Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2014., 23:16   #101
Eh, zaboravimo ponovno na HK.

Ja sve i da ga nekad vidim, ne bih mu se usudila prići. Za sliku/autogram sam prestara, to mi više nema smisla, a za prići mu ne bih imala cojones. Samo bih mu se divila negdje iz prikrajka.

Bugra i on su baš posebna priča.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 16.10.2014., 23:16   #102
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Budem li ST srela u Mačka parku pravim se ko da nisam u životu čula da uopće postoje TR diziji. Haberin olsun!
Netko je ovdje na temi napisao - zaprati BG i znat ćeš di je i čime se bavi ST! Ljetos ih je stalno slikala cura od BG i stavljala na IG.
E obavezno povedi legu, pardon legicu, za Bugru da ne glumi peti kotač. Jelte, u taj Mačka park. Znaš da ce biti zajedno.

I da, čini mi se da je to bila moja malenkost!
Ivada is offline  
Old 16.10.2014., 23:17   #103
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
A meni ta Hazal katastrofa, doduše nisam je se baš nešto ni nagledala da bih mogla zaključiti, ali ono što sam vidjela, ni vrit ni mimo. Neću Serhata u teen serijama s mladicama, njemu treba rasno žensko koje zna glumit. Burčin bi mu legla, da, slično kao Fahriye. Njemu treba neka da iz nje frca, te dobrice su premlake, njegova ih energija bukvalno proguta. Beren mi je odlična glumica i mislim da bi si pasali (to bi bila kombinacija Serhat - 'dobrica' koja bi mogla funkcionirati), Nurgul mi isto frca energijom iako je ok malo prestara za njega. Tuba je ionako zauzeta u KPA. A Cansu sam spojila čisto zato jer će glumiti s Muratom u novoj seriji koja se priprema (a i Serhi je trenutačno free pa bi bilo taman), a Murata i Serhata smatram ubitačnom kombinacijom i priželjkujem taj sraz velikana, jedan rastura u minimalizmu, drugi u maksimalizmu, sjajan spoj....ifjunouvotajmin. Ustvari, po ovome ispada da bi mu od svih partnerica najbolje pasao Murat.
Adadjo potpis,pogotovo ovo za Hazalku Uzasno me iritira,jos da moram da je gledam sa Serhatom koji mi je sad ubedljivo nr.1,pa tacno bih se upucala od muke

Mislim da bi se odlicno sklopio sa Beren i sa njom bi sigurno bilo glumackog nadigravanja....Fahrije i Asli su ok,iako nisu glumacki tako jake...moze i Farah Z.A. i ona je dobra glumica.

super kombinacija

https://www.youtube.com/watch?v=uOTteRSlS5g
dolcevita026 is offline  
Old 16.10.2014., 23:18   #104
E da, FZA!

Ja sam jedna od onih što im Beren nije baš, ali ovaj video je .
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 16.10.2014., 23:22   #105
Čitam vas i ja sam za kombinaciju Serhata i Hazal.
Ona izgleda nježno, a može biti vulkan. Parirala bi mu u glumi i zajedno mislim da bi bili odlični.

Znači taj Mačka park je popularan.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 16.10.2014., 23:31   #106
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Nego, koja je ovo serija? Neka vojnička? Pazi genč Serhija.
Kako si ovo iskopala . Treba dodati u uvodni post na popis filmova ako već nije.
Nakon ovog sam uvjerena da Serhatu godine idu u prilog.
Mene inače Serhat podsjeća na Fırat Albayram Can iz Merhameta.

Samo što je Serhat zgodniji .

I bolje glumi .

Edit:
"Uygun Adim Ask" je već na popisu. Serija ipak. Mislila sam da je film.
Queen Margot is offline  
Old 16.10.2014., 23:34   #107
Tu mu je ljubavni interes glumila ni više ni manje no sestrična Ece.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 17.10.2014., 00:40   #108
Evo i ja da se javim merhabalar . Elem uz Serhija bi po mom misljenju dobro isla prvenstveno mlada glumica, da bi on kao muskarac dostojno dosao do izrazaja, jer ipak je prilicno mlad i uz to ima nesto decacko u izrazu-daleko od toga da mu fali muzevnosti ali inace izgleda mladoliko i uz njega bi kontradiktorne bile glumice poput Nurgul(abla ), Burcin i slicnih kojima bolje stoje klasicni maco tipovi npr. Kenan Imizalioglu, Halit Ergenc etc (naravno uvek ima primera koji demantuju, recimo Nur Fetahoglu i Engin Ozturk-ona 6 godina starija-mi bas i nisu isli zajedno, a kliknuli na prvu)
, dok kod Serhata zrelost dolazi iz drzanja, boje glasa, stava, u savrseno glumacko pokrice da ne ulazim, potrajalo bi Dakle glumice poput Merve, Farah, Yasemin Allen( mozda ponajbolji izbor), Hazal Kaya, pa i Beren Saat bi mu dobro stajale fizicki, svakako malo sitnije, neznije i zenstvenije od Cansu Dere , a opet ne one klasicne sladunjave lepotice, vec one koje moras dvaput pogledati da bi ti se svidele a da zrace nekom nesvakidasnjom energijom(poput Merve ).

