Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2014., 15:52   #7921
Ma Roll, i meni je drago što čovjek ljubi. Mlad je i zdrav, hvala bogu. Ja bih ipak radije prenijela neku drugu vijest, ono što me više zanima, a nadam se i sve nas. Svaki dan kopkam po portalima ne bih li vidjela nešto što se tiče njegovog daljnjeg glumačkog angažmana. I čekam strpljivo.

Ali kad je već uslikan, neka bude i ovdje. Naravno da mu želim i privatno sreću.

I da, zar su štopali vrijeme od ulaska do izlaska iz hotela?

Čini li se kome ili samo meni da on ispod ove šilterice nema kosu? Da nije opet obrijao ono što nikako ne bi smio?
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 16:04   #7922
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Ma Roll, i meni je drago što čovjek ljubi. Mlad je i zdrav, hvala bogu. Ja bih ipak radije prenijela neku drugu vijest, ono što me više zanima, a nadam se i sve nas. Svaki dan kopkam po portalima ne bih li vidjela nešto što se tiče njegovog daljnjeg glumačkog angažmana. I čekam strpljivo.

Ali kad je već uslikan, neka bude i ovdje. Naravno da mu želim i privatno sreću.

I da, zar su štopali vrijeme od ulaska do izlaska iz hotela?

Čini li se kome ili samo meni da on ispod ove šilterice nema kosu? Da nije opet obrijao ono što nikako ne bi smio?
Moram reci da me je Meho razocarao pripremila sam gozbu za svadbu a ono corak al ajd sto se prica ili je bilo ili ce biti (nadam se) Du a ako bude obrijao glavu mozda je to za neku novu ulogu ....
 
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 16:08   #7923
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Ma Roll, i meni je drago što čovjek ljubi. Mlad je i zdrav, hvala bogu. Ja bih ipak radije prenijela neku drugu vijest, ono što me više zanima, a nadam se i sve nas. Svaki dan kopkam po portalima ne bih li vidjela nešto što se tiče njegovog daljnjeg glumačkog angažmana. I čekam strpljivo.

Ali kad je već uslikan, neka bude i ovdje. Naravno da mu želim i privatno sreću.

I da, zar su štopali vrijeme od ulaska do izlaska iz hotela?

Čini li se kome ili samo meni da on ispod ove šilterice nema kosu? Da nije opet obrijao ono što nikako ne bi smio?
Znam, razumijem te jer i ja čekam isto takve vijesti, ali u nedostatku drugačijih,veselit ću se njegovoj osobnoj i privatnoj sreći (iako nisam sigurna da svi shvaćaju što znači privatna s obzirom na neka pisanja po društvenim mrežama, a da ne govorim o nepoštovanju iste). Mislim da ćemo ipak malo morati pričekati s vijestima o nekom angažmanu jer će se on vjerojatno malo odmoriti i uživati u ljubavi.

Nadam se da se nije opet obrijao, možda je samo skratio sa strane pa tako izgleda pod šiltericom. Nemoj me strašiti..
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 16:18   #7924
Quote:
Rollergirl kaže: Pogledaj post
Nadam se da se nije opet obrijao, možda je samo skratio sa strane pa tako izgleda pod šiltericom. Nemoj me strašiti..

Nije samo sa strane, odnosno iznad uha, više me bune ove bijele rupe na šilterici. Ako su to rupe, a ja mislim da jesu. Ispod rupa je sve bijelo (a ne vjerujem da su bijele točke). Pa mi se čini da je opet uradio isto.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 16:19   #7925
Hahaha ,iskreno ja ne vidim dobro curu,ali vidim da je kosu obrijao
Koji mu je bog?
Jedva smo cekale kosu, a on opet u ćelave,
daj bože da grijesim, ali slika govori
Edit,
Du ja mislim da su to neke tocke na kapi ,a ne rupe,nebi on kapu sa rupama, zbog njegove zimogroznosti
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 16:25   #7926
Manite se davla to su bijele tokice na šilterici kakvo brijanje ...zima je u Turskoj a znamo da je zimogrizan mozda ceka proljece i pticice
 
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 18:26   #7927
Dva sata u hotelu sigurno je dečko bio na nekom wellness tretmanu (kako bi to tek dobre slike bile ), ne mogu vjerovati da bi ovako obučen išao na ručak.
maafan29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 18:33   #7928
Biće da je“ nularica“ u pitanju...a ove bele rupe čini mi se da su ipak tačke na kačketu, slažu se uz ovaj beli deo na obodu...možda je morao izbrijati posle onoliko gela koji su mu stavljali na kosu mesecima za Firat izdanje...izgleda svakako da je šišanje friško, još koji dan na onoj sličici iz slastičare bilo je sve ok.
đurđevak, uzdam se u tvoj istraživački rad, svaki put kad otvorim temu i vidim da si se oglasila ponadam se da nam donosiš vesti o novoj ulozi.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 19:35   #7929
nebih da vas zavaravam ali ja ne vjerujem u nularicu iako mi je Meho tu

bas dobar (ne gledam obleku)


http://i57.tinypic.com/2a79xlw.jpg

a sto se tice kapidzona to je izgleda sada IN ima ih ohohohohoho

edit

Zadnje uređivanje Bhea : 20.12.2014. at 17:38. Reason: maknut link
 
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.12.2014., 21:54   #7930
Quote:
hanumka kaže: Pogledaj post
nebih da vas zavaravam ali ja ne vjerujem u nularicu iako mi je Meho tu

