Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2014., 21:20   #2141
ajme Doris užasno preglumljuje. ne stoji joj baš uloga zlice po meni. previše afektira...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 15:41   #2142
Meni nisu sve tri prelijepe. Doris (Magdalena) mi je stvarno predivna i ono gledam seriju i divim se Nevena (Ana) mi je bezveze, nije ni ružna ali mi je bezvezna. Ornela (Klara) mi je namomente ružna, ali u principu ona ima neku specifičnu facu tipa ili je ljudima ružna ili jako lijepa.
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 16:05   #2143
Quote:
divacroatia1 kaže: Pogledaj post
Meni nisu sve tri prelijepe. Doris (Magdalena) mi je stvarno predivna i ono gledam seriju i divim se Nevena (Ana) mi je bezveze, nije ni ružna ali mi je bezvezna. Ornela (Klara) mi je namomente ružna, ali u principu ona ima neku specifičnu facu tipa ili je ljudima ružna ili jako lijepa.
nime8026 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.12.2014., 17:42   #2144
Quote:
divacroatia1 kaže: Pogledaj post
Meni nisu sve tri prelijepe. Doris (Magdalena) mi je stvarno predivna i ono gledam seriju i divim se Nevena (Ana) mi je bezveze, nije ni ružna ali mi je bezvezna. Ornela (Klara) mi je namomente ružna, ali u principu ona ima neku specifičnu facu tipa ili je ljudima ružna ili jako lijepa.
Ornela mi je ruzna ima prevelika usta i kad se smije, izgleda mi ko da ima 60 zubi. i ima mi taj ludjacki pogled bez obzira na ulogu

Nevena mi je slatkica ali nis posebno u principu. od sve tri mi ima najsimpaticnije crte lica i djeluje mi ko da je i inace dobrica.

Doris inace ne volim, ali sto se izgleda tice, ima lijepe oci i lijepu kosu. nos mi se ne svidja.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 18:49   #2145
Od njih tri najlepša mi je Doris, zaista je nesvakidašnja lepotica
Nevena mi je simpatična i lepa, ali kod nje lepota nije tolko izražena.
Ornela mi je uvek bila korak iza Doris. Lepa je, ima lepe oči, ali da, velike usne Kako god, njih tri su oko Viktora, a moram priznati da on nije ni upola to zaslužio. Nit je zgodan, nit zanimljiv
nime8026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 21:11   #2146
Quote:
nime8026 kaže: Pogledaj post
Kako god, njih tri su oko Viktora, a moram priznati da on nije ni upola to zaslužio. Nit je zgodan, nit zanimljiv
slazem se s ovim djelom.

i ne shvacam zasto je nestao moj post u kojem sam to i napisala, nisam napisala nista sto ne bi smjela ili sto nema veze s ovom temom.



enivej, sto se danasnje epizode tice ..

Tilda - kraljica super mi je kad se ovako angazira oko toga da se rijese Magdalene i kako je na Aninoj strani :klap:

ali Ana sa svojim priznanjem kako je Magdalena zbog nje izgubila godinu zivota zeno, spasila si joj zivot, zato je i ziva
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 21:30   #2147
Seriju sam ponovno pocela pratiti nakon dugo vremena jer mi je tek sad postala zanimljiva, mada i donekle predvidljiva al nema veze. Svaka cast glumici Doris P., em sto je predivna i karizmaticna, dosta dobro se ostvaruje u negativnoj ulozi
Rain8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 13:35   #2148
Znaci to je to..zadnja epizoda prije pauze je li da?! Moram priznati da je ovo sve sa magdalenom zanimljivo..u smislu da je misteriozna..ne zna se ni sto hoce..ni kako i koliko hoce..cega se sjeca cega ne..igra se sa svima manje vise..
Zaboravila sam napisati da mi je viktor u zadnjoj epizodi bio divan..sve bolji i bolji je..i tada sam prvi put u seriji vidjela kemiju, povezanost, strast, energiju, i ljubav izmedju ane i njega.
Ima li jos itko od vas sumnje da bi viktor i andrija mogli biti braca..bozo im otac obojici..meni to zvoni odavno..jer marija nekako previse ustraje na dobrom odnosu ove dvojice !?
Nadalllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 15:36   #2149
Doris se odlično snašla u ulozi i meni je prekrasna
__________________
There's no going back
My presence fades to black
insomniacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 17:31   #2150
Quote:
Nadalllina kaže: Pogledaj post
Ima li jos itko od vas sumnje da bi viktor i andrija mogli biti braca..bozo im otac obojici..meni to zvoni odavno..jer marija nekako previse ustraje na dobrom odnosu ove dvojice !?
Ma braća su kao što je Dinko bio Jakovu brat. I nešto mislim da će Andrija na kraju dobiti srčku kakvu ima i Božo. Uvek ista priča
nime8026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 18:26   #2151
Meni je Doris također dosta dobra u ulozi Magdalene ali mi počinje ići pomalo na živce što u svakoj sceni u kojoj se pojavi s Marijom prijeti joj za Andriju I opet u najavi isto, do kada misle I još nešto, malo mi glupo da žena koja se probudila iz poduže kome izgleda poprilično dobro a da ne spominjem kako je sređena i kako po vinogadu hoda u štiklama. Ona i pola ženske ekipe. I malo me nerviraju one totalno neprirodne scene, tipa Doris stoji ispred kuće, cijela napirlitana i sređena, pomalo nakošena i stiže Andrija a da ne spominjem one filmske dijaloge
Kad sam se već dotaknula stylinga ne mogu a da ne komentiram užasnu garderobu na Lindi Begonji Pa pobogu, tko joj konstantno daje odjeću koja joj se steže skoro do cica i od kojih izgleda napuhano i još deblje Lik joj je ionako zamoran do bola a još s onim stegnutim vrećama na sebi bude mi neugodno umjesto nje
Sviđa mi se pomak u scenama Ane i Viktora, malo po malo i počinjem se uživljavat u njihovu ljubav I Vištica se također popravlja. Kad su bile one scene s njenom trudnoćom i ludilom kad ju je Viktor spucao okrećala sam redovito program (iako mi je scene ludila dosta dobro odglumila) jer sam se tih sapunjarija nagledala. Drago mi je da se sad dozvala pameti i nadam se da budemo vidjeli nešto bolje od nje
Elena i Tilda su mi super. Iznenadila sam se i od Ive Mihalić u pozitivnom smislu naravno, iskreno nisam ni znala tko je ona do ove serije ali dobro glumi ženska
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 20:09   #2152
Quote:
carolinaaa kaže: Pogledaj post
Kad sam se već dotaknula stylinga ne mogu a da ne komentiram užasnu garderobu na Lindi Begonji Pa pobogu, tko joj konstantno daje odjeću koja joj se steže skoro do cica i od kojih izgleda napuhano i još deblje Lik joj je ionako zamoran do bola a još s onim stegnutim vrećama na sebi bude mi neugodno umjesto nje
uistinu i boze sacuvaj kako joj se stilistca - kostimografkinja samo ruga. žena izgleda ko kifla, tj malo deblji bijeli kruh. još one franzete i oštra šminka i ona ni jezine dramatične scene vikanja NE MOGU JA TO VIŠE PETRE, SAME LAŽI !!

