kupujemo nije njima toliko poseban i ne znam što... mi smo kupci, isto kao što smo to i prodavačici u Billi ili dm-u. nažalost, oni forsiraju taj neki osobni pristup, pričaju s vama na štandu kao da se znate oduvijek, na račun ispisuju brojeve telefona (da ih još i zovem kad želim nešto kupiti? da mi ostave sa strane? zašto? pa imaju toga na izvoz... a ja bih još trebala trošiti svoj novac da stupim u kontakt sa svojom super prodavačicom koja će mi omogućiti svoj popust? a zapravo taj isti popust dobijete kod bilo koje od njih i ne zaboravimo da biste trebali kod svakog idućeg posjeta spomenuti kod koga ste nešto kupili tako da ta osoba dobije proviziju, a ne ona koja je trenutno tamo i kod koje sad kupujete)

i iskreno, mislim da dobar dio tog prvog dojma o tome kakva je koža nakon njihovog tretmana ima veze s tim što dođete već izmoreni, znojni i svakakvi (svi znamo što znači shopping i da sigurno nitko od nas nije kao kad netom izađe iz kade) pa vam se sve učini još jedno 10x boljim nego što jest... recimo, ja sam tamo trljala ruke tim pilingom i bilo me iskreno sram kakva je ona voda bila (nakon par sati shoppinga, nije ni čudo) - nikad mi se to doma nije ponovilo s tim pilingom (vjerojatno bi da sam išla trljati ruke solju odmah nakon nekih poslova, ali u normalnim okolnostima gdje navečer odem pod tuš - ne)

i ne smatram niti njihove cijene s popustom niskima, zapravo su prilično visoke (pogotovo maske)
mar14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 15:34   #48
cijene koje oni pišu na račune
  1. Secret nail Kit (Komplet za ruke -magična rašpica, ulje za kožicu, rašpica za oblikovanje i mlijeko za tijelo) 289,00 kun
  2. Komplet za lice (ne znam kaj je točno unutra - magnet, krema za lice i još nekaj? , mislim blatna maska) 890,00 kuna
  3. Lifting Serum za lice 840,00 kuna (?)
  4. Serum za oko očiju 550,00 kuna
  5. Peeling za tijelo 290,00 kuna
  6. Maslac za tijelo 290,00 kuna
  7. Dnevna krema za lice 750,00 kuna
  8. Eye Cream (krema za oko očiju) 500,00 kuna
  9. Blatni gel za lice 239,00 kuna
no, na to , ovisi kak se tam s kim "dogovorite" i spuštaju cijene pa na računu onda kod pojedinih artikala piše 99,9% popusta????


sol i maslac je nešto što je definitivno super, pa očito se s popustom dobije za 145 kuna
komplet za nokte više manje - naime rašpica OK, ulje isto ali mlijeko za tijelo mi ne treba u tom kompletu, no potoršiti će se a obzirom mijenjaju rašpicu kak oni kažu a piše i mar14 onda OK
Proizvodi za lice?
kad dobijem povratnu informaciju (no još moramo malo pričekati ) pišem

EDIT:

komplet za lice se zove "Magnitude Kit" a cijena mu je 249,99 USD - na internetu ak je USA
http://www.obeyyourbody.com/Product_159.html

ili Evropa - 199,99 Eura https://www.forum.hr/showthread.php?p...5#post40588025

Zadnje uređivanje drumtwister : 27.07.2012. at 15:46.
drumtwister is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 12:33   #49
Quote:
mar14 kaže: Pogledaj post
evo mene opet - još malo recenzija

nabavila sam blato u onoj kutijici i platila ga 95 kuna (navodno dobro za prištiće, pa bi ja sredila svoju guščju, pačju, pureću kožu s tim; možda se previše nadam, ali želim pokušati)
Dal djeluje protiv prištića??
Ja stvarno neznam više što da koristim protiv prištića..stalno dođu pa odu.. pa ovo ono..ali ja bi da se ne vraćaju..
Jel ima nešto za prištiće na leđima???
marica01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 10:55   #50
Quote:
marica01 kaže: Pogledaj post
Dal djeluje protiv prištića??
Ja stvarno neznam više što da koristim protiv prištića..stalno dođu pa odu.. pa ovo ono..ali ja bi da se ne vraćaju..
Jel ima nešto za prištiće na leđima???
rado bih rekla da djeluje, al ja to na sebi nisam primijetila... sad sam se bacila na bademovo ulje (hladno prešano), pa ću probat s tim...

kad sam već tu : pisala sam prije bila o šamponu i stvarno sam u početku bila oduševljena, no kako je vrijeme odmicalo, nešto se počelo događati, kosa mi je postajala beživotnija, a tjeme suho tako da od toga definitivno odustajem jer mi ne vrijedi taj novac koji sam potrošila...