bas dobar (ne gledam obleku)



a sto se tice kapidzona to je izgleda sada IN ima ih ohohohohoho

]
Bravo Hanci, to je ta kapa

Ne vjerujem da je skroz ćelav, ali da se ostrigao bogme je,to se vidi ,

Ne sviđa mi se proćelav , sa sjedim zaliscima,

ah Meho zašto uništavati ljepotu , koju ti je Bog dao.
Sto se tiče obleke ,meni je ok,to je ipak on,uvijek sportski i neobavezno
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 22:03   #7931
u potrazi za slatkim



grkinje imaju ulov.. e sad tko je pored
al važno da je slastičarna iza.. i samo cigarete u ruci.. nema mobitela
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 22:19   #7932
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post

grkinje imaju ulov.. e sad tko je pored
al važno da je slastičarna iza.. i samo cigarete u ruci.. nema mobitela
Pored je sigurno fan,da je zensko celjade ne bi grkinje izrezale☺☺☺
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 22:45   #7933
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post

grkinje imaju ulov.. e sad tko je pored
al važno da je slastičarna iza.. i samo cigarete u ruci.. nema mobitela

Lagani smješak je nabacio, obučen lijepo, za razliku od prošlog puta, možda neka dama
__________________
Ja u bajke vjerujem
pperlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 23:13   #7934
Vidim da se postavlja pitanje tko je odrezan sa slike pa da se ne mučite, evo cijele slike. Slikano na ulici u Istanbulu, slučajno ili ne ispred dućana sa slatkim. I bezveze mi je što je ovaj dečko izrezan sa slike kad se to do sada nikad nije radilo. Kao da je to neka tajna.


http://i59.tinypic.com/2qwzyv5.jpg

Ne znam samo da li je stvarno potrebno ovoliko bundanje s Mehine strane, pa nije u Sibiru. I ne vidim osmijeh, samo da je usne stisnuo opet.
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 00:04   #7935
Quote:
Rollergirl kaže: Pogledaj post
Vidim da se postavlja pitanje tko je odrezan sa slike pa da se ne mučite, evo cijele slike. Slikano na ulici u Istanbulu, slučajno ili ne ispred dućana sa slatkim. I bezveze mi je što je ovaj dečko izrezan sa slike kad se to do sada nikad nije radilo. Kao da je to neka tajna.


http://i59.tinypic.com/2qwzyv5.jpg

Ne znam samo da li je stvarno potrebno ovoliko bundanje s Mehine strane, pa nije u Sibiru. I ne vidim osmijeh, samo da je usne stisnuo opet.

e to treba pitati Grkinju (ako je Grkinja).. možda joj se momak nije dopao .. hoće samo Mehu a ne cijeli paket..

osmjeh.. vidš ja ga vidim .. šteta što ovdje nema dozvole postavljati uvećani dio fotke pa da se vide te usne koje nisu stisnute u grču nego ono kad nećeš da se osmjehuješ .. a opet ti pobjegne..
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 00:12   #7936
Meni se čini da je i na ovoj slici što su je postavile Grkinje on u istom duksu i jakni kao što je bio i na onoj slici ispred hotela. Samo je razlika u donjem dijelu, sada traperice onda trenerka.
maafan29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 10:13   #7937
Ono što sam ja prvo primijetila na ovoj fotki: Jako mi je žao što je toliko posijedio. Iako sijeda brada može biti šarmantna (no riječ "šarmantan" najčešće upotrebljavamo kad nešto nije lijepo ), ipak je on mlad, ta ima samo 35 godina! Takva sijeda brada ga postarava za 10 godina. I zato s teškom mukom moram priznati da je vrijeme brade za njega prošlo. Bar za narednih 10-tak godina. Jer zašto bi izgledao starije ako ne mora? Na kraju i mi žene se za to znamo pobrinuti. Tim više što kao glumac ipak živi od svog izgleda.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 11:28   #7938
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Ono što sam ja prvo primijetila na ovoj fotki: Jako mi je žao što je toliko posijedio. Iako sijeda brada može biti šarmantna (no riječ "šarmantan" najčešće upotrebljavamo kad nešto nije lijepo ), ipak je on mlad, ta ima samo 35 godina! Takva sijeda brada ga postarava za 10 godina. I zato s teškom mukom moram priznati da je vrijeme brade za njega prošlo. Bar za narednih 10-tak godina. Jer zašto bi izgledao starije ako ne mora? Na kraju i mi žene se za to znamo pobrinuti. Tim više što kao glumac ipak živi od svog izgleda.

Složiću se s tobom u potpunosti

Teška srca priznajem nije više wow, bar meni,
počela sam sa odvikavanjem ,od kad je prestao Emanet,
na svim zadnjim fotkama mi je kao da je to netko drugi , a ne MAA .
Eto i ja to rekoh
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 12:23   #7939
Ma daj cure...nedostaje samo široki osmeh da vidimo one zeka zube i eto nama starog Maa..
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 14:10   #7940
Kao da namjerno zeli biti sto manje upadljiv i lijep. Ali ga cak i u neku ruku razumijem, iako mi fali njegova faza iz Adanalija itd.
A kad se pravo zaljubi, bude on pazio na svoj izgled i brijao se.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.