Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2007., 12:08   #41
Quote:
amiha1 kaže: Pogledaj post
wanna, super, čestitam , sretno .
i ja joj čestitam na dvogodišnjem djetetu

gle datum topica
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 00:27   #42
Quote:
studentica21 kaže: Pogledaj post
i ja joj čestitam na dvogodišnjem djetetu

gle datum topica
ajme,i ja baš mislih poželjeti sve najbolje bebi i sad vidim da je to već djetešce.Ali kažu da za dobre želje nikad nije kasno
_Perzefona_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 01:29   #43
Quote:
waana kaže: Pogledaj post
Ciklus mi je stvarno uredan, a menga mi kasni 4 dana. Napravila sam, prije 5 dana (dakle prije neg sam trebala dobiti) test na trudnoću koji je bio negativan. Imam neke nus pojave trudnoće tipa jako osjetljive bradavice, grčenje crijeva...
Obzirom da sam planirala trudnoću, a da bih ipak još malo pričekala s odlaskom ginekologu, zanima me da li je ikome od vas test bio negativan, a da ste u stvari bile u drugom stanju?
Da desilo mi se ...pozurila sam u apoteku da kupim test nakon 4,5, dana i nista....ubrzo...budim se...osecam bol u grudima,zamirisala meni pecenica..heheeh...pa opet u apoteku....na testu imam sta i da vidim
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 14:15   #44
TRUDNA hmmm....

Meni se to isto dogodilo, napravila sam test i bio je negativan... Ali za par dana na ultrazvuku sam imala šta vidjet
Nego, sada me interesira... Hm, možda sam opet trudna i zanimaju me simptomi koje ste imale u prvim tjednima?! Jer pročitala sam prvi post u kojem je waana napisala grčenje crijeva... Mene jako boli trbuh (jajnici) i grče mi se crijeva pa me zanima ako je moguće da je to jedan od simptoma!? pLZ HELP
Neću još radit test jer bi mi svakako pokazao da nisam jer mengu trebam dobit tek iduću tjedan... Hvala
malenaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 18:51   #45
hmmm, je li moguće?

ovako, situacija je sljedeća...
frendica mi je u panici... blago rečeno...
imala je normalno odnose sa dragim al desilo se par puta bez kondoma no on nije svršio u nju, već vani... rekla sam joj da je moguće da svejedno zatrudni...
i njoj sad kasni 5 dana... a da, zaboravila sam napomenut da joj to treba bit prva menga nakon prvog seksa... prije kojih 20 dana se prvi put poseksala...
čula sam od puno cura da je normalno da kasni nakon prvog seksa... i meni je kasnila par dana.. jel to istina?
lost_and_found is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 22:29   #46
Quote:
lost_and_found kaže: Pogledaj post
ovako, situacija je sljedeća...
frendica mi je u panici... blago rečeno...
imala je normalno odnose sa dragim al desilo se par puta bez kondoma no on nije svršio u nju, već vani... rekla sam joj da je moguće da svejedno zatrudni...
i njoj sad kasni 5 dana... a da, zaboravila sam napomenut da joj to treba bit prva menga nakon prvog seksa... prije kojih 20 dana se prvi put poseksala...
čula sam od puno cura da je normalno da kasni nakon prvog seksa... i meni je kasnila par dana.. jel to istina?
meni kasni nakon svakog seksa već godinama
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 11:00   #47
pozdrav curke,
da vas pitam, ako koja zna,,,,,
jučer mi je kolegica reka da sam blijeda, ja naravno sva u čudu i kažem pa dobro se osjećam, a ona meni: da nisi možda trudna?! a ja ostanem iznenađena jer naravno prvi put čujem za to, zna li netko nešto o tome?!
zvijer__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 11:48   #48
bok žemske,da vas pitam tu,makar sam na ovdje na zdravlju otvorila temu o problemu koji me muči...

Ovak na Yasmin pilulama sam već godinu dana,idući tjedan bi trebala na operaciju žuči ići,pa mi je tata doktorica reklada prestanem piti makar još imam 3pilule za popiti ovaj tjedan.

Prekjučer sam bila na rtg srca i pluća i žena me pitala jesam li imala mengu i naravno to sam potvrdila i pitala me sumnjam li na trudnoću,rekoh neznam mengu trebam tek idući tjedan dobiti.i svejedno me slikala

Al me uhvatila frka panika da nisam trudna,jer već skoro 3 tjedna od zadnje menge imam problema sa probavom,proljev,grčenje crijeva,a od ovog tjedna bolne dojke,neku težinu dolje i ko bol.

Nije me strah ako sam trudna makar imam 21.,nego me stah što ako sam trudna a oni me ipak slikali na rtg-u

dakle valjda ću mengu dobiti prije nego što bi trebala inače jer sam prestala piti Yasmin,pa računam da umjesto u srijedu ovu dobim ovaj vikend u subotu ili nedjelju?