što se tiče onog blata... e, ne znam, drage moje, što da vam kažem... možda je za celulit dobro, al ja ne mogu potvrditi da sam vidjela ikakve dugotrajne rezultate... prvo vam koža kao malo dobije sjaj, al smrdiiiii... to se jedino s njihovim maslacem da prikriti (sve drugo što sam probala na kožu nakon toga staviti nije uspjelo smanjiti taj miris)... ne znam, nisam oduševljena i ne dam tolke pare za to opet sigurno... inače, čitam sad po netu da morsko blato pomaže u smanjenju celulita i kak bi se trebalo postupat s njim, pa ako nekome radi toga treba, može nabavit i blato drugih mora koje će bit jeftinije, a jednako ili još učinkovitije

nadam se da nemaju niš više kaj bi mogla probat tak da ostajem vjerna peelingu za tijelo (mada sam zadnji put kupila isti peeling kao i prije i vidim drugačiju boju i malo drugačiji miris što me razočaralo, al stvar je u količini ulja, ma nek je, al drugi put provjeravam i boju prije kupnje ), maslacu, setu za nokte i peelingu za lice (kupila sam Nikelov peeling s košticom masline, al nije to to, smeta mi grebanje po licu) mada mi je skup

za kremu za lice još uvijek ne mogu reći što mislim jer ju kratko koristim... zasad je ok, ali ne znam može li postati baš tolko super da ju odlučim opet kupiti...

kao što sam rekla, nadam se da nemaju ništa novo što bih mogla probati jer mi je dosta metode pokušaja i pogrešaka - meni je to malo preskup sport, a uvijek me iznova nekako pridobiju (e, neće više )

što se tiče ovog popusta 99,99% to vam pišu kad dobijete kao nešto gratis jer se ne smije pisati popust od 100%

moje iskustvo je pokazalo da je najbolje dogovorit popust kolko ide, a najčešće je to 50 ili 30%, ako netko dobije više, molim da se odmah javi da se ne glupiram dalje s manjim popustom

od mojih favorita to je 50% na sol, maslac i peeling za lice i 30% na set za nokte
mar14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 19:20   #51
A joj baš šteta..

Ja već sigurno više od godinu dana za lice koristim kremu CERA DI CUPRA iz DM-a ili Mulera.

http://www.pressemeldungen.at/wp-con...upra_rosa1.jpg

Malo je masna ali meni to nekako paše, a i brzo se upije.
Uglavnom stvarno sam zadovoljna. I svi njihovi proizvodi (hidratantna kreme, mlijeko za tjelo) su mi super.. sestra koristi i mlijeko za čišćenje lica.

A od obya sam upravo potrošila piling i stvarno neznam dal da opet kupujem ili ne.. joooooj... To je stvarno skup sport!
marica01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 15:19   #52
ljudi, jel netko kupio mlijeko i tonik za lice? meni su nudile, al nisam htjela kupit odmah i sad sam si razmišljala dal da uzmem i došla do pulta, pa mi je druga cura ponudila veću cijenu i ona i kolegica su me uvjeravale da nema šanse da mi je netko ponudio to dvoje za 180 kuna jer ispod, čini mi se, 240 ne ide

nisam baš nešto zapela da bi si to kupila, al voljela bih znati za koliko daju jer ne volim taj osjećaj da me netko vesla
mar14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 15:22   #53
ranije sam bila napisala da ću ocijeniti ADi kremu za lice, pa evo da i to napravim... meni je krema bila odlična, super mi se upijala, bila odlična podloga za šminku (puder), nije mi izazvala prištiće i slično, nisam imala masni sjaj kad bih je stavila i stvarno mogu reći samo najbolje o tom proizvodu...

no međutim, AOR više ne prodaje/uvozi tu kremu... zašto? nemam pojma, htjela sam ju kupiti, ali su mi rekli da više nemaju od tog proizvođača i da sad imaju super uber kul Intense nešto, ma ista ista, samo malo skuplja (20 kuna)... meni nije ista, stavila mi je tamo na lice, ali uopće nisam bila zadovoljna ko s ADijevom...

pozitivna strana priče je da neću potrošiti hrpu love za kremu za lice
mar14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 15:37   #54
Imala sam njihov piling 2 godine.
Nakon što sam ga u početku koristila 2 puta tjedno - koža mi se sredila i tada mi je bilo dovoljno jednom u 2 tjedna i to jako mala količina.
Cijelu srednju školu imala sam sitne suhe prištiće po rukama koji nisu prolazili, ali pomoću ovog pilinga sam ih se riješila da više ne znam ni kakav je osjećaj imati ih

Maslac sam koristila 6 mjeseci. Isto jako zadovoljna.