non stop gledamo jedne te iste scene izmedu istih glumaca i vrtimo se u krug, a oni uvijek dređeni u toj kolibi, dinka se sva "dotjera" i takva bude do iduceg dana. a to u sto je dotjeraju nimalo ne laska njezinoj figuri.

Quote:
Elena i Tilda su mi super. Iznenadila sam se i od Ive Mihalić u pozitivnom smislu naravno, iskreno nisam ni znala tko je ona do ove serije ali dobro glumi ženska

iva mihalic ne zna ni sama sto glumi i radi tamo. tilda je uzasno napisan lik, baba ju predramaticno igra

vištica? pa ona je pruzila moze se reci najbolje odigranu scenu u cijloj seriji.. po meni je to ono pred ogledalom kada ljubi svoju ruku, čestita samoj sebi i udaje se za ruku umjesto za viktora.

predobro je to odigrano. najdosadniji su ana i viktor, to bez premca.. no marija, luka, tamara, tilda i andrija su najlošije napisani likovi, tu ne znas ko pije ko placa, ko da im likovi imaju 10 podvojenih licnosti. a to ni dobro..........ni ostali likovi nisu bolji no drze ih dobri glumci pajić,frane,ornela.....uglavnom, ko god to piše treba dobit otkaz
 
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 22:49   #2153
Zna li iko da li je Mia Viktorova kćer? Hoće li se i ta misterija razjasniti već jednom Ako ne bude, ja ne znam kolika ku*ka moraš biti da podvališ dete (Tamara nije ništa bolja), a ako jeste, onda ok.
nime8026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 10:23   #2154
Meni je serija dobro zamišljena, ali malo fali vještine u pisanju scenarija, to sigurno, ali ok, može proći.
Ornela je odlična i jedna mi je od najboljih tamo, Pajićka i Juričić su fantastični, Tilda je kraljica, Božo super, Pinčićka mi je zasad dobra.
ladystone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 10:46   #2155
Quote:
nime8026 kaže: Pogledaj post
Zna li iko da li je Mia Viktorova kćer? Hoće li se i ta misterija razjasniti već jednom Ako ne bude, ja ne znam kolika ku*ka moraš biti da podvališ dete (Tamara nije ništa bolja), a ako jeste, onda ok.
Pa zar se već ne zna da je Mia njegova?
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 14:04   #2156
Quote:
carolinaaa kaže: Pogledaj post
Pa zar se već ne zna da je Mia njegova?
Ja ne znam. I još da kažem da je priča odlična, nešto ovako dobro dugo nisam čitala. Scenario nije loš, a izbor glumaca je Ne žalim se na kostimografe, jer jednostavno nemam kad gledati kako oni izgledaju. Ove tri vatre između Viktora su . Biće tu Mjesto gdje se snima, mislim da je to Zaprešić (Lužnica), zaista je prekrasno Onaj dvorac....ma sve je fantastično. Svaka čast. Odmaram oči kad gledam ovakve serije.
nime8026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 17:14   #2157
lokacije za snimanje - dvorac Lužnica u Zaprešiću, klet Stari Mlin i vinogradi, te imanje Kezele u blizini Ivanić-Grada
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 17:14   #2158
To da su Viktor i Andrija braca je nepotrebno sad.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 20:05   #2159
zasto veceras nema serije u najavi????promjenjen termin il???
rupnido is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 20:16   #2160
Quote:
rupnido kaže: Pogledaj post
zasto veceras nema serije u najavi????promjenjen termin il???

Dvotjedna pauza, najmanje..


ios / tt
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.