Koji test mi preporučate za rano otkrivanje trudnoće??znači do ajmo reči najviše 6 dana prije očekivane menstruacije?
debsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 12:12   #49
http://www.zena.hr/clanak.aspx?id=5&clanak=95

prvi simptomi trudnoce

i naravno .. odite ginekologu .. jer ne mogu ovdje cure u grahu izgatat jeste trudne ili ne
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 12:19   #50
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
http://www.zena.hr/clanak.aspx?id=5&clanak=95

prvi simptomi trudnoce

i naravno .. odite ginekologu .. jer ne mogu ovdje cure u grahu izgatat jeste trudne ili ne
ma nije stvar u tome da li jesam ili nisam, ako jesam, ok, mene je interesirala da li takvo nešto postoji kao simptom prvi put sam čula za to
vjerovatno se nisam dobro odrazila u svom izlaganju, pa si me malko krivo shvatila
hvala za link,
zvijer__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 12:39   #51
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
http://www.zena.hr/clanak.aspx?id=5&clanak=95

prvi simptomi trudnoce

i naravno .. odite ginekologu .. jer ne mogu ovdje cure u grahu izgatat jeste trudne ili ne
slažem se,ali da ne mogu doći do svoga ginića tek sutra navečer ne bi tu pitala kaj i kaj,da čujem mišljenja i savjete drugih koje su to već sve prošle
debsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 13:15   #52
Quote:
debsy kaže: Pogledaj post
slažem se,ali da ne mogu doći do svoga ginića tek sutra navečer ne bi tu pitala kaj i kaj,da čujem mišljenja i savjete drugih koje su to već sve prošle

odi na trudnice .. tu malo nize .. tamo ce ti puno brze i bolje netko pomoci

https://www.forum.hr/showthread.php?t=255358
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 13:21   #53
Bok drushtvance!

u frci sam nekoliko dana.
imala sam odnos sa momkom dok mi je trajala mjesecnica i on je ejakulirao u mene.
sutra dan sam kupila pilulu "12 hours after" ,just in case ,i mjesecnica mi je stala.vjerovatno zbog tableta..
ali vec 5 dana imam mucninu i povracanje preko citavog dana,ne samo ujutru,smuci mi se pri pomisli na hranu,iako sam u pocetku mislila da je zbog tableta,vise nisam sigurna.
nadam se da je trip
mozete li mi reci koji je najsigurniji nacin provjere trudnoce?

pusaaa
harmony
__________________
you`re the first thing
and the last thing on my mind
in your eyes i see sunshine.............
harmony is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 17:05   #54
Quote:
_Perzefona_ kaže: Pogledaj post
ajme,i ja baš mislih poželjeti sve najbolje bebi i sad vidim da je to već djetešce.Ali kažu da za dobre želje nikad nije kasno
Pridruzujem se
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 18:53   #55
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
jer ne mogu ovdje cure u grahu izgatat jeste trudne ili ne


ma kod naših cura je sve moguće.

btw. meni kasni puna tri dana ,
iako mi je ciklus redovan i ako mi se i dogodi neki poremećaj to je uvijek bilo tako da dobijem 3-4 dana ranije.

znam da to ne mora ništa značiti i ja se nadam da je to zbog povećanog stresa zadnjih mjesec dana,
ali bi mi svejedno bilo lakše kad bi mi i vi to potvrdili, pa makar me i slagali.

zanima me koliko se vama često događa da vam kasni zbog stresa i dali je istina da zbog stresa može kasniti i do mjesec dana i više?
 
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 18:53   #56
Quote:
harmony kaže: Pogledaj post
Bok drushtvance!

u frci sam nekoliko dana.
imala sam odnos sa momkom dok mi je trajala mjesecnica i on je ejakulirao u mene.
sutra dan sam kupila pilulu "12 hours after" ,just in case ,i mjesecnica mi je stala.vjerovatno zbog tableta..
ali vec 5 dana imam mucninu i povracanje preko citavog dana,ne samo ujutru,smuci mi se pri pomisli na hranu,iako sam u pocetku mislila da je zbog tableta,vise nisam sigurna.
nadam se da je trip
mozete li mi reci koji je najsigurniji nacin provjere trudnoce?

pusaaa
harmony
errr test? odlazak ginekologu?
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 14:17   #57
jučer je bila sedma pilula, iliti sedmi dan da trebam piti pilulu
e al ja sam nekako to uspjela zaboravit, našla sam se sa dečkom, seksali se, svršio je u mene (nisam znala da sam zaboravila ) danas je osmi dan, piše da popijem obje pilule zaboravila ja popit tu nesretnu pilulu u prvom ili u drugom tjednu uzimanja kontracepcijskih, za prvi tjedan ako zaboravim još piše da zovem liječnika, a za drugi kaže sve ok da dalje nastavim pit kako sam pila.

jel jesam, nisam, ili je velika mogućnost?
Genesis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 22:01   #58
ja ipak nisam .

izgleda da je ipak bio stres u pitanju.
uf, koja grozna četiri dana.
 
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 14:06   #59
Red face help

a znan da je ovakvih tema bilo miljon al eto..
ovako prije nekih misec dana imala san spolni odnos bez zastite ali su meni bili neplodni dani a on nije svrsia u mene..i doblia san stvari sve normalno.trajale su ka i obicno i bile obilne ka i uvik(inace znan da nekad iako si u drugon stanju mozes imat stvari prva2,3miseca ali su primjetno manje obilne nego inace)e sad sredinon ovog ciklusa taman negdi dan prije i na dan ovulacije iscjedak je bija lagano crvenkast,to je trajalo tako 2dana i posli sve normalno,i stvari san trebala dobit jucer ali eto kasne1dan al to je normalno,inace mi dolaze svako28dana,a nekad znaju kasnit pa dodu nakon nekih30dana..

uglavnon moje pitanje je jeli iko imao ista slicno i ako je,bila bi mu veoma zahvalna kad bi to podjelio sa nama...
i jos nesto kolike su sanse prema svemu ovome da san ja ipak u driugom stanju!?

puno hvala na odghovorima!
iwka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 14:18   #60
mislim da nemaš razloga za brigu...ali ipak..možda da napraviš test
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.