Sad ipak tražim povoljniju zamjenu jer sam ostala bez super studentskog posla.
Ako si možete priuštiti - vrijedno je para.
Chantal_Wilson is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 09:45   #55
Uf, sad ste me zainteresirale za ovu sol i maslac po 290 kuna, ali što kažete da se može dobiti popust?

Da zatražim popust tamo kod njih, koliki je maksimalni popust što ste dobile??
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 13:06   #56
"popusti" tj. cijene su već ispisane ranije, ali eto: piling i maslac skupa za 290 tj. 145 svaki. kako do popusta? jooooj, ma puno mi je to za jednu stvar... ili nedavno me jedna cura zaustavila pa nudila jedan plus jedan gratis, se može još uvijek tak? ak se ne daju, a niš onda, budem drugi put, a baš sam to htjela dakle, za prvi put malo spreseravanja u njihovom stilu i to je to

chantal, ja sam nedavno kupila Lavare uljni piling, al tek sam ga jednom koristila tak da ne mogu još reć jel dobar ili ne, na prvu mi je skroz ok, ima nešto manje ulja nego Obey, bar mi se čini, uglavnom, odmah je onak više suh ko kad kod Obeya dođeš na pola kutije

za maslac namjeravam kupit čisti karite maslac pa isprobat i usporedit
mar14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 19:19   #57
Quote:
mar14 kaže: Pogledaj post
"popusti" tj. cijene su već ispisane ranije, ali eto: piling i maslac skupa za 290 tj. 145 svaki. kako do popusta? jooooj, ma puno mi je to za jednu stvar... ili nedavno me jedna cura zaustavila pa nudila jedan plus jedan gratis, se može još uvijek tak? ak se ne daju, a niš onda, budem drugi put, a baš sam to htjela dakle, za prvi put malo spreseravanja u njihovom stilu i to je to
Do popusta uvijek možeš doć i nikad ne kupuj po ounoj cijeni!
Budi zainteresirana, ali kao puno ti je to novca ovo ono..bla bla bla i na kraju ti uvijek daju 1 + 1 grtis
fantazi55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 16:09   #58
Quote:
fantazi55 kaže: Pogledaj post
Do popusta uvijek možeš doć i nikad ne kupuj po ounoj cijeni!
Budi zainteresirana, ali kao puno ti je to novca ovo ono..bla bla bla i na kraju ti uvijek daju 1 + 1 grtis
to i ja kažem - samo treba reć uvijek da vam je puno i to je to

inače, baš se puno cura izmijenilo na štandu u WestGateu otkad ja kupujem, sve neka nova lica
mar14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 00:53   #59
Da malo podignem temu...pošto već pisala ovdje, evo da dodam, imam već 2 godine taj maslac i piling za tijelo, već su na izmaku, sasvim malo ostalo, ali zanimljivo, i nakon 2 godine nije se promjenio miris, niti nešto sl. Koristim tu i tamo, kad se sjetim...najčešće malo namažem lice, kako je samo mekano i glatko, ko u curice..

Pošto sam se davno rješila dermatitisa (koristila ga u to doba, ali ne mogu reći jel ovo što pridonjelo oporavku), ponekad namažem noge i tijelo jer mi i inače dosta suha koža. Fina je i nježna nakon toga. I nije mi žao što to uzela, tj. uzela onda kao jedan poklon. 280kn za oboje...

Vrijedi tih novaca!

I rado bi opet uzela, dok potrošim maslac, novu staklenku...Nema takve kreme koja je tako fina na koži...i fino miriši...

Eto....toplo preporučam to dvoje...
__________________
////Ovo moderiram
Laura74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 15:15   #60
ako netko kupuje obey your body, trenutno ima na vivre, cijene su pola od onoga što bi platili na štandu u šoping centru, odnosno kao da dobijete popust prodavačice, barem je tako za proizvod koji je mene zanimao...
ponuda ističe u ponedjeljak.

http://www.vivre.hr/c-4534/organiziranje_kozmetike
lada13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.