Zadnje uređivanje arenadelmar : 17.10.2014. at 00:57.
arenadelmar is offline  
Old 17.10.2014., 01:02   #109


Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Dajte neki smisao ovoj temi, još jedan niz slika i/ili linkova na nešto preseljenih s drugih virtualnih mesta na ovo uz gomilu cerek slin i inih smajlića odvešće je u otpad vrlo brzo, a vi ćete biti upućen(i)e da o Serhatu razgovarate na zbirnom topicu za turske glumce i glumice.
Ko nije do sada, vidim da vas ima, neka pročita pravila podforuma.
Hvala.
mastarije o idealnim partnerima, sta ste gledale prije i ko je bio s kim kompaktibilan nije tema ovdje.
TheWitch is offline  
Old 17.10.2014., 17:56   #110
Ako nekoga zanima di se ST & gang stalno okupljaju na kavici, locirala sam kafić.
Radi se o Cafe Cake House (Dessert Shop, Breakfast Spot, and Café), Nüzhetiye Cad. Beşiktaş. Slike cafea koje su uradili gosti imate tu, preko 800 komada. Google maps. Cjenik.

(Znači radi se o kafiću sa ovih slika - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - itd.

****************************

Od teretane u kojoj većina ove ekipe vježba, pa do kafića ima svega 650m. Google maps.

**********************************

Što se ljetovanja tiče, ekipa je bila na ovoj lokaciji: Sole Mare Beach Club Ayayorgi Koyu - Çesme.

************************************

Jel' ovo Ege kad je bio/bila mačić?

*************************************

Poslastica za kraj... ako želite znati kako ST vježba svoj triceps, e onda vam je najpametnije da pratite Bugru i njegove satelite. Npr. Bugrinu curu koja stalno nešto stavlja o ST (nije ni čudno jer su BG & ST ko pupčanom vrpcom vezani), pa tako sam slučajno naletila na njezin video iz Dinč hodžine teretane.
Buyrun, BG & ST, biceps & triceps. + video kako grli dummieja. Ima kod nje ST'a o-ho-hooo.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 17.10.2014. at 18:09.
Mina is offline  
Old 19.10.2014., 16:34   #111
Jel nasao neko mozda tacno vreme rodjenja?Bas me zanima sta je u podznaku...izgleda prilicno mirno i povuceno za jednog blizanca
dolcevita026 is offline  
Old 16.12.2014., 18:30   #112
Serhat je sinoć bio među gostima na, kako kažu, ranoj novogodišnoj proslavi Med Yapima, na Beyoğlu. U tekstu niš spešl, pobrojano ko je sve bio, te o pomenutoj producentskoj kući i njenom značaju u svetu zabave, koliko sam barem razumela.

(klik za veću)[/I]
Na fotki su Fatih Aksoy, Musib Ekici, Tamer Tiraşoğlu, Serhat i Nur Erkul.

(klik za veću)
Sa Nur Erkul i Sedom Akman.

Sa Inst. pored (neizbežnog ) Bugre Gulsoya na fotki je i (isto neizbežna?) Nilüfer Gürbüz.
Sa Cansu Tosun i Izmirom.


Možda narednih dana bude kakvih konkretnijih habera, kad je već počeo snimati (Acil Servis u produkciji Med Yapim, jel).

Zadnje uređivanje Bhea : 16.12.2014. at 18:40.
Bhea is offline  
Old 16.01.2015., 00:18   #113
Stigao doctorcito...i to izgleda ginekolog

https://www.youtube.com/watch?v=Ic4ySGfuH3k



Inace strasno me frustrira sto je ovo vec unapred izgubljena bitka uopste ne vidim poentu rimejkova ovakvih serija koje samo Ameri vrhunski rade a svi ostali pokusaji su smesni pogotovo Turci,koji su imali vec nekoliko promasaja na ovu temu,ali oni opet,ocigledno im nije dosta Steta sto Serhat traci svoj talenat na ovakve gluposti,ali verovatno nema izbora,to mi je jedino logicno objasnjenje


Btw moram da primetim da izgleda odlicno

https://pp.vk.me/c622524/v622524863/...MTIrYDVwow.jpg
https://pp.vk.me/c622524/v622524601/...9SmKYGbyTQ.jpg
https://pp.vk.me/c625121/v625121190/...ZmZm7uMLAc.jpg
https://pp.vk.me/c625121/v625121290/...iFvmfAZFAY.jpg
dolcevita026 is offline  
Old 17.01.2015., 20:24   #114
Hoćemo ga gledati kod nas u nečem novom uskoro?
Suncana 007 is offline  
Old 17.01.2015., 22:20   #115
proljepšo se nešto.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Old 17.01.2015., 22:26   #116
Nemamo ga u čemu gledati, K/G su prikazali, BS i BS isto. Ovo prije toga mu i nisu neka ostvarenja, a Acil Servis je relativno nedavno krenuo sa snimanjem.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.04.2015., 15:48   #117
Naš dragi Savaš je u novoj seriji koja ide nedeljom na showtv.com.tr. Divan je kao obično. Žao mi je što nema prevoda.
Vratimo ga u život na forumu. a da se prolepšao, jeste.
Pozdrav svima, i očekujem vas.
cana1 is offline  
Old 04.01.2016., 17:39   #118
Jeste li još uvijek očarane S. T.-om? Najbolji mi je bio u "Draguljarevoj kćeri", u "Hitnoj ljubavi" malo manje, a nadam se da će uskoro glumiti u još nekoj seriji jer je šteta da njegov šarm ostane u 4 zida.
Čizkejkica is offline  
Old 14.01.2017., 21:46   #119
Serhat se pridružio ekipi serije Anne. Pojavljuje se u idućoj epizodi.

https://pbs.twimg.com/media/C2KG8cNW8AA1Ld6.jpg
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 14.01.2017., 21:52   #120
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Serhat se pridružio ekipi serije Anne. Pojavljuje se u idućoj epizodi.

https://pbs.twimg.com/media/C2KG8cNW8AA1Ld6.jpg
Hvala, baš si me razveselila! Nisam pratila tu seriju, no zbog njega ću je početi pratiti.
Čizkejkica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.